Jump to content

8η Συνάντηση μελών - Στενή Ευβοίας στις 11-13 / 11 / 2011

Recommended Posts

Κορίτσια εντάξει..

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?app=gallery&album=92

Ανεβάστε κατά ριπάς.. :D

Υ.Γ. Το αριστερό μου προφίλ.. νομίζω.. ότι μου πάει πιο πολύ.

• Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Είναι Τρίτη 21.00 το βράδυ και .... μόλις φτάσαμε στην Κρήτη !!!! Η διάρκεια της επιστροφής ήταν μεγάλη... Θυμωμένος ο Αίολος... Αλλά τι του φταίξαμε εμείς; Εμείς κάναμε μονάχα αυτό που έπρεπε…

καααααλημερα σας παιδια , τραλαλα, τραλαλααααα...... εγω εχω να πω ενα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω στην Νινα και σε ολους οσους καταφερνουν με τις φωτογραφιες τους και τα βιντεο , να ξαναζησουμε και

τον ωραιο να τον κανεις οταν ξεκουνηθεις να ερθεις κι αλλου....

Posted Images

Κορίτσια εντάξει..

http://www.taxheaven...allery&album=92

Ανεβάστε κατά ριπάς.. :D

τι ενταξει ?

που μιλαω απο περσυ και δεν με ακουει κανεις?

ασε που δεν γραψανε τον τιτλο ολοκληρωμενο με την πολη της συναντησης.......

ήταν η πρώτη φορά που βρέθηκα μαζί σας και πραγματικά πέρασα υπέροχα γι αυτό δεν θα χάσω την επόμενη στην Κρήτη,

για το χατήρι της Σοφίας όμως ίσως κάνω κι εγώ μια υποχώρηση :)

έχω ένα μεγάλο ευχαριστώ για τον κ Φαφούτη αλλά και στην Λενιώ του...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ (η κλίμακα είναι 1/1000000000 γιατί δεν το παίρνει η οθόνη κ Βαγγέλη)

να ευχαριστήσω ακόμα τον Γιάννη Χαλκιδαίο για την υπέροχη φιλοξενία..

και ναι επεράσαμε όμορφα... όμορφα!!! γι αυτό εύχομαι να ξαναβρεθούμε όχι του χρόνου αλλά το καλοκαιράκι εδώ στην Κρήτη B) και μετά στην Φλώρινα ;)

Περιμένετε να φτάσει ο +λάκης στην Κρήτη, να κάνει κατάσταση και να αρχίσει η ψηφοφορία. Ελπίζω μέχρι του χρόνου να έχει φτάσει.

Ψηφίζουμε οικογενειακώς για Φλώρινα που πιστεύω ότι έχει προτεραιότητα. Η Πάτρα νομίζω ότι μπορεί να περιμένει λίγο και η Κρήτη στον δεύτερο γύρο.

Πάντως για το τριήμερο έχουμε ένα παράπονο. Η εκκρεμότητα που έμεινε και πρέπει να τακτοποιηθεί είναι ότι οι γονείς δεν έδωσαν την αμοιβή του Θοδωρή για το baby sitting.

Mε απείλησε ότι την επόμενη φορά δεν θα έρθει αφού δεν πληρώθηκε για τις υπηρεσίες που πρόσφερε.

Παρακαλώ όπως το φροντίσετε γιατί όπως καταλαβαίνετε εσείς θα χάσ

ΓΙάννη και οικογένεια Γιάννη σας ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία σας.

Κατερίνα, Θοδωρής, Δανάη, Φώτης

Μη Θοδωρή μη σε παρακαλώ, θα είμαι και εγώ μαζί σου στο baby sitting!! Τι να πω, τον ευχαριστούμε, σε ευχαριστούμε, σας ευχαριστούμε πολύ μου τελείωσαν τα λάικ να πάρει... πάω facebook να κάνω κι άλλα...

ενταξει αυτο το τακτοποιησα.......

.....αλλα μπηκαν αναποδα οι τιτλοι και δεν με αφηνει να διορθωσω..... :(

Οταν ειδα τυχαία το ονομα σου, στις προκαταβολές, μου λύθηκαν αρκετες απορίες....

εντάξει Φαφούτη???

ΥΓ Με το Χαλκιδέο, κάναμε μια μυστική συμφωνία, αλλά μου ειπε να μην πούμε τιποτα

μέχρι του χρόνου...

<h3>

Παρουσιάστηκε Ένα Σφάλμα</h3>

<div class="row2 ipsPad ipsForm_center">

<p>Έχετε φτάσει μέγιστο όριο θετικών ψήφων για σήμερα</p>

<p> </p>

<p> </p>

<p>ΚΑΛΕ? ΤΙ ΜΥΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??? ΔΗΛΑΔΗ? ΕΓΩ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΩ ΦΛΩΡΙΝΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ?</p>

<p>ΧΑΛΚΙΔΑΙΕ!! ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ, ΠΕΣ ΟΧΙ ΣΤΗ ΣΟΦΙΑ!!!</p>

<p> </p>

<p>ΔΕ ΘΑ ΠΩ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ.... ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ.</p>

<p> </p>

<p>ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑΑΑΑΑΑ</p>

</div>

Περιμένετε να φτάσει ο +λάκης στην Κρήτη, να κάνει κατάσταση και να αρχίσει η ψηφοφορία. Ελπίζω μέχρι του χρόνου να έχει φτάσει.

Ψηφίζουμε οικογενειακώς για Φλώρινα που πιστεύω ότι έχει προτεραιότητα. Η Πάτρα νομίζω ότι μπορεί να περιμένει λίγο και η Κρήτη στον δεύτερο γύρο.

Πάντως για το τριήμερο έχουμε ένα παράπονο. Η εκκρεμότητα που έμεινε και πρέπει να τακτοποιηθεί είναι ότι οι γονείς δεν έδωσαν την αμοιβή του Θοδωρή για το baby sitting.

Mε απείλησε ότι την επόμενη φορά δεν θα έρθει αφού δεν πληρώθηκε για τις υπηρεσίες που πρόσφερε.

Παρακαλώ όπως το φροντίσετε γιατί όπως καταλαβαίνετε εσείς θα χάσετε.

ΓΙάννη και οικογένεια Γιάννη σας ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία σας.

Κατερίνα, Θοδωρής, Δανάη, Φώτης

Το εχω ξαναπει , θα το ξαναπώ και θα το λέω όσο ζω,

αισθάνομαι τεραστια ασφαλεια και αντλώ απίστευτη δύναμη εγω και η οικογενειά μου ,

όταν βλέπω τόσους πολλούς και τόσους καλους φίλους.

Χαιρόμαι κάθε φορά και περισσότερο ,

όταν βλέπω αυτή την παρέα να μεγαλώνει ,

γιατι στην ουσία αυτή η παρέα μόνο μεγαλώνει ,

πολύ απλά γιατί και αυτοι που δεν μπορουν να παρεβρεθούν στην πραγματικοτητα είναι εκεί ,

περιφερονται αναμεσά μας , τραγουδανε , χορεύουν , πίνουν και γελάνε.

Αυτη ειναι η δυναμη της παρέας και δεν αφηνει τίποτα και κανεναν να την αλλάξει .

Σας ευχαριστώ όλες και όλους μέσα απο τα βαθη της καρδιάς μου .

Οι νέοι μας φίλοι , όλοι υπέροχοι, χαμογελαστοί και παλαβιάρηδες :D

Καλως σας βρήκαμε.

Γιάννη μου Χαλκιδέε και Γιαννακη μου πάλι Χαλκιδέε :rolleyes: σας ευχαριστούμε πολύ για όλα.

Φιλιά πολλά .

Γιατί να με χαιρετήσεις? έφυγες? :P

Πάντως μιας που το έθεσες.. θα παρέμβω δυναμικά.. για αποκατάσταση της τάξης.

πέρυσι που έλειπα δεν μ'ένοιαξε .. αλλά και φέτος?

Ως νέα στην συνάντηση, οφείλω να ευχαριστήσω άπαντες (ακόμη κι αυτούς που δεν ήρθαν, διότι χάρις στην απουσία τους βρήκα δωμάτιο :D :D :D ) , και να πω στους μελλοντικούς "νέους" ότι αν τελικά το αποφασίσουν θα τους γίνει συνήθεια.

Δηλώνω συμμετοχή για την επόμενη συνάντηση όπου κι αν γίνει, γιατί οι άνθρωποι κάνουν την διαφορά και όχι ο τόπος.

Ευχαριστώ πολύ :wub:

δεν με παίζουν τα like βρε παιδιά, τ ορκίζομαι ένα έβαλα σήμερα.. :(

γι αυτό θα κάνω κι εγώ παραθέσεις ;) πολλά πολλά like λοιπόν σε όλους!!!!

Και (το σημαντικότερο) είμαστε ωραίοι και οι δύο

τον ωραιο να τον κανεις οταν ξεκουνηθεις να ερθεις κι αλλου.... :P

ΜΙΑΣ ΚΙ ΗΡΘΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΡΥΦΑ-ΚΡΥΦΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ!!!! (ας ειναι καλα η Νινα μας)

ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ LIKE!!!! (γιατι κι σε μενα κανει μουτρα και δεν μ αφηνει να βαλω πολλα)

ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!! (απο 1-12-11 θα μπορω επισημα να ακολουθησω...μην τυχον και πατε νωριτερα ε???)

Έχουμε και οι δύο μακριά σγουρά μαλλιά :P

Και (το σημαντικότερο) είμαστε ωραίοι και οι δύο

κι εγώ ωραίος είμαι.. και χωρίς μαλλιά.. :P

Βρε Χρύσα .. αν δεν "μάθει" το forum ελληνικά..δεν πρόκειται να δεις ούτε τις παλιότερες..

πόσο μάλλον τωρινές... :D

Οσο ειναι αρχηγός εδω ο gus δεν βλεπουμε φως. Λοιπόν ή αλλαγή αρχηγου ή ολοι στο φεισμπουκ , οπως εχετε κάνει. Εγω παντως , απο τοτε που σας βρηκα στο φεις , σπανια μπαινω εδω. Εδω μονο κατσαδες και ιδιοτροπιες εχουμε απο τον αρχηγο. Δεν σας καταδέχτηκε και για Χαλκίδα.

Το εχω ξαναπει , θα το ξαναπώ και θα το λέω όσο ζω,

αισθάνομαι τεραστια ασφαλεια και αντλώ απίστευτη δύναμη εγω και η οικογενειά μου ,

όταν βλέπω τόσους πολλούς και τόσους καλους φίλους.

Χαιρόμαι κάθε φορά και περισσότερο ,

όταν βλέπω αυτή την παρέα να μεγαλώνει ,

γιατι στην ουσία αυτή η παρέα μόνο μεγαλώνει ,

πολύ απλά γιατί και αυτοι που δεν μπορουν να παρεβρεθούν στην πραγματικοτητα είναι εκεί ,

περιφερονται αναμεσά μας , τραγουδανε , χορεύουν , πίνουν και γελάνε.

Αυτη ειναι η δυναμη της παρέας και δεν αφηνει τίποτα και κανεναν να την αλλάξει .

Σας ευχαριστώ όλες και όλους μέσα απο τα βαθη της καρδιάς μου .

Οι νέοι μας φίλοι , όλοι υπέροχοι, χαμογελαστοί και παλαβιάρηδες :D

Καλως σας βρήκαμε.

Γιάννη μου Χαλκιδέε και Γιαννακη μου πάλι Χαλκιδέε :rolleyes: σας ευχαριστούμε πολύ για όλα.

Φιλιά πολλά .

Ψάχνω κάτι καινούργιο να πω... που να μην το χω ξανακούσει ούτε και γω... :rolleyes:

Πόσο απέραντα συμφωνώ μ' αυτό το "τεραστια ασφαλεια" του DAS...

Σας ευχαριστούμε όλους... μα όλους και χαρήκαμε πολύ που σας ξανασυναντήσαμε και γνωρίσαμε και καινούργιους...

Οσο ειναι αρχηγός εδω ο gus δεν βλεπουμε φως. Λοιπόν ή αλλαγή αρχηγου ή ολοι στο φεισμπουκ , οπως εχετε κάνει. Εγω παντως , απο τοτε που σας βρηκα στο φεις , σπανια μπαινω εδω. Εδω μονο κατσαδες και ιδιοτροπιες εχουμε απο τον αρχηγο. Δεν σας καταδέχτηκε και για Χαλκίδα.

Αφού ρε Αντώνη τα έχουμε πει... Αρχηγός εδώ δεν είναι ο Gus.... άλλος είναι..... :)

κι εγώ ωραίος είμαι.. και χωρίς μαλλιά.. :P

Κούκλοοοοος!!!!!! Το σωστό να λέγεται.

Τι να το κάνεις άμα αυτός που τραβάει τις φωτογραφίες δεν ξέρει.....

Λάμπει από την ομορφιά του ο Σούλης, βάζουνε και φλας, και γυαλίζει μετά η φωτογραφία........... :P

Καλησπέρα παιδιά επιτέλους επαναπατρίστηκα κι εγώ μετά βασάνων :blink: λόγω καιρού!!! Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τις υπέροχες στιγμές :) που πέρασα κοντά σας. Η αλήθεια είναι πως ερχόμουν λίγο διστακτικά B) γιατί δεν ήξερα κανέναν μόνο την Μαίρη η οποία και με παρακίνησε να έλθω στην συνάντηση και την ευχαριστώ πολύ γι αυτό! Είστε μια ξεχωριστή παρέα και η αλήθεια είναι πως ούτε στιγμή δεν ένοιωσα ξένο σόμα, είστε μια μεγάλη αγκαλιά γεμάτη χαμογελαστά πρόσωπα για μας τους καινούριους που κάθε χρόνο μεγαλώνει όλο και περισσότερο!!! Άλλους γνώρισα περισσότερο άλλους λιγότερο γιατί ο χρόνος ήταν λίγος εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να γνωρίσω όλα τα παιδιά καλλίτερα! Να είστε καλά και να συνεχίσουμε όλη μαζί στο μεγάλωμα αυτής της ξεχωριστής παρέας. Η επιστροφή στην καθημερινότητα είναι λιγότερο οδυνηρή μετά από ένα τόσο όμορφο ΠΣΚ και με την προοπτική μιας νέας συνάντησης!!! Άντε λοιπόν ακόμα δεν βρήκαμε προορισμό? :P Πολλά φιλιά σε όλους!!! :D

Είναι Τρίτη 21.00 το βράδυ και .... μόλις φτάσαμε στην Κρήτη !!!!

Η διάρκεια της επιστροφής ήταν μεγάλη...

Θυμωμένος ο Αίολος...

Αλλά τι του φταίξαμε εμείς;

Εμείς κάναμε μονάχα αυτό που έπρεπε…

Κοιτάζαμε ο ένας τον άλλον με χαμόγελο.

Μιλούσαμε με χαμόγελο…

Χορεύαμε και τραγουδούσαμε με χαμόγελο.

Είμαι σίγουρος πως εμείς κάναμε μονάχα αυτό που έπρεπε…

Πολύ κακώς που θύμωσε ο Αίολος. Θα του πρότεινα να γνωρίσει την παρέα μας.

Είναι Τρίτη 21.00 το βράδυ και .... μόλις φτάσαμε στην Κρήτη !!!!

Η διάρκεια της επιστροφής ήταν μεγάλη...

Θυμωμένος ο Αίολος...

Αλλά τι του φταίξαμε εμείς;

Εμείς κάναμε μονάχα αυτό που έπρεπε…

Κοιτάζαμε ο ένας τον άλλον με χαμόγελο.

Μιλούσαμε με χαμόγελο…

Χορεύαμε και τραγουδούσαμε με χαμόγελο.

Είμαι σίγουρος πως εμείς κάναμε μονάχα αυτό που έπρεπε…

Πολύ κακώς που θύμωσε ο Αίολος. Θα του πρότεινα να γνωρίσει την παρέα μας.

Κωνσταντίνε εγώ λέω να τον καλέσουμε στην επόμενη συνάντηση για να μην μας κάνει τα ίδια να τον ποτίσουμε κιόλας για να είναι του χεριού μας. :P

Ρένια, δεν μας έχω καμία εμπιστοσύνη ότι δεν θα το κάνουμε... :D