Προς το περιεχόμενο

Εκατό- καλά-υγειή χρόνια ! στόν συνάδελφο DAS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγαπητε συναδελφε χρονια σου πολλα και να τα εκατοστησης!! καθε χρονια να σε βρισκει υγειη,χαρουμενο και πιο δημιουργικο.να σε χαιρονται παντα ετσι ολοι οσοι σε αγαπουν

και του χρονου!!!

ΝΙΚΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 161
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

αγαπητε συναδελφε χρονια σου πολλα και να τα εκατοστησης!! καθε χρονια να σε βρισκει υγειη,χαρουμενο και πιο δημιουργικο.να σε χαιρονται παντα ετσι ολοι οσοι σε αγαπουν

και του χρονου!!!

ΝΙΚΟΣ

Πολύχρονος Κίμωνα , ότι επιθυμείς , πάντα γερός και δυναμικός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά βεβαίως.. εκατό..διακόσια ..χίλια ..κ.λ.π. .. αλλά με μπερδέψατε..

Στον ακατανόμαστο θα κοπεί και τούρτα? smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιμωνάκο Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα μαζί με την όμορφη οικογένειά σου.

Περιμένουμε με τον Θοδωρή ενημέρωση για την ώρα και τον τόπο που θα πραγματοποιηθεί η κοπή της πίτας... συγγνώμη τούρτας.

Κατερίνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ακατανόμαστο θα κοπεί και τούρτα?

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Πολύχρονος Κίμωνααααα

Να σε χαιρόμαστε

Αν ισχύει η...

κοπή της πίτας... συγγνώμη τούρτας

γιατί δεν έχω προλάβει να κάνω τα κανονίσματά μου ακόμα...

θα σε δούμε το βράδυ να ευχηθούμε από κοντά

μέχρι νεωτέρας

Χρόνια Πολλάαααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κίμωνα....

Θα σκέφτεσαι ότι ο σαραντάρης είναι ίσος με 2 εικοσάρηδες.....

Ή ότι θέλει 2 εικοσάρες για να τον κάνουν καλά....

Ότι σε βολεύει........... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Πολύχονος, πάντα με υγεία χαρά και ευτυχία.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ μας Κιμωνέτο ................. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να σε χαιρόμαστε και εμείς και η οικογένεια σου . Ότι επιθυμείς να το έχεις με υγεία πάνω από όλα !!!!

Φιλιά πολλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω όλους απο τα βαθη τησ καρδιάς μου .

Θα επανέλθω αργότερα επι.......προσωπικού :lol:

Για τουρτα ρε παιδια δεν ξερω κάτι , προφανώς επεσα πάνω στην αφιξη της Χριστίνας εκ θεσσαλονίκης , οπότε αν κανονισετε κατι πειτε μου και εμένα :lol:B)

Σας περιμένω με μεγάλη χαρά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κίμωνα θα τηνε πιώ ομπρώσου ετούτεσες τσι μέρες απούρχοντε...

Καλήν αντάμωση το λοιπώς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπητε συναδελφε χρονια σου πολλα και να τα εκατοστησης!! καθε χρονια να σε βρισκει υγειη,χαρουμενο και πιο δημιουργικο.να σε χαιρονται παντα ετσι ολοι οσοι σε αγαπουνκαι του χρονου!!!ΝΙΚΟΣ

Νίκο σε ευχαριστώ για τις ευχές και για την εναρξη του θέματος :lol:

Να ΄σαι πάντα καλά χαρουμενος και ευτυχισμένος

Πολύχρονος Κίμωνα , ότι επιθυμείς , πάντα γερός και δυναμικός

Στέλιο , σε ευχαριστώ , ότι επιθυμείς και εσύ να το πάθεις :lol:

Υγεια και ευτυχία .

με τις καλύτερες ευχές μου..........http://www.youtube.com/watch?v=QoeOX3vIY5M

Γεραπετρίτης λέει ο +λάκης , το ίδιο λέω και εγώ ....... σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και το τραγούδι Γιάννη , να είσαι πάντα καλά .

Χρόνια σου πολλά φίλε μου.

Αντε να χειμωνιάσει να βρεθούμε απο κοντά καλέ μου Σωτήρη , φιλιά σε όλους σας , να είστε πάντα καλά χαρουμενοι και ευτυχισμένοι .

Χρόνια Πολλά βεβαίως.. εκατό..διακόσια ..χίλια ..κ.λ.π. .. αλλά με μπερδέψατε..Στον ακατανόμαστο θα κοπεί και τούρτα? smile.gif

Θαναση μου καλέ αν ειναι εκατο ...διακοσια ....χίλια και είμαστε όλοι μαζι το δέχομαι , αλλα μόνος μου δεν γουστάρω .

Σε ευχαριστώ φίλε μου να χαιρεσαι και εσυ τα ζουζουνια σου και την γυναίκα σου.

Ο ακατανομαστος είναι διακοπές .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα και καλα!!!

Αχ τάσο Τάσο μου ..... :lol:

Φίλε σε ευχαριστώ , να χαιρεσαι την οικογένεια σου και να εισαι πάντα καλά .

Χρόνια καλά, Κίμωνα !!!birthday-desi-glitters-29.gif

Δόμνα σε ευχαριστώ πολύ , να χαίρεσαι και εσυ αυτους και αυτα που αγαπάς , να ΄σαι πάντα καλά .

Κιμωνάκο Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα μαζί με την όμορφη οικογένειά σου.Περιμένουμε με τον Θοδωρή ενημέρωση για την ώρα και τον τόπο που θα πραγματοποιηθεί η κοπή της πίτας... συγγνώμη τούρτας.Κατερίνα

Κατερίνααααααααααααααααααα πές του Θοδωρή ότι άλλη απουσια του δεν θα την αντέξουμε , να ειμαστε καλά και να βρεθουμε για να τα σπάσουμε αν δεν ερθει θα τον απαγάγουμε , τέλος .

Να τους χαιρεσαι Κατερίνα μου και να τους δείς οπως επιθυμείς , σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές .

laugh.giflaugh.giflaugh.gifΠολύχρονος ΚίμωναααααΝα σε χαιρόμαστεΑν ισχύει η...γιατί δεν έχω προλάβει να κάνω τα κανονίσματά μου ακόμα...θα σε δούμε το βράδυ να ευχηθούμε από κοντά μέχρι νεωτέρας Χρόνια Πολλάαααααααα

Μαράκι σε ευχαριστώ πολύ για όλα , να είσαι παντα χαρουμενη και ευτυχισμένη , όλες σου οι επιθυμίες ολόψυχες ευχές μας .

Χρονια Πολλα & καλά Κιμωνάκο!Να είσαι παντα γερός & δυνατός και να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Μήτσο μου μήτσο μου να σαι καλά , να χαιρεσαι την γυναικαρα σου και τα λουλουδια σου , να είστε παντα καλά χαρουμενοι και ευτυχισμένοι .

Φιλιά πολλα φίλε μου .

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΗΣ.SAN

Αντώνη μου , αν και προσπαθώ να ξεφυγω απο τα 38 , δεν τα καταφέρνω , όλο εκεί τριγυρίζω...... να χαιρεσαι την οικογενεια σου φίλε μου και να εισαι παντα καλά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλα !!!!http://www.youtube.com/watch?v=cuot7H8OKPo

Χρυσα μου καλή μου Χρύσα B)

σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου , να χαιρεσαι τους αντρες της ζωής σου , να εισαι παντα χαρουμενη και ευτυχισμένη , γεμάτη υγεία .

Κίμωνα....Θα σκέφτεσαι ότι ο σαραντάρης είναι ίσος με 2 εικοσάρηδες.....Ή ότι θέλει 2 εικοσάρες για να τον κάνουν καλά.... Ότι σε βολεύει........... laugh.giflaugh.giflaugh.gifΠολύχονος, πάντα με υγεία χαρά και ευτυχία.......

Φίλε μου με 4 γυναίκες στο σπίτι έχω σταματήσει να κάνω πράξεις , διότι δεν με βολεύει :lol:

σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές , να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να σαι πάντα καλά .

Φιλουθια Κρητικά

Αδερφέ μας Κιμωνέτο ................. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ να σε χαιρόμαστε και εμείς και η οικογένεια σου . Ότι επιθυμείς να το έχεις με υγεία πάνω από όλα !!!!Φιλιά πολλά

Αν δεν σε δώ απο κοντά θα σκάσω , ειλικρινά στο λέω καλέ μου φίλε , θελω να ειμαστε παντα ολοι καλά , για να βρισκόμαστε και να παιρνουμε δύναμη για την συνέχεια .

Θέλω να ειμαι στην εξέδρα όταν ο γιός σου θα καρφώνει την μπαλα στο πλεκτό ....

Φιλιά πολλά καλέ μου φίλε να τους χαιρεσαι όλους οσους αγαπάς .

Χρόνια πολλά αγαπητέ συνάδελφε.

Ρε συ , μου ειχες στειλει ενα χυδαίο μνμ και δεν κατάλαβα το γιατί , μήπως τελειωσε το κρασάκι καλέ μου φίλε ????

Φιλιά πολλα καλέ μου doctorako , πάντα με υγεια και χαρα για εσένα και για τις κουκλες σου.

Κίμωνα θα τηνε πιώ ομπρώσου ετούτεσες τσι μέρες απούρχοντε...Καλήν αντάμωση το λοιπώς..

Αγαπημένε μου Κωστή , φιλιά πολλά στην μουρη θα σου δώσω απο κοντά συν Θεω και θα σε κερασω και το στοίχημα :lol:

Να τους χαιρεσαι φίλε μου , να εισαι παντα χαρουμενος και δημιουργικός , τα άλλα απο κοντά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια σου πολλά φίλε καλέ και πολυαγαπημένε.

Καλε και αγαπημένε φίλε , σε ευχαριστώ πολύ .

Ετοιμάσου για τα επόμενα , να τα σπασουμε όλα , να τα κανουμε ανω κατω .......

φιλιά καλέ μου φίλε , να τους χαιρεσαι όλους .

Ένα τραγούδι χίλιες ευχές για σένα φιλαράκι.

Ρηνιώ , πολλα τραγούδια δεκάδες χιλιάδες ευχές και απο εμένα , να προσεχεις την Ειρήνη και να μην χαμπαριάζεις τίποτα μα τίποτα .

Το νου σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φιλενάδαααααααααα. :lol:

Υ.Γ Η ζωή του ανθρώπου είναι "γεμάτη" , όταν εχει την οικογένεια και τους φίλους του , όταν οι φίλοι του είναι και οικογένεια του , τότε δεν φοβάται τίποτα , είναι χαρουμενος είναι δυνατος και ευτυχισμένος , ετσι ακριβως αισθάνομαι και εγώ.

Σας ευχαριστώ όλους απο τα βάθη της ψυχής μου .

Με αγάπη .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ μου φίλε Κίμωνα,συγνώμη για χθες,αλλά και οι σημερινές ευχές είναι μέσα από την

καρδιά μου.

Να σε χαίρονται όλοι οι δικοί σου και να τους χαίρεσαι για όλη σου την ζωή.

Με αγάπη

Βαγγέλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο σε ευχαριστώ για τις ευχές και για την εναρξη του θέματος :lol:

Να ΄σαι πάντα καλά χαρουμενος και ευτυχισμένος

Στέλιο , σε ευχαριστώ , ότι επιθυμείς και εσύ να το πάθεις :lol:

Υγεια και ευτυχία .

Γεραπετρίτης λέει ο +λάκης , το ίδιο λέω και εγώ ....... σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και το τραγούδι Γιάννη , να είσαι πάντα καλά .

Αντε να χειμωνιάσει να βρεθούμε απο κοντά καλέ μου Σωτήρη , φιλιά σε όλους σας , να είστε πάντα καλά χαρουμενοι και ευτυχισμένοι .

Θαναση μου καλέ αν ειναι εκατο ...διακοσια ....χίλια και είμαστε όλοι μαζι το δέχομαι , αλλα μόνος μου δεν γουστάρω .

Σε ευχαριστώ φίλε μου να χαιρεσαι και εσυ τα ζουζουνια σου και την γυναίκα σου.

Ο ακατανομαστος είναι διακοπές .

Mε λίγη καθυστέρηση βέβαια

Χρόνια πολλά, καλά με υγεία και ευτυχία για σένα και τα αγαπημένα σου πρόσωπα

Και ασφαλώς, διαφωνώ με το "εκατοστήσεις" των συναδέλφων

Τώρα με το DNA , την γενετική , και τα συναφή ,

διπλασιάζω (τουλάχιστον) την ταρίφα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...