Προς το περιεχόμενο

Χρόνια πολλά στούς Παναγιώτηδες-Παναγιώτες-Μαρίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε οολους του εορταζοντες σημερα χρονια σας πολλα!!!!και του χρονου!!! ναστε ολοι γεροι,

και να περνατε super οσοι βρισκεσθε σε διακοπες, καλη επανοδο στις επαλξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οολους του εορταζοντες σημερα χρονια σας πολλα!!!!και του χρονου!!! ναστε ολοι γεροι,

και να περνατε super οσοι βρισκεσθε σε διακοπες, καλη επανοδο στις επαλξεις.

Εκ μέρους των χθεσινών εορταζόντων να σε ευχαριστήσω φίλε FAZEXA άν και δεν σε γνωρίζω προσωπικώς αλλά αυτά λίγη σημασία έχουν εδώ που γράφουμε,εδώ είμαστε όλοι μιά οικογένεια,

τουλάχιστον εγώ έτσι αισθάνομαι.Επίσης να ευχαριστήσω και όσους με πήραν τηλέφωνο για να μου ευχηθούν,αλλά ακόμα κι εκείνους που με ξέχασαν νάναι καλά όλοι κι άλλο κακό να μην τους βρεί εκτός απο αυτά που μας 'εχουν βρεί μέχρι τώρα. ;):blink:;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τάκηηηηηηηηηη !!! Χρόνια πολλά κι από μένα. ;)

Τις ευχές μου και στους υπολοίπους συνονόματους αρσενικού αλλά και θυληκού γένους !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκ μέρους των χθεσινών εορταζόντων να σε ευχαριστήσω φίλε FAZEXA άν και δεν σε γνωρίζω προσωπικώς αλλά αυτά λίγη σημασία έχουν εδώ που γράφουμε,εδώ είμαστε όλοι μιά οικογένεια,

τουλάχιστον εγώ έτσι αισθάνομαι.Επίσης να ευχαριστήσω και όσους με πήραν τηλέφωνο για να μου ευχηθούν,αλλά ακόμα κι εκείνους που με ξέχασαν νάναι καλά όλοι κι άλλο κακό να μην τους βρεί εκτός απο αυτά που μας 'εχουν βρεί μέχρι τώρα. ;):blink:;)

Μόνο για να χαιρετίσεις τα πλήθη και να τα ευχαριστήσεις έχεις καταντήσει πλέον.... Τάκη.............. Α, και άμα γίνεται κουβέντα για συναντήσεις, μάσα και βολτούλα, τα ξέχασα αυτά.... tongue.gif

Πολύχρονος και από δω Παναγιώτη, ότι επιθυμείς, πάντα με υγεία χαρά και ευτυχία.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο για να χαιρετίσεις τα πλήθη και να τα ευχαριστήσεις έχεις καταντήσει πλέον.... Τάκη.............. Α, και άμα γίνεται κουβέντα για συναντήσεις, μάσα και βολτούλα, τα ξέχασα αυτά.... tongue.gif

Πολύχρονος και από δω Παναγιώτη, ότι επιθυμείς, πάντα με υγεία χαρά και ευτυχία.....

Πάντως όλο παράπονα μου είσαι,δεν χαίρεσαι που σου αφίνουμε ελεύθερο το πεδίο να οργιάσεις? Εμείς οι παλαιότεροι τα αφίνουμε αυτά σε σάς τους χαζομπαμπάδες;) .

Από κάτω πάντως μόνο ο Κώστας κι ο Διομήδης έχουν εκπροσωπήσει το νησί στις συναντήσεις εσείς οι υπόλοιποι κωφεύετε;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όλο παράπονα μου είσαι,δεν χαίρεσαι που σου αφίνουμε ελεύθερο το πεδίο να οργιάσεις? Εμείς οι παλαιότεροι τα αφίνουμε αυτά σε σάς τους χαζομπαμπάδες;) .

Από κάτω πάντως μόνο ο Κώστας κι ο Διομήδης έχουν εκπροσωπήσει το νησί στις συναντήσεις εσείς οι υπόλοιποι κωφεύετε;)

Τι να κάνουμε ρε εορτάζοντα.... αφού δεν καταδέχεστε μερικοί μερικοί να κατεβείτε στα Χανιά, και πάτε μόνο αλλού...... tongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

Χρόνια πολλά σε όλους τους φίλους και τις φίλες που γιορτάζανε... Πανφορε, μχατζη, μντασκ, μαρκα, ορεστιάδα, και πολλοί άλλοι!!!

Κάλλιο αργά, παρά ποτέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά σε όλους τους φίλους και τις φίλες που γιορτάζανε... Πανφορε, μχατζη, μντασκ, μαρκα, ορεστιάδα, και πολλοί άλλοι!!!

Κάλλιο αργά, παρά ποτέ...

Πράγματι ποτέ δεν είναι αργά, Δεκαπενταύγουστος γαρ με το σωστό ημερολόγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει βρε παιδια δεν νομιζετε οτι ειναι λιγο αργα για τους Παναγιωτηδες ,ενεκα του οτι οπου ναναι θα λεμε χρονια πολλα στου χρηστηδες?biggrin.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...