Προς το περιεχόμενο

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ & ΚΑΛΑ ΣΤΟΝ KAROLO


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ευχηθώ πρώτα σε όλους που έχουμε μαζί γενέθλια (KAROLOS , bamel , mikes_10 , Sotiris X ) να ζήσουν και να ευτυχίσουν με υγεία και χαρά! Να ευχαριστήσω δε όσους ευχήθηκαν μέσω pm , τηλεφωνικά ή με sms.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλωνουμε βλεπωυ

Αλλα καθε μερα γινεται και σκαλοπατι νεων γνωσεων

Αντε, και του χρονου με νεο βιβλιο

Πχ τη περιλαμβανεο ο 659 του 4172!!!!

Ευχομαι υγεια, αγσπη κ σοφια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού ευχηθώ χρόνια πολλά σε όσους τυγχάνει να έχουν γενέθλια την ίδια ημέρα με μένα (CAP, bamel , mikes_10 , Sotiris X), θέλω να σας ευχαριστήσω για τις θερμές ευχές σας. Η ουσία είναι ότι ένας ακόμη χρόνος πέρασε σαν "νερό" κι εγώ δεν μπόρεσα καν να το αντιληφθώ! Από τη ζωή μας λείπουν οι καθημερινές στιγμές, χάνονται οι ώρες, οι μέρες μέσα στον κυκεώνα της καθημερινότητας και της απύθμενης πίεσης που βιώνουμε όλοι στον εργασιακό μας χώρο. Αυτό όμως δεν μπορεί να συνεχιστεί! Ας ψάξουμε να βρούμε τρόπους για να κερδίσουμε πάλι τις στιγμές μας και κυρίως να τις ζήσουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 months later...

Χρόνια πολλά συνάδελφε Κωνσταντίνε.

Χρόνια πολλά σε όλες και όλους που έχετε σήμερα τα γενέθλιά σας.

Να είστε όλοι καλά, με ευτυχία και δύναμη εύχομαι. :)

 

l.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά στον φίλτατο KAROLO (Κωνσταντίνε φίλε μου) και στους άλλους εορτάζοντες ! Να είμαστε πολύχρονοι , γεροί , ευτυχισμένοι και......κυρίως ανθεκτικοί στις φιλότιμες προσπάθειες που γίνονται για να μας ξεκάνουν !

 

Τι λετε? Αντεχετε? δυο χρονια μετα και η ευχη να ειστε ανθεκτικοι ειναι ακομα επικαιρη....Χρονια πολλα σε ολους !!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες ..... Στους αγαπημένους φίλους CAP Κωνσταντίνο που θα του δώσουμε χαρά φέτος μιας και λέμε να ξεκουραστούμε από το πρωτάθλημα στο μπάσκετ !!!  :D

Και στον αγαπημένο φίλο Κάρολο-Κώστα .... Πέρασαν τόσα χρόνια από όταν στη φιλόξενη αυτή γωνιά γράφαμε σχόλια, απόψεις και γνώμες ... Χρόνια Πολλά και καλά λοιπόν με υγεία και ευτυχία !!!

 

ΥΓ Πάλι καλά που είναι και τα webseminars γιατί αμά περίμενα να έρθει για καφέ ...... Χειρότερος και από μένα στις μετακινήσεις !!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η πρώτη μου γνωριμία με την σελίδα σας ήταν ''τα άπαντα Καρόλου"

 

η εξαιρετική δουλειά του διαχειριστή για την μεταβίβαση του ενοχικού διακαιώματος της επικαρπίας

 

από τότε έχουν περάσει αρκετά χρόνια, ανακαλύπτοντας την ΤΕΡΑΣΤΙΑ πρόοδο σας

 

Χρόνια πολλά και πάντα φρέσκος με ιδέες!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλες και όλους για τις θερμές ευχές σας. Είναι πολύ όμορφο να σου δίνουν ειλικρινείς ευχές άνθρωποι με τους οποίους πορεύεσαι τον ίδιο δύσβατο δρόμο στον εργασιακό χώρο. Ίσως είναι και οι μόνοι τελικά που μπορούν να βιώσουν στον απόλυτο βαθμό όσα διαδραματίζονται στην καθημερινότητά μας. Εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου να είστε υγιείς, τόσο εσείς όσο και οι οικογένειές σας, να κάνετε όνειρα και να πετυχαίνετε όλους τους στόχους που θέτετε στη ζωή σας. Η ζωή μας είναι γεμάτη από εκπλήξεις, άλλοτε ευχάριστες και άλλοτε όχι, οπότε ας ρουφάμε μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο της ημέρας σαν να μην υπάρχει άλλο.

 

Εύχομαι χρόνια πολλά και στους "συνγενεθλιάζοντες", να είστε πάντα καλά, υγιείς, δημιουργικοί και ό,τι άλλο ποθείτε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Monsieur, βιάζεσαι να κλείσεις......

 

Αφού ξέρεις, με τις προθεσμίες δεν τα πάμε καθόλου καλά μερικοί μερικοί........  :)

 

Πολύχρονος, ότι επιθυμείς, πάντα με υγεία χαρά κ ευτυχία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά , σχεδόν πάντα πάμε στην παράταση.

 

Χρόνια πολλά Κώστα και από εμένα. Με υγεία και ευτυχία πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα  , πολυχρονος

 

νασαι καλα , νας μας θυμιζεις , πως στη  ζωη εκτος  απο λογιστικα- φορολογικα

 

υπαρχει και η  ποιηση  και  η  λογοτεχνια   γιατι εκτος απο το πνευμα καπου υπαρχει και  η  ψυχη 

 

που την ξεχασαμε .....καπου στην ακρη         :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά Κε. Κώστα πάντα με υγεία και ευτυχία για εσάς και την οικογένειά σας. Σας ευχαριστούμε για την προσφορά σας στον κλάδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί είναι εκπρόθεσμοι...  :(

 

Κωνσταντίνε (κι όλοι οι συνγενεθλιάζοντες) πολύχρονος, πάντα δυνατός, υγιής και χαρούμενος. 

 

Και με πολλά αποθέματα υπομονής... :)

 

eyxes-giortis-xronia-polla.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...