Προς το περιεχόμενο

ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ EPSILON


επισκέπτη xourafas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ EPSILON ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΟ ΕΤΗΣΙΟΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ EPSILON?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ EPSILON ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΟ ΕΤΗΣΙΟΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ EPSILON?

Δεν τους παίρνεις καλύτερα ένα τηλ να σε ενημερώσουν άμεσα..??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , εγω αγορασα το 2008 της epsilon οποτε θα σου πω τις τοτε τιμες : Εσοδα-εξοδα με modules Διαχειρηση οικοδομοτεχνικων εργων και διαχειρηση παγιων 750,00 αρχικη τιμη με την εκπτωση 550,00+φπα , το taxsystem με τη διαχειρηση ακινητων,εκκαθ.φορου,διαχ.εντυπων=570,00 με την εκπτωση 350+φπα και τη μισθοδοσια με οικοδομοτεχνικα εργα 700 με την εκπτωση 400+φπα.

Τωρα επειδη ανανέωσα προσφατα η ετησια συμβαση υποστηριξης ειναι :

Εσοδα - εξοδα : 225,00

Μισθοδοσια : 360,00

Tax system : 333,00

πλεον φπα

Ελπιζω να σε βοηθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να πάρει τηλ να ρωτήσει γιατί πχ για τη μισθοδοσία που δουλεύω, άλλη τιμή είναι για μέχρι 20 εργαζόμενους ανά εταιρία, άλλη τιμή χρεώνουν για μέχρι 40 εργαζόμενους ανά εταιρία κτλ κτλ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο σ αυτο , η εταιρια ειναι η αρμοδια να απαντησει απλα ειπα να παρει μια κεντρικη ιδεα του ποσο κοστιζει. Εξαλλου τωρα εχουν βαλει και προσφορες , ετσι τουλαχιστον λενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Παρης

έχουν προσφορά μονο για λογιστηκα γραφεια μονο με το συμβόλαιο συντηρησης... techcom.gr ειμαστε αντιπροσωποι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , εγω αγορασα το 2008 της epsilon οποτε θα σου πω τις τοτε τιμες : Εσοδα-εξοδα με modules Διαχειρηση οικοδομοτεχνικων εργων και διαχειρηση παγιων 750,00 αρχικη τιμη με την εκπτωση 550,00+φπα , το taxsystem με τη διαχειρηση ακινητων,εκκαθ.φορου,διαχ.εντυπων=570,00 με την εκπτωση 350+φπα και τη μισθοδοσια με οικοδομοτεχνικα εργα 700 με την εκπτωση 400+φπα.

Τωρα επειδη ανανέωσα προσφατα η ετησια συμβαση υποστηριξης ειναι :

Εσοδα - εξοδα : 225,00

Μισθοδοσια : 360,00

Tax system : 333,00

πλεον φπα

Ελπιζω να σε βοηθησα.

και τι συμβολαιο συντηρησης εχει γι αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.εγώ αγόρασα τον Μάιο 2010 το EXTRA έσοδα-εξοδα της EPSILON 400 συν φπα και η υποστήριξη 150συν φπα.Επίσης τον Ιούλιο 2010 αγόρασα το EXTRA TAX SYSTEM.εκκαθάριση φόρου και συνδρομες εως 31/12/2011 210 συν φπα.Πιστεύω να σε βοήθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εαν θες και τις εταιρείες megasoft που δίνει τα έσοδα-εξοδα και την Γενική λογιστική δωρεαν μόνο το ετήσιο συμβόλαιο συντήρησης

και την tesae.gr που αγοράζεις το πρόγραμμα και το χρησιμοποιείς για όσους χρήστες θες, καθώς και για αγορά περισσότερων του ενός προγράμματος

η τιμή του δεύτερου μειώνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ EPSILON ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΟ ΕΤΗΣΙΟΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ EPSILON?

[/quo

ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΛΗΞΗΣ 31/12/2011 ΤΗΛ 6956304020

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 months later...

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΨΙΛΟΝ 7 ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ ΕΣΟΔΩΝ-ΕΞΟΔΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΦΟΡΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες megasoft

τα προγράμματ ειναι πάρα πολύ καλα και οι τιμές συμβολαίων λογικότατες.

μηδενικό κόστος για προγράμματα, κόστο ςμόνο για συμβόλαια συντηρησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε λογιστές και θεωρώ απαραίτητο καθένας που θέλει να αγοράσει μια εφαρμογή να βλέπει απαραίτητα τα εξής:

1. Η εφαρμογή είναι κατάλληλη για τις ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ανάγκες;

2. Εκτός από την επίδειξη που του γίνεται από τους πωλητές (κατά την οποία όλα δουλεύουν τέλεια και καλύπτουν κατά κανόνα τις απαιτήσεις του κατά 150%) μίλησε με χρήστες για να μάθει τη γνώμη τους;

3. Η παραγωγός εταιρεία έχει την κατάλληλη υποστήριξη; Και αυτό καρατσεκαρισμένο με γνώμες αξιόλογων χρηστών, όχι φήμες.

4. Το κόστος της εφαρμογής το βρίσκουμε αν προσθέσουμε την όποια τιμή αγοράς μαζί με το κόστος της υποστήριξης / αναβάθμισης για πέντε (5) χρόνια και το διαιρέσουμε διά του 5. (Το πέντε είναι δικό μου, αν θέλετε βάλτε 3 ή 4 ή 6 ή ...)

Τότε μόνο μπορούμε να πούμε ότι κατά 80% έχουμε κάνει ότι έπρεπε για να μην πληρώσουμε φύκια για μεταξωτές κορδέλες.

Τα δωρεάν εμένα δεν με καλύπτουν, νομίζω ότι κρύβουν παγίδες, εγώ τουλάχιστον δεν δουλεύω δωρεάν για κανένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ. Η ΕΝΕΤ ΑΥΞΑΝΕΙ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ ΜΕ ΡΑΓΔΑΙΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ (ΒΛΕΠΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ). ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΕΝΤΕ ΧΡΟΝΙΑ. ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΕΝΤΕ ΕΤΗ. ΕΤΣΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΤΑΣΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλως ή κακως η EPSILON ανηκει στις κορυφαιες εταιρειες και απολυτα αποδεκτη στο λογιστικο χώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Στην ΕΨΙΛΟΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ στην Θεσσαλονικη παντως προσφερουν ολα τα προγραμματα της ΕΨΙΛΟΝΝΕΤ με πολυ προνομιακες τιμες και πολυ καλη εξυπηρετηση . Μπορειτε να επικοινωνησετε μαζι τους τηλ 2310948384.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβή, αλλά καλή!!

Εγώ βέβαια έβαλα το HYPER για να έχω γέφυρα με softone, κεφάλαιο κλπ. αλλά ακόμα περιμένω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

Εκανα σύμβαση με την εταιρεία ενός έτους με αγορά προγράμματος έσοδα έξοδα και το εμπορικό bussines plus και πλήρωσα μόνο την συνδρομή και στα δυο προγράμματα ...δηλαδή 150-20% για το πρόγραμμα εσοδα εξοδα και 225 ευρώ  το εμπορικό PLUS....συν φπα.

 

Νομίζω ότι είναι πάααααρα πολύ καλά........

 

Επίσης από 01/01/2013 οποιος θέλει μπορεί να κρατά τα έσοδα έξοδα σε excell..ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΡΚΕΙ ΤΟ EXCELL..αυτό διευκρινίστηκε σε σεμινάριο εφοριακών.

 

ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΡΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗΣ ΤΗΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΤΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ.

 

Πριν έναν χρόνο μου ζητούσαν τον πατέρα μου και την μάνα μου....ευτυχώς που δεν ενέδωσα.Κάποτε πρέπει σε αυτόν τον τόπο να εξορθολογιστούν  τα πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θλεω να κανω ανανεωση στην μισθοδοσια της Epsilon και την εχουν δει πολυ βαρυ πεπονι λεμε τωρα.

Εχουν μενει last year οι ανθρωποι...σε αλλη εποχη λεμε.

Χρεωνουν ακομα MODULE....!!!!!!!!.......χαχαχαχαχα ακου εφευρεση MODULE.......για να μπορεις λεει να εχεις βιβλιο αδειων .....ουαουυυυυ..!!!!!!! να εχεις προγραμμα εργασιας ..........ουαουυυυυυ....!!!!!!!! για να μπορεις λεει να καταχωρεις 50 εργαζομενους ανα εταρεια και να εχεις και ποιο πολλες απο 20 ?? εταιρειες ...............ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΤΥΠΟΙ σου λεω τωρα και για να τα κανεις ολα ανανεωση η τιμη ειναι 540 ευρω να δουλευουμε εμεις να μας τα παιρνουν οι μαγκες ετσι ειναι ................αλλα πισω εχει η αχλαδα την ουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ,

 

Μόλις ανανέωσα tax system. ΔΙΑΧΕΙΡ.ΕΝΤΥΠΩΝ 130 € & ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΦΟΡΟΥ 80 € & ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟΥ 80 €= 290 € & φπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ,

 

Μόλις ανανέωσα tax system. ΔΙΑΧΕΙΡ.ΕΝΤΥΠΩΝ 130 € & ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΦΟΡΟΥ 80 € & ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟΥ 80 €= 290 € & φπα.

με τις υγείες σου... :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ,

 

Μόλις ανανέωσα tax system. ΔΙΑΧΕΙΡ.ΕΝΤΥΠΩΝ 130 € & ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΦΟΡΟΥ 80 € & ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟΥ 80 €= 290 € & φπα.

 

 

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΕΞΤΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΟΡΟΛΟΓΙΑΣ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ......ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ...!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...