Προς το περιεχόμενο

Εχθες γιόρταζε το γηραιότερο μέλος της κοινοτητας , Χρόνια πολλά ype


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τωρα που τελειωσα με τις εκκαθαριστικες περιοδικες ισολογισμους δημοσιευσεις κτλ κτλ κ δεν θελω αλλη παραταση

Χρονια πολλά κ καλα

Χρηστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και από μένα Γιάννη ,

ότι επιθυμείς , πάντα γερός και δυνατός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ από καρδιάς όλους σας.

Ιδιαίτερα ευχαριστώ και για τα καλά σας λόγια που συνοδεύουν τις ευχές.

Αν και οι φιλοφρονήσεις σας είναι υπερβολικές......... κρατάω τουλάχιστον πως δεν έχω δημιουργήσει (; ) αντιπάθειες σ΄αυτά τα χρόνια της συμμετοχής μου στο forum.

Αυτό που προσπαθώ είναι να μην προσβάλω κανένα αν και ενίοτε βγάζω αρκετή ένταση καθώς οι απόψεις μου στα θέματα αυτής της ενότητας είναι "παγιωμένες" και αδιαπραγμάτευτες.

και πάλι σας ευχαριστώ και σας αφιερώνω μια μαντινάδα-συμβουλή κι ένα τραγούδι.

Φεύγει η ζωή και χάνεται και δε γιαγέρνει φώς μου

Κι εσύ θαρρείς πως δα γενείς κατακτητής του κόσμου.

http://www.youtube.com/watch?v=KwWSFZFFdFU

ΥΓ:

...................

Ο,τι μεγαλωσες, μεγαλωσες , φαινεται.....

................................

Το έχω κανονίσει με τους διαχειριστές ...... να σταματήσει ο μετρητής γιατί αλλιώς δεν θα δίνει κανείς σημασία στις δημοσιεύσεις ενός γεροξεκούτη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε χρόνια πολλά ???? :rolleyes:

Χρόνια πολλά και από εμάς στον πολύ πολύ συμπάθη και αγαπήτο μας Γιάννη ......

ΥΓ 1 Το δώρο σου θα είναι παράταση των δηλώσεων εώς 30/09 , το κανονίζω τώρα ..... :D

ΥΓ 2 Εδώ να τόνισουμε και ότι τα κορίτσια του Σωτήρη έδωσαν φιλάκια μόνο προς τον Γιάννη .... Φίλε Σωτήρη έίχαμε και εμείς γενέθλια , αλλά μόνο ευχές είδαμε ........ :P:angry::D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε χρόνια πολλά ???? :rolleyes:

Χρόνια πολλά και από εμάς στον πολύ πολύ συμπάθη και αγαπήτο μας Γιάννη ......

ΥΓ 1 Το δώρο σου θα είναι παράταση των δηλώσεων εώς 30/09 , το κανονίζω τώρα ..... :D

ΥΓ 2 Εδώ να τόνισουμε και ότι τα κορίτσια του Σωτήρη έδωσαν φιλάκια μόνο προς τον Γιάννη .... Φίλε Σωτήρη έίχαμε και εμείς γενέθλια , αλλά μόνο ευχές είδαμε ........ :P:angry::D

Ευχαριστώ ........

Ελπίζω το δώρο σου να περισσέψει......

Οσο για τα κορίτσια.......... συμπάθεια στα γεράματα ... πολλώ δε μάλλον όταν παραείναι γεράματα και κρίνονται ακίνδυνα.......;)

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα σου εύχομαι από τα βάθη της ψυχής μου.

Σ΄ ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν τα χρόνια πρέπει να είναι πολλά, αλλά σου εύχομαι όλα τα χρόνια να είναι καλά

και μη αγανακτισμένα.

Κατερίνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...........................

Το έχω κανονίσει με τους διαχειριστές ...... να σταματήσει ο μετρητής γιατί αλλιώς δεν θα δίνει κανείς σημασία στις δημοσιεύσεις ενός γεροξεκούτη :P

Βρε Γιαννη , σε παρακαλω, κανε κατι με τους διαχειριστες και για τον δικο μου τον μετρητη, γιατι τους το ειχα γραψει παλιοτερα αλλα σημασια δεν μου δινουν....:P:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμη χρωστάω τις δημοσιεύσεις.. τις εκτυπώσεις κλεισίματος , ανοίγματος, Γενάρη, Φλεβάρη, Μάρτη, Απρίλη.. κ.λ.π.

Αλλά δεν μπορώ να λείψω κι απ'το Party του Γιάννη..

Γιάννη .. Χρόνια Πολλά .. αγανακτισμένα.. και του χρόνου να διαλέξεις άλλο παιδότοπο..με πιο πολλές παρατάσεις..

να προλαβαίνουμε όλοι να έρθουμε.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν τα χρόνια πρέπει να είναι πολλά, αλλά σου εύχομαι όλα τα χρόνια να είναι καλά

και μη αγανακτισμένα.

Κατερίνα

Σ' ευχαριστώ.........

Αυτή η ευχή δεν πρόκειται να πιάσει.......... έχω συσσωρεύσει πολλή αγανάκτηση και δεν γίνεται. Θα σκάσω..........

Βρε Γιαννη , σε παρακαλω, κανε κατι με τους διαχειριστες και για τον δικο μου τον μετρητη, γιατι τους το ειχα γραψει παλιοτερα αλλα σημασια δεν μου δινουν....:P:lol:

Δεν είναι πως δε σου δίνουν σημασία..........

Είναι που απέχεις πολύ από το ταβάνι, ενώ εγώ το πέρασα......... :rolleyes:

Εγώ ακόμη χρωστάω τις δημοσιεύσεις.. τις εκτυπώσεις κλεισίματος , ανοίγματος, Γενάρη, Φλεβάρη, Μάρτη, Απρίλη.. κ.λ.π.

Αλλά δεν μπορώ να λείψω κι απ'το Party του Γιάννη..

Γιάννη .. Χρόνια Πολλά .. αγανακτισμένα.. και του χρόνου να διαλέξεις άλλο παιδότοπο..με πιο πολλές παρατάσεις..

να προλαβαίνουμε όλοι να έρθουμε.. :)

Ευχαριστώ Θανάση. Τιμή μου........

Τό ΄χω σκεφθεί πλειστάκις να αλλάξω χώρο. Για προσωρινά ήρθα εδώ αλλά ... "ουδέν μονιμότερο". Πάντως αν τα καταφέρω θα προτιμήσω παιδότοπο ............... χωρίς παρατάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και καλά και από μένα, προς έναν συνάδελφο που δεν έχω γνωρίσει από κοντά και που συμπαθώ. Κάθε φορά δε που διαβάζω δημοσιεύσεις του χαίρομαι την γραφή του, την διαύγεια του πνεύματός του, και παρ' ότι μπορεί να διαφωνώ μαζί του (πράγμα που συμβαίνει συχνά) μ' ευχαριστεί που με επιχειρήματα προάγει τον διάλογο.

Να είσαι καλά Γιάννη.

Υ.Γ. με τις τόσες παρατάσεις θέλω να ελπίζω πως δεν θα με βγάλεις εκπρόθεσμο.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και καλά και από μένα, προς έναν συνάδελφο που δεν έχω γνωρίσει από κοντά και που συμπαθώ. Κάθε φορά δε που διαβάζω δημοσιεύσεις του χαίρομαι την γραφή του, την διαύγεια του πνεύματός του, και παρ' ότι μπορεί να διαφωνώ μαζί του (πράγμα που συμβαίνει συχνά) μ' ευχαριστεί που με επιχειρήματα προάγει τον διάλογο.

Να είσαι καλά Γιάννη.

Υ.Γ. με τις τόσες παρατάσεις θέλω να ελπίζω πως δεν θα με βγάλεις εκπρόθεσμο.. :)

Πως είναι δυνατόν; Σαράντα μέρες λέει ο λαός κρατάει η γιορτή. Τις παρατάσεις των εξουσιών χρειαζόμαστε;

Σ΄ ευχαριστώ πολύ και για τις ευχές και για τα καλά σου λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 months later...

Σεβαστε (100 ειναι αυτα) και αξιοτιμε συναδελφε Γιαννη , στο ειπα οτι εχουν και οι ευχες μια δυσκολια, αυτες τις περιεργες μερες που ζουμε. , αλλα εσυ ηθελες να εχεις τις αντιρρησεις σου....

και να που παει μια το μεσημερι και ακομα να σου ευχηθουμε...

Αντε χρονια πολλα και καλα και ο.τι αλλο ποθει η εφηβη ψυχουλα σου, να μεγαλωνεις χωρις να γερνας.. ...

χρονια πολλα και στα αλλα παιδια που γιορταζουν σημερα....

και του χρονου !!!!!!!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια σου πολλά και καλά Γιάννη ,

ευχομαι ολόψυχα να είσαι πάντα χαρούμενος και γελαστός γεμάτος υγεία.

Να χαίρεσαι αυτούς και αυτά που αγαπάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι ολόψυχα Χρόνια Πολλά και Καλά, με υγεία πάνω απ' όλα και .........ό,τι μα ό,τι επιθυμία υπάρχει να γίνει πραγματικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 months later...

Εγώ ακόμη χρωστάω τις δημοσιεύσεις.. τις εκτυπώσεις κλεισίματος , ανοίγματος, Γενάρη, Φλεβάρη, Μάρτη, Απρίλη.. κ.λ.π.

Αλλά δεν μπορώ να λείψω κι απ'το Party του Γιάννη..

Γιάννη .. Χρόνια Πολλά .. αγανακτισμένα.. και του χρόνου να διαλέξεις άλλο παιδότοπο..με πιο πολλές παρατάσεις..

να προλαβαίνουμε όλοι να έρθουμε.. smile.gif

 

Σουλη, 

αυτος ο Γιαννης πρεπει να εχει μεγαλα μεσα....πιο πολλες παρατασεις απο τις φετινες δε γινεται...

 

εσυ ομως που εισαι ? παλι δεν προλαβαινεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη

Χρονια πολλά και καλά, με  υγεία και ευτυχία για σένα και την οικογένειά σου

 

Υ.Γ. Και του Χρόνου να είμαστε καλά να τα ξαναπούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χρόνια πολλά σου εύχομαι για τα γενέθλιά σου 

και να σου στείλει ο θεός ότι ποθεί η καρδιά σου,

κι όσες χιλιάδες μπαλωθιές στην Κρήτη έχουν παίξει,

τόσες χαρές αμέτρητες η μοίρα να σου πέψει  :)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...