Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΑΠΩΛΕΙΑ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΟΦΕΙΛΩΝ


gioubi

Ερώτηση

ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΛΟΓΩ ΟΦΕΙΛΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΟΑΕΕ. ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΡΥΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΓΛΥΤΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ. ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ.

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ Η΄ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙΣ ΟΦΕΙΛΕΣ ΤΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ Η΄ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙΣ ΟΦΕΙΛΕΣ ΤΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Να ζωστεί με εκρηκτικά και να μπουκάρει στο υπουργείο εργασίας. Ό,τι θα κάνουμε δηλαδή όλοι αν δεν σταματήσει άμεσα αυτό το βιολί με τα κ*λοταμεία... Δουλειά δεν υπάρχει, φράγκο δεν υπάρχει για εισφορές. Χρεοκοπήσαμε. ΤΕΛΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΛΟΓΩ ΟΦΕΙΛΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΟΑΕΕ. ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΡΥΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΓΛΥΤΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ. ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΙΣ ΔΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ.

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ Η΄ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙΣ ΟΦΕΙΛΕΣ ΤΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Λες ότι έκανε ρύθμιση τον Ιούνιο άρα ρύθμιση Ν.3833/10.

Από τα μέσα Ιουλίου ισχύει ρύθμιση Ν.3863/10 οπότε αν έχασε την πρώτη μπορεί να υπαχθεί στη νέα, με μικρότερη δόση (ελάχιστη €200/διμ. αντί €400/διμ.)

OAEE emp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...