Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΑΜΟΙΒΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΣΕ ΙΑΤΡΕΙΟ-ΜΕ ΠΟΙΑ ΣΥΜΒΑΣΗ?


A.M.

Ερώτηση

14 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Από ΔΕΝ 1546/16-31 Οκτωβρίου.

Σελ.1238-9

..Στις συλλογικές ρυθμίσεις των διαγνωστικών κέντρων υπάγονται και οι μισθωτοί που απασχολούνται στα ιδιωτικά ιατρεία και τα οδοντιατρεία..

http://www.omed.gr/el/index.php?module=mys...ata&myid=34

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη KOYTSOYΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Με ποια σύμβαση θα υπολογιστεί μισθός υπαλληλου γραφείου σε ιατρείο?με την συλλογική?Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δώσε μας το link που αναφέρει αυτό το 13% ή τους μισθολογικούς πίνακες, πάντως εδώ : http://www.entepa.gr...asias-2009.html

δε βλέπω κάτι τέτοιο για υπαλλήλους γραφείου αλλά μόνο για ιατρικό-νοσηλευτικό προσωπικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δώσε μας το link που αναφέρει αυτό το 13% ή τους μισθολογικούς πίνακες, πάντως εδώ : http://www.entepa.gr...asias-2009.html

δε βλέπω κάτι τέτοιο για υπαλλήλους γραφείου αλλά μόνο για ιατρικό-νοσηλευτικό προσωπικό.

Για να είμαι ειλικρινής δεν το βρίσκω πουθενά. Μου το βγάζει όμως το πρόγραμμα HRM της Data και ανυσηχώ μήπως πρέπει να το δίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Για να είμαι ειλικρινής δεν το βρίσκω πουθενά. Μου το βγάζει όμως το πρόγραμμα HRM της Data και ανυσηχώ μήπως πρέπει να το δίνω.

Αφού έχεις τις Συλλογικές Συμβάσεις της DATA τότε μπορείς να δείς και το κείμενο της σύμβασης,διάβασέ το κα πες μας τελικά

τί είναι αυτό το 13%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αφού έχεις τις Συλλογικές Συμβάσεις της DATA τότε μπορείς να δείς και το κείμενο της σύμβασης,διάβασέ το κα πες μας τελικά

τί είναι αυτό το 13%.

Το κείμενο που έχει η data είναι το ίδιο με του ΟΜΕΔ και δεν το αναφέρει πουθενά. Μου το δίνει όμως σαν επιλογή. Τι να πω εν τω μεταξύ τώρα τελευταία στη data βαριούνται να σου μιλήσουν και μόνιμη επωδός των κοιμισμένων είναι στείλτε μας ενα backup να το δούμε ΦΕΞΕ μου και Γλύστρισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα επειδή οδοντίατρος ενδιαφέρεται να κάνει πρόσληψη ένα άτομο σαν υπάλληλο υποδοχής και ενημέρωσης, θέλει να μάθει το κόστος μισθοδοσίας για αυτό θα ήθελα να ρωτήσω αν πέρα από τις κρατήσεις στο ΙΚΑ υπάρχει κάποιο άλλο επικουρικό ταμείο ??

έχουμε ΚΑΔ 8513 Δραστηριότητες άσκησης οδοντιατρικού επαγγέλματος

ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΙΔ. 423200 Υπάλληλοι υποδοχής και ενημέρωσης πελατών

 

Σας ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
πριν μία ώρα, gianzo said:

Κανονικός υπάλληλος είναι ΙΚΑ-ΕΤΑΜ 101, χωρίς επιπλέον επικουρικό

Σε ευχαριστώ πολύ και εγώ δεν βρήκα κάποιο επικουρικό....Να είσαι καλά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...