Jump to content

8η Συνάντηση μελών - Στενή Ευβοίας στις 11-13 / 11 / 2011

Recommended Posts

Όποιος άλλος θέλει να βρεθούμε νωρίτερα να το δηλώσει

• Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Είναι Τρίτη 21.00 το βράδυ και .... μόλις φτάσαμε στην Κρήτη !!!! Η διάρκεια της επιστροφής ήταν μεγάλη... Θυμωμένος ο Αίολος... Αλλά τι του φταίξαμε εμείς; Εμείς κάναμε μονάχα αυτό που έπρεπε… Κοιτ

καααααλημερα σας παιδια , τραλαλα, τραλαλααααα...... εγω εχω να πω ενα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω στην Νινα και σε ολους οσους καταφερνουν με τις φωτογραφιες τους και τα βιντεο , να ξαναζησουμε και

τον ωραιο να τον κανεις οταν ξεκουνηθεις να ερθεις κι αλλου....

Posted Images

για όσους έρθουν από την Πέμπτη θα μας περιμένει ο Θανάσης των ορέων

http://a4itos.poster....com/8571717#!/

εγω θα ειμαι ...σιγα μην χασω τον μισο ποντιο-θρακιωτη και Ηπειρωτη ....

αντε να οργανωνομαστε , γιατι πολυ μας πηρε απο κατω ....

Παιδιά μην ανησυχείτε.. πριν τις 4 Δεκέμβρη δεν γίνονται εκλογές.. προλαβαίνουμε.

δημοψήφισμα όμως???

Για 05/11 ή 12/11 λένε σήμερα....

Τελικά αφού δεν βλέπω προσέλευση θα φύγουμε νωρίς από το λιμάνι για Εύβοια. Εξάλλου εμείς ερχόμαστε από Κρήτη με το παπόρι ξημερώματα. Καλή αντάμωση κατ' ευθείαν στα .. Στενά της Εύβοιας !!!

και μια ανακοινωση

όποιος δεν δηλώσει την παρουσία του την Πέμπτη ΔΕΝ θα φάει στον θανάση των ορέων

http://a4itos.posterous.com/8571717

https://www.facebook.com/group.php?gid=99597618303&v=wall

Βρε συ Γιάννη.. αυτά στην πρώτη φωτογραφία αποτσίγαρα είναι?

δλδ τζάμπα προμηθεύτηκα ηλεκτρονικό τσιγάρο.. :angry:

Πάντως Πέμπτη δεν θα μπορέσω..

Μα την Παρασκευη θα ερθουν οι περισσοτεροι...να μηνπουμε και για το Σαββατο

γιατί καλέ να μην πάμε το σάββατο όπως λέει και η ανθή??? μόνο πέμπτη δέχονται σ αυτό το χωριουδάκι??

γιατί καλέ να μην πάμε το σάββατο όπως λέει και η ανθή??? μόνο πέμπτη δέχονται σ αυτό το χωριουδάκι??

γιατι το μαγαζι ειναι για λιγους και επισης δεν φτανουν τα κοκκορια του χωριου για να γινουν με χυλοπιτες για 70 ατομα :)

γιατι το μαγαζι ειναι για λιγους και επισης δεν φτανουν τα κοκκορια του χωριου για να γινουν με χυλοπιτες για 70 ατομα :)

άρα να καθυστερήσουν όσοι μπορούν περισσότερο??? :blink:

άρα να καθυστερήσουν όσοι μπορούν περισσότερο??? :blink:

καλε τι λες?

αντιθετα , ελατε οσο πιο νωρις μπορειτε αρκει να ξερει ο Γιαννης να κανονισει .......μπα σε καλο σου αμεσως να αλοιθωρισεις ...!!! :P

το συγκεκριμενο μαγαζι παντως φαινεται μικρο απο τις φωτογραφιες....

τα αλλα για τα κοκκορια ειναι δικα μου , προς συμπαρασταση στην πανιδα του χωριου....την μεριδα που μου αναλογει παντως την παραχωρω.... :lol:

καλε τι λες?

αντιθετα , ελατε οσο πιο νωρις μπορειτε αρκει να ξερει ο Γιαννης να κανονισει .......μπα σε καλο σου αμεσως να αλοιθωρισεις ...!!! :P

τα αλλα για τα κοκκορια ειναι δικα μου , προς συμπαρασταση στην πανιδα του χωριου....την μεριδα που μου αναλογει παντως την παραχωρω.... :lol:

χαχα μ αρέσουν οι απαντήσεις σου και γι αυτό αλοιθώρησα :lol:

κι όσο για τα κοκόρια σας τα παραχωρώ κι εγώ, γιατί συμπαραστέκομαι στην απανταχού πανίδα ;)

υγ.χυλοπίτες να μου κρατήσετε... σε ταπεράκι πλίιζ!!!! :D

Ωραια ημερομηνία διαλέξαμε για εκδρομή!!! (11/11/11 !!!!!)

Το σκεφτηκαμε πολύ???....

καλε τι λες?

Χρύσα ,κράτα μου κανένα κομματακι κοκκορα .Τα μακαρονια δε τα θέλω στα χαρίζω. :D

Γιατι ...???Τι εχει η ημερομηνία???Μια χαρά ημερομηνία είναι .Ειναι και τα γενέθλια μου. :)

όσον αφορά την ΜΟΝΑΔΑ

Ετυμολογικώς προέρχεται από το ρήμα "μένειν" που σημαίνει ότι δεν αλλοιώνεται, πράγμα το οποίο συμβαίνει πάντα στις θετικές επιστήμες και την νοητικήν φιλοσοφίαν.

ορθώς λοιπόν ο Πυθαγόρας έλεγεν ότι ''αρχή των πάντων η μονάς'', με συνέπεια από φιλοσοφικής πλευράς η αρχική Μονάς να είναι ΑΥΘΥΠΑΡΚΤΗ,ΑΔΗΜΙΟΥΡΓΗΤΗ,ΑΥΤΟΓΕΝΝΗΤΗ και ΑΡΣΕΝΙΚΟΘΗΛΥΚΗ..

ΥΓ. ελπίζω να κάλυψα το σκορπίσιο μέρος της απορίας σου :)

μια χαρά θα περάσουμε εφόσον το λέει και ο Πυθαγόρας!!!

Γιατι ...???Τι εχει η ημερομηνία???Μια χαρά ημερομηνία είναι .Ειναι και τα γενέθλια μου. :)

που θα πας εσύ ασαράντιστη(11/11/11)??? τουλάχιστον με τον κηδεμόνα σου :lol: :lol:

που θα πας εσύ ασαράντιστη(11/11/11)??? τουλάχιστον με τον κηδεμόνα σου :lol: :lol:

πολύ καλόόόόόόό!!!!!!!!!

Εσύ ΑΝΘΗ να φέρεις κανα φράγκο για ΑΝΘΗ!!!! ;) (που θα πετάξουμε!!!!για να γιορτάσουμε....)