Προς το περιεχόμενο

8η Συνάντηση μελών - Στενή Ευβοίας στις 11-13 / 11 / 2011


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 735
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Αμα σμηξουνε πολοι κουζουλοι, δεν εχει εμπιστοσυνη ο ενας τον αλλο. Αμα βρω και το ανεκδοτο του Μονιακη, με τους μεθυστακες πατερα και γιο, θα το βγαλω, τοτε θα δητε πως τεριαζει εδω. Ρε ,εχει πονεσει το στομαχι μου , απο τα γέλια.

Ευρήκατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σμηξουνε πολοι κουζουλοι, δεν εχει εμπιστοσυνη ο ενας τον αλλο. Αμα βρω και το ανεκδοτο του Μονιακη, με τους μεθυστακες πατερα και γιο, θα το βγαλω, τοτε θα δητε πως τεριαζει εδω. Ρε ,εχει πονεσει το στομαχι μου , απο τα γέλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήταν η πρώτη φορά που βρέθηκα μαζί σας και πραγματικά πέρασα υπέροχα γι αυτό δεν θα χάσω την επόμενη στην Κρήτη,

για το χατήρι της Σοφίας όμως ίσως κάνω κι εγώ μια υποχώρηση :)

έχω ένα μεγάλο ευχαριστώ για τον κ Φαφούτη αλλά και στην Λενιώ του...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ (η κλίμακα είναι 1/1000000000 γιατί δεν το παίρνει η οθόνη κ Βαγγέλη)

να ευχαριστήσω ακόμα τον Γιάννη Χαλκιδαίο για την υπέροχη φιλοξενία..

και ναι επεράσαμε όμορφα... όμορφα!!! γι αυτό εύχομαι να ξαναβρεθούμε όχι του χρόνου αλλά το καλοκαιράκι εδώ στην Κρήτη B) και μετά στην Φλώρινα ;)

Να είσαι καλά για τα όμορφα λόγια σου,αν και οφείλω να σου ομολογήσω ότι όλοι οι συνάδελφοι,θεωρούμε ότι

κάνουμε το αυτονόητο και μας ευχαριστεί.

Σαυτή την συνάντηση και άλλοι συνάδελφοι συνταξίδευσαν προερχόμενοι από διαφορετικές πόλεις,όπως συν-

ταξίδευσα και γω πέρισυ,που ήμουν μόνος,με τον Παναγιώτη (panforos) και την γυναίκα του την Ευαγγελία (Λία).

Πριν από πολλά χρόνια είχα ακούσει από έναν χαλκιδέο μία φράση,η οποία μου φάνηκε τόσο όμορφη,που το

διαπιστώνω συνέχεια στην πορεία της ζωής μου. "είναι τόσο όμορφο να έχεις σε όλα τα μέρη φίλους".

Να σου δώσει η ζωή ότι επιθυμείς.

Βαγγέλης Φαφούτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σμηξουνε πολοι κουζουλοι, δεν εχει εμπιστοσυνη ο ενας τον αλλο. Αμα βρω και το ανεκδοτο του Μονιακη, με τους μεθυστακες πατερα και γιο, θα το βγαλω, τοτε θα δητε πως τεριαζει εδω. Ρε ,εχει πονεσει το στομαχι μου , απο τα γέλια.

Ευρήκατο.

................

:lol::lol::lol:

Τι μου θύμισες.........

Αυτό με το προξενιό το παρουσίασε ένα συγκρότημα κρητικών χορών στη Δώρα Στράτου.

Το κάνανε σκέτς, με τρείς υποτίθεται επισκέψεις στο σπίτι τση νύφης πριν από τους χορούς τους και σηκώθηκε το θέατρο από τα γέλια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλάβατε και τα είπατε όλα... :wub:

Εύχομαι νάμαστε πάντα όλοι καλά, να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε... :rolleyes:

Υστ. Νίνα αυτή τη φορά θα τις ανεβάσω γρήγορα τις φωτό,και αυτές που χρωστάω από πέρσυ... :P

Και μια που είπα να ξεφαντώνουμε...

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=tZBFVbuXVxw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι καλά για τα όμορφα λόγια σου,αν και οφείλω να σου ομολογήσω ότι όλοι οι συνάδελφοι,θεωρούμε ότι

κάνουμε το αυτονόητο και μας ευχαριστεί.

Σαυτή την συνάντηση και άλλοι συνάδελφοι συνταξίδευσαν προερχόμενοι από διαφορετικές πόλεις,όπως συν-

ταξίδευσα και γω πέρισυ,που ήμουν μόνος,με τον Παναγιώτη (panforos) και την γυναίκα του την Ευαγγελία (Λία).

Πριν από πολλά χρόνια είχα ακούσει από έναν χαλκιδέο μία φράση,η οποία μου φάνηκε τόσο όμορφη,που το

διαπιστώνω συνέχεια στην πορεία της ζωής μου. "είναι τόσο όμορφο να έχεις σε όλα τα μέρη φίλους".

Να σου δώσει η ζωή ότι επιθυμείς.

Βαγγέλης Φαφούτης

αχ κ βαγγέλη μου με συγκίνησες!!!!

είναι πράγματι όμορφο να έχεις φίλους σε τόσα πολλά μέρη.

ευχαριστώ το taxheaven που ήταν η αφορμή να γνωρίσω αυτή την χαμογελαστή παρέα και χαίρομαι που με τιμάτε με την φιλία σας!!!! :wub: :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aχχχ! Πόσο ζηλεύω..

Για μια ακόμη φορά δεν τα κατάφερα να έρθω, (δυστυχώς για άσχημα γεγονότα που συνέβησαν στο στένο μου οικογενειακό κύκλο). Ευελπιστώ στις επόμενες.. (Θεού Θέλοντος).

Να είστε όλοι καλά και να ανταμώνετε πάντα, γιατί το κέφι σας μας μεταφέρετε αυτούσιο και αποτυπώνει το πόσο όμορφα περνάτε! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραδοσιακα το θεμα της επομενης συναντησης ανοιγει μια μερα μετα τη τελευταια.

Από άλλον περίμενα να ανοίξει το θέμα (Χρύσα κατά παράδοση νομίζω) και άλλος το έκανε.

καπως ετσι καθιερωνονται οι παραδοσεις....

απο προχτες περιμενω να ανοιξει το θεμα αλλα ακομα τιποτα...

βλεπω πως ξεκινησε αυτο ενα χρονο πριν, ετσι γλυκα ομορφα και μοσχομυριστα , και απο την Κωνσταντινουπολη γεμιζοντας 35 σελιδες εφτασε στην Στενη Ευβοιας.....

δεν προλαβαινω να τις ξαναδιαβασω ολες....καποιο απ τα επομενα βραδυα θα το κανω....

Τωρα ομως ....παμε γι αλλααααα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις φωτό από την Στενή Ευβοίας,που μπορούμε να τις δούμε όλες συγκεντρωμένες κάπου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο computer σου , Βαγγέλη μου, στο computer σου...

http://8thtaxheavenforummeetingnov2011.shutterfly.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προσπαθήσω να τις ανεβασω στην φωτοθηκη αλλα θελει χρονο. Προς το παρον σε ενα site που έχω ανοιξει στο Shutterfly το συνδεσμο τον έχει ο ΣΚΟΡΠΙΟΣ απο πανω.

Επισης στο Φατσοβιβλίο κοινώς Facebook. ΑΝ έχετε λογαριασμο στειλτε μου να γινουμε.... φιλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ είμαι με τους Αντιπάλους εχαχεαχεαχεα

https://plus.google....T24:oCc16e8mo3U

μπηκα καλο φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα καλο φαινεται

Να δώ σε πόσα θα γράφεις στο τέλος !!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έχασα, γμτ μου.... Όχι πως δεν το ήξερα, αλλά, να ..... Λυπάμαι πάρα πολύ που έχασα την συνάντηση, αλλά, ειλικρινά, ήταν σαν να ήμουν μαζί σας... Τόσα τηλέφωνα, τόση επαφή τις τρεις ημέρες, που ένιωθα κι εγώ πως ήμουν εκεί! Να είμαστε γεροί του χρόνου, να τα πούμε από κοντά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έχασα, γμτ μου.... Όχι πως δεν το ήξερα, αλλά, να ..... Λυπάμαι πάρα πολύ που έχασα την συνάντηση, αλλά, ειλικρινά, ήταν σαν να ήμουν μαζί σας... Τόσα τηλέφωνα, τόση επαφή τις τρεις ημέρες, που ένιωθα κι εγώ πως ήμουν εκεί! Να είμαστε γεροί του χρόνου, να τα πούμε από κοντά!

....Τόση Επαφή ???

Τι είδους επαφή ???

Τρίτου Τύπου ???

Πραγματικά χωρίς εσάς κανονικά δε πρέπει να μετρήσει...να διαγραφεί άμεσα...πάμε στην 8η πάλι !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ κ βαγγέλη μου με συγκίνησες!!!!

είναι πράγματι όμορφο να έχεις φίλους σε τόσα πολλά μέρη.

ευχαριστώ το taxheaven που ήταν η αφορμή να γνωρίσω αυτή την χαμογελαστή παρέα και χαίρομαι που με τιμάτε με την φιλία σας!!!! :wub: :wub:

Γι ποιο ταξχεβεν λες; Ο κυριος ταξχέβεν, δεν εκανε τίποτα. Απο την αρχη απουσίαζε. Μην ξεχνατε οτι τα περισσότερα εγιναν μεσω φεϊσμπουκ. Και δεν τα γραφω αυτα για να απαξιώσω το ταξχεβεν. Ισα-ισα που τα γραφω , μπας και βγει απο το λίθαργο ο κυριος ταξχεβεν. Και δεν γραφω ονομα, για να μην βγει παλι ο Στεφανος να πει οτι, αλλος ειναι ο αρχηγός. Εξάλλου γνωριζει ο κυριος αυτός, χαμε θωρω και λεωτο, οτι για καλό του τα γραφω και οχι για κόντρα. Θα σου γυρισω , μία!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Τόση Επαφή ???

Τι είδους επαφή ???

Τρίτου Τύπου ???

Πραγματικά χωρίς εσάς κανονικά δε πρέπει να μετρήσει...να διαγραφεί άμεσα...πάμε στην 8η πάλι !!!!

Εσενα πάλι η έπαφη σε μπερδεψε. Τριτου τυπου ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντώνη

για να μην σε μπερδεύει

όπως λέει και ο Στέφανος Αρχηγός στο φόρουμ είναι άλλος, ο Σούλης

ο γκας είναι το Αφεντικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι Τρίτη 21.00 το βράδυ και .... μόλις φτάσαμε στην Κρήτη !!!!

Η διάρκεια της επιστροφής ήταν μεγάλη...

Θυμωμένος ο Αίολος...

Αλλά τι του φταίξαμε εμείς;

Εμείς κάναμε μονάχα αυτό που έπρεπε…

Κοιτάζαμε ο ένας τον άλλον με χαμόγελο.

Μιλούσαμε με χαμόγελο…

Χορεύαμε και τραγουδούσαμε με χαμόγελο.

Είμαι σίγουρος πως εμείς κάναμε μονάχα αυτό που έπρεπε…

Πολύ κακώς που θύμωσε ο Αίολος. Θα του πρότεινα να γνωρίσει την παρέα μας.

Πως γράφει ρε παιδί μου αυτός ο άνθρωπος... πως γράφει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...