Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Forum - νέες αλλαγές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικές από τις νέες παροχές / αλλαγές του Forum μετά την σημερινή αναβάθμιση

Link Sharing

Μοιράστε εύκολα δημοσιεύσεις της κοινότητα στο Facebook, Twitter, και πολλά άλλα.

Προεπισκόπηση

Προεπισκόπηση τις πρώτες γραμμές ενός θέματος χωρίς να χρειάζεται να φόρτωση ολόκληρο το θέμα.

Προβολή Φήμη

Προαιρετικά επιτρέπουν στα μέλη σας για να δείτε ποιος έδωσε σημεία φήμη σχετικά με τις θέσεις τους.

Light διαγραφή θεμάτων

Αντί να διαγραφεί ένα θέμα, μπορεί να ενεργοποιηθεί ή light Διαγραφή και να ξαναεμφανιστεί το θέμα όποτε χρειαστεί.

Σύστημα Ειδοποίησης

Ένας ευκολότερος τρόπος για να ενημερώνεται για όλες τις διάφορες εκδηλώσεις που συμβαίνουν στην κοινότητά σας.

Βελτιστοποίηση μηχανών αναζήτησης (από αύριο)

Νέο skin και βελτιώσεις σε αυτό (Mobile SKin) ώστε να μπορείτε εύκολα να δείτε το forum από κινητά τηλέφωνα.

Αυτόματη εισαγωγή Multimedia Δεδομένων (Video YouTube κλπ)

Chat

Δυνατότητα για "κλειστές" Αλλά και ομαδικές συζητήσεις στο chat.

Πολλά από τα παραπάνω είναι ενεργοποιημένα ήδη . Τα υπόλοιπα θα ενεργοποιηθούν τις επόμενες Ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.......................

Βελτιστοποίηση μηχανών αναζήτησης (από αύριο)

.......................

biggrin.gif

Πέρα από τη πλάκα, ένα μπράβο και πολλά πολλά ευχαριστώ Κώστα από μένα... Καλή συνέχεια....

Υγ: Το πρόβλημα ταχύτητας με τον firefox επιλύθηκε/θα επιλυθεί..??? Μήπως δεν είναι θέμα του firefox αλλά του ότι το taxheaven έχει πλέον υπερβολικά πολλούς χρήστες καθημερινά...???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαστόρια μου ακομη το παλευετε και μου σερνεται ετσι ?μηπως να ψαχτω αλλου?αν και πρωτη φορα μου συμβαινει .δεν πιστευω να του μεινει κουσουρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι στο σπίτι είναι ξεσκέπαστο.. :P

Έχει να κάνει με την οθόνη και την ανάλυση της..

Αλλά δεν μπορώ στην οθόνη του γραφείου να την κάνω.. 1280.. :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι στο σπίτι είναι ξεσκέπαστο.. :P

Έχει να κάνει με την οθόνη και την ανάλυση της..

Αλλά δεν μπορώ στην οθόνη του γραφείου να την κάνω.. 1280.. :blink:

Για πάτα ctrl και παίξε λίγο με τη ροδέλα του ποντικιού μέσα στον explorer ή στον firefox...............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πάτα ctrl και παίξε λίγο με τη ροδέλα του ποντικιού μέσα στον explorer ή στον firefox...............

Εντάξει .. φτιάχθηκε.. τώρα πως θα διαβάζω τις ψείρες? :blink:

Υ.Γ. Αυτό εγώ γιατί δεν τόξερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει .. φτιάχθηκε.. τώρα πως θα διαβάζω τις ψείρες? :blink:

Υ.Γ. Αυτό εγώ γιατί δεν τόξερα?

Mήπως το ήξερα εγώ ?

Και έχεις δίκιο για τις .......όψειρες :P

Γειά σου Στέφανε με τα ωραία σου !!!!!!!

Μήπως να μας έλεγες τι είναι εκείνο το πεδίο με το 0 και το βελάκι δίπλα στο όνομα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό βρε το ξέρω..

Σου δείχνει αν έχεις πέρσοναλ κονβερσέισιον.. :blink:

πώς ? πώς ? πώς ? πώωωωωωςςςςςς ?!?!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:D:):D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πάτα ctrl και παίξε λίγο με τη ροδέλα του ποντικιού μέσα στον explorer ή στον firefox...............

Αυτά τα λέει απ' την αρχή ο κόσμος!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό βρε το ξέρω..

Σου δείχνει αν έχεις πέρσοναλ κονβερσέισιον.. :blink:

Και συνεχίζω

Οι επιλογές "δείξε τα θέματα" και "δημοσιεύσεις" που βλέπαμε στο προφίλ , τί έγιναν ?

Τις έφαγε η

gatofatsas.jpg ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να μας έλεγες τι είναι εκείνο το πεδίο με το 0 και το βελάκι δίπλα στο όνομα ?

Μας δείχνει πόσα αδιάβαστα notifications υπάρχουν

πχ αν θελήσω να γίνουμε φίλοι, θα σου δείξει ότι κάτι νέο υπάρχει. Ή αν μου απαντήσεις ότι εσύ με έκανες φίλη σου θα το δείξει σε εμένα

Δεν ξέρω για τι άλλο λειτουργεί, θα δείξει στην πορεία

Θυμάσαι που ρωτούσαμε σαν παιδάκια στις παιδικές χαρές "παιδάκι, θες να γίνουμε φίλοι;" tongue.gif Κάπως έτσι κι εδώ αλλά.... με τη βοήθεια της τεχνολογίας!

Εξέλιξις! εξέλιξις!!! biggrin.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει .. φτιάχθηκε.. τώρα πως θα διαβάζω τις ψείρες? :blink:

Υ.Γ. Αυτό εγώ γιατί δεν τόξερα?

Έλα παππού να σου δείξω τα αμπελοχώραφά σου! laugh.gif

Είναι και το άλλο, γηράσκεις αει διδασκόμενος......

Χαίρομαι πάντως που μια φορά και εγώ σε βοήθησα....... Γιατί είχε καταντήσει μονότονο όλο εσύ να βοηθάς....... smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ενόσω την φωνή μου με αυτή του Αρχηγού και να φωνάξω και γω :

Αφεντικόόόόόό πάρε αυτή την μαμημένη διαφήμιση της singular logic πάνω από το όνομά μου. Με έχει συνθλίψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω πρόβλημα με την πρεσβύωπία μου, και δεν μπορώ να διαβάσω με το κόλπο του Στέφανου , πείτε σας παρακαλώ στην singular να φύγει απο πάνω μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ενόσω την φωνή μου με αυτή του Αρχηγού και να φωνάξω και γω :

Αφεντικόόόόόό πάρε αυτή την μαμημένη διαφήμιση της singular logic πάνω από το όνομά μου. Με έχει συνθλίψει

Ομοίως :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πήξει στη δουλειά και δεν αντέχω άλλο... οπότε, πειράζω κόσμο.... :P

πάω να πειράξω το Σούλη τώρα.......

...

Χαίρομαι πάντως που μια φορά και εγώ σε βοήθησα....... Γιατί είχε καταντήσει μονότονο όλο εσύ να βοηθάς....... smile.gif

Μάλιστα.. :blink:

Επιφυλάσσομαι για την οφειλόμενη ανταπόδοση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να καταλάβουν τα μέλη του φόρουμ ή τέλος πάντων όσοι φωνασκούν ή παραπονιούνται αυτές τις μέρες (γιατί το τάδε έφυγε, γιατί το τάδε είναι εκεί κ.λπ. κ.λπ.) πώς δεν είμαστε καμιά εταιρεία κολοσσός με διακόσια άτομα προσωπικό ώστε να κάνουμε τις αλλαγές τόσο άμεσα. Υπομονή χρειάζεται και καλή διάθεση. Το καινούργιο φόρουμ έχει πάρα πολλές αλλαγές και μοιραίο είναι να πρέπει να γίνουν ρυθμίσεις απο μας. Η χρονική περίοδος όπως γνωρίζετε είναι φορτωμένη. Μη μας κολλάτε στον τοίχο κι εσείς. Άνθρωποι είμαστε και προσπαθούμε για το καλύτερο αποτέλεσμα μέσα πάντα στα ανθρώπινα πλαίσια. Το ξενύχτι που τραβάμε εμείς για να απολαμβάνουμε όλοι κάποιες υπηρεσίες δεν το γνωρίζει κανείς σας μου φαίνεται. Το μόνο που ξέρουν κάποιοι είναι να γκρινιάζουν για το ένα και για το άλλο.

Θα ήταν φρόνιμο να σεβόμαστε κάποια πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να καταλάβουν τα μέλη του φόρουμ ή τέλος πάντων όσοι φωνασκούν ή παραπονιούνται αυτές τις μέρες (γιατί το τάδε έφυγε, γιατί το τάδε είναι εκεί κ.λπ. κ.λπ.) πώς δεν είμαστε καμιά εταιρεία κολοσσός με διακόσια άτομα προσωπικό ώστε να κάνουμε τις αλλαγές τόσο άμεσα. Υπομονή χρειάζεται και καλή διάθεση. Το καινούργιο φόρουμ έχει πάρα πολλές αλλαγές και μοιραίο είναι να πρέπει να γίνουν ρυθμίσεις απο μας. Η χρονική περίοδος όπως γνωρίζεται είναι φορτωμένη. Μη μας κολλάτε στον τοίχο κι εσείς. Άνθρωποι είμαστε και προσπαθούμε για το καλύτερο αποτέλεσμα μέσα πάντα στα ανθρώπινα πλαίσια. Το ξενύχτι που τραβάμε εμείς για να απολαμβάνουμε όλοι κάποιες υπηρεσίες δεν το γνωρίζει κανείς σας μου φαίνεται. Το μόνο που ξέρουν κάποιοι είναι να γκρινιάζουν για το ένα και για το άλλο.

Θα ήταν φρόνιμο να σεβόμαστε κάποια πράγματα .

αυτο σωστο. ειμαστε ανυπομονοι οι συνθηκες βλεπεις δεν βοηθουν .... εκ μερους μου SORRY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να καταλάβουν τα μέλη του φόρουμ ή τέλος πάντων όσοι φωνασκούν ή παραπονιούνται αυτές τις μέρες (γιατί το τάδε έφυγε, γιατί το τάδε είναι εκεί κ.λπ. κ.λπ.) πώς δεν είμαστε καμιά εταιρεία κολοσσός με διακόσια άτομα προσωπικό ώστε να κάνουμε τις αλλαγές τόσο άμεσα. Υπομονή χρειάζεται και καλή διάθεση. Το καινούργιο φόρουμ έχει πάρα πολλές αλλαγές και μοιραίο είναι να πρέπει να γίνουν ρυθμίσεις απο μας. Η χρονική περίοδος όπως γνωρίζετε είναι φορτωμένη. Μη μας κολλάτε στον τοίχο κι εσείς. Άνθρωποι είμαστε και προσπαθούμε για το καλύτερο αποτέλεσμα μέσα πάντα στα ανθρώπινα πλαίσια. Το ξενύχτι που τραβάμε εμείς για να απολαμβάνουμε όλοι κάποιες υπηρεσίες δεν το γνωρίζει κανείς σας μου φαίνεται. Το μόνο που ξέρουν κάποιοι είναι να γκρινιάζουν για το ένα και για το άλλο.

Θα ήταν φρόνιμο να σεβόμαστε κάποια πράγματα.

Ρε Κώστα....

Τι λες τώρα...?????

Εδώ έχουμε ανθρώπους με ειδικές ανάγκες, γέρους ανθρώπους που δεν βλέπουνε καλά καλά...... Κάντε κάτι, βάλτε τουλάχιστον τη κοπελιά που διαβάζει τις ειδήσεις να διαβάζει και το forum.... Ελπίζω τουλάχιστον να ακούνε δλδ.......

Απ' ότι διάβασα, θα βοηθήσετε πολύ κόσμο!!!!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

ΥΓ: πλάκα κάνω, φυσικά και καταλαβαίνουμε τι τραβάτε (κι ας μην φαίνεται), αλλά όταν όλα δουλεύουν μια χαρά και κάποια στιγμή κάτι δεν παίζει, πως να το πω, αγχωνόμαστε..... Ίσως να βοηθούσε πριν κάποια αλλαγή μια ανακοίνωση για το ότι θα εκτελεστούν εργασίες και θα διαρκέσουν περίπου ένα χ διάστημα.... λέω γω τώρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να καταλάβουν τα μέλη του φόρουμ ή τέλος πάντων όσοι φωνασκούν ή παραπονιούνται αυτές τις μέρες (γιατί το τάδε έφυγε, γιατί το τάδε είναι εκεί κ.λπ. κ.λπ.) πώς δεν είμαστε καμιά εταιρεία κολοσσός με διακόσια άτομα προσωπικό ώστε να κάνουμε τις αλλαγές τόσο άμεσα. Υπομονή χρειάζεται και καλή διάθεση. Το καινούργιο φόρουμ έχει πάρα πολλές αλλαγές και μοιραίο είναι να πρέπει να γίνουν ρυθμίσεις απο μας. Η χρονική περίοδος όπως γνωρίζετε είναι φορτωμένη. Μη μας κολλάτε στον τοίχο κι εσείς. Άνθρωποι είμαστε και προσπαθούμε για το καλύτερο αποτέλεσμα μέσα πάντα στα ανθρώπινα πλαίσια. Το ξενύχτι που τραβάμε εμείς για να απολαμβάνουμε όλοι κάποιες υπηρεσίες δεν το γνωρίζει κανείς σας μου φαίνεται. Το μόνο που ξέρουν κάποιοι είναι να γκρινιάζουν για το ένα και για το άλλο.

Θα ήταν φρόνιμο να σεβόμαστε κάποια πράγματα.

Kώστα , Καλημέρα

Και σε ότι με αφορά , Σέβομαι και εκτιμώ απεριόριστα και απόλυτα την προσπάθειά σας

Οι όποιες "γκρίνιες μου" έχουν να κάνουν με την προσπάθειά μου να βοηθήσω και να επισημάνω πράγματα που τυχόν σας έχουν διαφύγει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...