Προς το περιεχόμενο

7η Συνάντηση μελών - Ιωάννινα 18-21/11/2010


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας που σχεδόν όλοι επιστρέψαμε, δεν αρχίζουμε να ψάχνουμε σιγά σιγά για το μέρος και την ημερομηνία, όχι τίποτις άλλο, αλλά, για να μην ξεχαστούμε, βρε, αδερφέ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 514
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μιας που σχεδόν όλοι επιστρέψαμε, δεν αρχίζουμε να ψάχνουμε σιγά σιγά για το μέρος και την ημερομηνία, όχι τίποτις άλλο, αλλά, για να μην ξεχαστούμε, βρε, αδερφέ!!

ΤΩΩΩΩΡΑ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΔΕΙΑ ... ΤΗΝ ΕΞΟΔΕΨΑ ΣΤΗΝ ΑΚΟΛΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ.....

ΑΛΛΑ.... ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ....... !!!!!

ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΙΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΛΕΥΡΑ , ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ ΙΣΩΣ..... ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ.... ΜΗΝ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΕΚΕΙ ΑΠΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ !!!

ΚΙ ΑΝ Η ΧΡΥΣΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΥΜΠΕΡΛΕΚΙ......

Ε ΤΟΟΟΤΕ..... ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΨΗΦΙΣΑ ΜΟΛΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΩΩΩΩΡΑ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΔΕΙΑ ... ΤΗΝ ΕΞΟΔΕΨΑ ΣΤΗΝ ΑΚΟΛΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ.....

ΑΛΛΑ.... ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΥΠΕΡ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ....... !!!!!

ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΙΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΠΛΕΥΡΑ , ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ ΙΣΩΣ..... ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ.... ΜΗΝ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΕΚΕΙ ΑΠΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ !!!

ΚΙ ΑΝ Η ΧΡΥΣΑ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΥΜΠΕΡΛΕΚΙ......

Ε ΤΟΟΟΤΕ..... ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΨΗΦΙΣΑ ΜΟΛΙΣ

πολλα.... ΑΝ μας εβαλες Μαχατζη ....tongue.gif

για κοψε κατι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να βαλω και γω ενα ΑΝ..

ΑΝ καθε χρονο λεμε και μετα ξεχναμε , τοχουμε χασει....

Περσυ ειπαμε να καθιερωθει η συναντηση το πρωτο Σαβ/κο του Νοεμβρη και επισης ειπαμε οτι σειρα εχουν τα Γιαννενα και τα περιξ τους....

ΑΝ το πιαοσυμε παλι απ την αρχη μας βλεπω να ξεχειμωνιαζουμε, οχι πως δεν θα ειμαι οπου αλλου αποφασισετε....smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΑ ΠΕΦΤΕΙ !!!

ΘΑ ΕΙΝΑΙ 28η ΟΚΤΩΒΡΗ , Η 29 ΤΗ ΤΡΩΜΕ ΚΑΙ ΣΑΒ/ΚΟ..

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ

ΚΑΛΟ

ΝΑ ΨΗΦΙΣΩ ΜΕ 2 ΧΕΡΙΑ?

ΝΑ ΒΑΛΩ ΨΗΦΟ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο και το δεύτερο Σαββατοκύριακο του Νοεμβρίου είναι οι δημοτικές εκλογές, οπότε πάμε για το τρίτο ή το τέταρτο Σαββατοκύριακο, εκτός και εάν δεν μας θέλετε στην παρέα σας και φυσικά ψηφίζω Γιάννενα, μήπως και εμφανισθεί και ο Bro που είναι δίπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο και το δεύτερο Σαββατοκύριακο του Νοεμβρίου είναι οι δημοτικές εκλογές, οπότε πάμε για το τρίτο ή το τέταρτο Σαββατοκύριακο, εκτός και εάν δεν μας θέλετε στην παρέα σας και φυσικά ψηφίζω Γιάννενα, μήπως και εμφανισθεί και ο Bro που είναι δίπλα.

οι εκλογες ειναι στις 14/11

τι λες για 29/10 ? (και οποιος θελει και μπορει εκμεταλλευεται και την εθνικη εορτη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο και το δεύτερο Σαββατοκύριακο του Νοεμβρίου είναι οι δημοτικές εκλογές, οπότε πάμε για το τρίτο ή το τέταρτο Σαββατοκύριακο, εκτός και εάν δεν μας θέλετε στην παρέα σας και φυσικά ψηφίζω Γιάννενα, μήπως και εμφανισθεί και ο Bro που είναι δίπλα.

ΕΛΑ ΡΕ ΚΛΜ.... ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΒΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΚΥΒΕΡΝΩΝΤΕΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΑΥΤΟΥΣ? .... ΜΑΣ ΚΟΒΕΙΣ ΤΟ ΒΗΜΑ ΒΡΕ ΦΙΛΕ !!!!

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΑΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ... ΜΟΝΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΕ , ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΜΥΚΟΝΟ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας βρε παιδιά,

καιρό έχω να σας δω και να σας μιλήσω.Αλλα μόλις έπεσε σήμα για πανελλήνια συνάντηση....έτρεξα.

Εγώ συμφωνώ για Γιάννενα.Ρίξτε τώρα ημερομηνίες.Η 29/10 για μένα απαγορευτική λόγω μισθοδοσιών.

Ε...ως προς τις εκλογές εγώ ψηφίζω,οπότε μη μου βάλετε δίλημμα ή εκλογές ή συνάντηση:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστααααααααα, αρχισε να χειμωνιαζει...ξεκινησε η συζητηση για την επομενη συναντηση....και επειδη δεχομαι πιεσεις μεσω facebook να παραθεσω την γνωμη μου....εχουμε και λεμε:

1.οκ παμε Γιαννενα. αν και ειχα στο μυαλο μου το τετραημερο της 28ης να το περασω στην Αθηνα αλλα....μαλλον θα ακυρωθει!!! (εννοειται πως τα δυο σκ των εκλογων δεν παιζει!!! κλμ σωστα? δεν το κουναμε!! :angry: )

2. καντε μια δεηση στο θεο να μην μας πιασει κανενας τυφωνας, χιονιας, αποκλεισμος γενικοτερα εδω πανω γιατι με βλεπω να ξεκιναω με κανενα ελπιστριοφορο για κατω.... :angry:

3. θελω βολτα με αμαξα στα Γιαννενα αλλιως δεν ερχομαι!!! χαχαχαχα

αυτα. δεν ζηταω πολλα ε? :rolleyes:

αααααα και κατι ακομη...θα παρακαλουσα πολυ να ετοιμαστει και η σουιτα μου στην θεσσαλονικη για μια βραδια γιατι δεν το βλεπω να την παλευω ολοκληρη την διαδρομη σε μια μερα... ε, φανταστικη οικοδεσποινα? θα με περιμενεις? :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς, δεν χρειάζεται να πω ναι, σε όποιον θέλει να περάσει από Θεσαλλλονίκη!!!

Κατά δεύτερον, και εγώ είμαι μέσα για Γιάννενα, μιας που το είχαμε πει από πέρσι. ΚΛΜ δες καλά τα ΣΚ των εκλογών και το οργανώνουμε για το πριν ή το μετά των εκλογών. Εννοείται πως δεν θα μπορούσες να λείπεις εσύ!!

Άλλωστε, γιαυτό άνοιξα το θέμα. Για να αποφασίσουμε όλοι μαζί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια κι απο μενα και καλο Φθινοπωρο!!!

Εχει δικιο η ΜΑΧΑΤΖΗ...27-31/10 ειναι ενα καταπληκτικο 4ημερο και δεν ειναι πολυ αργα για να μην εχει καλο καιρο.

Κι εγω σκεφτομουν πώς θα το εκμεταλλευτω. Ας το ρυθμισουμε ομως γρηγορα.

Τωρα βεβαια καποιοι δεν θα θελουν να λειπουν τα παιδια τους απο την παρελαση...καποιοι άλλοι θα εχουν μισθοδοσιες...καποιοι αλλοι δεν ξερω κι εγω τι? γενικα καθενας ολο και κατι θα εχει.

Εγω ενα ξερω, πως αν το βαλουμε στοχο και ο καθενας ρυθμισει τις δουλειες του, αν θελουμε, ολα γινονται!!!

ΥΓ Ξερω καποια .... που παει εναμιση μηνα διακοπες καθε χρονο, συνεχομενα, μαζι με το λαπτοπ!!! Αυτη πώς μπορει ε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα οπου και οποτε πειτε

Υ.Γ. Απλα μια παρακληση , να βρειτε μερος που να εχει πενταστερα ξενοδοχεια και ημερομηνιες που να μην παιζει η εθνικη Ελλαδος στο ποδοσφαιρο αλλιως θα μας λειψει παλι ο Proo ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε είπαμε??? ......... Μέσα

Που είπαμε??? ......... Μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννενα... μέσα!!

Όποτε αποφασίσουμε οι πολλοί..... μέσα!

Οι εκλογές είναι 7 και ίσως και 14 Νοεμβρίου. Επομένως, κοιτάμε ή για το ΣΚ 30 με 31 Οκτωβρίου, και όσοι θέλουμε το κάνουμε και 4ημερο, ή για το ΣΚ 13 με 14 Νοεμβρίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα οπου και οποτε πειτε

Υ.Γ. Απλα μια παρακληση , να βρειτε μερος που να εχει πενταστερα ξενοδοχεια και ημερομηνιες που να μην παιζει η εθνικη Ελλαδος στο ποδοσφαιρο αλλιως θα μας λειψει παλι ο Proo ......

Εχεις βρει τον προο και του τα χώνεις εσύ , αλλα απο ότι έμαθα καλέ μου φίλε , άλλος έμεινε μετά της Ολγας του στο παρακάτω φτωχικό ξενοδοχείο .......

http://ioannina-luxuryhotelgrandserai.clickhere.gr/sunedria.htm

Λοιπόν αφου έχεις και κονέ κανόνισε και μάθε τιμούλες ετσι για να παρουμε μια κρυάδα.

Οι ημερομηνίες απο οτι καταλαβα είναι 28-31/10 (φανταζομαι λογω τριημερου θα ειναι ολα πανακριβα) και 18-21/11 .

Θα μετράμε μέρες πάλι μεχρι να συναντηθουμε ....... φιλιά πολλά σε όλους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο Χρύσα. Επομένως οι ημερομηνίες που ψάχνουμε είναι ή 30 με 31 οκτώβρη, ή 6 με 7 Νοέμβρη, ή μετά, που πάει αρκετά αργά, 26 με 27 Νοέμβρη.

Αντε, να αποφασίζουμε σιγά σιγά.

Εγώ προτείνω, μάλλον πιο βολικά, ένα από τα 2 πρώτα ως επιλογή. Το τελευταίο ΣΚ του Νοέμβρη, πάει αρκετά χειμωνιάτικο, πλέον, δεν νομίζετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο Χρύσα. Επομένως οι ημερομηνίες που ψάχνουμε είναι ή 30 με 31 οκτώβρη, ή 6 με 7 Νοέμβρη, ή μετά, που πάει αρκετά αργά, 26 με 27 Νοέμβρη.

Αντε, να αποφασίζουμε σιγά σιγά.

Εγώ προτείνω, μάλλον πιο βολικά, ένα από τα 2 πρώτα ως επιλογή. Το τελευταίο ΣΚ του Νοέμβρη, πάει αρκετά χειμωνιάτικο, πλέον, δεν νομίζετε?

για 29-30/10 μαλλον εχει δικιο ο Κιμωνας για τις τιμες και τη διαθεσιμοτητα στα ξενοδοχεια.

Θα ελεγα 5-6-7/11 βολευει καλυτερα

Ας καταληξουμε στην ημερομηνια για να δουμε και τι προγραμμα θελουμε να ακολουθησουμε, ωστε να δουμε και αλλες επιλογες ως προς τη διαμονη.

Δεν ειναι αναγκη να μεινουμε μεσα στο κεντρο αποκλειστικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις βρει τον προο και του τα χώνεις εσύ , αλλα απο ότι έμαθα καλέ μου φίλε , άλλος έμεινε μετά της Ολγας του στο παρακάτω φτωχικό ξενοδοχείο .......

http://ioannina-luxu...gr/sunedria.htm

Λοιπόν αφου έχεις και κονέ κανόνισε και μάθε τιμούλες ετσι για να παρουμε μια κρυάδα.

Οι ημερομηνίες απο οτι καταλαβα είναι 28-31/10 (φανταζομαι λογω τριημερου θα ειναι ολα πανακριβα) και 18-21/11 .

Θα μετράμε μέρες πάλι μεχρι να συναντηθουμε ....... φιλιά πολλά σε όλους .

Το νου σας παιδια , προσεχετε τι λετε και τι κανετε , κυκλοφορει ενας τσατσος μεταξυ μας :rolleyes::D:D

Παρεπιπτοντως το ξενοδοχειο ειναι εκπληκτικο ,μεσα στην πολη και σχετικα λογικο σε τιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι έλεγα κι εγώ ότι φέτος δεν θα πάμε πουθενά .Οκ για Γιάννενα και να δούμε καλά τις ημερομηνίες.Νομίζω ότι δεν παίζει το 4ήμερο 28-31 Οκτωβρίου για λόγους που όλοι γνωρίζουμε.Πιστεύω ότι πάντα θα ανταμώνουμε τον Νοέμβρη,η Καλαμάτα ήταν μια εξαίρεση

που επιβεβαιώνει τον κανόνα . Κανονίστε λοιπόν, κλειδώστε ημερομηνία και γράψτε τιμές Ξενοδοχείων να δούμε τι κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλάζω 19-21 Νοε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ!!!

ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ "ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ".

ΚΑΝΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ , ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ!

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ

ΤΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΜΕΝΟ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καινούργια μέλη τα δέχεστε στην παρέα σας? :rolleyes:

εγώ λέω να πάμε το σαββατοκύριακο των εκλογών για να έχουμε ένα λόγο παραπάνω να μην ψηφίσουμε κανέναν κλέφτη και θυμώνουμε μετά γιατί τον ψηφίσαμε!!!:angry::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εκλογές ξαναγράφω είναι 7 Νοεμβρίου και στις πλείστες των περιπτώσεων θε χρειασθεί και δεύτερη Κυριακή, οπότε πάει και η 14η Νοεμβρίου. Την 28η για μένα είναι αδύνατο γιατί δεν μπορώ να λείψω για τέσσερις μέρες μια εβδομάδα πριν τις εκλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...