Προς το περιεχόμενο

τα καλύτερα σχόλια του φορουμ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά πως τα λέει ο Γιωργάκης

Στην οικονομία θα γίνουμε Δανοί, στο περιβάλλον Καταλανοί, στην παιδεία Φινλανδοί, στο εκλογικό σύστημα Γερμανοί, στην εξωτερική πολιτική Αμερικανοί -αυτή είναι η παγκοσμιοποίηση!

μόνον στις μαλακίες θα μείνουμε Έλληνες -ουδέν σύστημα τέλειον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χάρηκα κ.γιάννη,είναι αυτό που λέμε σπίτι δίχως γιάννη προκοπή δεν κάμει......πλάκα κάνω,γιάννης είναι το αγαπημένο μου όνομα.....λένε τον αδερφό μου!!!! :rolleyes:

Το σχόλιο το δανείστικα γιατί μου άρεσε πάρα πάρα πολύ!!!!!Συχγαρητήρια και πάλι!!!!!Πραγματικά απο τα καλύτερα που έχω δεί!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα βάλω άλλο ένα σχόλιο που είδα και μου άρεσε αλλά σε άλλο φόρουμ......ελπίζω να μην το χτυπήσουν αλύπητα οι διαχειριστές,αν δημιουργησει πρόβλημα ας διαγραφεί!!!!

"""μήπως η επόμενη συγκέντρωση να γίνει έξω απο το ΣΠΊΤΙ του συντροφου ΑΚΗ????Το έχω πεθυμησει αυτό το παιδί και δεν πηρα και δώρο για το φτηνό...πλήν ΤΙΜΙΟ γάμο του.......γάμω το κερατο του που να είναι και μεγάλο.....τα γαμησιατικά του πληρώνουμε.......και όχι μονο αυτηνού !!!!""""":rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα από καιρό να επαινέσω τα σχόλια του Γιάννη , αλλά δεν έβρισκα την ευκαιρία ,

Η Νάντια με βοήθησε , είχα ετοιμάσει και κάτι σχετικό από καιρό .

Εύγε Γιάννη

post-4337-018195100 1278064915_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα βάλω άλλο ένα σχόλιο που είδα και μου άρεσε αλλά σε άλλο φόρουμ......ελπίζω να μην το χτυπήσουν αλύπητα οι διαχειριστές,αν δημιουργησει πρόβλημα ας διαγραφεί!!!!

"""μήπως η επόμενη συγκέντρωση να γίνει έξω απο το ΣΠΊΤΙ του συντροφου ΑΚΗ????Το έχω πεθυμησει αυτό το παιδί και δεν πηρα και δώρο για το φτηνό...πλήν ΤΙΜΙΟ γάμο του.......γάμω το κερατο του που να είναι και μεγάλο.....τα γαμησιατικά του πληρώνουμε.......και όχι μονο αυτηνού !!!!""""":rolleyes:

αμφιβάλλω εαν πηδάει ο Άκης. οπότε άτοπον αγαπητή Νάντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμφιβάλλω εαν πηδάει ο Άκης. οπότε άτοπον αγαπητή Νάντια.

Σωτήρη .. έλα το βράδυ για καμιά μπύρα.. θαφήσω τον κομμουνιστή στο σπίτι.. biggrin.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωτήρη .. έλα το βράδυ για καμιά μπύρα.. θαφήσω τον κομμουνιστή στο σπίτι.. biggrin.gif

εαν έχεις τέτοι μενού δεν μπορώ να αρνηθώ. που παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν έχεις τέτοι μενού δεν μπορώ να αρνηθώ. που παίζει?

Σωτήρη .. έλα το βράδυ για καμιά μπύρα.. θαφήσω τον κομμουνιστή στο σπίτι.. biggrin.gif

Μη μασάς σε παραπλανά

θαφήσει τον κομμουνιστή στο σπίτι

αλλά........ θα πάρει την σημαιούλα με εκείνο το ΣΤΥΛΙΑΡΙ (για ιστό ) νάαααααααααααααα !! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεικά ειναι και αυτά"Δεν θέλω εις την κηδεία μου

να πούνε λόγια όπως :

"Επήγε εις τον διάολο

ξεβρώμησε ο τόπος"

"

Έχω διαβάσει τόσα πολλά γύρω από το κάπνισμα και το ποτό που αποφάσισα να κόψω το διάβασμα. (Αρκάς)

Το καλύτερο φάρμακο για το βήχα είναι η φασολάδα.Μετά θα φοβάσαι να βήξεις. (Αρκάς)

Αυτο θα το ξεχωρίσω λόγω του Καβαφη!!!

Κι αν δεν μπορείς να κάμεις τη ζωή σου όπως τη θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις(Κ.Π.Καβάφης)

Αυτό θα το ψηφίσω σαν το μαστ αν κάναμε αυτο που μας έλεγαν οι 4 γραμμές δεν θα είχαμε φτασει εδώ που φτάσαμε"μόνον στις μαλακίες θα μείνουμε Έλληνες -ουδέν σύστημα τέλειον!"

ΑΧ "μόνον στις μαλακίες θα μείνουμε Έλληνες -ουδέν σύστημα τέλειον!"

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να βρω να γράψω και εγώ κατι αντάξιο αυτων που κυκλοφορούν στο φορουμ!!!!!!!!:rolleyes:Θα ψάξω ...................................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν έχεις τέτοι μενού δεν μπορώ να αρνηθώ. που παίζει?

Sotiri μην ψαρωνεις , στην εχουν στημενη οι αναρχοαυτονομοι

Παρε μαζι σου και μερικα καλοπαιδα της ομαδας ΔΙΑΣ να μαζεψει μερικους να ξεβρωμεσει το φορουμ cool.gifcool.gif

Υ.Γ.Πιειτε και κανενα κασονι fischer για μενα και στειλτε το λογαριασμο κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ.Πιειτε και κανενα κασονι fischer για μενα και στειλτε το λογαριασμο κατω

Α..... έτσι εξηγείται!

Τιμής ένεκεν για τον παλιοκρητικό πίναμε τις FISCHER ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τον κτηνίατρο!!!

QUOTE(NIKOS_b @ Nov 15 2005, 07:46 PM) ΤΣΕΚ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΜΕΘΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΑΤΕ ΗΤΑΝ

Πήγα να δώσω αίμα σήμερα στο νοσοκομείο και μου είπαν καλύτερα να το δώσω σε .... κάβα laugh.giflaugh.giflaugh.gif

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...