Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΑΝΩΤΑΤΗ ΚΛΙΜΑΚΑ ΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΛΑΙΟΥΣ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥΣ 2010


επισκέπτη panagiotisgiannis

Ερώτηση

επισκέπτη panagiotisgiannis

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΝΩΤΑΤΗ ΚΛΙΜΑΚΑ ΤΟΥ ΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΛΑΙΟΥΣ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ 2010

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Από καιρό έχουμε κάνει ολόκληρη ενότητα στην κεντρική σελίδα με τίτλο "Θα μας απασχολούν όλο το έτος". Γι αυτό το λόγο την κάναμε. Κανείς δεν την κοιτάζει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Από καιρό έχουμε κάνει ολόκληρη ενότητα στην κεντρική σελίδα με τίτλο "Θα μας απασχολούν όλο το έτος". Γι αυτό το λόγο την κάναμε. Κανείς δεν την κοιτάζει;;

Η αλήθεια είναι ότι έχουμε -ή έχω προσωπικά, ανοικτή συνεχώς τη σελίδα του forum με αποτέλεσμα από την κεντρική να μπαίνω μόνο στην αρχή και να μην την πολυπροσέχω. Θα μπορούσατε, για μας που βρίσκουμε την εύκολη λύση- γράφω στο forum πριν να ψάξω, να βάλετε ένα banner ή κάτι τέτοιο στο πάνω μέρος του forum να ανατρέχουμε στις λοιπές σελίδες του site για άμεση και έγκυρη πληροφόρηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Η αλήθεια είναι ότι έχουμε -ή έχω προσωπικά, ανοικτή συνεχώς τη σελίδα του forum με αποτέλεσμα από την κεντρική να μπαίνω μόνο στην αρχή και να μην την πολυπροσέχω. Θα μπορούσατε, για μας που βρίσκουμε την εύκολη λύση- γράφω στο forum πριν να ψάξω, να βάλετε ένα banner ή κάτι τέτοιο στο πάνω μέρος του forum να ανατρέχουμε στις λοιπές σελίδες του site για άμεση και έγκυρη πληροφόρηση!

Η λύση είναι η εξής: Πρώτα θα μπαίνετε στην κεντρική σελίδα και έπειτα στο φ΄ροουμ. Η κεντρική σελίδα περιέχει τεράστιο όγκο πληροφοριών.Το φόρουμ είναι κάτι διαφορετικό. Είναι λάθος που δεν μπαίνετε απ την αρχή στην κεντρική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...