Προς το περιεχόμενο

Παρακολούθηση σεμιναρίου ΚΕΛΕ ή ACCA


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα συνάδελφοι μόλις φέτος πήρα το πτυχίο μου στην Λογιστική & Χρηματοοικονομική της ΑΣΟΕΕ και θα ήθελα την γνώμη από κάποιους πιό έμπειρους όσον αφορά το ακόλουθο θέμα.Για εσάς θα ήταν καλύτερο να παρΑκολουθήσω τα σεμινάρια του ΚΕΛΕ(ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΗ) που έχω ακούσει καλά λόγια και να πάρω πρακτικές γνώσεις για το μελλοντικό μου επάγγελμα,δουλεύοντας παράλληλα και σε λογ. γραφείο ή να παρακολουθήσω το μαθήματα της PWC και να πάρω το ACCA άφιερώνοντας 2 χρόνια πάλι σε θεωρητική γνώση ως επι το πλείστον...

Θα ήθελα πολύ να ακούσω την γνώμη ανθρώπων που είναι ήδη στην αγορά εργασίας,δίνοντάς μπυ πληροφορίες για το τι ζητάει η αγορά.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΗΔΗ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΤΟΥ ΚΕΛΕ ( ΓΙΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ) ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ

ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ 5 ΗΜΟΥΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩΣ ΠΩΣ ΤΟ ΚΕΛΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ - ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ , ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΠΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ , ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ , ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΛΥΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ

ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...