Προς το περιεχόμενο

Εκατό- καλά-υγειή χρόνια ! στόν συνάδελφο DAS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελευταια ..παλι πως τα καταφέρνω???

Χρόνια και πολλά και ΚΑΛΑ και χιλιάδες ευχές

Να χαίρεσαι τις κούκλες σου τον μεγάλο σου θησαυρό και να σε χαιρόμαστε όλοι εμεις που έχουμε την χαρά να είμαστε φίλοι σου

Μια κιθαρα γραντζουνάς και μας ταξιδεύεις

γιατι μερικοί και τραγουδουν για λευτεριά και κανουν τους φίλους να πετουν ψηλα και να ταξιδευουν και οι ίδιοι πετουν ψηλά χωρίς να φεύγουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 161
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΚΙΜΩΝΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ

να είσαι πάντα καλά και να χαίρεσαι τις γυναίκες σου

οι επιθυμίες σου

ευχές μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και απο μένα σύγγαυρε. Συγχώρα με , τώρα το πήρα είδηση , διότι χθές με τα πήγαινε έλα στα αεροδρόμια μου ξέφυγες. Πολύχρονος , γερός και ευτυχισμένος . Το καλύτερο δώρο στα γενέθλια σου έγινε χθές απο τον Ευάγγελο. Αν το ήξερα απο χθές οτι είχες γενέθλια , θα του έβαζα και μια κορδέλα του Ισπανού με αφιέρωση στον φίλτατο DAS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά Κιμωνααα.. με υγεία χαρά και τραγουδάκια πάντα.... και οτι άλλο επιθυμεί η καρδιά σου..

Ο πολύ καθυστερημένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ μου φίλε Κίμωνα,συγνώμη για χθες,αλλά και οι σημερινές ευχές είναι μέσα από την καρδιά μου.Να σε χαίρονται όλοι οι δικοί σου και να τους χαίρεσαι για όλη σου την ζωή.Με αγάπη Βαγγέλης

Καλέ μου Βαγγέλη σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου .

Να εισαι παντα καλά , υγεία χαρα ευτυχία για εσένα και την οικογένεια σου .

Mε λίγη καθυστέρηση βέβαια Χρόνια πολλά, καλά με υγεία και ευτυχία για σένα και τα αγαπημένα σου πρόσωπαΚαι ασφαλώς, διαφωνώ με το "εκατοστήσεις" των συναδέλφωνΤώρα με το DNA , την γενετική , και τα συναφή ,διπλασιάζω (τουλάχιστον) την ταρίφα :P

Ανδρέα σε ευχαριστώ πάρα πολύ ,

ελπίζω σε 162 χρονια να είμαστε πάλι εδώ και να συζητάμε. :P

Να είσαι καλά φίλε και να χαίρεσαι αυτους και αυτα που αγαπάς.

Τελευταια ..παλι πως τα καταφέρνω???Χρόνια και πολλά και ΚΑΛΑ και χιλιάδες ευχέςΝα χαίρεσαι τις κούκλες σου τον μεγάλο σου θησαυρό και να σε χαιρόμαστε όλοι εμεις που έχουμε την χαρά να είμαστε φίλοι σουΜια κιθαρα γραντζουνάς και μας ταξιδεύειςγιατι μερικοί και τραγουδουν για λευτεριά και κανουν τους φίλους να πετουν ψηλα και να ταξιδευουν και οι ίδιοι πετουν ψηλά χωρίς να φεύγουν

Νίνα μου σε ευχαριστώ παρα πολύ για τα λόγια σου και τις ευχές σου.

Δική μου η χαρά να σας εχω φίλους και να σας χαίρομαι ,

να χαιρεσαι τους αντρες σου και να εισαι πάντα γεματη απο χαρές στην ζωή σου .

Πολλά φιλιά στον Ορφέα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλα!!! παντα με υγεια!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Χάρη , να εισαι καλά και να χαιρεσαι ότι αγαπάς .

ΚΙΜΩΝΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑνα είσαι πάντα καλά και να χαίρεσαι τις γυναίκες σου οι επιθυμίες σου ευχές μου

Φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ , να χαιρεσαι και εσυ τις γυναίκες σου και εμείς εσάς .

Φιλιά πολλά , καλή δυναμη και καλό κουράγιο .

Αιντε και κοντευουμε να το φάμε το βόδι .......

Λαγε μαδαςςςςςςςςςςςς ....... :P :P

Χρόνια πολλά και απο μένα σύγγαυρε. Συγχώρα με , τώρα το πήρα είδηση , διότι χθές με τα πήγαινε έλα στα αεροδρόμια μου ξέφυγες. Πολύχρονος , γερός και ευτυχισμένος . Το καλύτερο δώρο στα γενέθλια σου έγινε χθές απο τον Ευάγγελο. Αν το ήξερα απο χθές οτι είχες γενέθλια , θα του έβαζα και μια κορδέλα του Ισπανού με αφιέρωση στον φίλτατο DAS.

Μα καλέ μου cap..... πήγες μόνος σου στο αεροδρόμιο και δεν έριξες σήμα???

Δεν πειράζει , στο επόμενο δώρο κανονισε να πάμε παρέα .

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και ελπίζω να τα πουμε συντομα.

Ολοψυχες ευχές για εσενα και την οικογένειά σου .

Xρονια καλα με υγεια , να σε χαιρονται οι γυναικες σου και εμεις που σ αγαπαμε Ο καθυστερημενος

Ευχομαι καλέ και αγαπημένε μου φίλε ,

να μας εχει ο Θεός καλά πάντα να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε.

Να χαιρεσαι τις κουκλες σου και τωρα που εισαι ακόμα μικρός , να βάλεις μπρός και για το κοπέλι , την συνταγη να πάρεις απο τον αγαπημένο ΚΛΜ ο οποίος είναι εγγύηση .

Τέλος.

Αδερφι μου χρονια πολλα και καλα λεμεΣε πεθυμησα ο αλλος καθυστερημενος

Ωπααααααααααα μωρέ λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε , αδελφί καλό και αγαπημένοοοοοοο.

Παρε μωρέ τις γυναικες σου και ελάτε καμια βόλτα να σας δούμε .

Αλλιώς θα τα πούμε στην Πρεβεζααααααααα λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

Φιλιά πολλά φίλε μου , να τις χαιρεσαι και να σαι πάντα καλά .

Χρόνια πολλά Κιμωνααα.. με υγεία χαρά και τραγουδάκια πάντα.... και οτι άλλο επιθυμεί η καρδιά σου..Ο πολύ καθυστερημένος

Να είσαι καλά καλέ μου φίλε .

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να είσαι πάντα καλά.

Υγεία χαρά και ευτυχία στη ζωή σου .

Φιλιά πολλά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 months later...

χρονια πολλα και φετος και στα επομενα χιλια χρονια να σου τα λεμε απο εδω μεσα Κιμωνακο...!!!!!!!!!!!!!!smile.gif

(θα τραγουδισουμε αργοτερα.......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλα και απο την Μαχατζη, γιατι ποιος ξερει που να βολοδερνει και δεν εχει τους κωδικους της να μπει .....

φιλακια !!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και από μένα Κίμωνα ,

Να 'σαι πάντα γερός και δυνατός ,

να σε χαίρονται αυτοί που σε αγαπούν και αγαπάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 Ιουλίου 2011.

'Eψαχνα τις ευχές μου για το 2010 αλλά δεν τις βρήκα. Διπλές φίλε λοιπόν οι ευχές μου!

Με αγάπη,

Sotiris X.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1894: Το πρώτο ράλι αυτοκινήτων σε δημόσιο δρόμο διεξάγεται στη Γαλλία. Οι συμμετέχοντες διανύουν διαδρομή 78 μιλίων από το Παρίσι στη Ρουέν. Ο κόμης Ντε Ντιόν καταρρίπτει το μέσο όρο ταχύτητας με 22,5 χλμ/ώρα.

1927: Ιδρύεται η Ρόμα από τη συγχώνευση των ποδοσφαιρικών ομάδων Άλμπα, Προ Ρόμα και Φορτιτούντο, κατ' απαίτηση του δικτάτορα Μουσολίνι.

1943: Διακόσιες χιλιάδες λαού στην κατεχόμενη Αθήνα πραγματοποιούν μαχητική διαδήλωση εναντίον της απόφασης των Γερμανών να παραχωρήσουν στη Βουλγαρία ολόκληρη τη Βόρεια Ελλάδα ως τον Αξιό. Εκατό διαδηλωτές νεκροί στην άσφαλτο έκαναν τον Χίτλερ να αναστείλει την απόφαση «επ' αόριστον».

1965: Τρία μέλη των Rolling Stones, ο Μικ Τζάγκερ, ο Μπράιαν Τζόουνς και ο Μπιλ Γουάιλμαν καταδικάζονται από δικαστήριο του Λονδίνου σε πρόστιμο 5 λιρών ο καθένας. Κρίθηκαν ένοχοι για προσβολή της δημοσίας αιδούς, επειδή ούρησαν σε πολυσύχναστο δρόμο του Λονδίνου.

1974: Στην Κύπρο, ο πρόεδρος - μαριονέτα της χούντας Νίκος Σαμψών κηρύσσει την ένωση της μεγαλονήσου με την Ελλάδα, ενώ οι Τούρκοι βγάζουν τανκς στην Κυρήνεια, ρίχνουν αλεξιπτωτιστές στο βόρειο τμήμα του νησιού, στέλνουν νέα πλοία και προσγειώνουν ογδόντα αεροπλάνα στη θέση Αγύρτα.

  • Γεννησεις

1887: Γκούσταβ Χερτζ, γερμανός φυσικός. Τιμήθηκε με βραβείο Νόμπελ το 1925.

1955: Βίλεμ Νταφόε, αμερικανός ηθοποιός.

? : Das

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά φίλε μου Κίμωνα!

Σε θέλω σταθερό στις επάλξεις. Ο εχθρός περιμένει να χαλαρώσεις για να επιτεθεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ,ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΠΟΣΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιόγερε, να τα χιλιάσεις, πάντα με υγεία χαρά και ευτυχία...

Να 'σαι καλά να σε πειράζουμε....

Πολύχρονος και ότι επιθυμείς...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιόγερε, να τα χιλιάσεις, πάντα με υγεία χαρά και ευτυχία...

Να 'σαι καλά να σε πειράζουμε....

Πολύχρονος και ότι επιθυμείς...!!!!

Γιατί τον λες γέρο; ποσα χρονια κλείνει; Ρε ειδα ποσων ετων ειναι. Ο ανθρωπος εχει ακόμα αρκετα χρονια , στην ακμη της νεότητας του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...