Προς το περιεχόμενο

ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΚΙΝΗΣΕΩΝ ΑΠΟ ΑCCUNTANT


επισκέπτη ΛΙΑΚΟΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΚΙΝΗΣΕΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ACCUNTANT

Κινήσεις -> Αρθρα Λογιστικής -> Μαζική ενημέρωση λογιστικών άρθρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΛΕΟΝΤΑΣ

Ο αντιπρόσωπος της singular δεν ξέρει να σας ένημερώσει και η singular επίσσης και ρωτάτε εδώ πράγματα που είναι υποχρεωμένη η εταιρεία!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μπαμπα????????..........ο κοσμος φευγει απ τη singular και παει σε άλλες εταιρείες?????????...........

Επειδη αγορι μου (κοριτσι μου) οταν καποιοι νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απ' τα φρυδια και καταργουν προγραμματα ετων,χρεωνουν οτι θελουν εστω και για απλες ερωτησεις χωρις πρωτα να εχουν φροντισει να προσφερουν αντιστοιχης ποιοτητας και ευελιξιας προγραμματα που να απευθυνονται σε λογιστες και οχι σε μοριακους βιολογους και σε αναγκαζουν να κανεις τον διπλο,τριπλο ή και τετραπλο χρονο για την ιδια δουλια με πριν............αυτα παθαινουν.

Με συγχωρειτε αλλα θα σκαγα αν δεν τους τα σουρνα.......

(13 χρονια πελατης τους) ...οχι πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μπαμπα????????..........ο κοσμος φευγει απ τη singular και παει σε άλλες εταιρείες?????????...........

Επειδη αγορι μου (κοριτσι μου) οταν καποιοι νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απ' τα φρυδια και καταργουν προγραμματα ετων,χρεωνουν οτι θελουν εστω και για απλες ερωτησεις χωρις πρωτα να εχουν φροντισει να προσφερουν αντιστοιχης ποιοτητας και ευελιξιας προγραμματα που να απευθυνονται σε λογιστες και οχι σε μοριακους βιολογους και σε αναγκαζουν να κανεις τον διπλο,τριπλο ή και τετραπλο χρονο για την ιδια δουλια με πριν............αυτα παθαινουν.

Με συγχωρειτε αλλα θα σκαγα αν δεν τους τα σουρνα.......

(13 χρονια πελατης τους)  ...οχι πλεον

Το πρόγραμμα είναι καλό ίσως να είναι και το πληρέστερο της αγοράς, εγώ επέλεξα να μείνω στην SINGULAR για ένα ακόμα χρόνο, αργότερα βλέπουμε. Όσο για τους μοριακούς βιολόγους απαντώ ότι όταν μάθεις το πρόγραμμα το παίζεις στα δάκτυλα είναι θέμα συνήθειας. (Εγώ το έχω εδώ και 2,5 χρόνια και τώρα άρχισα να το δουλεύω.) Οι μεγαλύτεροι σε ηλικία συνάδελφοι θα δυσκολευτούν γιατί το ACCOUNTANT θέλει παραμετροποίηση, εκεί όντως "πονάει" το πρόγραμμα. Από την άλλη υπάρχει και το πρόγραμμα της Epsillon 7 που είναι ευκολότερο και ειδικά τους παλιούς :unsure::o θα τους λύσει τα χερια.

Υ.Γ.

Ένα άλλο πρόβλημα είναι και η εκπαίδευση του προσωπικού πάνω στον ACCOUNTANT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...