Προς το περιεχόμενο

7η Συνάντηση μελών - Ιωάννινα 18-21/11/2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 514
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επεστρεψα και μαλλον πρεπει να εξηγηθω :)

βρισκω μεγαλη αδικια την επιθεση στον Αποστολο , απο ολους και ειδικα απο εσενα κ. Καρολε :lol:

Διοτι ναι μεν και εγω προσωπικα οπως ολοι,θυμωσα παρα πολυ που δεν ηρθε, γιατι εμεις οπου μας καλεσε με τρελλη χαρα τρεξαμε, αλλα....

...δεν καταλαβαινω, κ. Καρολε, επαναλαμβανω, εσεις με ποιο ακριβως δικαιωμα το μαλωνετε το παιδι ?

Και τι θαρρειτε, οτι επειδη μας κανατε την τεραστια τιμη να πιειτε ενα καφε εκει στην γωνια, τελειωσε η υποχρεωση σας?

Ή μαλλον, επειδη κανεις στην ουσια δεν εχει και καμμια υποχρεωση να παρευρισκεται , τοσο μεγαλη ηταν η αναγκη σας και η χαρα σας να μας δειτε, που την εξαντλησατε μολις σε ενα φλυτζανακι του καφε...???.:)

Και ολοι οι υπολοιποι, που βαλλουν τον Αποστολο θεωρουν οτι ειναι δικαιοι, οταν για εσας δεν βγαζουν αχνα ¨???

Προς τι αυτη η καθολα αδικη διακριση, παρακαλω ??? :blink:

Αυτα (και λιγα ηταν)

(κατα τα αλλα...σας αγαπαμε, γιατι ειμαστε καλοι ανθρωποι)

Άρα βλακεία μου που ήρθα διασχίζοντας σε χρόνο ρεκόρ διαδρομη Αθήνα - Αγρίνιο, Αγρίνιο - Πρέβεζα, Πρέβεζα - Ιωάννινα και πάλι πίσω μέσα στην ίδια μέρα. Την επόμενη φορά θα το σκεφτώ καλύτερα και θα αποφύγω "άσκοπες" μετακινήσεις. Να σαι καλά και σε ευχαριστώ που μου τα χωσες, για να βάλω μυαλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά αισθάνομαι πολύ μ.....ς που ήρθα έστω και για λίγο στη συνάντηση, μετά απο αυτά που άκουσα από τις δυο φίλες (Χρύσα και Ειρήνη).Θα μπορούσα κάλλιστα να μην είχα έρθει Υπόσχομαι οτι δεν θα επαναληφθεί. Σας εύχομαι να περνάτε πάντα καλά. Δεν υπάρχει περίπτωση να παραβρεθώ σε άλλη συνάντηση.Αυτά και λήγει το θέμα εδω απ την πλευρά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.............................

Τέλος να πω ότι γνωρίζω τους πραγματικούς λόγους για τους οποίους δεν ήρθε ο Αποστόλης, αλλά τα χρήματα που μου έδωσε για να μην τους αποκαλύψω είναι πολλά.....

........ Και σου είπα ρε συ, μη πείς τίποτα ...... :):)

...................

Όσον αφορά στον Πρεβεζάνο,ας είναι καλά η ster,που δεν ήθελε να στεναχωρήσουμε τον αδελφούλη της και μας παρακάλεσε να μην του κάνουμε χουνέρι.

Εν ολίγοις,σκεφτήκαμε να επέμβουμε (κάποιος από τους διαχειριστές φυσικά) και να εξαφανίσουν το bro από το αβαταρ και στην φωτογραφία,που είναι μετά της αδελφής ,στην θέση του Αποστόλη να βάλουμε με φώτοσοπ τον Μπραντ Πητ.

Βέβαια δεν λέω,ποιος είχε την ιδέα,αλλά την επόμενη φορά,δεν θα τον γλυτώσει η Ελένη του,η οποία αν και ξενύχτησε το Σάββατο,ήταν φρέσκια-φρέσκια.

.................

Βαγγέλη μου 2-3 παρατηρησούλες .... :blink:

Δεν γίνεται να αλλαχθεί το bro γιατί μιλάμε για πολύ δυνατό brand και επίσης το έχω παγιδεύσει με ιούς και οποιαδήποτε απόπειρα θα υπάρξει θα έχουμε θέμα , επίσης επειδή είμαι ψιλοκολητός με τη Πετρούλα που έχει μια επιρροή στη Τροϊκα και συγκεκριμένα στον κ.Τόμσεν την έβαλα μέσο έτσι ώστε οιοδήποτε επιθετική ενέργεια ενάντια στο brosterάκο να έχει ως άμεση συνέπεια τα spread να πάνε στις 2000 μονάδες ...... :lol:

Όσον αφορά τη φώτο , οφείλω να πω ότι ο Μπραντ παρόλο που τον έχω και φίλο δε πιάνει μία μπροστά μου , οπότε θα ήταν εις βάρος του αλλά και εις βάρος της ster μιας και δίπλα μου αναδυκνείεται !!!! :D:D

Πέρα από τη πλάκα , επαναλαμβάνω(τα έγραψα και παραπάνω) ότι μου ήταν πολύ δύσκολο να ξεκουνήσω , έστω και για μία ώρα δρόμο , καταλαβαίνω ότι απογοήτευσα όλους τους αγαπημένους φίλους μου , αλλά πραγματικά στεναχωρήθηκα πάρα πολύ που δε σας είδα και δεν ακολούθησα στη διασκέδαση (διότι και χορευτικά το κατέχουμε το άθλημα) και λυπήθηκα διότι καλώς ή κακώς έστω και από μακρύα δεν μπόρεσα ούτε να βοηθήσω στην οργάνωση κάποιου προγράμματος .

Το έλεγα και στο Κίμωνα , τον οποίο αμφιβάλλω αν θα τον ξαναπάρω τηλέφωνο από ντροπή μιας και του είχα τάξει πράγματα . Ήθελα να γνωρίσω και έσενα και την Ειρήνη και τη μάρκα και τη νίνα και το Χριστινάκι(για να τις δείξω πως τα σπάμε οι Ηπειρώτες και στα μπουζούκια :D ) και το κιμωνάκο και τον Νικόλα (προ) και τον Θανάση και τον Χατζηγιάνη και και και τι να λέω τώρα , επίσης να ξαναδώ παιδιά όπως την αγαπημένη μας Χρυσούλα , τον Δημητρή ΚΛΜ με τα της οικογενείας τους οποίους εκτιμώ και αγαπώ απεριόριστα, τον Κάρολο που τον έχω μέσα στη καρδιά μου , τον Πάνφι με τη κ.Λίτσα και και και .......

Με λίγα λόγια καταλαβαίνω πόσο γάϊδαρος είμαι και το χειρότερο είναι ότι δε μπορώ να κάνω κάτι να επανορθώσω .......

ΥΓ Και για να το ξαναχαλαρώσω .....

Παρεπιπτόντως τι χάσατε :

http://lordbyronbc.blogspot.com/2010/11/53-44-2.html

http://atlasprevezas.blogspot.com/

Και να σκεφτείτε ότι σε κανένα δεν γράφω εγώ ... Τελικά μάλλον λάθος επάγγελμα ... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά αισθάνομαι πολύ μ.....ς που ήρθα έστω και για λίγο στη συνάντηση, μετά απο αυτά που άκουσα από τις δυο φίλες (Χρύσα και Ειρήνη).Θα μπορούσα κάλλιστα να μην είχα έρθει Υπόσχομαι οτι δεν θα επαναληφθεί. Σας εύχομαι να περνάτε πάντα καλά. Δεν υπάρχει περίπτωση να παραβρεθώ σε άλλη συνάντηση.Αυτά και λήγει το θέμα εδω απ την πλευρά μου.

Με κίνδυνο να εμπλακώ , δηλώνω ότι ....... :blink:

Αν δεν παραβρεθεί ο Κωστής σε επόμενη συνάντηση , δεν θα (ξανα :lol: )παραβρεθώ ούτε εγώ .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..............................

ΥΓ Και για να το ξαναχαλαρώσω .....

Παρεπιπτόντως τι χάσατε :

http://lordbyronbc.blogspot.com/2010/11/53-44-2.html

http://atlasprevezas.blogspot.com/

Και να σκεφτείτε ότι σε κανένα δεν γράφω εγώ ... Τελικά μάλλον λάθος επάγγελμα ... :lol:

Και για να επανέρθουμε στη φυσιολογική εξέλιξη των πραγμάτων , επείδη ψηλό με ανεβάζετε , ψηλό με κατεβάζετε .... Αν δείτε στο πρώτο Link θα δείτε την αντίπαλη ομάδα , ο παίχτης τον οποίο μάρκαρα ήταν το Νο 14 , μιλάμε για 2.05 και 125 κιλά (ακόμη πονάω ....)

Με αυτά και με αυτά τι γλύτωσα γιατί περίμενα περισσότερη κατσάδα , αλλά μάλλον με αγαπάτε πιο πολύ από ότι νόμιζα .... :) ή η ster έκανε τη δουλειά της !!! :blink:

Και μια παράκλιση , επειδή δεν έχουμε facebook μπορεί κάποιος να ανεβάσει εδώ φώτο ή θα πρέπει να εγγραφούμε ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να επανέρθουμε στη φυσιολογική εξέλιξη των πραγμάτων , επείδη ψηλό με ανεβάζετε , ψηλό με κατεβάζετε .... Αν δείτε στο πρώτο Link θα δείτε την αντίπαλη ομάδα , ο παίχτης τον οποίο μάρκαρα ήταν το Νο 14 , μιλάμε για 2.05 και 125 κιλά (ακόμη πονάω ....)

Με αυτά και με αυτά τι γλύτωσα γιατί περίμενα περισσότερη κατσάδα , αλλά μάλλον με αγαπάτε πιο πολύ από ότι νόμιζα .... :) ή η ster έκανε τη δουλειά της !!! :lol:

Και μια παράκλιση , επειδή δεν έχουμε facebook μπορεί κάποιος να ανεβάσει εδώ φώτο ή θα πρέπει να εγγραφούμε ????

Εννοείται ότι βοήθησε πολύ η Ελένη... :) Όχι ότι δεν σε αγαπάμε :blink: , αλλά ήταν άψογη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να επανέρθουμε στη φυσιολογική εξέλιξη των πραγμάτων , επείδη ψηλό με ανεβάζετε , ψηλό με κατεβάζετε .... Αν δείτε στο πρώτο Link θα δείτε την αντίπαλη ομάδα , ο παίχτης τον οποίο μάρκαρα ήταν το Νο 14 , μιλάμε για 2.05 και 125 κιλά (ακόμη πονάω ....)

Με αυτά και με αυτά τι γλύτωσα γιατί περίμενα περισσότερη κατσάδα , αλλά μάλλον με αγαπάτε πιο πολύ από ότι νόμιζα .... :lol: ή η ster έκανε τη δουλειά της !!! :blink:

Και μια παράκλιση , επειδή δεν έχουμε facebook μπορεί κάποιος να ανεβάσει εδώ φώτο ή θα πρέπει να εγγραφούμε ????

Αποστόλη,πιστεύω ότι κατάλαβες ότι σε αγαπάμε για να σε πειράζουμε τόσο.

Πάντως η Ελένη σου σε λατρεύει.Ακόμα και πλάκα δεν ήθελε να σου κάνουμε μην τυχόν και στεναχωρηθείς.

Να είσαστε όλοι καλά και κάποια στιγμή είμαι σίγουρος ότι θα τα πούμε και από κοντά.

με αγάπη

Βαγγέλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απορίας άξιο πως καταφέρνουν πάντα κάποιοι / κάποιες να κάνουν όλα τα θέματα μύλο.

Και τι εχει ο μυλος ρε Αντιδημαρχε to be

ψωμακι φρεσκο μυριζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν , μεταφερομαστε στο θέμα της επόμενης συνάντησης ,

οχι τίποτα άλλο , αλλα θα μας βλέπουν οι " νέοι"

που δεν μας ξερουν και θα νομίζουν ότι "τσακωνομαστε" στα αλήθεια .

:D:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απορίας άξιο πως καταφέρνουν πάντα κάποιοι / κάποιες να κάνουν όλα τα θέματα μύλο.

Δεν ειναι να στεναχωριόμαστε αφου όλοι είμαστε καλά παιδιά και αγαπημένα

Αλλοι δεν καταφεραν να ερθουν άλλοι ήρθαν λίγο, ΟΛΟΙ όμως είναι φίλοι αγαπημένοι και εκει ειναι το σημαντικό

Οσοι δεν έχουν facebook μπορουν να δουν λιγες απ τις φωτογραφιες που προλαβα να ανεβασω στο Kodakgallery

http://www.kodakgall...ew_photos_album

invisible.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απορίας άξιο πως καταφέρνουν πάντα κάποιοι / κάποιες να κάνουν όλα τα θέματα μύλο.

Επειδή έχει αναφερθεί το όνομα μου, θεωρώ υποχρέωση μου να απαντήσω. Δεν συνηθίζω να μεγαλοποιώ τις καταστάσεις, και όταν δω ότι κάποιος παρεξηγιέται και ενοχλείται από μία δημοσίευση μου (άσχετα αν εγώ δεν είχα αυτό το σκοπό,αλλά το αντίθετο μάλιστα) τη διαγράφω και ζητώ συγνώμη όπως ήδη έκανα.Είμαι περήφανη, αλλά όχι εγωίστρια,υπάρχει διαφορά...

Εχω μάθει στη ζωή μου να μην βιάζομαι να κρίνω αν δεν γνωρίζω, και να είμαι επιφυλακτική σε ότι ακούω.

Να θυμάσαι Δημήτρη, ότι όλα τα νομίσματα έχουν 2 όψεις, και όποιος πραγματικά νοιάζεται ρωτάει και μαθαίνει.

Καλό βράδυ σε όλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον θα κανω και εγω παραπονα

Ειμαι παρεξηγημενος με ολους εσας τους αχρειους που μαζευτηκατε στα Γιαννενα γιατι :

1. Δεν πηρατε ενα τηλεφωνο απο την μπουζουκερι να συντονιστω με ηχους που ακουω μια φορα το χρονο

2.Ο Μιτακ εβγαλε επειδικτικα φωτο με το αγαπημενο μου φαγητο αγνοωντας τι μπορει να μου προξενησει μια τετοια κατασταση σε περιοδο μαλιστα διαιτας

3.Ο Das δεν μου αγορασε τα ασημικα που του ζητησα προκειμενου να αποφυγω το ποθεν εσχες και τον ελεγχο των τραπεζικων μου λογαριασμων με συνεπεια να εχω ηδη δεχτει κληση απο την ΔΟΥ

4.Ο ΚΛΜ δεν με ειχε ειδοποιησει οτι θα τον συνοδευουν τα ΚΛΜακια προκειμενου να αδελφοποιησουμε τις πολεις μας μεσω των παιδιων μας με αποτελεσμα να υποχρεωθω να ενδωσω στον Αρτεμη ( οχι τον Ματσα ....)

5.Ο ΤΕΟ70 δεν με ειχε ειδοποιησει οτι εχει ενα μηχανημα ανιχνευσης ρανταρ ωστε να μπορεσω να ανεβασω το Cayenne μου και να απολαυσω την πολυωρη διαδρομη

Παρολα αυτα σας συγχωρω και σας ευχομαι καλη ανταμωση στην 8η......

Υ.Γ. Α παρολιγο να το ξεχασω

Κοψτε τις μαλακιες , εχουμε την καθημερινη μουρμουρα και μιζερια των πελατων , θελετε να την μεταφερουμε και σε μας ?

Φιλικα

Diba

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ti mplekeste oloi twra

egw evala to nero sto mulo

e kai kapoios vretuhke prothimos na alesei...:D:)

sorrz

edw alla pataw alla mou vgayei....

ta leme tomorow mornig

have a nice evening

kisses :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ti mplekeste oloi twra

egw evala to nero sto mulo

e kai kapoios vretuhke prothimos na alesei...:D:)

sorrz

edw alla pataw alla mou vgayei....

ta leme tomorow mornig

have a nice evening

kisses :)

το βρηκα !!!

μεταφραση δεν νομιζω να θελετε....

εγω εχω ακομα μια απορια...

(γραφτηκαν και σβηστηκαν)

αλλα οκ .....κρατιεμαι ....δεν θα την πω....

ναι παιδια οσοι μας βλεπετε και δεν μας ξερετε, ειναι ενα παιχνιδι που το παιζουμε που και που.....φυσικα και δεν τσακωνομαστε....!!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είτε βραδιάζει

είτε φέγγει

μένει λευκό

το γιασεμί.

Γιώργος Σεφέρης.

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε σεις μη φωνάζετε!!!

δεν μου φτάνει που βουίζουν τα αυτιά μου απο τα τριανταεννιάρια, έχω και τις τσιρίδες σας!!!

για αγκαλιαστείτε και φιλιθείτε μη σας πιάσω όλους απο το αυτί!!!

βιτ βιτ βιτ....

ΥΣ: εσύ ψηλέ κάτι χρωστάς....ναι ναι εσύ ο κομήτης:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε σεις μη φωνάζετε!!!

δεν μου φτάνει που βουίζουν τα αυτιά μου απο τα τριανταεννιάρια, έχω και τις τσιρίδες σας!!!

για αγκαλιαστείτε και φιλιθείτε μη σας πιάσω όλους απο το αυτί!!!

βιτ βιτ βιτ....

ΥΣ: εσύ ψηλέ κάτι χρωστάς....ναι ναι εσύ ο κομήτης:)

Μαρια τα αυτια σου βουιζουν, οπως το ειπες .....κανε τσαγακι και θα περασει.....:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΡΕΞΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΜΩΡΕ!!!!

ΑΝΤΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΤΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΔΡΟΜΗ, ΜΛΚΖΣΤΕ...... απαπαπαα!!

ΜΗ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΩ ΚΑΝΑ ΠΑΛΑΤΑΚΙ ΠΑΛΙ ΜΕ 60 ΕΥΡΩ ΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!:D:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ ευτυχώς ηρέμησαν τα πράγματα και επανήλθαμε στα αγαπησιάρικα που θέλουμε, μας αρέσουν, έχουμε ανάγκη καλά λέει η Μάρκα... μας κάνετε και εμάς τα νεούλια και "φοβόμαστε". Καλημέρα σε όλους είστε και οι πρώτοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουφ ευτυχώς ηρέμησαν τα πράγματα και επανήλθαμε στα αγαπησιάρικα που θέλουμε, μας αρέσουν, έχουμε ανάγκη καλά λέει η Μάρκα... μας κάνετε και εμάς τα νεούλια και "φοβόμαστε". Καλημέρα σε όλους είστε και οι πρώτοι...

Βασιλη , μη φοβασαι, παντα αγαπησιαρικα ηταν τα πραγματα....:D

απλα δεν εχουν ολοι οι ανθρωποι τον ιδιο τροπο να δειχνουν την αγαπη τους....

οταν αγαπας λες μονο αληθειες με ολες τις συνεπειες.....

επισης φερουμε μεγαλη ευθυνη, γιατι ο τροπος που αγαπαμε διαμορφωνει ανθρωπους και συμπεριφορες....

αυτα ...

βρεχει κιολας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...