Jump to content
  • 0

Μερική Απασχόληση Και Επιδότηση Εργατικής Εισφοράς


mariost
 Share

Question

Καλημέρα σας,

Εχω έναν υπάλληλο ο οποίος αμοίβεται με τον κατώτερο βασικό μισθό της ΕΣΣΕ και τον υπολογίζω επιδότηση εργατικής εισφοράς (6,67%). Στην περίπτωση που του μετατρέψω τη σύμβαση σε μερική απασχόληση (4ωρο/ημ.) η επιδότηση εργατικής εισφοράς θα εξακολουθεί να υπολογίζεται; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Oι διατάξεις του άρθρου 14 του ν. 2837/2000 που αφορούν στην επιδότηση της εργοδοτικής εισφοράς κλάδου σύνταξης του Ι.Κ.Α., για εργαζόμενους πλήρους απασχόλησης είναι σε ισχύ για ασφαλισμένους εργαζόμενους πλέον του ΕΦΚΑ ?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
14 ώρες πριν, giakum said:

Oι διατάξεις του άρθρου 14 του ν. 2837/2000 που αφορούν στην επιδότηση της εργοδοτικής εισφοράς κλάδου σύνταξης του Ι.Κ.Α., για εργαζόμενους πλήρους απασχόλησης είναι σε ισχύ για ασφαλισμένους εργαζόμενους πλέον του ΕΦΚΑ ?

 

Μη τους βάζεις ιδέες συνάδελφε. Σβήστο γιατί έμαθα ότι ο Τόμσεν μαθαίνει ελληνικά... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...