Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΟΣΟΣΤΑ ΕΙΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ Α' ΒΑΘΜΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑΣ


ΜΑΡΙΑΓΙΑ

Ερώτηση

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΠΑΡΑΚΑΛΩ , ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΩΝ ΕΙΣΦΟΡΩΝ , ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Α' ΒΑΘΜΟΥ ΣΥΓΓΕΝΕΙΑΣ.ΣΕ ΠΙΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΛΥΨΗΣ ΜΠΑΙΝΕΙ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

καλημερα και παλι ,,για να μην ανοιγω θεμα σε θεμα ασφαλισης συγενων -συζυγου για την ακριβεια εκανα διακοπη ασφαλισης στο ΙΚΑ και μου λενε δεν πληρωνεις ουτε ισθοδοτικες καταστασεις ουτς τιποτα

**αλλα να ρωτησω,,εφοσον απασχολειται ειναι σωστο να μην κοβω μισθο και αποδειξη πληρωμης;; και το ΤΑΠΕΜ που ειχε,,,δεν το πληρωνει ουτε αυτο ε;;αναφερομαι σε συμβαση εργατοτεχνιτων μεταλλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
καλημερα και παλι ,,για να μην ανοιγω θεμα σε θεμα ασφαλισης συγενων -συζυγου για την ακριβεια εκανα διακοπη ασφαλισης στο ΙΚΑ και μου λενε δεν πληρωνεις ουτε ισθοδοτικες καταστασεις ουτς τιποτα

**αλλα να ρωτησω,,εφοσον απασχολειται ειναι σωστο να μην κοβω μισθο και αποδειξη πληρωμης;; και το ΤΑΠΕΜ που ειχε,,,δεν το πληρωνει ουτε αυτο ε;;αναφερομαι σε συμβαση εργατοτεχνιτων μεταλλου

την διακοπη γιατι την εκανες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δεν παίζω.. εγώ ακόμη περιμένω την συνέχεια... :P

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?...mp;#entry318838

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλα το παραπεμπεις ,,ομως δεν μ αρεσει αυτη η διαδικασια,,,δλδ το οτι καποιος αμειβεται και δεν απεικονιζεται πουθενα,,και το οτι δεν αναγνωριζεται απο φορ.εισοδηματος και αρα δεν χρειαζεται να περαστει στα βιβλια δε ν μου λεει κατι,,ουτε μειωνω το κερδος σημαντικα ,,,λογιστικα δε μου στεκει,,τεφτερουπολογιστικα καταλαβες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Π.Κ 154

Εργοδότης 21,43%

Εργαζόμενος 12,22%

εχουμε καταλάβει σε τι διαφέρει το 154 απο το 158???

στο 154 με τεαυεκ μικτά εχω τα ποσοστά που αναφέρει ο συνάδελφος ΠΛΕΟΝ τα ποσοστά του ΤΕΑΥΕΚ

στο 158 με τεαυεκ μικτά έχω 18,43% και 9,22% ΠΛΕΟΝ τα ποσοστά του ΤΕΑΥΕΚ... οποτε φτάνω στα ποσοστά του πακέτου 154...

σε ασφάλιση Α βαθμού τα χρησιμοποιήσουμε τελικώς το 154 ή το 158? :)

σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΝΔΡΑΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΙΧ/ΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ! ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΛΥΨΗΣ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλήσπέρα σας!

Νύφη θέλει να προσλάβει την πεθερά της( Α' βαθμός συγένειας εξ αγχιστείας με την ειδικότητα της πωλήτριας σε εμπορικό κατάστημα. Στην περίπτωση αυτή θα πρέπει να καταβάλονται εισφορές και στο ΤΕΑΥΕΚ? Και ποιες θα είναι οι εισφορές στο ΙΚΑ? Ποιο το πακέτο κάλυψης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...