Jump to content

8η Συνάντηση μελών - Στενή Ευβοίας στις 11-13 / 11 / 2011

Recommended Posts

Τι ειναι αυτα που γραφεις βρε Φαφούτη εδω; Στο Χαλιτ μοντελα και σε μενα τίποτα; Μπραβο!!!!! Φιλος να σου τύχει. Εγώ παλι στην ανυδρειά;

Για σένα Αντώνη προόριζα την καμαριέρα μου,που θα κοιμάται σε ξεχωριστή σουίτα.(ρώτησε και τον

Στέφανο).

Επειδή όμως δεν σκοπεύεις να έρθεις θα δω τι μπορώ να κάνω με κάποιον άλλο,που έχω κατά νου.

• Replies 735
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Είναι Τρίτη 21.00 το βράδυ και .... μόλις φτάσαμε στην Κρήτη !!!! Η διάρκεια της επιστροφής ήταν μεγάλη... Θυμωμένος ο Αίολος... Αλλά τι του φταίξαμε εμείς; Εμείς κάναμε μονάχα αυτό που έπρεπε… Κοιτ

καααααλημερα σας παιδια , τραλαλα, τραλαλααααα...... εγω εχω να πω ενα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω στην Νινα και σε ολους οσους καταφερνουν με τις φωτογραφιες τους και τα βιντεο , να ξαναζησουμε και

τον ωραιο να τον κανεις οταν ξεκουνηθεις να ερθεις κι αλλου....

Posted Images

An_Gelas + Γιώργος (2 άτομα)- (έκλεισα δωμάτιο).

Καλή αντάμωση να' χουμε...

Με το καλό να τα πούμε παιδιά !!

Η ανακεφαλαίωση βρίσκεται παρακάτω:

αντε παιδια, 7 δωματια μεινανε .....οσοι προλαβετε ....οι υπολοιποι θα πατε στο διπλανο ξενοδοχειο ή θα κλαιτε που δεν ηρθατε ....:P

Η ανακεφαλαίωση παρακάτω:

* ΞΕΚΙΝΉΣΤΕ ΝΑ ΚΛΕΊΝΕΤΕ ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ Κα Ζωή στο 6937094580 λέγοντας της ότι είστε από την Ομάδα των Λογιστών

ΠΡΟΣΟΧΗ:

ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ 7 ΔΩΜΑΤΙΑ !!!! ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ !!! (Ρωτήστε την κ Ζωή)

Δεν νομίζω να μην θέλει να εξυπηρετήσει.

το διπλανο ειναι το Διρφυς με 16 δωματια, ανακαινισμενο και αυτο

http://www.travelsty..._id=210&id=5960

το ειχα αναφερει στην κ. Ζωη απο την πρωτη επικοινωνια οτι αν δεν φτασουν τα δικα τους δωματια θα απευθυνθουμε σε αυτο και προσφερθηκαν να βοηθησουν σε αυτο.

Τόπος Συνάντησης............: Στενή Ευβοίας

Ημερομηνία Συνάντησης..: ΠΑΡΑΣΚ. 11/11 ΚΑΙ ΣΑΒΒ. 12/11 Αναχώρ. ΚΥΡΙΑΚΗ 13/11

**** --> ΠΡΟΣΟΧΗ: Η συνάντηση δεν είναι κλειστή σε συγκεκριμένα μέλη του forum. Αντίθετα είναι εντελώς ελεύθερη για οποιονδήποτε μέλος του forum. Εξάλλου αποτελεί μεγάλη χαρά για μας να γνωρίσουμε από κοντά νέες παρέες και φίλους.

Περί Ξενοδοχείου:

Ξενοδοχείο Συνάντησης..: http://www.hotelsteni.gr/

Το ξενοδοχείο διαθέτει συνολικά 35 δωμάτια όλα ανακαινισμένα:.

α)10 δωμάτια με δυο κρεβάτιαενωμένα, που μπορούν να τα μοιραστούν δυο άτομα του ίδιου φύλλου (έτσι μου είπεη ιδία, εσείς μπορείτε να κάνετε όπως θέλετε)

β) 17 δωμάτια με διπλό κρεβάτι για ζευγάρια και

γ) 6 δωμάτια. τρίκλινα

δ) 2 δωμάτια. τρίκλιναπου γίνονται και τετράκλινα.

Τιμή: όλα τα δωμάτια τα αφήνει στα 50 ευρώ με πρωινό μπούφε ...

Διασκέδαση: Κάτω στο ξενοδοχείο υπάρχει καφετέρια , και το χωριό έχει πολλές ταβέρνες και μπορούμε να διοργανώσουμε μια βραδιά με μουσική και χορό όπως εμείς θέλουμε.

Όριο κλεισίματος : Μέχρι 25 Οκτωβρίου μπορούν να μας περιμένουν να αποφασίσουμε ...

Για οτιδήποτε θέλετε να ρωτήσετε , πάρτε την κ. Ζώη στο τηλέφωνο 6937094580 και πείτε της ότι είστε από την ομάδα λογιστών.

Η ιδία υπόσχεται ότι θα περάσουμε πολύ καλά !!.

--------------------------------------------------------------

ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ:

Σταυρουλάκης (4 άτομα) -( Έκλεισα δωμάτιο)

MAXATZH - (2 άτομα)-( Έκλεισα δωμάτιο)

Roxanne (3 άτομα)- (Έκλεισα δωμάτιο)

ΧΡΥΣΑ (2 άτομα) -( Έκλεισα δωμάτιο)

SOPHIE (2 άτομα) -( Έκλεισα δωμάτιο)

ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (2 άτομα)- (Έκλεισα δωμάτιο)

MXalit (1 άτομο)-( Έκλεισα δωμάτιο)

DAS (5 άτομα) -( Έκλεισα δωμάτιο)

ΤΕΟ (1 άτομο)-(Έκλεισα δωμάτιο)

Cristine (1 άτομο) -( Έκλεισα δωμάτιο)

Δημήτρης ΚΛΜ (4 άτομα)-(Έκλεισα δωμάτιο)

BillBear (4 άτομα) -(Έκλεισα δωμάτιο)

Xoroxronos (1 άτομο)-(Έκλεισα δωμάτιο)

DANAIE (4 άτομα) -( Έκλεισα δωμάτιο)

Soulis (4 άτομα) - (Έκλεισα δωμάτιο)

Scorpios (2 άτομα) -(Έκλεισα δωμάτιο)

MariaOrestiada (2 άτομα)(Έκλεισα δωμάτιο)

ΕΙΡΗΝΗ (1 άτομο) -(Έκλεισα δωμάτιο)

FAFOUTIS (2 άτομα)- (Έκλεισα δωμάτιο)

GreekMind (2 άτομα)

Parmgr (1 άτομο)- (Έκλεισα δωμάτιο)

Sarimarina (1 άτομο)

Chocolataki (1 άτομο)(Έκλεισα δωμάτιο)

Φίλος Greekmind (1 άτομο)

Φίλος Greekmind (1 άτομο)

Ster (εκ του Broster)(1 άτομο)(Έκλεισα δωμάτιο)

nska (2 άτομα)

Χαλκιδαίος (2;) άτομα) -( Έκλεισα δωμάτιο)

ApostolosMan (2 άτομα)-(Έκλεισα δωμάτιο)

Φίλοι της Sophie (2 άτομα)-( Έκλεισα δωμάτιο)

Diba (4 άτομα)

Proodeutiki (2 άτομα)-(Έκλεισα δωμάτιο)

An_Gelas (2 άτομα)-(Έκλεισα δωμάτιο)

----------------------------------------------------------------

Σημειώσεις:

* Ότι είναι με κόκκινο είναι η νεώτερη μεταβολή στην καταγραφή.

* Δεν καταγράφονται όσοι θα επισκεφτούν απλά την παρέα. Η καταγραφή αφορά αυτούς που θα μείνουν στο ξενοδοχείο.

* ΚΛΕΊΝΕΤΕ ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ Κα Ζωή στο 6937094580 λέγοντας της ότι είστε από την Ομάδα των Λογιστών

ΠΡΟΣΟΧΗ: ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ 7 ΔΩΜΑΤΙΑ !!!! ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ !!! (Ρωτήστε την κ Ζωή στο ) Το διπλανό ξενοδοχείο είναι το "Δίρφυς" με 16 δωμάτια ανακαινισμένο και αυτό:

http://www.travelsty..._id=210&id=5960

Η κ. Ζωή είπε πως θα βοηθήσουν - αν δεν φτάσουν τα δικά τους δωμάτια- να κλείσουμε και στο Δίρφυς.

Για σένα Αντώνη προόριζα την καμαριέρα μου,που θα κοιμάται σε ξεχωριστή σουίτα.(ρώτησε και τον

Στέφανο).

Επειδή όμως δεν σκοπεύεις να έρθεις θα δω τι μπορώ να κάνω με κάποιον άλλο,που έχω κατά νου.

Ωστε καμαριέρα ε; οχι μοντελο; Δεν πειραζει, φιλος να σου πετυχει. Αλλα απο αυτο μονο το μοντελο θα χασει. Θα χασει την ευκαιρεια η μοντελα, να εχει διπλα της ενα πραγματικο ανδρα, του οποιου ολα τα ζωτικα οργανα εχουν αποδεδειγμενες επιτυχιες. Ας την βγαλουν με τους νεροβραστους. Ακου εκεί, καμαριέρα; Λες και με φυλαγαν για καμαριέρα στα 63 καραμπουζουκλιδικα χρόνια μου.

Βρε Σταυρουλάκη; Τον gus δεν το θελετε στην παρεα σας. Δεν τον καλεσατε; ή το παπακι κανει; Καλα , σε κατι τετοια ειναι μάνα αυτός. Θας σας κοιταζει απο πολυ ψιλά και θα σας προστατευει.

Βρε Σταυρουλάκη; Τον gus δεν το θελετε στην παρεα σας. Δεν τον καλεσατε; ή το παπακι κανει; Καλα , σε κατι τετοια ειναι μάνα αυτός. Θας σας κοιταζει απο πολυ ψιλά και θα σας προστατευει.

Kαι μια ερώτηση

Τα αφεντικά Δ.Κ.Κ. θα μας κάνουν την τιμή ?

Ωστε καμαριέρα ε; οχι μοντελο; Δεν πειραζει, φιλος να σου πετυχει. Αλλα απο αυτο μονο το μοντελο θα χασει. Θα χασει την ευκαιρεια η μοντελα, να εχει διπλα της ενα πραγματικο ανδρα, του οποιου ολα τα ζωτικα οργανα εχουν αποδεδειγμενες επιτυχιες. Ας την βγαλουν με τους νεροβραστους. Ακου εκεί, καμαριέρα; Λες και με φυλαγαν για καμαριέρα στα 63 καραμπουζουκλιδικα χρόνια μου.

Ρε Αντώνη δεν με παρακολουθείς. Γιαυτό σου είπα να ρωτήσεις και τον Στέφανο. Το υπηρετικό

προσωπικό που προσλαμβάνω περνάει από ιερή εξέταση,τύφλα νάχουν τα μοντέλα.

Εάν δεν πιστεύεις τον Στέφανο,ρώτησε και τον Νικόλα (Proo) με τον οποίον διαλέγουμε χρόνια

τώρα υποψήφιες από την εγχώρια και ξένη αγορά.

Στεναχωριέμαι πάντως,που θεώρησες ότι θα μπορούσα να σε ρίξω σε τόσο "ζωτικής" σημασίας

ζήτημα.

Ρε Αντώνη δεν με παρακολουθείς. Γιαυτό σου είπα να ρωτήσεις και τον Στέφανο. Το υπηρετικό

προσωπικό που προσλαμβάνω περνάει από ιερή εξέταση,τύφλα νάχουν τα μοντέλα.

Εάν δεν πιστεύεις τον Στέφανο,ρώτησε και τον Νικόλα (Proo) με τον οποίον διαλέγουμε χρόνια

τώρα υποψήφιες από την εγχώρια και ξένη αγορά.

Στεναχωριέμαι πάντως,που θεώρησες ότι θα μπορούσα να σε ρίξω σε τόσο "ζωτικής" σημασίας

ζήτημα.

Είπα και γω. Λεω , ρε γαμωτο, τόσο πεταμα μου εκανε ο φιλος μου ο Φαφούτης; Αμα ειναι ετσι , μπορει και ναρθω. Αν και παρουσης της κόρης μου της Μαρίνας, πασα δραστηριότητα αναστέλεται, για να μην πω παυσατω. Ε!!!σέβασμος και στα πρόσωπα που λατρευουμε.

Είπα και γω. Λεω , ρε γαμωτο, τόσο πεταμα μου εκανε ο φιλος μου ο Φαφούτης; Αμα ειναι ετσι , μπορει και ναρθω. Αν και παρουσης της κόρης μου της Μαρίνας, πασα δραστηριότητα αναστέλεται, για να μην πω παυσατω. Ε!!!σέβασμος και στα πρόσωπα που λατρευουμε.

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΤΕ Η ΜΑΡΙΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ Κε ΑΝΤΩΝΗ ΜΑΣ

ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΕΓΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ.

ΜΟΥ ΖΗΤΑΓΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ. ΤΙ ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΩ??? ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ... ΜΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟΕΠΑΓΓΕΛΜΑ.... ΣΟΛΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΖΗΤΑ...

ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΗ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ . (ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ ΛΕΤΕ???) :rolleyes:

ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΤΕ Η ΜΑΡΙΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ Κε ΑΝΤΩΝΗ ΜΑΣ

ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΕΓΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ.

ΜΟΥ ΖΗΤΑΓΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ. ΤΙ ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΩ??? ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ... ΜΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟΕΠΑΓΓΕΛΜΑ.... ΣΟΛΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΖΗΤΑ...

ΕΙΠΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΗ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ . (ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΑ ΛΕΤΕ???) :rolleyes:

Πολύ καλά τοκανες. Της το ειπα και εγω τηλεφωνικα το Σαββατο. Αλλα εχει τωρα αλλο ζόρι, τον οποιο μου αποκαλειψε η αδελφή της. Πολυ καλα εκανες για το κοριτσάκι μου. Σε ευχαριστω εκ μερους της. Μου το ειπε οτι την ειχες παρει τηλεφωνο.

για όσους έρθουν από την Πέμπτη θα μας περιμένει ο Θανάσης των ορέων

http://a4itos.poster....com/8571717#!/

ενταξει πες του Θαναση, θα ειμαστε εκει ... :P

για όσους έρθουν από την Πέμπτη θα μας περιμένει ο Θανάσης των ορέων

http://a4itos.poster....com/8571717#!/

Θανάσης των Ορέων: για ψαγμένα στομάχια

1 σκελίδα φιλοσοφία

5 μερίδες οικονομικές θεωρίες

500 γρ. Αγγλικά

480 γρ. Γαλλικά

20 χρόνια εμπειρίας σε διάφορες επιχειρήσεις

1/4 Πόντος+1/4 Θράκη+1/2 Ήπειρος

ψαγμένα χωρίς την μεγαλόνησο??? πσσσσ!!!!!

Θανάσης των Ορέων: για ψαγμένα στομάχια

1 σκελίδα φιλοσοφία

5 μερίδες οικονομικές θεωρίες

500 γρ. Αγγλικά

480 γρ. Γαλλικά

20 χρόνια εμπειρίας σε διάφορες επιχειρήσεις

1/4 Πόντος+1/4 Θράκη+1/2 Ήπειρος

ψαγμένα χωρίς την μεγαλόνησο??? πσσσσ!!!!!

Δεν πειραζει. Αστους. Θα ερθει ο νεότερος Ελ. Βενιζέλος , που λεγεται Κ. Σταυρουλακης , και θα τους κυβερνησει. Η ιστορία επαναλαμβανεται. Ετσι τακαναν και τοτε οι <<Ελλαδίτες>>