Προς το περιεχόμενο

ΚΟΣΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ EXTRA ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΤΙΣ EPSILON NET ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνάδελφοι καλησπέρα μήπως ξέρει κανείς να μου πει πόσο κοστίζει το πρόγραμμα EXTRΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ τις EPSILON NET?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκδοση Standard/Χρηστες 1/Εργαζομενοι 20 τιμη αρχες 3/2008 600,00 + 75,00 βιβλιο Αδειων (κανονικα εχει 150,00) + 30 εργαζομενοι δωρεαν (κανονικα 150,00)+Ετησια συμβαση υποστηριξης 350,00 + Εγκατασταση 60,00 Συνολο 1085,00 πλεον ΦΠΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 year later...
επισκέπτη ΝΑΤΗΑΝ

Συνάδελφοι καλησπέρα μήπως ξέρει κανείς να μου πει πόσο κοστίζει το πρόγραμμα EXTRΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ τις EPSILON NET?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΤΟ 6956304020

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

μέχρι το τέλος του χρόνου , και μόνο για τα λογιστικά γραφεία, όλα τα προγράμματα τις σειράς extra μόνο με το συμβόλαιο συντήρησης. για πληροφορίες 2102623560 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 years later...

μέχρι το τέλος του χρόνου , και μόνο για τα λογιστικά γραφεία, όλα τα προγράμματα τις σειράς extra μόνο με το συμβόλαιο συντήρησης. για πληροφορίες 2102623560 .

 

 

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΤΟ 6956304020

 

Γιατί βάζετε τηλέφωνα? Εδώ δεν είναι φόρουμ για λογιστικές πληροφορίες(και όχι μόνο ) ? Τι δεν κατάλαβα καλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκδοση Standard/Χρηστες 1/Εργαζομενοι 20 τιμη αρχες 3/2008 600,00 + 75,00 βιβλιο Αδειων (κανονικα εχει 150,00) + 30 εργαζομενοι δωρεαν (κανονικα 150,00)+Ετησια συμβαση υποστηριξης 350,00 + Εγκατασταση 60,00 Συνολο 1085,00 πλεον ΦΠΑ

Δηλαδη αν εχω 5 εταιρειες με κατω απο 20 εργαζομενους, 3 εταιρειες με 30 εργαζομενους και 3 εταιρειες με 20-30 εργαζομενους

ποσο θα μου ρθει το κουφετο????

 

Ειναι δυνατον να ισχυει αυτο το έκτρωμα????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν εχω 5 εταιρειες με κατω απο 20 εργαζομενους, 3 εταιρειες με 30 εργαζομενους και 3 εταιρειες με 20-30 εργαζομενους

ποσο θα μου ρθει το κουφετο????

 

Ειναι δυνατον να ισχυει αυτο το έκτρωμα????

εγώ δεν καταλαβαίνω για ποιό λόγο τo βιβλίο αδειών να είναι ξεχωριστό module! τί τόσο ιδιαίτερο έχει το βιβλίο αδειών ή οι βάρδιες των καφέ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

Γιατι δεν μιλας απευθειας με την εταιρεια,και να ζητησεις και την τυχον εκπτωση που μπορει να σου κάνουν?Εμεις οτι και να σου πουμε θα ειναι το δικο μας κοστουμι.Ραψε λοιπον το δικό σου και να εισαι σίγουρος οτι θα ειναι εξαιρετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...