Jump to content

Να ζήσεις Brosterako και χρόνια πολλά μεγάλος να γίνεις με άσπρα μαλλιά ......

Recommended Posts

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Συγγνώμη, δεν σας ξέρω και τάχασα... Ποιός γιορτάζει ρε παιδιά ? Ο Αποστόλης - broster, η Ελένη ?

Οποιος και νάναι χρόνια πολλά και με υγεία. Καλή δύναμη, υγεία πάνω από όλα και κάθε τι που λαχταράτε ....

broster = brother+sister, δλδ Αποστόλης και Ελένη. Σήμερα, μάλλον χτές είχε γενέθλια η Ελένη :)

Να ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου στη ster-Ελένη Χρόνια Πολλά και καλά , να είναι πάντα καλοδιάθετη και με το χαμόγελο στα χείλη, με υγεία πάνω από όλα και να έχει όλους εμάς που την αγαπάμε :D , (ειδική αδυναμία της έχει ο Δημοσθένης σε σημείο να μας σπάει τα νεύρα !!!!! :D ) .

Και πάλι πολύχρονη .

Αθανασία-Δημοσθένης-Αποστόλης

ΥΓ Κίμωνα, Δημητράδες ,Κάρολε και όλοι άλλοι φίλοι σας συγχωρώ !!!! :rolleyes::D

Απλώς θα ήταν φανταστικό να τα λέγαμε και από κοντά , ευτυχώς για σας ήλθε (για επίσκεψη αστραπή πάντως :) ) ο ειδικός απεσταλμένος : Χρύσα και έσωσε τη κατάσταση !!!!! :D

Χρόνια πολλά κι από μένα!

Να είσαι πάντα γερή, δυνατή και να γελάς, είναι σημαντικό! :)

Και πάλι πολύχρονη!

Χρόνια πολλά, χαρούμενα και με υγεία....

Και να χαμογελάς πάντα... (για να το λένε ολοι κατι θα ξέρουν :rolleyes::) )

Χρονια καλα με υγεια Ελενη

Καλη υπομονη με τον αδελφο σου τον σπασικλα

Υ.Γ Και μια και κατεληξε απο θεμα ευχων σε θεμα συγνωμης να πω και εγω μια συγνωμη στον Αποστολη που τον αποκαλεσα ετσι , παρασυρθηκα :)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ by Ster !!!!!!!!!!

- Κίμωνα σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές, περιμέναμε να τα πούμε και από κοντά !!!! :D

- ΣΑΝ σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές

- Απόστολε σε ευχαριστώ πολύ , πολλά φιλιά στις γυναίκες της ζωής σου Νεφέλη & Γεωργία (πολλούς χαιρετισμούς)

- Αγκρεβελος Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές .

- Αθανάσιε , αγαπητέ μας αρχηγέ σε ευχαριστώ και ελπίζουμε να σε γνωρίσουμε και από κοντά κάποια στιγμή

- Στέφανε Κρητικέ σε ευχαριστώ πολύ και εσύ ότι επιθυμείς

- Χρύσα μου σε ευχαριστώ πολύ ότι και να πω είναι λίγο μπροστά στον ουρανό με τα άστρα , ευτυχώς που ξεκαθάρισες και το θέμα με το ποίος έχει γενέθλια !! :D

- Ελι Σε ευχαριστώ πολύ για τι ευχές .

- Νικόλα (Προο!!) Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές , όσο για τα ουζάκια, τσιπουράκια και λοιπά άκια οπωσδήποτε , ίσως όχι στο πλακώστροτο αλλά κάτω παραλία στο Σάββα ......... :)

- Βούλα Σε ευχαριστώ πολύ και σε σένα ότι επιθυμείς

- Δημήτρη σε ευχαριστώ , περιμέναμε να σας δούμε και από κοντά με την Πόπη , ελπίζουμε κάποια στιγμή να δωθεί η ευκαιρία να τα πούμε και από κοντά (τα παιδιά τα συγκίνησες .....) .

- Ανθή σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές !!!!

- Κωνσταντίνε σε ευχαριστώ πολύ και από ότι μου λέει ο Bro είσαι στα πρόθυρα να αλλάξεις ομάδα , ισχύει ????

- Ευάγγελε σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές , ελπίζουμε (αν και καταντήσαμε βαρετοί!!) να σε γνωρίσουμε και από κοντά !!

- Κωστή (Βακρινος) Σε ευχαριστώ πολύ , διαβάζουμε τις απόψεις σου με μεγάλο ενδιαφέρον .

- Παναγιώτη σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές φιλιά στη κ.Λίτσα , έχετε χαιρετισμούς από όλους , να χαίρεσαι και την κόρη σου !!

- Δημήτρη ΚΛΜ , σε ευχαριστώ πολύ , πολλά φιλιά στη Νατάσσα και στα παιδιά , εννοείτε πως υπάρχει ανοιχτή πρόσκληση , περιμένουμε με χαρά να σας ξαναδούμε ....... :D

- Κωστή (Κάρολε) σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σου , να είσαι και εσύ πάντα με το χαμόγελο στα χείλη ! Σε περιμέναμε . :D

- Κωστή (Σταυρουλάκη) Σε ευχαριστώ πολύ για τις νότιες και πάντα ζεστές ευχές σου , να χαίρεσαι την οικογένεια σου .

- Ειρήνη σε ευχαριστώ πολύ , πραγματικά υπέροχο το τραγουδάκι .

- Bro , τι να γράψω για την Αθανασία, τον Δημοσθένη και σένα ...... , σας αγαπώ πολύ !!! :D

- Σούζαν σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και εσύ ότι επιθυμείς !!

- Μαρία Ορεστ. σε ευχαριστώ πολύ .

- Μχαλιτ σε ευχαριστώ πολύ !!

- Σωτήρης Χ , σε ευχαριστώ πολύ και εσύ ότι επιθυμείς , πράγματι είναι ώραιο να διαβάζεις ευχές , ειδικά όταν είναι και για σένα !!! :D

- Σωτήρης , σε ευχαριστώ πολύ , πολλά φιλιά στην φανταστική οικογένεια σου , ελπίζαμε να σας δούμε , αλλά είμαστε σίγουροι ότι σύντομα θα βρεθούμε !!

- Διομήδη σε ευχαριστώ πολύ , έχεις απόλυτο δίκιο ......... :rolleyes:

- Τάσο σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές , να χαίρεσαι και εσύ την οικογένεια σου .

Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ , να είστε όλοι σας καλά !!!! :)

• 11 months later...

(εκλεψα λιγο απ τα περσυνα ....)

Ελενη, χρονια πολλα και καλα ....

Αποστολε, να την χαιρεσαι !!!

Αδυναμιες μου, καλη ανταμωση !!!! φιλια σε ολους smile.gif

Χρόνια πολλά χαρούμενη κι ευτυχισμένη κι όλη σου η ζωή να είναι στρωμένη με ευχές απο όλους μας.:) :) και που είσαι

κάντε τα κουμάντα σας όταν ανέβουμε επάνω θα γίνει χαμός.:( :( ;) .

(εκλεψα λιγο απ τα περσυνα ....)

Ελενη, χρονια πολλα και καλα ....

Αποστολε, να την χαιρεσαι !!!

Αδυναμιες μου, καλη ανταμωση !!!! φιλια σε ολους smile.gif

τις ευχές μου στην εορτάζουσα.

με αγάπη

sotiris x.

υ.γ

το "χρυσό" κορίτσι της παρέας δεν ξεχνάει κανένα.

είναι από την Θεσσαλονίκη. τυχαίο, δε νομίζω.

να΄σαι καλά Χρυσούλα.!

Χρονια πολλά και πάλι , υγεία χαρά και ευτυχία στην Ελένη ,

αλλα και σε ολους σας.

Να ειστε πάντα καλά , ολες οι επιθυμίες σας ευχές μας .

Xρόνια πολλά Απόστολε εύχομαι υγεία για σένα και τους ανθρώπους που αγαπάς.

Πάντως η Ελένη γιορτάζει στις 8/10 και ο Απόστολος στις 14/05,σημείωσέ το για να μην ξανακάνεις λάθος.:lol: