Jump to content

ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ? ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ Κ ΣΤΡΩΣΕ ΤΑ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΘΕΜΑ

Recommended Posts

ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΑ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ Κ ΣΤΡΩΣΤΕ ΤΑ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ

ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ

ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΤΑ ΙΤΑΛΙΚΑ ΤΟ 19 ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΤΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ

ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ μ@@@@@ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΙΣΑΝ ΟΥΤΕ ΩΡΕΣ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΟΥΤΕ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΕΡΙΣΣΕΥΑΝ ΝΑ ΔΩΣΩ

ΩΣ ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΘΑΡΙΣΑ Κ ΣΚΑΛΕΣ Κ ΤΟΥΑΛΕΤΕΣ ΚΛΠ (ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΕΡΓΙΑ)

ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΑΡΚΕΤΟΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΕ Κ ΤΑ ΣΠΑΝΕ

ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΑΝ ΠΑΩ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ????

ΞΗΓΑ Ο ΑΡΧΙΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΗΝ ΠΑΣ ΠΟΤΕ ΣΕ ΕΦΟΡΙΑ Η ΣΕ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΠΑΩ

ΔΟΥΛΕΥΑ 24 ΩΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΒΡΙΣΚΑ ΧΡΟΝΟ ΔΙΑΒΑΖΑ ΜΙΣΘΟΣ 600-ΑΝΤΕ 700 ΥΠΕΓΡΑΦΑ ΑΛΛΑ ΑΔΕΙΑ ΧΑΧΑΧΑ

ΕΤΩΝ 32 ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Κ ΧΑΡΑΣ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΕΔΩ?? Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΤΑΝ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ

ΕΙΜΑΙ ΛΕΕΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΩΠΑ ΤΙ ΤΥΧΗ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΙΑ ΨΙΧΟΥΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΓΑΛΙΑ

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΣΗ?

ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΕ ΠΟΡΣΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕΙΩΘΟΥΝ ΟΙ ΔΕΙΚΤΕΣ ΚΕΡΔΟΦΟΡΙΑΣ ΦΥΓΕ ΛΕΜΟΝΟΚΟΥΠΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΡΙΘΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΡΟΙ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ??

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΟΝ ΓΡΑΠΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΟΥ ΑΣΕΠ Κ ΚΥΝΗΓΑΩ ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ

Α ΜΑΛΙΣΤΑ

ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΣΤΟ ΙΚΑ ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ 027 2 ΧΡΟΝΙΑ ΛΕΕΙ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΦΟΡΕΙΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ (ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΙ)

ΠΡΟΣΑΥΞΗΣΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ 50%

ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΙΚΑ (ΑΜΑ ΤΙΣ ΒΡΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΤΙΣ ΔΩ Κ ΕΓΩ) ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΟΜΩΣ

ΚΙ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕΣΩ ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

ΕΓΩ ΤΟ 19 ΤΙΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ......ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΕΝΝΟΩ

ΚΑΙ ΠΑΣ ΣΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΟΥ Κ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥΣ

ΟΧΙ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΙΚΑ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΤΟ ΑΛΛΟ

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΑΝΗΚΩ ΟΧΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΑΛΛΟ

ΛΑΘΟΣ Η ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΟΧΙ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

ΚΕΠ ΔΕΝ ΕΠΙΚΥΡΩΝΟΥΜΕ ΕΝΣΗΜΑ ΠΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΕΛΛ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΤΡΕΧΑ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΠΑΡΕ ΧΑΡΤΙ Κ ΓΥΡΝΑ ΣΤΑ ΚΕΠ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ

ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΛΕΕΙ ΓΝΗΣΙΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ ΣΤΙΣ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΤΣΙ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΔΗΜΟΤΗΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΟΥΝ

ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΝΕΙΑ ΠΕΡΙ ΑΓΑΜΙΑΣ ΠΟΥ ΕΠΙΒΑΛΕΙ Ο ΑΣΕΠ

ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΦΡΙΚΑΡΩ

ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΑΠΛΕΣ ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΙΑΣ ΙΕΡΑΡΧΙΚΗ ΠΡΟΣΦΥΓΗ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΦΥΓΗ ΕΝΔΙΚΟΦΑΝΗΣ ΠΡΟΣΦΥΓΗ

ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ Η ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΝΟΜΙΜΟΤΗΤΑΣ ΤΗΣ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΚΛΠ

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ Η ΠΙΑΣΕ ΤΟ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΤΟ

ΚΡΑΤΟΣ ΔΙΚΑΙΟΥ ΛΕΕΙ ΕΘΝΙΚΗ ΕΝΝΟΜΗ ΤΑΞΗ ΕΙΝΑΙ Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΣΕ ΚΡΑΤΟΣ

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ Ο ΛΑΟΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ???

ΕΞΩΣΥΜΒΑΤΙΚΗ ΕΥΘΗΝΗ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΤΟ ΑΝΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΙΤΟΥΣ

ΚΟΜΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΑ ΠΟΥΘΕΝΑ

ΟΥΤΕ ΜΠΑΡΜΠΑ ΟΥΤΕ ΘΕΙΟ

ΔΕΝ ΕΞΕΤΑΖΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ

ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΑ Κ ΛΕΕΙ 1 ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΤΡΙΤΕΚΝΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ

ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΤΑ

ΤΑ ΤΕΚΝΑ ΟΠΟΥ ΑΥΤΟ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ

ΤΡΕΞΙΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΚΝΟ ΤΑ 18 Η ΤΑ 25 ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ

ΒΡΕΙΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18 ΑΝΤΕ ΤΩΝ 25 ΠΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΨΕΙ ΜΟΡΙΑ

ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΚΑΛΕΣΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΝΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ Κ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ 1000

ΜΙΛΟΝΤΑΣ ΦΥΣΙΚΑ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ 1ΜΗΝΑ ΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΜΟΙΡΑ

ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ Η ΨΑΡΑΚΙ

ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΑΣΧΕΤΗ ΑΠΕΙΡΗ

ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΕΙΨΩ ΒΟΥΤΗΡΟ ΣΤΟ ΨΩΜΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΠΑΩ ΒΙΤΡΙΝΕΣ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΕ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ

Κ ΑΝΟΙΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ