Προς το περιεχόμενο

6η Συνάντηση μελών φόρουμ Tax Heaven - Ξάνθη 13-15/11/2009


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 720
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ένας καθυστερημένος χωράει?

Πετάει κανείς από Αθήνα 13/11 στις 06.15 ?

[/q

Εμείς αγαπητέ πετάμε στις 16:10.

Έχει να πέσει σφαλιάρα μέσα στο αεροπλάνο που δεν λέγεται.Θάμαστε μέσα εγώ,ο Σταυρουλάκης η Σοκολατένια μας, ο Φιλομαθής με την Πόπη του,η Ανθή ,η Δανάη (κατα κόσμον Κατερίνα) μετον άνδρα της,υπολογίζω κοντά 10 άτομα, μήπως είμαστε και παραπάνω και μου ξεφεύγει κάποιος.Θα γίνει χαμός. -_-:unsure::P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ 13-15 Νοε 2009

Βλέπε παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτηκε κανείς μήπως θα πρέπει,τουλάχιστον εμάς της απογευματινής πτήσης της 13/11/2009 που θα φθάσει

στο αεροδρόμιο Καβάλας περίπου στις 17:30,να μας περιμένει κανένα φορτοταξί ή κανένα πουλμανάκι?

Λέω εγώ τώρα. :unsure:-_-:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτηκε κανείς μήπως θα πρέπει,τουλάχιστον εμάς της απογευματινής πτήσης της 13/11/2009 που θα φθάσει

στο αεροδρόμιο Καβάλας περίπου στις 17:30,να μας περιμένει κανένα φορτοταξί ή κανένα πουλμανάκι?

Λέω εγώ τώρα. :unsure:-_-:P

Εχει ηδη κανονιστει απο οτι ξερω

http://www.paridis.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ηδη κανονιστει απο οτι ξερω

http://www.paridis.gr/

Μπαγάσα Μήδη είσαι άπιαστος,πολύ καλό. -_-:D:P:unsure:B):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναγκαστικά, αλλάζει ο τόπος συνάντησης. Μεταφέρεται λίγο πιο κάτω, στη γειτονική Κρήτη, και συγκεκριμένα στο Ηράκλειο, προκειμένου να συμπαρασταθούμε στην Εθνική ποδοσφαίρου. Ήδη, οι συνάδελφοι του μικρού αυτού νησιού αναζητούν τον τόπο διαμονής μας, ενώ κι εμείς θα πρέπει να αλλάξουμε τα εισιτήριά μας.

Ξέρω ότι είναι ταλαιπωρία, αλλά ποδόσφαιρο τέτοιας ομορφιάς δύσκολα θα έχουμε την ευκαιρία να παρακολουθήσουμε.

Επανερχόμεθα με περισσότερες λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναγκαστικά, αλλάζει ο τόπος συνάντησης. Μεταφέρεται λίγο πιο κάτω, στη γειτονική Κρήτη, και συγκεκριμένα στο Ηράκλειο, προκειμένου να συμπαρασταθούμε στην Εθνική ποδοσφαίρου. Ήδη, οι συνάδελφοι του μικρού αυτού νησιού αναζητούν τον τόπο διαμονής μας, ενώ κι εμείς θα πρέπει να αλλάξουμε τα εισιτήριά μας.

Ξέρω ότι είναι ταλαιπωρία, αλλά ποδόσφαιρο τέτοιας ομορφιάς δύσκολα θα έχουμε την ευκαιρία να παρακολουθήσουμε.

Επανερχόμεθα με περισσότερες λεπτομέρειες.

:rolleyes:

?????

Τι είναι πάλι αυτό ????

Κρήτη θα πάμε τελικά ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναγκαστικά, αλλάζει ο τόπος συνάντησης. Μεταφέρεται λίγο πιο κάτω, στη γειτονική Κρήτη, και συγκεκριμένα στο Ηράκλειο, προκειμένου να συμπαρασταθούμε στην Εθνική ποδοσφαίρου. Ήδη, οι συνάδελφοι του μικρού αυτού νησιού αναζητούν τον τόπο διαμονής μας, ενώ κι εμείς θα πρέπει να αλλάξουμε τα εισιτήριά μας.

Ξέρω ότι είναι ταλαιπωρία, αλλά ποδόσφαιρο τέτοιας ομορφιάς δύσκολα θα έχουμε την ευκαιρία να παρακολουθήσουμε.

Επανερχόμεθα με περισσότερες λεπτομέρειες.

:rolleyes::):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναγκαστικά, αλλάζει ο τόπος συνάντησης. Μεταφέρεται λίγο πιο κάτω, στη γειτονική Κρήτη, και συγκεκριμένα στο Ηράκλειο, προκειμένου να συμπαρασταθούμε στην Εθνική ποδοσφαίρου. Ήδη, οι συνάδελφοι του μικρού αυτού νησιού αναζητούν τον τόπο διαμονής μας, ενώ κι εμείς θα πρέπει να αλλάξουμε τα εισιτήριά μας.

Ξέρω ότι είναι ταλαιπωρία, αλλά ποδόσφαιρο τέτοιας ομορφιάς δύσκολα θα έχουμε την ευκαιρία να παρακολουθήσουμε.

Επανερχόμεθα με περισσότερες λεπτομέρειες.

Γιά αστείο ... πολύ καλό !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι κατάλαβα δε συμφωνεί κανείς, ε! Καλά παιδιά, καλά :rolleyes: Δεν αγαπάτε την καλή μπάλα. Τουλάχιστον τα κοπέλια, όπως έρχονται, θα φέρουν μαζί το Παγκρήτιο; Γιατί κονσέρβα δε το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 και σήμερα......................... :D:rolleyes::):D

καλα να περάσετε,,,,Απο κεί και περα, όσοι επιθυμουν να γίνει και μια συνάντηση στην Αθήνα και παρει τη προωτοβουλία, εγω θα έρθω, μιας που στο Νοέμβριο π.χ πρώτο 10 ήμερο πριν το ΦΠΑ είμαστε λίγο λάσκα , και παράληλα έχουμε θέματα που μας καίνε στο φόρουμ , και θεωρώ, οταν γνωριστούμε απο κοντα ,για ανταλλαγη απόψεων τα πράγματα θα είναι για όλους καλύτερα και διαφορετικα...από το να γράφουμε κατεβατά.

Αλλωστε πριν λήξει το ΕΣΠΑ λογιστών ,ή τα + και - που αφορούν, όλους με και τα λογιστκά πακέτα , είναι η κατάλληλη στιγμή για να ενημερωθούμε όσοι μπορούμε , απο τις εμπείριες μας και οργανωμένα , να απόφασίζουμε πλεον εμείς και όχι άλλος εις βάρος μας κανείς..//

Φιλικά Βελισάριος

Πετάω μιά ημερομηνία να δούμε ποιους βολεύει, π.χ Παρασκευή απόγευμα 6/11/2009.

Οποιος φίλος μπορεί για Αθηνα, ας το γραψει και να προτείνει και κανα καλό μερος να μιλήσουμε ήρεμα,,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μιλήσουμε ήρεμα,,,,

Από την εμπειρία μου δεν υπάρχει περίπτωση !!! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Panfore…

Είναι αλήθεια ότι είχα σχεδιάσει μια καυτή νύχτα μαζί σου.

Τα είχα σχεδιάσει όλα όπως τα είχαμε πει.

(Πρόβλημα είχα μόνο στο γεγονός ότι δεν μπορούσα να βρω χειροπέδες)

Παρ’ όλες τις προσπάθειες μου όμως δεν θα μπορέσουμε να ζήσουμε τον έρωτά μας…

Επειδή…

..

..

θα έρθει τελικά και η γυναίκα μου στην Ξάνθη…

(Υ.Γ. Να συντονιστούμε ξανά για τα δωμάτια λοιπόν. Sorry Πανοοοοο !!! )

(Υ.Γ 2 Εννοείται ότι ο πρώτος που θα απαντήσει στο μήνυμα αυτό θα είναι ο Proodeytikos... 100%)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Panfore…

Είναι αλήθεια ότι είχα σχεδιάσει μια καυτή νύχτα μαζί σου.

Τα είχα σχεδιάσει όλα όπως τα είχαμε πει.

(Πρόβλημα είχα μόνο στο γεγονός ότι δεν μπορούσα να βρω χειροπέδες)

Παρ’ όλες τις προσπάθειες μου όμως δεν θα μπορέσουμε να ζήσουμε τον έρωτά μας…

Επειδή…

..

..

θα έρθει τελικά και η γυναίκα μου στην Ξάνθη…

(Υ.Γ. Να συντονιστούμε ξανά για τα δωμάτια λοιπόν. Sorry Πανοοοοο !!! )

(Υ.Γ 2 Εννοείται ότι ο πρώτος που θα απαντήσει στο μήνυμα αυτό θα είναι ο Proodeytikos... 100%)

Mηπως τα μπερδεψες ?

Η Ιωαννα σου ειπε οτι θα ανεβει Ξανθη και εσυ θα κατσεις με τα παιδια

Για ξαναρωτα το να το διευκρινισεις :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Panfore…

Είναι αλήθεια ότι είχα σχεδιάσει μια καυτή νύχτα μαζί σου.

Νομίζω ότι επιτέλους πρέπει να παρεμβει κάποιος Διαχειριστής ως πότε θα ολιγωρούμε μπροστά στους ....Κύναιδους ??!!. Αρκετά με αυτές τις ελαφρότητες Enough Is Enough πούλεγε και η Donna Summer.

Ο εκχυδαισμός μερικών από εσάς έχει ξεπεράσει κάθε προηγούμενο. Ουτε site Ερωτικών Αγγελιών να είμαστε. Δεν μπορείτε εσείς πρωί-πρωί να προκαλείτε τη λίμπιντο μας !!!

Αφιερωμένο εξαιρετικά:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...