Προς το περιεχόμενο

ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΟ ACCOUNTANT


επισκέπτη Επισκέπτης-taleporos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη Επισκέπτης-taleporos-

15 ΧΡΟΝΙΑ SINGULAR NOMIΖΑ ΟΤΙ ΗΞΕΡΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΩΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ SINGULAR ΒΟΗΘΟΥΣΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΟΙ ΤΡΕΛΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΤΟ ACCOUNTANT

KAI ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΚΡΗ.

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ !!!!!!!ΠΩΣ ΚΑΤΑΧΩΡΩ ΕΝΑ ΚΛΑΣΙΚΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΑΓΟΡΑΣ Η ΠΩΛΗΣΗΣ ??/?>??????ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ???????ΑΠΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ????? ΑΠΟ ΠΟΥ?????????????/ΒΟΗΘΕΙΑ??????????

ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΤΟΥΣ ΓΕΜΑΤΟΥΣ ΥΠΟΜΟΝΗ

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ . ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ :(:angry:;)B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ  !!!!!!!ΠΩΣ ΚΑΤΑΧΩΡΩ ΕΝΑ ΚΛΑΣΙΚΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΑΓΟΡΑΣ Η ΠΩΛΗΣΗΣ ??/?>??????ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ???????ΑΠΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ????? ΑΠΟ ΠΟΥ?????????????/ΒΟΗΘΕΙΑ??????????

ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΤΟΥΣ ΓΕΜΑΤΟΥΣ ΥΠΟΜΟΝΗ

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ  . ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ  :(  :angry:  ;)  B)

Πας : Κινήσεις -> Αρθρα Λογιστικής -> Διαχείριση -> Νεο (στο κάτω μέρος της Οθόνης) .Πατάς το κουμπί που γράφει "Νεο" και σου εμφανίζεται η φόρμα του άρθρου της εγγραφής.Ελπίζω να βοήθησα . Αν έχεις αλλο πρόβλημα εδω είμαστε εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι οικονομικές εγγραφές βοηθούν διότι καταχωρείς ένα τιμολόγιο όπως το καταχωρείς και στα Β' κατηγορίας βιβλία, οπότε και ένας άσχετος με την Γ' κατηγορία μπορεί να κάνει καταχωρήσεις, όμως για να συμβαίνει αυτό θα πρέπει το κάθε παραστατικό που χρησιμοποιείς να έχει γεφυρωθεί με ένα λογιστικό άρθρο. Για αυτό για αρχή χρησιμοποίησε τα άρθρα Λογιστικής όπως σου λέει και ποιό πάνω ο συνάδελφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-TALEPOROS-
Οι οικονομικές εγγραφές βοηθούν διότι καταχωρείς ένα τιμολόγιο όπως το καταχωρείς και στα Β' κατηγορίας βιβλία, οπότε και ένας άσχετος με την Γ' κατηγορία μπορεί να κάνει καταχωρήσεις, όμως για να συμβαίνει αυτό θα πρέπει το κάθε παραστατικό που χρησιμοποιείς να έχει γεφυρωθεί με ένα λογιστικό άρθρο. Για αυτό για αρχή χρησιμοποίησε τα άρθρα Λογιστικής όπως σου λέει και ποιό πάνω ο συνάδελφος.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΓΕΝΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2Χ Η 3Χ ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΟΓΙΣΤΗ I,II,III.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΕΞΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗ SIGULAR,ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΣΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΠΛΕΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΧΡΟΝΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΑΓΟΡΑΣΑ ΓΙΑ ΤΑ Β ΙΠΙΡΟΤΙΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ Γ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΤΗΝ ΙΠΙΡΟΤΙΚΙ ΚΡΑΤΗΣΑ SINGULAR ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΡΙΣΑ ΣΕ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ EUROFASMA ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΙΡΙΖΕΙ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΟΤΙ ΠΡΟΤΡΕΠΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά οι αντιπρόσωποι που κονομάνε 40%+ της αξίας του προγράμματος δεν μπορούν να βοηθήσουν τον πελάτη τους, η singular παραπέμπει σε τηλέφωνο υπερβολικής χρέωσης τύπου 090 , και πρέπει εμείς να μένουμε και να προσκυνάμε μια εταιρεία που με τα προγράμματα της μας δημιουργεί προβλήματα?

Προσωπικά έχω φύγει από την singular εδώ και πολλά χρόνια και για να είμαι σίγουρος ότι δεν θα με κρεμάσουν κάποια στιγμή χρησιμοποιώ προγράμματα διαφορετικών εταιρειών για εσοδα-εξοδα, Γενική Λογιστική, μισθοδοσία, Δηλώσεις εισοδήματος, Αντικειμενικές αξίες, και ψάχνω κάθε πρόγραμμα που θα πέσει στα χέρια μου. Οταν έρχονται όμως για ανανέωση συμβολαίου τους τα ρίχνω χοντρά για δυσλειτουργίες του προγράμματος, δίχνοντας τα προγράμματα άλλων εταιρειών που δουλεύω και καταλαβαίνουν πως δεν έχω κανένα πρόβλημα να τους εγαταλείψω, οπότε σκίζονται να βρούν λύση.

Μας τα παίρνουν που μας τα παίρνουν χοντρά, ας μας φοβούνται και λίγο, αφού δεν μας ακούνε αλλοιώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...