Προς το περιεχόμενο

Σημερα έμαθα ότι μου ανήκει ενα βαγόνι απο τον ΟΣΕ , το πουλάω σε τιμή ευκαιρίας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα έτρεχα για κατι βεβαιωσεις στην Αθηνα στο ΥΟ και Ο και Αναπτυξης και "επεσα" πάνω στην πορεία των του ΟΣΕ και έκει άκουσα το εξής που δεν ήξερα ....

Τα τρένα ανήκουν στον Λαο και όχι στο κεφάλαιο το ιδιωτικό ........

και λέω κοιτα να δείς τόσα χρόνια τι δεν ήξερα ο μαλάκας , δεν ήξερα ότι είμαι κάτοχος κατ αντιστοιχία ενός βαγονιού ίσως και παραπάνω βαγονιών .

Ε τώρα που το έμαθα πουλάω το βαγόνι που μου ανήκει γιατι θέλω να την κάνω μαζι με τις γυναικές μου και να πάω στο χωριό μου.

Δικό μου είναι το βαγόνι και ότι θέλω το κάνω ρε , το χρυσοπλήρωσα κατα την αγορά του , το χρυσοπλήρωνα κατα την λειτουργία του , το χρυσοπληρώνω ακόμα .

Πλήρωσα και είκοσι ευρω ταξί σήμερα να πάω στην Αθηνα , γιατι το τρενο είχε απεργία και το λεωφορείο στάση και εγω στην δουλειά μου δεν μπορω να απεργήσω και να κανω στάση γιατι θα πάρω τα ......... βαγόνια μου .

Και εγω το μονο που κάνω είναι να πληρώνω , να πληρωνω , να πληρώνω.

Και τωρα που ετοιμαζονται να τους παρουν το βαγόνι , όλοι αυτοί που τρωγανε απο το δικό μου το βαγόνι όλα αυτα τα χρόνια που πηγαινοερχότανε άδειο , βγαινουν και δηλώνουν πως το βαγόνι ειναι δικό μου και όχι δικό τους οπότε δεν μπορεί να τους το πάρουν .

Ε λοιπόν θελω το βαγόνι μου ρε σείς και το θέλω τώρα.

Και δεν με νοιαζει κανενας άλλος , ας πρόσεχε όταν εκλεβε , όταν έγλυφε , όταν εβλεπε και δεν μίλαγε , όταν ψήφιζε , εγω θέλω το βαγονι μου να το πουλήσω .

Τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αστο μην το πουλας βρε Κιμωνα....

μπας και βολευεται εκει διπλα στα αλμυρικια και τις ψαθινες καρεκλες του Σταυρουλακη, να δουμε και μεις τι μπορουμε να τσονταρουμε , μια κιθαρα , ενα μπαγλαμα , ενα ταψι γεμιστα .....

βρε λες να εχω και γω βαγονι και αλμυρικια και να μην το ξερω ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχετε άδικο σε αυτά που λέτε. Όμως το καλύτερο που άκουσα είναι το <<φέρτε πίσω τα κλεμμένα>>. Ξεχνάμε ότι όλοι έκλεψαν. Όταν ο υπεράριθμος, άχρηστος, αντιπαραγωγικός δημόσιος υπάλληλος κάθονταν στο σπίτι του ή στο καφενείο και πληρωνόταν κανονικά και με το νόμο και έπαιρνε και πριμ παραγωγικότητας παρακαλώ, αυτό δεν είναι κλεψιά; Δεν είναι κοροϊδία.

Εντάξει υπάρχουν κάποιοι που έφαγαν τα πολλά αλλά υπάρχουν και αυτοί που βολεύτηκαν και πήραν τζάμπα χρήμα από όλους τους υπόλοιπους. Και αυτοί ήταν πολλοί τελικά.

Να τα λέμε όλα, όσο και να μας πονάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι από κείνα που αγοράσαμε από τη Siemens δεν ταιριάζουν στις υποδομές και δεν τα θέλει κανένας;

Καλά ρε Κίμωνα,

τέτοιο βαγόνι έχεις;

Αυτό δεν τσουλάει -λέει- πάνω στις γραμμές, δεν είναι στα σωστά μέτρα! Τέτοια πας να μας πουλήσεις;;;;

Κι ήμουν έτοιμη να δώσω προσφορά, μ' αυτό θα 'ρθω στα Γιάννενα να ξέρεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βαγόνι είναι πια άδειο.... ...σκουριασμένο... ...θαμένο στις στάχτες..

Οι ρόδες δεν μπάινουν πια σε ράγες για να αρχίσει να κυλάει, να κυλάει ξανά...

Δεν θα το θέλει κανείς... Ναι έιμαι σίγουρος πως δεν θα το θέλει κανείς...

Μα το Θεό κάτι άλλο πρέπει να σκεφτούμε... Μα τι ....;

Ισως...

Να τους βάζαμε να βγάλουν τις σκουριές, να καθαρίσουν τις στάχτες...

Να καούν ως κάρβουνο για να κινήσει η μηχανή που οι ίδιοι άφησαν να σβήσει...

Μπας και ξαναβάλουν τις ρόδες του σε ράγες

και αυτό αρχίσει να κυλάει, να κυλάει ξανά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βαγόνι είναι πια άδειο.... ...σκουριασμένο... ...θαμένο στις στάχτες..

Οι ρόδες δεν μπάινουν πια σε ράγες για να αρχίσει να κυλάει, να κυλάει ξανά...

Δεν θα το θέλει κανείς... Ναι έιμαι σίγουρος πως δεν θα το θέλει κανείς...

Μα το Θεό κάτι άλλο πρέπει να σκεφτούμε... Μα τι ....;

Ισως...

Να τους βάζαμε να βγάλουν τις σκουριές, να καθαρίσουν τις στάχτες...

Να καούν ως κάρβουνο για να κινήσει η μηχανή που οι ίδιοι άφησαν να σβήσει...

Μπας και ξαναβάλουν τις ρόδες του σε ράγες

και αυτό αρχίσει να κυλάει, να κυλάει ξανά...

Έτσι ρε για σπάσιμο....

Κίμωνα, εγώ το αγοράζω ρε.... Παράδοση στο Ηράκλειο και θα τα βρούμε στα λεφτά.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επισήμανα όχι για να σου χαλάσω τη δουλειά αλλά για να πω πως δεν φταίνε οι εργαζόμενοι

300 εκατ. ευρώ είχαν κοστίσει εκείνα τα βαγόνια λένε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα έτρεχα για κατι βεβαιωσεις στην Αθηνα στο ΥΟ και Ο και Αναπτυξης και "επεσα" πάνω στην πορεία των του ΟΣΕ και έκει άκουσα το εξής που δεν ήξερα ....

Τα τρένα ανήκουν στον Λαο και όχι στο κεφάλαιο το ιδιωτικό ........

και λέω κοιτα να δείς τόσα χρόνια τι δεν ήξερα ο μαλάκας , δεν ήξερα ότι είμαι κάτοχος κατ αντιστοιχία ενός βαγονιού ίσως και παραπάνω βαγονιών .

Ε τώρα που το έμαθα πουλάω το βαγόνι που μου ανήκει γιατι θέλω να την κάνω μαζι με τις γυναικές μου και να πάω στο χωριό μου.

Δικό μου είναι το βαγόνι και ότι θέλω το κάνω ρε , το χρυσοπλήρωσα κατα την αγορά του , το χρυσοπλήρωνα κατα την λειτουργία του , το χρυσοπληρώνω ακόμα .

Πλήρωσα και είκοσι ευρω ταξί σήμερα να πάω στην Αθηνα , γιατι το τρενο είχε απεργία και το λεωφορείο στάση και εγω στην δουλειά μου δεν μπορω να απεργήσω και να κανω στάση γιατι θα πάρω τα ......... βαγόνια μου .

Και εγω το μονο που κάνω είναι να πληρώνω , να πληρωνω , να πληρώνω.

Και τωρα που ετοιμαζονται να τους παρουν το βαγόνι , όλοι αυτοί που τρωγανε απο το δικό μου το βαγόνι όλα αυτα τα χρόνια που πηγαινοερχότανε άδειο , βγαινουν και δηλώνουν πως το βαγόνι ειναι δικό μου και όχι δικό τους οπότε δεν μπορεί να τους το πάρουν .

Ε λοιπόν θελω το βαγόνι μου ρε σείς και το θέλω τώρα.

Και δεν με νοιαζει κανενας άλλος , ας πρόσεχε όταν εκλεβε , όταν έγλυφε , όταν εβλεπε και δεν μίλαγε , όταν ψήφιζε , εγω θέλω το βαγονι μου να το πουλήσω .

Τελος.

train2.jpg

Πάρτο και άσε μας ήσυχους :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επισήμανα όχι για να σου χαλάσω τη δουλειά αλλά για να πω πως δεν φταίνε οι εργαζόμενοι 300 εκατ. ευρώ είχαν κοστίσει εκείνα τα βαγόνια λένε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και άλλο αρχιλαμόγιο

http://www.enet.gr/?i=issue.el.home&date=22/09/2010&id=205496

«Ολοι μαζί τα φάγαμε», απάντησε ωμά ο αντιπρόεδρος της κυβέρνησης στο ρητορικό ερώτημα «πού πήγαν τα λεφτά», χθες στη Βουλή, αιτιολογώντας ως ένδειξη αυτοκριτικής την κυβερνητική βούληση για φρένο σε ρουσφέτια και προσλήψεις από το παράθυρο.

Ε ρε πότε θα ξυπνήσουμε ρε ....... μου να τους πετάξουμε στην θάλασσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και άλλο αρχιλαμόγιο

http://www.enet.gr/?.../2010&id=205496

«Ολοι μαζί τα φάγαμε», απάντησε ωμά ο αντιπρόεδρος της κυβέρνησης στο ρητορικό ερώτημα «πού πήγαν τα λεφτά», χθες στη Βουλή, αιτιολογώντας ως ένδειξη αυτοκριτικής την κυβερνητική βούληση για φρένο σε ρουσφέτια και προσλήψεις από το παράθυρο.

Ε ρε πότε θα ξυπνήσουμε ρε ....... μου να τους πετάξουμε στην θάλασσα.

Ο θυμός μου ξεχείλισε μόλις διάβασα τη δήλωση αυτή του Παγκάλου.Αλλά τι περιμένεις από έναν Πάγκαλο; Σαν τον παππού του κι αυτός καθήκι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι δεν τσαντίστικα , άλλωστε υπάρχει δήλωση που για μένα αποτελεί σόκ του κ.Τσουκάτου ότι στα ταμεία του Πασοκ (και όχι μόνο σε αυτό το κόμμα για να μη με παρεξηγήσετε..) μπήκαν λεφτά από τη Μίζενς και δεν είδα να γίνονται έλεγχοι ούτε από ΣΔΟΕ ούτε από ΥΠΕΕ έτσι βρε αδελφέ να πούμε ότι πράγματι οι ελεγκτικές αρχές είναι πραγματικά ανεξάρτητες ..... :rolleyes: .

Όσον αφορά την πραγματικά κυνική δήλωση του κ.Πάγκαλου , περιμένω να δώ αν θα υπάρχει έστω μαι τυπική αντίδραση από τον εισαγγελέα για κλήτευση , έστω και για τα μάτια μιας και γνωρίζουμε όλοι ότι θα βρεθεί δικαιολογία. Πάντως είναι αδιανόητο να υποστηρίζουν οι εκλεγμένοι άρχοντες ότι τα φάγαμε μαζί , πέραν ότι θεωρώ ότι τουλάχιστον μας θεωρούν ζώα (προφανώς πρόβατα) και ότι υποτιμούν τη νοημοσύνη μας (που είναι το χειρότερο) , αν τα τρώγαμε μαζί θα είχα και εγώ και καταθέσεις και ακίνητα και αυτοκίνητα και μετοχές και από εδώ και από εκεί και από παραπέρα ...... εκτός αν εγώ έφαγα περισσότερα από αυτούς ..... ;)

Η κ.Μπακογιάννη που είχε χορηγίες στα γραφεία από τη Μίζενς ετοιμάζεται να ιδρύσει το νέο κόμμα για να μας βγάλει από τη διαφθορά .... :)

Το θέμα όμως είναι ότι πάλι θα επιβραβεύσουμε με τη ψήφο μας τους ίδιους που ΟΛΟΙ μας λοιδωρούμε ...... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΩΣ "ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΕΝΑ"ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΙΟΥΣ ΕΝΝΟΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΛΕΝΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΑΝ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΓΩ ΠΙΣΩ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΓΑΝΕ ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΟΥΝΑΓΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Ανδρέα :rolleyes:

Ελπίζω να δουλεύει ε????

Ααααααααααααα!!!!!!!!!

Βαγόνι είπαμε , Τώρα ζητάς και μηχανή ?

Και αν στην δώσουμε μετά θα θέλεις και γραμμες , και αργότερα μηχανοδηγό ?

Μήπως παιρνεις τον κατήφορο ?;):) :) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ Ο ΟΣΕ

ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΤΡΕΝΑ :

treno.jpgΈνας Γενικός Διευθυντής μιας εταιρίας, επιβιβάζεται στο τρένο μαζί με έναν νεαρό υπάλληλο του για να πάνε Θεσσαλονίκη.

Δεν μπορούν να βρουν όμως άλλο μέρος να καθίσουν, εκτός απο ένα βαγόνι όπου απέναντι τους κάθεται μία γιαγιά με την όμορφη εγγονή της.

Ύστερα απο λίγο, είναι φανερό ότι υπάρχει ενδιαφέρον μεταξύ των δυο νεαρών, απο τις ματιές που ανταλλάζουν.

Στο ύψος της Λαμίας, το τρένο περνάει μέσα απο ένα τούνελ και στο βαγόνι γίνεται πίσσα σκοτάδι.

Ξαφνικά, ακούγεται ο ήχος ενός φιλιού και ο θόρυβος απο ένα δυνατό χαστούκι.

Όταν το τρένο βγαίνει απο το τούνελ, και οι τέσσερις κάθονται όπως πριν, αμίλητοι.

Η γιαγιά σκέφτεται μέσα της : "Θράσος που το είχε ο νεαρός να φιλήσει την εγγονή μου!

Πάντως χαίρομαι που τον έβαλε στην θέση του με αυτό τo χαστούκι"

Ο Γεν.Διευθυντής, σκεπτόταν κάπως ενοχλημένος : "Δεν ήξερα ότι ο νεαρός ήταν τόσο θαρραλέος για να φιλήσει τη κοπέλα!

Σίγουρα όμως θα προτιμούσα να μην είχε αστοχήσει αυτή στο χαστούκι της γιατί αντί αυτόν πέτυχε εμένα"

Η εγγονή πάλι σκεφτόταν :" Χάρηκα που με φίλησε ο τύπος, αλλά με στενοχώρησε που η γιαγιά μου τον χαστούκισε"

Ο νεαρός υπάλληλος απο την άλλη, καθόταν με ένα χαμόγελο ικανοποίησης στο πρόσωπο του.

"Κοίτα να δεις τι ωραία που είναι η ζωή μερικές φορές" σκεπτόταν, "πόσο συχνά έχει κάποιος την ευκαιρία να φιλήσει μια όμορφη κοπέλα και ταυτοχρόνως να τραβήξει και ένα χαστούκι στον Διευθυντή του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι δεν τσαντίστικα , άλλωστε υπάρχει δήλωση που για μένα αποτελεί σόκ του κ.Τσουκάτου ότι στα ταμεία του Πασοκ (και όχι μόνο σε αυτό το κόμμα για να μη με παρεξηγήσετε..) μπήκαν λεφτά από τη Μίζενς και δεν είδα να γίνονται έλεγχοι ούτε από ΣΔΟΕ ούτε από ΥΠΕΕ έτσι βρε αδελφέ να πούμε ότι πράγματι οι ελεγκτικές αρχές είναι πραγματικά ανεξάρτητες ..... :rolleyes: .

Όσον αφορά την πραγματικά κυνική δήλωση του κ.Πάγκαλου , περιμένω να δώ αν θα υπάρχει έστω μαι τυπική αντίδραση από τον εισαγγελέα για κλήτευση , έστω και για τα μάτια μιας και γνωρίζουμε όλοι ότι θα βρεθεί δικαιολογία. Πάντως είναι αδιανόητο να υποστηρίζουν οι εκλεγμένοι άρχοντες ότι τα φάγαμε μαζί , πέραν ότι θεωρώ ότι τουλάχιστον μας θεωρούν ζώα (προφανώς πρόβατα) και ότι υποτιμούν τη νοημοσύνη μας (που είναι το χειρότερο) , αν τα τρώγαμε μαζί θα είχα και εγώ και καταθέσεις και ακίνητα και αυτοκίνητα και μετοχές και από εδώ και από εκεί και από παραπέρα ...... εκτός αν εγώ έφαγα περισσότερα από αυτούς ..... ;)

Η κ.Μπακογιάννη που είχε χορηγίες στα γραφεία από τη Μίζενς ετοιμάζεται να ιδρύσει το νέο κόμμα για να μας βγάλει από τη διαφθορά .... :)

Το θέμα όμως είναι ότι πάλι θα επιβραβεύσουμε με τη ψήφο μας τους ίδιους που ΟΛΟΙ μας λοιδωρούμε ...... :)

Γιατι αγαπητε Αποστολε μονο η "λατρεμενη μας" Ντοριτσα; O μπαμπας του μπουλη της Ραφηνας απο που εβγαλε τα "λεφτουδακια" του;

Οι σεισμοι του Ιονιου στις αρχες της δεκαετιας του '50 μηπως σου φερνουν στο νου ποιος "εθναρχης" ηταν τοτε υπουργος δημοσιων εργων;

Ο αλλος προαλειφομενος "σωτηρας" ο Κος Μιχαλος απο που ελκει την καταγωγη;

Το δυστυχημα ομως ειναι που ενω τους ξερουμε δεν τους στελνουμε στον αγυριστο αλλα τους ξερογλυφουμε για να μας κανουν αυτα που ειναι δικαιωμα μας Συνταγματικο! Να εχουμε ΔΟΥΛΕΙΑ (ο τονος στο Α, γιατι με τον τονο στο Ι ειχαμε και θα εξακολουθησουμε να εχουμε οσο δεν βαζουμε μαυλο.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο θυμός μου ξεχείλισε μόλις διάβασα τη δήλωση αυτή του Παγκάλου.Αλλά τι περιμένεις από έναν Πάγκαλο; Σαν τον παππού του κι αυτός καθήκι καθίκι....

καθίκι ουδέτερο

  1. δοχείο για να ουρεί κάποιος, δοχείο νυκτός
  2. (υβριστικά) άνθρωπος κακόβουλος και δόλιος, χωρίς αρχές

Γιατί Κώστα σε πειράζει ο Πάγκαλος...???

Τουλάχιστον αυτός τα λέει ως έχουν, όλοι οι άλλοι κάνουν τις παρθένες......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθίκι ουδέτερο

  1. δοχείο για να ουρεί κάποιος, δοχείο νυκτός
  2. (υβριστικά) άνθρωπος κακόβουλος και δόλιος, χωρίς αρχές

Γιατί Κώστα σε πειράζει ο Πάγκαλος...???

Τουλάχιστον αυτός τα λέει ως έχουν, όλοι οι άλλοι κάνουν τις παρθένες......

Σ ευχαριστώ καταρχήν για τη διόρθωση, όταν γράφεις γρήγορα το παθαίνεις αυτό.

Αφου ο Πάγκαλος τα λέει ώς έχουν τα πράγματα να σηκωθεί και να φύγει απο τη βουλή. Να ξεκουμπιστεί.Το να πείς μια αλήθεια δε σημαίνει πως είσαι άμοιρος ευθυνών. Αφου τα φάγαμε μαζί όπως λέει γιατί εγω έχω ένα σπίτι μόνο με κόπο αγορασμένο και αυτός 48;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστώ καταρχήν για τη διόρθωση, όταν γράφεις γρήγορα το παθαίνεις αυτό.

Αφου ο Πάγκαλος τα λέει ώς έχουν τα πράγματα να σηκωθεί και να φύγει απο τη βουλή. Να ξεκουμπιστεί.Το να πείς μια αλήθεια δε σημαίνει πως είσαι άμοιρος ευθυνών. Αφου τα φάγαμε μαζί όπως λέει γιατί εγω έχω ένα σπίτι μόνο με κόπο αγορασμένο και αυτός 48;

Δεν είπα ποτέ πως είναι άμοιρος ευθυνών.... ίσα ίσα.....

Απλά σύγκρινα τις δηλώσεις του με αυτές των υπολοίπων, οι οποίοι το παίζουν θιγμένοι κι όλας και τις βρήκα πιο ειλικρινείς......

Το ότι πρέπει να ξεκουμπιστούν όλοι τους μπας και ξεμαγαρίσουμε, πρέπει......... Αλλά ρε Κώστα, και οι επόμενοι που θα έρθουν, μήπως τα ίδια δεν θα είναι ή δεν θα γίνουν....?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε αυτά τα πόθεν έσχες που δηλώνουν οι βουλευτές κλπ , κάνει ένα έλεγχο όχι ένας λογισταράς με σούπερ γνώσεις , αλλά ένας μέσος λογιστής πιστεύετε ότι θα βγάλει ή όχι λαυράκια ? Βέβαια θα μου πείς γίνεται έλεγχος από ορκωτούς ....... ;)

Φάγαμε τα λεφτά και παραπονιόμαστε ρε σαν δε ντρέπεστε που έχετε το θράσος να διαμαρτύρεστε ..... :)

ΥΓ 1 Σας γράφω από το σαντ μπερνς (προφανώς μόνο οι μπον βιβέρ θα γνωρίζουν που βρίσκετε , προο!!!) , μόλις τέλειωσα το σερφ και πάω στο ξενοδοχείο όπου με περιμένουν οι σβετλάνα και η σουριτα για ένα σπα πολυτελείας (μασάζ και έτσι ) :rolleyes: , άλλωστε λεφτά υπάρχουν .......

ΥΓ 2 Ο κ.Παπανδρέου είπε την αλήθεια , "λεφτά υπάρχουν" , απλά δεν ακούσαμε την συνέχεια .....που είναι :

1) Λεφτά υπάρχουν , αλλά τα έχουμε εμείς ...... :):D

2) Λεφτά υπάρχουν και θα τα εξαφανίσουμε ...... :D

3) Λεφτά υπάρχουν και θα σας απαλλάξουμε από αυτά ..... :D

4) Λεφτά υπάρχουν ?????? Θα ας τα πάρουμε ..... :D

κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...