Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΑΦΟΠΛΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΒΡΙΟ ?


FAZEXA

Ερώτηση

Παιδια διαβασατε και εσεις οτι απο τον Σεπτεβριο(ξερετε στην Ελλαδα απο τον Μαϊο σταματανε ολα λογω διακοπων) ολες οι ΔΟΥ της χωρας θα γινουν κατι σαν τα ΚΕΠ ? εγω παντως αν ειναι ετσι προτεινω για να πονοκεφαλιαζουν να ψαχνουν να τα ονομασουν π.χ ΚΕΦ:blink: ειπαν λοιπον οτι δεν θα εχουν πια την αρμοδιοτητα ελεγχου επιχειρησεων,, ορε φτωχιαα....και οτι αυτο θα ανατεθη αποκλειστικα σε ελεκτικα κεντρα .αυτον δηλαδη λεει που το ελεγχει ο φορολογουμενος ,θα τον βλεπει για πρωτη φορα για ενοητους λογους .επισης ουτε και θα δεχονται πληρωμες ,μονο θα πληρωνουν τους φορολογουμενους οι πληρωμες θα γινονται αποκλειστικα μεσω τραπεζων. διοτι δημιουργουσαν προσωπικες σχεσεις με τους φορολογουμενους, και οταν καποιος κλαιγοταν οτι δεν ειχε ,δεν τον πιεζαν και πολυ, πιθανως και με το αζημιωτο.... και οταν καλουνταν να δωσουν λογο γιατι δεν τα εσεπρατταν , απαντουσαν ,<ουκ εχεις λαβεις παρα του μη εχοντος>>.επισης καθε φορολογουμενος θα μπορει να εξυπηρετειται απο οποια δηποτε ΔΟΥ θελει, και οχι μονο απο την αρμοδια δου.η υπαρξη των ΔΟΥ θα ειναι μονο για υποβολη δηλωσεων, για εισπραξη χρηματων.και για ληψη βεβαιωσεων. τι τις θελουν λοιπον ας τις καταργησουν να τελειωνουμε .παντως γνωμη μου αν γινει ετσι καλως το κανουν .

ποια ειναι η γνωμη σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Παιδια διαβασατε και εσεις οτι απο τον Σεπτεβριο(ξερετε στην Ελλαδα απο τον Μαϊο σταματανε ολα λογω διακοπων) ολες οι ΔΟΥ της χωρας θα γινουν κατι σαν τα ΚΕΠ ? εγω παντως αν ειναι ετσι προτεινω για να πονοκεφαλιαζουν να ψαχνουν να τα ονομασουν π.χ ΚΕΦ:blink: ειπαν λοιπον οτι δεν θα εχουν πια την αρμοδιοτητα ελεγχου επιχειρησεων,, ορε φτωχιαα....και οτι αυτο θα ανατεθη αποκλειστικα σε ελεκτικα κεντρα .αυτον δηλαδη λεει που το ελεγχει ο φορολογουμενος ,θα τον βλεπει για πρωτη φορα για ενοητους λογους .επισης ουτε και θα δεχονται πληρωμες ,μονο θα πληρωνουν τους φορολογουμενους οι πληρωμες θα γινονται αποκλειστικα μεσω τραπεζων. διοτι δημιουργουσαν προσωπικες σχεσεις με τους φορολογουμενους, και οταν καποιος κλαιγοταν οτι δεν ειχε ,δεν τον πιεζαν και πολυ, πιθανως και με το αζημιωτο.... και οταν καλουνταν να δωσουν λογο γιατι δεν τα εσεπρατταν , απαντουσαν ,<ουκ εχεις λαβεις παρα του μη εχοντος>>.επισης καθε φορολογουμενος θα μπορει να εξυπηρετειται απο οποια δηποτε ΔΟΥ θελει, και οχι μονο απο την αρμοδια δου.η υπαρξη των ΔΟΥ θα ειναι μονο για υποβολη δηλωσεων, για εισπραξη χρηματων.και για ληψη βεβαιωσεων. τι τις θελουν λοιπον ας τις καταργησουν να τελειωνουμε .παντως γνωμη μου αν γινει ετσι καλως το κανουν .

ποια ειναι η γνωμη σας?

Εδω συζηταει ο Τζεφρυ με τον Ερντογαν αφοπλισμο του Αιγαιου θα αφησουν τις ΔΟΥ με καλασνικοφ?

Απλα λιγο προσοχη κατα τον αφοπλισμο , μην σκιστει κανενα καλσον , γιατι που θα βρουν χρηματα να το αντικαταστησουν

σε περιοδο οικονομικης κρισης

Υ.Γ. Πραγματι ακουγεται και εχει θορηβησει πολλους και απο τις δυο οχθες ............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εδω συζηταει ο Τζεφρυ με τον Ερντογαν αφοπλισμο του Αιγαιου θα αφησουν τις ΔΟΥ με καλασνικοφ?

Απλα λιγο προσοχη κατα τον αφοπλισμο , μην σκιστει κανενα καλσον , γιατι που θα βρουν χρηματα να το αντικαταστησουν σ επεριοδο οικονομικης κρισης

καλο μου αρεσε:blink::P:D:):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εδω συζηταει ο Τζεφρυ με τον Ερντογαν αφοπλισμο του Αιγαιου θα αφησουν τις ΔΟΥ με καλασνικοφ?

Απλα λιγο προσοχη κατα τον αφοπλισμο , μην σκιστει κανενα καλσον , γιατι που θα βρουν χρηματα να το αντικαταστησουν

σε περιοδο οικονομικης κρισης

Υ.Γ. Πραγματι ακουγεται και εχει θορηβησει πολλους και απο τις δυο οχθες ............

ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΠΥΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΠΕΙΣΟΥΝ ΤΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝΕ ΕΦΟΡΙΑΚΟΥΣ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΥΝ. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΠΙΤΟΠΙΟ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ, ΚΑΙ ΜΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟΙ (ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ,ΛΟΓΙΣΤΗΣ κα) ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΝ ΤΟΝ ΕΠΙΧ/ΤΙΑ ΝΑ ΦΟΡΟΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΜΙΖΑ .

ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ, ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗ

ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ, ΚΟΙΤΑΝΕ ΝΑ ΦΑΝΕ ΛΙΓΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ (ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΚΑΤΙ ΕΤΡΩΓΕ ΕΝΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ, ΚΑΤΙ ΕΝΑΣ

ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ, ΚΑΤΙ ΕΜΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΤΡΩΓΑΝ ΟΙ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ, ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΓΥΡΝΑΓΑΝΕ!

ΤΩΡΑ? ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ.... ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ

ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ, ΚΑΙ Μ Α Κ Α Ρ Ι ΝΑ ΠΕΣΩ ΕΞΩ ....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Α ξεχασα , μου ειπανε και το αλλο κουφο φιλης μου γαμπρος που εργαζεται στο νομισματοκοπειο της ειπε οτι κοβουν ΔΡΑΧΜΕΣ!!!!!!:blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΝΑΣΤΕΛΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΛΗΡΟΜΕΣ ΕΠΙΔΟΜΑΤΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΩΝ ,,,ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΝΑΣΤΟΛΕΣ ΣΤΙΣ ΠΛΗΡΟΜΕΣ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Α ξεχασα , μου ειπανε και το αλλο κουφο φιλης μου γαμπρος που εργαζεται στο νομισματοκοπειο της ειπε οτι κοβουν ΔΡΑΧΜΕΣ!!!!!!:blink:

Εμένα ο μπατζανάκης, της γκόμενας του ξαδέλφου του γείτονα, μου έφερε και ένα πενηνταράκι "κομμένο" το 2010.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εμένα ο μπατζανάκης, της γκόμενας του ξαδέλφου του γείτονα, μου έφερε και ένα πενηνταράκι "κομμένο" το 2010.

Αμ εμένα

Ο Πεθερός του θείου του μπατζανάκη, της γκόμενας του ξαδέλφου του γείτονα σου, μου έφερε και ένα 50Χίλιαρο "κομμένο" το 3010.:blink:

Ρε Νίκο (FAZEXA) , τί "κάθεσαι" και ακούς ότι μαλακία λέει ο καθένας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αυτά τα "λένε" και τα "είπανε" θα μας φάνε.

"Λένε" ότι θα γίνει αυτό (ποιοί, πότε,πού άγνωστο)

Θυμήθηκα τώρα όταν ήμουνα στη 6η Δημοτικού (άαααχ) μας έβαλε έκθεση ο δάσκαλος για το νέο έτος (1971).

Ε μια συμμαθήτρια ξουράφι έγραψε: " Λένε οτι το 1971 θα γίνει και η δευτέρα παρουσία !!!!!!!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΠΥΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΠΕΙΣΟΥΝ ΤΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝΕ ΕΦΟΡΙΑΚΟΥΣ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΥΝ. ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΠΙΤΟΠΙΟ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ, ΚΑΙ ΜΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΔΕ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟΙ (ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ,ΛΟΓΙΣΤΗΣ κα) ΠΟΥ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΝ ΤΟΝ ΕΠΙΧ/ΤΙΑ ΝΑ ΦΟΡΟΔΙΑΦΕΥΓΕΙ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΜΙΖΑ .

ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ, ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗ

ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ, ΚΟΙΤΑΝΕ ΝΑ ΦΑΝΕ ΛΙΓΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ (ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΚΑΤΙ ΕΤΡΩΓΕ ΕΝΑΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ, ΚΑΤΙ ΕΝΑΣ

ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ, ΚΑΤΙ ΕΜΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΤΡΩΓΑΝ ΟΙ

ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ, ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΝ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΓΥΡΝΑΓΑΝΕ!

ΤΩΡΑ? ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ.... ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ

ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ, ΚΑΙ Μ Α Κ Α Ρ Ι ΝΑ ΠΕΣΩ ΕΞΩ ....)

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΑXIS ( ΟΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ Ε3 Ε2 Ε1 Ε5 Φ01-10 ΦΠΑ ΚΛΠ) Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΒΑΘΜΟ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΕ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΓΡΑΣΑΡΙΣΜΑΤΑ ΝΤΑΡΑΒΕΡΙΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΚΛΠ

ΕΝΑΣ ΚΑΛΟ ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΕ ΓΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΟΒΗΘΕΙ

ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΛΛΑ

ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΒΙΩΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΝΤΑΡΑΒΕΡΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Α ξεχασα , μου ειπανε και το αλλο κουφο φιλης μου γαμπρος που εργαζεται στο νομισματοκοπειο της ειπε οτι κοβουν ΔΡΑΧΜΕΣ!!!!!!:blink:

Λοιπόν......

ή είμαστε πολλοί αυτοί που έχουμε την ίδια φίλη ή όλοι οι γαμπροί των όλων φιλενάδων μας δουλεύουν στο νομισματοκοπείο !!!

και βέβαια με τόσους εργαζόμενους στο νομισματοκοπείο δεν μπορεί να πάει μπροστά ο τόπος........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αυτά τα "λένε" και τα "είπανε" θα μας φάνε.

"Λένε" ότι θα γίνει αυτό (ποιοί, πότε,πού άγνωστο)

Θυμήθηκα τώρα όταν ήμουνα στη 6η Δημοτικού (άαααχ) μας έβαλε έκθεση ο δάσκαλος για το νέο έτος (1971).

Ε μια συμμαθήτρια ξουράφι έγραψε: " Λένε οτι το 1971 θα γίνει και η δευτέρα παρουσία !!!!!!!!"

Α δεν τόμαθες ?

Ανεβλήθη για το 2012

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το ράδιο αρβύλα καλά κρατεί...

Πού δλδ είναι το κακό να μην έχουν συναλλαγές οι ΔΟΥ με τους επιχειρηματίες;

Και δεν θα παραλαμβάνουν δηλώσεις, γιατί αυτές θα γίνονται ηλεκτρονικά.

Θα συγχωνευθούν πολλές ΔΟΥ, και θα καταργηθούν κάποιες που δεν χρειάζονται... :P

Ονόματα να μην λέμε, νησί του Αιγαίου με 2 ΔΟΥ, φιλοξενεί την έδρα επιχειρήσεων με δραστηριότητα οπουδήποτε αλλού εκτός από το συγκεκριμένο... :D

Το σχέδιο της αναδιόργανωσης είναι σε γενικές βάσεις καλό, το θέμα είναι ποιός και πως θα το οργανώσει και θα το εφαρμόσει.

Εμένα μου άρεσε πάντως το σημείο που μιλάει για την απαγόρευση διορισμού δημοσίων υπαλλήλων που είναι ταυτόχρονα δημοτικοί σύμβουλοι στην περιοχή που εκλέγονται... :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Γειά σας ο νομισματοκόπος είμαι..

να σας κόψω 10χίλιαρα, ή 10εκατομμύρια ?

επι της ευκαιρίας θα ήθελα να προτείνω την διεξαγωγή των ελέγχων στις ΑΕ, απο πιστοποιημένους συναδέλφους λογιστές φοροτεχνικούς, στους οποίους θα ανατίθονται ανα 3ετία και διαφορετικό πακέτο εταιριών προς έλεγχο, τις οποίες θα παρακολουθούν λογιστικά και για τις οποίες θα φέρουν την ευθύνη πιστοποίησης της ορθότητας των δηλώσεων και υποβολής παρακρατούμενων φόρων.

όλα μαζί αν τα προσθέσεις βγάζει λογάριθμο 11 888. ΤΥΧΑΙΟ ??? Δεν νομίζω.

Γειά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εμένα ο μπατζανάκης, της γκόμενας του ξαδέλφου του γείτονα, μου έφερε και ένα πενηνταράκι "κομμένο" το 2010.

Σουλη ασε το πενηνταρακι του 2010 που φυσικο ηταν να στο εφερνε κομμενο η γκομενα του μπατζανακη απο τον αμπελοχωνα . το ευρω του 2010 το οποιο παντελονιασες μολις χθες για ψαξε το εχεις ολοκληρο ή στο δαγκωσε και αυτο? μακρια λοιπον απο σχεση που περιεχει την λεξη γκομενες, αυτες ,ολα κομμενα και ραμμενα στα μετρα τους τα φερνουν οι ατιμες.......:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αμ εμένα

Ο Πεθερός του θείου του μπατζανάκη, της γκόμενας του ξαδέλφου του γείτονα σου, μου έφερε και ένα 50Χίλιαρο "κομμένο" το 3010.:)

Ρε Νίκο (FAZEXA) , τί "κάθεσαι" και ακούς ότι μαλακία λέει ο καθένας ?

καλα γελα εσυ.....δεν κανεις καλλιτερα κανενα ταμα στο εφραιμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Α ξεχασα , μου ειπανε και το αλλο κουφο φιλης μου γαμπρος που εργαζεται στο νομισματοκοπειο της ειπε οτι κοβουν ΔΡΑΧΜΕΣ!!!!!!:)

Μηπως "κοβουν" ΕΥΡΩΔΡΑΧΜΕΣ?

Ακουσε κανεις για το σεναριο του διπλου νομισματικου συστηματος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Γειά σας ο νομισματοκόπος είμαι.. ΑΝ...ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΟΠΟΣ

να σας κόψω 10χίλιαρα, ή 10εκατομμύρια ?ΚΟΨΕ... ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ

επι της ευκαιρίας θα ήθελα να προτείνω την διεξαγωγή των ελέγχων στις ΑΕ, απο πιστοποιημένους συναδέλφους λογιστές φοροτεχνικούς, στους οποίους θα ανατίθονται ανα 3ετία και διαφορετικό πακέτο εταιριών προς έλεγχο, τις οποίες θα παρακολουθούν λογιστικά και για τις οποίες θα φέρουν την ευθύνη πιστοποίησης της ορθότητας των δηλώσεων και υποβολής παρακρατούμενων φόρων.

όλα μαζί αν τα προσθέσεις βγάζει λογάριθμο 11 888. ΤΥΧΑΙΟ ??? Δεν νομίζω.

Γειά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλα γελα εσυ.....δεν κανεις καλλιτερα κανενα ταμα στο εφραιμ?

Στον Αρσένιο, πιάνει ?smile.gif

ή μήπως νάβαζα μέσον τον Ευσεβή Ρουσόπουλο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αμα θελετε να μαθετε το νέο νόμισμα ΄δωστε απο 50 ευρω ο κάθε ένας .

Τα δεχομαι και σε $ :)

Να σου πω.. ακουσες χθες τις ειδησεις στο mega ?γεμισε ρυπους ειπαν, η ατμοσφαιρα ,απο τον καπνο των φουγαρων του νομισματοκοπειου που κοβουν τις δραχμες,και καλεσαν λεει ,ειδικους επιστημονες περιβαλλοντολογους απο την Γερμανια,για να υποβαλλουν τις προτασεις τους για αμεση αντιμετωση των ριπων . οι υπευθυνοι εχουν εναποθεσει τις ελπιδες τους σε αυτους, ωστε να σωθη το περιβαλλον. αν και πιστευουν οτι διστυχως τετοια εκταση που πηρε η ρυπανση, δεν θα καταφερουν να μας βοηθησουν να ανπνευσουμε ξανα σε καθαρο αερα χωρις αναπνευστηρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...