Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΕ 2010-ΠΡΟΕΓΚΡΙΣΕΙΣ-ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ


επισκέπτη agelos1982

Ερώτηση

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΕΓΚΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΝΕΕ 2010 ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΣΤΙΣ 24-08-2010!!!ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ!!!ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΧΡΟΝΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ!

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑΣ ΕΠΕΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΑΓΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΤΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΕ?ΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΚΛΙΟΥ Ή ΘΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 134
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters For This Question

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

KAI MHN ΞΕΧΝΑΣ ΖΩΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΤΡΙΕΤΙΑ ( ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟ 2010)!!!

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟΣΒΕΙΣΕΙΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ ΑΠΟΣΒΕΣΕΙΣ Ν.299/2003

ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΣΚΕΥΗ : 20%

Η/Υ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΑ SOFTWARE: 30%

ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ,ΕΙΔΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ,ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΑ ΜΗΧ/ΤΑ,FAX : 20%

ΦΩΤΕΙΝΕΣ ΕΠΙΓΡΑΦΕΣ: 20%

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΕΑ, ΟΠΩΣ

ΑΝΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Η ΑΠΟΣΒΕΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ

ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ 50% ΤΟΥ ΙΣΧΥΟΝΤΟΣ ΠΟΣΟΣΤΟΥ,

ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑ

ΤΑ 3 ΠΡΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σημερα πηγα στον οαεδ για να με ενημερωσουν για την επομενη δοση (ασχετα αν δεν εχω εισπραξει ακομα την πρωτη) και μου ειπαν για την επομενη δοση θα χρειαστουν την μηνιαια κατασταση για να δουν 6000 δαπανες.Εγω τους ειπα οτι δεν περνανε οι ασφαλιστικες εισφορες στα βιβλια και ο συμβουλος μου ειπε οτι θα θελει να δει στα βιβλια περασμενα εξοδα 6000 αρα μου λεει οτι δεν περνανε οι ασφαλιστικες εισφορες,.

Ξερει κανενας τιποτα για το παραπανω θεμα???

Μηπως αλλαξε κατι για την δευτερη δοση??

Μια και στην πρωτη μου αναγνωρισαν τις ασφαλιστικες εισφορες που βεβαια δεν ειχα περασμενες στα βιβλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Μπερδεμένη

Καλησπέρα,

Μόλις μου είδα και εγώ την προέγκριση στο πρόγραμμα!!

Έχω ένα mini market!! Στα τιμολόγια που πρέπει να παραδώσω μπορώ να βάλω τα προϊόντα που αγόρασα?

Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπέρα,

Μόλις μου είδα και εγώ την προέγκριση στο πρόγραμμα!!

Έχω ένα mini market!! Στα τιμολόγια που πρέπει να παραδώσω μπορώ να βάλω τα προϊόντα που αγόρασα?

Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων !!

μπορείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Καλημέρα,κατάφερα και μίλησα στο τηλέφωνο με κάποιον υπέυθυνο για το πρόγραμμα και μου είπε πως όλες οι αιτήσεις έχουν αξιολογηθεί και πως μέχρι τις 20/02 θα ανακοινωθούν στο ίντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα,κατάφερα και μίλησα στο τηλέφωνο με κάποιον υπέυθυνο για το πρόγραμμα και μου είπε πως όλες οι αιτήσεις έχουν αξιολογηθεί και πως μέχρι τις 20/02 θα ανακοινωθούν στο ίντερνετ.

Εχει παρει κανεις την πρωτη δοση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αθηνα εισαι?

Kαι εγώ την έχω πάρει.

Εγκρίθηκα μέσα Νοεμβρίου και μετά από ένα μήνα κατατέθηκε η πρώτη δόση.

Επαρχία είμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

<P>ΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΣ ΕΛΠΙΖΣΟΥΜΕ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΕΝ ΛΟΓΩ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΟΥΤΕ ΦΩΝΗ ΟΥΤΕ ΑΚΡΟΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ</P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΗΣ:ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ -6,000-ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΝΑΡΞΗΣ Ή ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΤΟΣ?ΤΟ 2010 ΕΙΧΑ ΕΞΟΔΑ 20,000 ΛΟΓΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΣ,ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΑΡΑΓΕ Ή ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑ 6,000 ΑΠΟ ΤΟ 2011?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΗΣ:ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ -6,000-ΙΣΧΥΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΝΑΡΞΗΣ Ή ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΤΟΣ?ΤΟ 2010 ΕΙΧΑ ΕΞΟΔΑ 20,000 ΛΟΓΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΣ,ΘΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΑΥΤΑ ΑΡΑΓΕ Ή ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑ 6,000 ΑΠΟ ΤΟ 2011?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

Από την ημερομηνία έναρξης έως την ημερομηνία ελέγχου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη νικητας αλεξανδρος

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΕΓΚΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΝΕΕ 2010 ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΣΤΙΣ 24-08-2010!!!ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ!!!ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΧΡΟΝΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ!

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑΣ ΕΠΕΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΑΓΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΤΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΕ?ΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΚΛΙΟΥ Ή ΘΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη νικητας αλεξανδρος

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΕΓΚΡΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΝΕΕ 2010 ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΣΤΙΣ 24-08-2010!!!ΕΧΟΝΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ!!!ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΕΓΙΝΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΧΡΟΝΙΚΑ ΚΑΘΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ!

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑΣ ΕΠΕΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΧΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΑΓΟΡΑΣ ΠΑΓΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΞΟΔΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ!ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΚΤΙ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΕΕ?ΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΚΛΙΟΥ Ή ΘΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΣΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΟΝΤΩΣ ΣΤΑ

ΕΞΟΔΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΑΓΟΡΕΣ ΠΑΓΙΩΝ..ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΜΩΣ ΟΙ ΑΠΟΣΒΕΣΕΙΣ ΠΑΓΙΩΝ,

ΕΦΟΣΟΝ ΕΓΚΡΙΘΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπερα παιδια! Σημερα πηρα και εγω την προεγκριση για το προγραμμα ΝΕΕ...

Τι πρεπει να κανω απο εδω και περα?? Απο τιμολογια ειμαι ενταξει αλλα θα ηθελα ορισμενες πληροφοριες για το ποσο καιρο κανουν να περασουν απο το χωρο και ποσες μερες χρειαζονται για τη καταβολη της πρωτης δοσης...

Επισης δε γνωριζω τα ποσα που παιρνουμε και ανα ποσο χρονικο διαστημα...το μονο που εχω ακουσει οτι η πωτη δοση ειναι 6.000.

Ευχαριστω εκ τοων προτερων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μετά τη πρώτη δόση και για τα επόμενα 3 χρόνια θα παίρνεις από 6.000.

Εγώ από τη στιγμή που προεγρίθηκα πέρασαν μετά από 20 μέρες και τη προκαταβολή την εισέπραξα μετά από ένα μήνα από τον έλεγχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Είμαι από Θεσσαλονίκη έκανα αίτηση την πρώτη εβδομάδα που ''άνοιξε'' το πρόγραμμα (Αρχές Ιούλη) και ακόμα περιμένω! Πάνε 8 μήνες γεμάτοι και μπαίνουμε στον 9ο.

Γνωρίζε κανείς τίποτα νεότερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη nonex1st3nt

Γειά σας,

Πρίν δυο εβδομάδες έμαθα πως εγκρίθικα ΄(ΝΕΕ)μέσω του portal του ΟΑΕΔ (και είχα καιρό να το κοιτάξω), αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση από τους ελεγκτές. πήγα από τον ΟΑΕΔ και μου είπαν πως αυτοί θα με βρούν. Φοβάμαι μήπως περάσει ο μήνας και μετά μου πούνε πάει.... ΕΜείς πρέπει να τους κυνηγήσουμε ή αυτοί όντως θα μας βρούνε?

Όσον αφορά τα πάγια τελικά, για το ΝΕΕ (όχι το Γυναικέια επιχειρηματικότητα) υπάρχει κανένα συμπέρασμα όσον αφορά τις πάγιες αγορές?

Και ξέρει κανείς τι εξετάζουνε στον έλεγχο πέραν των δαπανών?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων, θα ενημερώσω άν έχω νεότερα πάνω στο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Θα σε ειδοποιήσουν όταν είναι για έλεγχο.

Όσο για τις δαπάνες και τα πάγια δες τη συζήτηση από την αρχή της σελίδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη nonex1st3nt

Ευχαριστώ kotlistianos

Απ'ότι φαινεται κανενός δεν δεχτήκαν τις πάγιες αγορές (έπιπλα, γραφεία, υπολογιστή κτλ...)

Τότε μόνο με εξοφλημένα τιμολόγια υπηρεσιών προχωράει αυτό ε?

χμμ....

Υπηρεσίες από το εξωτερικό φαντάζομαι μπα... π.χ. 1200 λίρες αγγλίας για web hosting ένα έτος είναι κάτι πολύπλοκο ε?

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Τουλάχιστον από πλευράς ελέγχου εγκαταστάσεων τί κοιτάνε? - εάν κανείς δεν μένει εκέι αλλά έχει και οικιακά έπιπλα αποθηκευμένα / στοιβαγμένα σαν αποθήκες σε αχρησιμοποίητα δωμάτια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ???ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΡΟΕΓΚΡΙΣΗ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ 23/08/2010 ΕΝΩ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 03/08/2010 ΝΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ???ΑΦΟΥ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΑΣ.ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΙΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΠΡΟΧΩΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΙΣ ΑΦΗΝΟΥΝ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...