Προς το περιεχόμενο

7η Συνάντηση μελών - Ιωάννινα 18-21/11/2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να επανέλθουμε στην τάξη! Σκλήρυνα εγώ και μαλακώσατε εσείς! Πως μου γίνατε έτσι ευαίσθητοι? Έτσι σας γνώρισα?

Αν θέλετε να μαζευτούμε για ένα συμπόσιο με ανάκλυνδρα και τα σχετικά και να βγάλουμε τις ευαισθησίες μας και να τις αναλύσουμε. Το μενού θα έχει μοσχοφίλερο και κόκκινο ημίγλυκο, φρούτα, ζεστές σούπες συνοδευόμενες από τσιπς παρμεζάνας, στα συμπεράσματα του συμποσίου θα ακολουθήσει ζουμερή σοκολατόπιτα.

Με εκτίμηση

Το ώριμο σοκολατάκι. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 514
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγνώμη ρε Σοφάκι αλλά θα το πώ λαικα , αυτό μου θυμίζει συνέυρεση ατόμων πέραν των δυο με σκοπό την συνουσίαν (παρτούζα) . Ξέρω πιπέρι θα μου βάλεις ,αλλά να είναι απο αυτο το καλό το Περουβιανό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε! Αφού χάλασε και ο Χρήστος, όλα τα περιμένω πια!

Παιδάκι μου φαγητό στο πιο άνετο για να κυλύσει η κουβέντα, σαν να είσαι στον καναπέ του ψυχολόγου, η μόνη διαφορά είναι ότι περιλαμβάνει και φαγητό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη ρε Σοφάκι αλλά θα το πώ λαικα , αυτό μου θυμίζει συνέυρεση ατόμων πέραν των δυο με σκοπό την συνουσίαν (παρτούζα) . Ξέρω πιπέρι θα μου βάλεις ,αλλά να είναι απο αυτο το καλό το Περουβιανό .

βρε συ Χρηστο , συμποσια τα λεγανε απο αρχαιοτατων χρονων......τι θες τωρα και μας το εκλαικευεις ???:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε συ Χρηστο , συμποσια τα λεγανε απο αρχαιοτατων χρονων......τι θες τωρα και μας το εκλαικευεις ???:D

............και στην καθομιλουμένη τσιμπούσι αν και μερικοί μετά από παραφθορά της λέξης την

ονοματίσανε όπως τους συμφέρει.(πιπέρι στο στόμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και γω γιατί δεν έρχομαι ,

να φέρω και τα παιδάκια μου ανάμεσα σε σας ,

τους εξώλης και προώλης

φτου σας, λογιστές άνθρωποι να λέτε τέτοια πράγματα

(ασχετο

ρε βαγγέλη, γαμω την ετυμολογία , λέω αυτό της παραφθοράς κλπ , κλπ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

facebook το κανατε εδω περα!!!!

μεγαλα οργια εισαστε...!!!!

τωρα οι νεοι αν ειχανε πριν τρομαξει μια, τωρα θα χουνε τρομαξει 1000....!!!!!!!:D:) :) :angry::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρία

Μια και πιάσαμε το γλωσσολογικά

Αυτό το facebook που λες, είναι το μπορντέλο σε αγγλική αργκό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

facebook το κανατε εδω περα!!!!

μεγαλα οργια εισαστε...!!!!

τωρα οι νεοι αν ειχανε πριν τρομαξει μια, τωρα θα χουνε τρομαξει 1000....!!!!!!!:D:) :) :angry::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

... καλά συγνώμη κιόλας, αλλά εσύ είσαι μεγάλο τρελοκομείο... ακόμη γελάω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα οι νεοι αν ειχανε πριν τρομαξει μια, τωρα θα χουνε τρομαξει 1000....!!!!!!!:D

να τρομαξουν και να ξετρομαξουν....

οσο μου πεφτει λογος, εχω να πω οτι δεν θελω φοβισμενους ανθρωπους γυρω μου .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον θα κανω και εγω παραπονα

Ειμαι παρεξηγημενος με ολους εσας τους αχρειους που μαζευτηκατε στα Γιαννενα γιατι :

1. Δεν πηρατε ενα τηλεφωνο απο την μπουζουκερι να συντονιστω με ηχους που ακουω μια φορα το χρονο

2.Ο Μιτακ εβγαλε επειδικτικα φωτο με το αγαπημενο μου φαγητο αγνοωντας τι μπορει να μου προξενησει μια τετοια κατασταση σε περιοδο μαλιστα διαιτας

3.Ο Das δεν μου αγορασε τα ασημικα που του ζητησα προκειμενου να αποφυγω το ποθεν εσχες και τον ελεγχο των τραπεζικων μου λογαριασμων με συνεπεια να εχω ηδη δεχτει κληση απο την ΔΟΥ

4.Ο ΚΛΜ δεν με ειχε ειδοποιησει οτι θα τον συνοδευουν τα ΚΛΜακια προκειμενου να αδελφοποιησουμε τις πολεις μας μεσω των παιδιων μας με αποτελεσμα να υποχρεωθω να ενδωσω στον Αρτεμη ( οχι τον Ματσα ....)

5.Ο ΤΕΟ70 δεν με ειχε ειδοποιησει οτι εχει ενα μηχανημα ανιχνευσης ρανταρ ωστε να μπορεσω να ανεβασω το Cayenne μου και να απολαυσω την πολυωρη διαδρομη

Παρολα αυτα σας συγχωρω και σας ευχομαι καλη ανταμωση στην 8η......

Φιλικα

Diba

Ειδες την φωτο στην οποία χουφτωνω τα στήθη (βυζια) του πρόο. ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και γω γιατί δεν έρχομαι ,

να φέρω και τα παιδάκια μου ανάμεσα σε σας ,

τους εξώλης και προώλης

φτου σας, λογιστές άνθρωποι να λέτε τέτοια πράγματα

(ασχετο

ρε βαγγέλη, γαμω την ετυμολογία , λέω αυτό της παραφθοράς κλπ , κλπ )

Γιάννη μου,όπως διαπίστωσες και στην σύναξη της Χαλκίδας,όλοι είμασταν κυρίες και κύριοι.

Τώρα αν μας ξεφεύγει και καμιά κουβέντα παραπάνω,το chokolataki φταίει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κύριε Βαγγέλη δεν το περίμενα από σας, εσείς είσθε της haute cusine! Θυμάστε που λέγαμε και για το ταρταρ που έχετε φάει στο ταξίδι μας στην Καλαμάτα? Μεσημέρι είναι πεινάμε κιόλας και περιέγραψα ένα μενού!

Υ.Γ να είχα τώρα μια κολοκυθόσουπα ζεστή με λίγο κανελίτσα από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες την φωτο στην οποία χουφτωνω τα στήθη (ΣΙΛΙΚΟΝΟΥΧΑ ) του πρόο. ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλω πολυ τους κ.κ.Διαχειριστες , να ανοιξουν μια υποκατηγορια για τη συναντηση στα Γιαννενα, στην φωτοθηκη , για να βαλουμε μερικες φωτογραφιες, ετσι για την ιστορια .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...