Προς το περιεχόμενο

Εκατό- καλά-υγειή χρόνια ! στόν συνάδελφο DAS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί τον λες γέρο; ποσα χρονια κλείνει; Ρε ειδα ποσων ετων ειναι. Ο ανθρωπος εχει ακόμα αρκετα χρονια , στην ακμη της νεότητας του.

Λίγο θέλει ακόμα και σε έπιασε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 161
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Χρόνια πολλά καλέ μου φίλε.

Σαν τα ψηλά βουνά!!!

Να χαίρεσαι όλους όσους αγαπάς αλλά να σε χαιρόμαστε και εμείς που σ' αγαπάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα εκατοστησης παντα με υγεια!!! και καλο καλοκαιρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά φίλε,

Να τα εκατοστήσεις με υγεία, ευτυχία και οτι άλλο επιθυμείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και απο μένα σύγγαυρε. Συγχώρα με , τώρα το πήρα είδηση , διότι χθές με τα πήγαινε έλα στα αεροδρόμια μου ξέφυγες.

Πολύχρονος , γερός και ευτυχισμένος . Το καλύτερο δώρο στα γενέθλια σου έγινε χθές απο τον Ευάγγελο. Αν το ήξερα απο χθές οτι είχες γενέθλια , θα του έβαζα και μια κορδέλα του Ισπανού με αφιέρωση στον φίλτατο DAS.

Δεν αλλάζω τίποτα ! Ο,τι ίσχυε πέρισυ , ισχύει και για φέτος ! Το όνομα μόνο του Ισπανού άλλαξε ! Πολύχρονος Κίμωνα , να χαίρεσαι την οικογένειά σου και καλές δουλειές !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δια την επέτειο της γεννήσεως σας ευχόμεθα Ετη Πολλά !!!

Παρακαλώ μεταβιβάσατε και στην υπόλοιπη Βασιλική Οικογένεια τας ευχάς μας !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Κίμωνα

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα

Να ζήσεις με υγεία όλα σου τα χρόνια μαζί με την όμορφη οικογένειά σου.

Με αγάπη

Βαγγέλης Φαφούτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλα και φετος και στα επομενα χιλια χρονια να σου τα λεμε απο εδω μεσα Κιμωνακο...!!!!!!!!!!!!!!smile.gif(θα τραγουδισουμε αργοτερα.......)

Σε ευχαριστω Χρύσα μου , να ειμαστε πάντα καλά για να γελάμε και να τραγουδάμε , να χαιρεσαι τους αντρες σου . Φιλιά πολλά .

χρονια πολλα και απο την Μαχατζη, γιατι ποιος ξερει που να βολοδερνει και δεν εχει τους κωδικους της να μπει .....φιλακια !!!!!!!!!

:D :D

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Χρόνια πολλά και από μένα Κίμωνα , Να 'σαι πάντα γερός και δυνατός , να σε χαίρονται αυτοί που σε αγαπούν και αγαπάς

Σε ευχαριστώ πολύ Στέλιο μου , να χαιρεσαι και εσύ ότι αγαπάς . Παντα χαρουμενος και ευτυχισμένος .

22 Ιουλίου 2011.'Eψαχνα τις ευχές μου για το 2010 αλλά δεν τις βρήκα. Διπλές φίλε λοιπόν οι ευχές μου!Με αγάπη,Sotiris X.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1894: Το πρώτο ράλι αυτοκινήτων σε δημόσιο δρόμο διεξάγεται στη Γαλλία. Οι συμμετέχοντες διανύουν διαδρομή 78 μιλίων από το Παρίσι στη Ρουέν. Ο κόμης Ντε Ντιόν καταρρίπτει το μέσο όρο ταχύτητας με 22,5 χλμ/ώρα.1927: Ιδρύεται η Ρόμα από τη συγχώνευση των ποδοσφαιρικών ομάδων Άλμπα, Προ Ρόμα και Φορτιτούντο, κατ' απαίτηση του δικτάτορα Μουσολίνι.1943: Διακόσιες χιλιάδες λαού στην κατεχόμενη Αθήνα πραγματοποιούν μαχητική διαδήλωση εναντίον της απόφασης των Γερμανών να παραχωρήσουν στη Βουλγαρία ολόκληρη τη Βόρεια Ελλάδα ως τον Αξιό. Εκατό διαδηλωτές νεκροί στην άσφαλτο έκαναν τον Χίτλερ να αναστείλει την απόφαση «επ' αόριστον». 1965: Τρία μέλη των Rolling Stones, ο Μικ Τζάγκερ, ο Μπράιαν Τζόουνς και ο Μπιλ Γουάιλμαν καταδικάζονται από δικαστήριο του Λονδίνου σε πρόστιμο 5 λιρών ο καθένας. Κρίθηκαν ένοχοι για προσβολή της δημοσίας αιδούς, επειδή ούρησαν σε πολυσύχναστο δρόμο του Λονδίνου. 1974: Στην Κύπρο, ο πρόεδρος - μαριονέτα της χούντας Νίκος Σαμψών κηρύσσει την ένωση της μεγαλονήσου με την Ελλάδα, ενώ οι Τούρκοι βγάζουν τανκς στην Κυρήνεια, ρίχνουν αλεξιπτωτιστές στο βόρειο τμήμα του νησιού, στέλνουν νέα πλοία και προσγειώνουν ογδόντα αεροπλάνα στη θέση Αγύρτα.

  • Γεννησεις

1887: Γκούσταβ Χερτζ, γερμανός φυσικός. Τιμήθηκε με βραβείο Νόμπελ το 1925.1955: Βίλεμ Νταφόε, αμερικανός ηθοποιός.? : Das

Διπλές και τριπλές ευχαριστίες φίλε Σωτήρη , ευχομαι να εισαι παντα καλά γεματος υγεία και χαρά . Ειμαι σιγουρος ότι ζουμε στην πιο ομορφη χωρα του κόσμου ....... :)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ DAS .

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές .

Κίμωνα, χρόνια πολλά & καλά !!! Να χαίρεσαι ότι αγαπάς !!!

Ευχαριστώ πολύ Δόμνα , να χαιρεσαι και εσυ ότι αγαπάς και να εισαι χαρουμενη και ευτυχισμένη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια σου πολλά και ευτυχισμένα

Σε ευχαριστώ πολυ για τις ευχές , να εισαι και εσυ πάντα καλά , χαρουμενος και ευτυχισμένος.

Χρόνια πολλά ρε φίλε ότι καλύτερο σε σένα και σε όσους αγαπάς:)

Να σαι καλά φιλαράκι μου , να εισαι πάντα δυνατός και χαρουμενος . Φιλιά πολλά , αντε κανονισε να τα πούμε .

Χρόνια πολλά φίλε μου Κίμωνα! Σε θέλω σταθερό στις επάλξεις. Ο εχθρός περιμένει να χαλαρώσεις για να επιτεθεί!

Στρατηγέ μου μην αγχωνεσαι , δεν χαλαρωνουμε ποτέ , απλά τωρα τελευταια εχουμε χάσει τους εχθρούς , αλλα δεν πειραζει , θα την βρούμε την άκρη. Φιλιά πολλά καλέ μου φίλε , να χαιρεσαι τις κουκλες σου.

Χρόνια πολλά!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Σόφία , ευχές και απο εμένα για ότι καλύτερο .

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ,ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΠΟΣΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ

Σε ευχαριστώ παρα πολύ για τις ευχές σου , αυτό που έγραψες είναι πολύ μεγάλη αλήθεια .

Μεγαλη χαρά και μεγαλη ευτυχία .

Σου εύχομαι να εισαι και εσυ πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη .

Να τα εκατοστησεις. Καθε ευτυχια και χαρα σε σενα και στους δικους σου.SAN

Αντώνη μου, σε ευχαριστώ πολύ φίλε ,

να χαιρεσαι και εσυ ότι αγαπάς ,

φιλιά πολλά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ... ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΟΜΗΛΙΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΔΩ ΑΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..ΤΟ INTERNΕT MΑΣ ΕΝΩΝΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια σου πολλά Κίμωνα!!!Ευχές για ότι καλύτερο!!!

Τάσο μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ , να χαιρεσαι και εσυ ότι αγαπάς και να εισαι παντα χαρουμενος και ευτυχισμένος .

Παλιόγερε, να τα χιλιάσεις, πάντα με υγεία χαρά και ευτυχία...Να 'σαι καλά να σε πειράζουμε....Πολύχρονος και ότι επιθυμείς...!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Στεφανάκο , να σαι πάντα καλά και να χαιρεσαι τις γυναίκες σου .

Φιλιά πολλά παιδί μου :D

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ

Ευχαριστώ πάρα πολύ ,

να ειστε πάντα χαρουμενος και ευτυχισμένος γεμάτος υγεία.

Ο πληθυντικός είναι ευγενείας και όχι ηλικίας :)

το διευκρινίζω για να μην αρχισει ο Στεφανος τα δικά του . :D

Χρόνια πολλά καλέ μου φίλε.Σαν τα ψηλά βουνά!!!Να χαίρεσαι όλους όσους αγαπάς αλλά να σε χαιρόμαστε και εμείς που σ' αγαπάμε.

Σε ευχαριστώ πολύ καλέ μου φίλε ,

να χαιρεσαι τις κούκλες σου και ότι άλλο αγαπάς.

Φιλιά πολλά .

Να τα εκατοστησης παντα με υγεια!!! και καλο καλοκαιρι.

Σε ευχαριστώ πολύ , ευχες πολλες και απο εμένα ,

καλο καλοκαιρι καλή δυναμη .

Πάντα χαρούμενος, πάντα ευτυχισμένος......http://www.youtube.com/watch?v=momTEj9JY8M

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Γιάννη ,

ευχομαι ολοψυχα να πραγματοποιηθουν ολες σου οι επιθυμίες ,

με αυτον τον τρόπο θα καλύψουμε εκατονταδες επιθυμίες . :)

Να χαιρεσαι ότι αγαπάς και να εισαι παντα δυνατος και χαρουμενος .

KΙμωνάκο χρόνια πολλά με υγεία. Καλό καλοκαίρι.

Σωτήρη μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ,

να είσαι πάντα καλά , να χαιρεσαι ότι αγαπάς.

Φιλιά πολλά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά φίλε, Να τα εκατοστήσεις με υγεία, ευτυχία και οτι άλλο επιθυμείς

Καλέ μου φίλε σε ευχαριστώ πάρα πολύ , να εισαι πάντα χαρουμενος και ευτυχισμένος. Περιμένουμε με αγωνια την επόμενη συνάντηση . Φιλιά πολλά

Δεν αλλάζω τίποτα ! Ο,τι ίσχυε πέρισυ , ισχύει και για φέτος ! Το όνομα μόνο του Ισπανού άλλαξε ! Πολύχρονος Κίμωνα , να χαίρεσαι την οικογένειά σου και καλές δουλειές !

Κωστα μου σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές .

Να χαιρεσαι αυτούς και αυτα που αγαπάς , πάντα χαρουμενος και γελαστός.

Δια την επέτειο της γεννήσεως σας ευχόμεθα Ετη Πολλά !!!Παρακαλώ μεταβιβάσατε και στην υπόλοιπη Βασιλική Οικογένεια τας ευχάς μας !!!

Σε ευχαριστω μωρό μου , όταν σε χωρίσει η Σοφία έγω θα είμαι εδω και θα σε περιμένω ,

αν προλάβω τον Τεό βέβαια , ο οποίος καραδοκεί να σε αρπάξει .

Φιλιά πολλά στην μούρη .

Φίλε ΚίμωναΧρόνια πολλά και ευτυχισμέναΝα ζήσεις με υγεία όλα σου τα χρόνια μαζί με την όμορφη οικογένειά σου.Με αγάπηΒαγγέλης Φαφούτης.

Καλέ μου Βαγγέλη σε ευχαριστώ πάρα πολύ .

Ολοψυχες ευχές σε σε΄να και την οικογενειά σου , να εισαι πάντα καλά .

Θα κανονισω κερασμα και θα ενημερωσω .

Φιλιά πολλά.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :)

να σαι καλά φίλε , ότι επιθυμείς σου ευχομαι

ευχαριστώ πολύ .

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ... ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΟΜΗΛΙΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΔΩ ΑΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..ΤΟ INTERNΕT MΑΣ ΕΝΩΝΕΙ

Σε ευχαριστώ φίλε για τις ευχες ,

ετσι ακριβως όπως τα λές είναι, μια μεγαλη παρέα.

Σου ευχομαι ότι καλυτερο με υγεια και χαρά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε! Γιορτάζει ο Κίμωνας και δεν το πήρα χαμπάρι.

Κίμωνα αδικαιολόγητος.

Χρόνια πολλά φίλε μου. Πέρα απο τις ευχές να είσαι γερός και χαρούμενος, θέλω να σου ευχηθώ να μείνεις πάντα καθαρός και άδολος όπως είσαι τώρα.

Αντε και καλές πενιές.

Για να σκεφθώ κάποιο τραγουδάκι.... Σε λίγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε.. δεν σηκώνω το τλφ , αν δεν ορίσεις τόπο κοπής της τούρτας.. :P

Στο σπίτι βρε θα γίνει το κοπή το πίτα ,

αρκεί βεβαια να παω να αγορασω μία τετοια

και μετά να παω και στο σπίτι .

:D

Οπότε φευγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

θα κανονισουμε για μπυρες .

Φιλιάαααααααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε! Γιορτάζει ο Κίμωνας και δεν το πήρα χαμπάρι.

Κίμωνα αδικαιολόγητος.

Χρόνια πολλά φίλε μου. Πέρα απο τις ευχές να είσαι γερός και χαρούμενος, θέλω να σου ευχηθώ να μείνεις πάντα καθαρός και άδολος όπως είσαι τώρα.

Αντε και καλές πενιές.

Για να σκεφθώ κάποιο τραγουδάκι.... Σε λίγο!

Σου αφιερώνω την Αρτζεντίνα των Χειμερινών Κολυμβητών:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά Κίμωνα..,

να είσαι γερός.. ευτυχισμένος με την οικογένειά σου και τους φιλους που αγαπάς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημένε μας φίλε σου ευχόμαστε Χρόνια Πολλά με υγεία και ευτυχία (πάλι καθυστερημένα).

Να σου πω ότι ήθελα να σου πάρω τηλέφωνο χθές και τελικά δε σε πήρα , ντροπή και αίσχος (αφού σκέφτομαι ότι η σχέση μου με το τηλέφωνο έχει γίνει χειρότερη και από του Μήτσου-doctor) .

Καλέ μας Φίλε και πάλι χρόνια πολλά ........

ΥΓ Τώρα να σου πω να τα πούμε και από κοντά έχει καταντήσει αηδία .... Είμαι απαράδεκτος και το γνωρίζω ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και καλά, κι από μένα.

Σου εύχομαι να είσαι πάντα υγιής και ευτυχισμένος, να χαίρεσαι όσους αγαπάς και να περάσεις ένα υπέροχο καλοκαίρι (όσο απέμεινε ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...O βασιλιάς τω πουλιώ, λεν ο αητός πως είναι

γιατί πετά στα σύννεφα, ό, τι καιρός κι αν είναι....

Δηλαδή Κίμωνα ούτε επειδή είναι γ'έμορφος, μηδέ που 'ναι ετσα δυνατός...

Χρόνια πολλά Κίμωνα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι, παρόλο που τα είπαμε τα χρόνια πολλά,

δεν σου αφιέρωσα τραγουδάκι... :rolleyes:

Για σένα και τις αγαπημένες σου... :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...