Προς το περιεχόμενο

Εκατό- καλά-υγειή χρόνια ! στόν συνάδελφο DAS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα ρε μαλάκα που θέλεις χρόνια πολλά και από εδώ, αφού δεν περνάει μέρα που να μη σας σκεφτόμαστε και να μην ευχόμαστε να είστε όλοι πάντα υγιής για να μας χαρίζετε την φιλία σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 161
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ελα ρε! Γιορτάζει ο Κίμωνας και δεν το πήρα χαμπάρι.Κίμωνα αδικαιολόγητος.Χρόνια πολλά φίλε μου. Πέρα απο τις ευχές να είσαι γερός και χαρούμενος, θέλω να σου ευχηθώ να μείνεις πάντα καθαρός και άδολος όπως είσαι τώρα.Αντε και καλές πενιές. Για να σκεφθώ κάποιο τραγουδάκι.... Σε λίγο!

Σε ευχαριστώ φίλε μου , να σαι πάντα καλά γεματος υγεια και χαρά , να τραγουδας και να χαριζεις τραγούδια. Αντε να δουμε πότε θα βρεθούμε.

Χρόνια πολλά Κίμωνα..,να είσαι γερός.. ευτυχισμένος με την οικογένειά σου και τους φιλους που αγαπάς..

Θεόφιλε σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές , να εισαι πάντα καλά , χαρουμενος και ευτυχισμένος . Να χαιρεσαι ότι αγαπάς και να μας χαρίζεις στιγμές σκέψης και...... ερμηνείας γενικότερα . :)

Αγαπημένε μας φίλε σου ευχόμαστε Χρόνια Πολλά με υγεία και ευτυχία (πάλι καθυστερημένα).Να σου πω ότι ήθελα να σου πάρω τηλέφωνο χθές και τελικά δε σε πήρα , ντροπή και αίσχος (αφού σκέφτομαι ότι η σχέση μου με το τηλέφωνο έχει γίνει χειρότερη και από του Μήτσου-doctor) .Καλέ μας Φίλε και πάλι χρόνια πολλά ........ΥΓ Τώρα να σου πω να τα πούμε και από κοντά έχει καταντήσει αηδία .... Είμαι απαράδεκτος και το γνωρίζω ........

Καλέ μου Αποστόλη να σαι πάντα καλά και να χαιρεσαι την οικογενειά σου . Να μην λες χαζομαρες και να κανονισεις το πότε θα μπορεσουμε να τα πούμε απο κοντά , φιλιά πολλα πολλά.

:)

Χρόνια πολλά και καλά, κι από μένα.Σου εύχομαι να είσαι πάντα υγιής και ευτυχισμένος, να χαίρεσαι όσους αγαπάς και να περάσεις ένα υπέροχο καλοκαίρι (όσο απέμεινε ).

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές , να εισαι και εσυ πάντα καλά , γεματη απο υγεια , χαρά και ευτυχία και να χαιρεσαι αυτους και αυτα που αγαπάς.

...O βασιλιάς τω πουλιώ, λεν ο αητός πως είναιγιατί πετά στα σύννεφα, ό, τι καιρός κι αν είναι....Δηλαδή Κίμωνα ούτε επειδή είναι γ'έμορφος, μηδέ που 'ναι ετσα δυνατός...Χρόνια πολλά Κίμωνα !!!

Ξερεις πόσο μας λείπετε γενικότερα , να προσεχετε και να ειστε πάντα καλά . Φιλιά πολλά στην πανεμορφη οικογενειά σου . Αντε να περνανε οι μερες να βρεθουμε απο κοντά . Το νού σου καλέ μου Κωστή , μην χαμπαριαζεις για κανεναν ........ :D

Φιλαράκι, παρόλο που τα είπαμε τα χρόνια πολλά,δεν σου αφιέρωσα τραγουδάκι... :rolleyes: Για σένα και τις αγαπημένες σου... :wub:

Ρηνιώ , ζωγραφιζεις λέμεεεεεεεεεεεεεεεε ,

σε ευχαριστώ κοπέλα μου , να εισαι παντα καλά χαρουμενη και ευτυχισμένη .

Έλα ρε μαλάκα που θέλεις χρόνια πολλά και από εδώ, αφού δεν περνάει μέρα που να μη σας σκεφτόμαστε και να μην ευχόμαστε να είστε όλοι πάντα υγιής για να μας χαρίζετε την φιλία σας.

Σιγά μην θέλω και χρονια πολλά ρε , χρονια καλά θέλω φίλε μου , χρονια καλά με τους καλους φιλους στο πλαι , αυτα αρκουν για εμένα . Τωρα αμα ειναι και πολλά , ε δεν πειραζει , θα περναμε καλά περισσοτερο :D :D

Αντε ετοιμαστειτε για την επόμενη , όπως βλέπω θα είναι κοντά.

Φιλούθια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 year later...

Για τον αγαπητό μου φίλο Κίμωνα.

 

Φίλε, εύχομαι ότι καλύτερο να τυχαίνει στη ζωή σου, να είσαι πάντα υγιής, χαρούμενος και δυνατός.

Να χαίρεσαι και να σε χαίρονται και τα τέσσερα κοριτσάκια σου.

 

 

Μάσκα δεν έχω να γυρνώ, στο καρναβάλι ετούτο.
Μόνο μια απόχη να τρυγώ, της θάλασσας την πονηριά
και της σιωπής τον πλούτο.

Bάρα καλή, βάρα γερή, μια ντουφεκιά ζαχαρωτή.
Κι άσε να νιώσει η γαλαρία, του χαρτοπόλεμου τη βία.

Σκουπίδι η σκέψη την πετώ, τη λογική απαρνιέμαι.
Μ’ ένα σαράκι αρμένικο, για δρόμους που δε θέλησα,
στις χαραυγές ξεχνιέμαι.

Βάστα το νου  βάστα το νου, να μην γκρινιάξει του καιρού.
Πού `φτιαξε με τον πόνο κλίκα, και τσιγκουνεύεται στη γλύκα.

 

Χρόνια σου πολλά καλέ μου φίλε.

Να τα εκατοστήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον αγαπητό μου φίλο Κίμωνα.

 

Φίλε, εύχομαι ότι καλύτερο να τυχαίνει στη ζωή σου, να είσαι πάντα υγιής, χαρούμενος και δυνατός.

Να χαίρεσαι και να σε χαίρονται και τα τέσσερα κοριτσάκια σου.

 

 

Μάσκα δεν έχω να γυρνώ, στο καρναβάλι ετούτο.

Μόνο μια απόχη να τρυγώ, της θάλασσας την πονηριά

και της σιωπής τον πλούτο.

Bάρα καλή, βάρα γερή, μια ντουφεκιά ζαχαρωτή.

Κι άσε να νιώσει η γαλαρία, του χαρτοπόλεμου τη βία.

Σκουπίδι η σκέψη την πετώ, τη λογική απαρνιέμαι.

Μ’ ένα σαράκι αρμένικο, για δρόμους που δε θέλησα,

στις χαραυγές ξεχνιέμαι.

Βάστα το νου  βάστα το νου, να μην γκρινιάξει του καιρού.

Πού `φτιαξε με τον πόνο κλίκα, και τσιγκουνεύεται στη γλύκα.

 

Χρόνια σου πολλά καλέ μου φίλε.

Να τα εκατοστήσεις.

 

Μετά από αυτά... τι να προσθέσω ???

 

Χρόνια πολλά Κίμωνα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρόνια πολλά, καλά και δημιουργικά εύχομαι Κίμωνα, να σε χαίρεται η όμορφη οικογένειά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και νάσαι καλά ...

Ξέρω τι περνάς. Κουράγιο και να ξέρεις πως οι δυσκολίες προκύπτουν σ' αυτούς που τις αντέχουν.

Βάστα γερά Κίμωνα.

Μαζί σου και σε κρυα και σε βροχές, μακάρι νάμαστε μαζί και στα πολλά σου χρόνια. Να χαίρεσαι και να σε χαίρονται στην οικογένειά σου.

Και μεταξύ μας ... "θα νιώσεις καυτή την ανάσα μου στο σβέρκο σου" (Θεοχάρης!!!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κίμωνα, χρόνια σου πολλά , ευτυχισμένα χαρούμενα, σε σένα και στην οικογένειά σου. Και μη ξεχνάς : Τα πρώτα εκατό χρόνια είναι δύσκολα...Κράτα  γερά, όπως όλοι μας, και αυτό θα περάσει, φίλε μας καλέ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρόνια πολλά κίμωνα..να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα..

 

να είσαι πάντα γερός και να χαίρεσαι όσους αγαπάς..

 

καλημέρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στρογγυλά σαράντα βλέπω κλείνεις Κίμωνα........

 

Δράττωμαι της ευκαιρίας να σου αφιερώσω ένα κομμάτι που αγαπώ και αφορά στους σαραντάρηδες.

 

 

 

Ευχομαι να τα πολλαπλασιάσεις, και νά ΄ναι όλα καλά κι ευτυχισμένα.

 

........Κι από τσι χάρες τση ζωής τσι πιά όμορφες να πάρεις.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιμωνάκο  χρόνια πολλά με υγεία,χαρά, δημιουργικότητα και ό,τι άλλο ποθείς.

 

Να σε χαίρονται οι γυναίκες σου και να τις χαίρεσαι κι εσύ 

 

Οι φίλοι που σε αγαπάνε να πολλαπλασιάζονται 

 

Να είσαι γερός και να συνεχίσεις να προσφέρεις την ψυχή σου σε όσους σε όλους όσους σε συναναστρέφονται

 

 

Σας επιθυμήσαμε πολύ!!!!

 

Φιλάκια πολλά!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κίμωνα χρόνια σου πολλά ο,τι επιθυμείς να είσαι πάντα καλά με την οικογένειά σου!!

Εύχομαι τα καλύτερα από δω και πέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κίμωνα και από εμένα χρόνια σου πολλά. Να σε χαίρεται το κορίτσι σου (βλ. Βίκυ), και τα κορίτσια σου (βλ. κόρες σου), για να μην παρεξηγούμαστε...

Αγγελική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και καλά. Να σε χαίρονται η οικογένειά σου, οι φίλοι σου και εμείς που μας παρέχεις πολύτιμη βοήθεια. Να είσαι πάντα γερός και γελαστός, χωρίς στενοχώριες και άγχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50th-birthday-flag-5066-p.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφε μου πανεμορφε ,πανεξυπνε ,παναξιε ,παντοκρατορα ποιητη ουρανου και γης...

 

χρονια πολλα και καλα .

Ειθε να σου μοιασουμε ολοι μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...