Προς το περιεχόμενο
  • 0

Βοήθεια στην ηλεκτρονική υποβολή στον αναπτυξιακό


STEVE30

Ερώτηση

Συνάδελφοι βοήθεια, είναι η πρώτη φορά που συντάσσω φάκελο για αναπτυξιακό και έχασα την μπάλα στο στάδιο της υποβολής. Θα ήθελα να μου πείτε εάν υπάρχει έτοιμη φόρμα συμπλήρωσης για τα υποβαλλόμενα συνημμένα αρχεία κατά την ηλεκτρονική υποβολή του φακέλου για κεφαλαιακές ενισχύσεις του Ν.3299. Πιο συγκεκριμένα στο βήμα 4 για το αρχείο της οικονομοτεχνικής μελέτης , το αρχείο για τους πίνακες απολογιστικών στοιχείων φορέα και προβλέψεων βιωσιμότητας και για το αρχείο για την δήλωση μεγέθους Μ.Μ.Ε . Μήπως δημιουργούμε εμείς ένα έγγραφο όπως το υπόδειγμα και το επισυνάπτουμε? Και δεύτερη ερώτηση, εάν είναι να δημιουργήσουμε εμείς το αρχείο, τότε σε τι μορφή πρέπει να το επισυνάψουμε (εννοώ zip ή όχι) και τι αρχείο θα είναι σε word, excel ? Εγώ αυτό που έκανα ήταν να κάνω την οικονομοτεχνική μελέτη σε έγγραφο word, τους πίνακες απολογιστικών στοιχείων και προβλέψεων βιωσιμότητας όπως στο υπόδειγμα σε excel και για την δήλωση ΜΜΕ πάλι σε word όπως το υπόδειγμα του pdf. Ελπίζω να έγινε κατανοητό το ερώτημα . Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

σε ευχαριστώ STV, τουλάχιστον δεν πήγε ο κόπος μου χαμένος.

Μήπως έχεις ασχοληθεί με μελέτη αναπτυξιακού για Φωτοβολταϊκά? έχω μερικές απορίες. αν μπορείς να βοηθήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

σε ευχαριστώ STV, τουλάχιστον δεν πήγε ο κόπος μου χαμένος.

Μήπως έχεις ασχοληθεί με μελέτη αναπτυξιακού για Φωτοβολταϊκά? έχω μερικές απορίες. αν μπορείς να βοηθήσεις

πες τι θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...