Προς το περιεχόμενο

6η Συνάντηση μελών φόρουμ Tax Heaven - Ξάνθη 13-15/11/2009


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλλιτεχνικές συμμετοχές

1. Κιθάρα φωνητικά ................................... Das

2. Κιθάρα φωνητικά....................................Compexpert

3. Μπαγλαμαδάκι....................................... MAXATZH

4. Φωνητικά .............................................ΤΕΟ

5. χορευτικά............................................. +λάκης (πλην oriendal:ΤΕΟ)

6. τουμπερλάκι.......................................... Χρύσα.

7. Τσιφτετέλι μετά τις 05.00....................... Cristine

8. Απαγγελία ποίησης - λογοτεχνίας ........... Proo

9. Ορθοφωνία.......................................... Panforos.

Eγώ θα μπορούσα να αναλάβω το ντέφι αν θέλετε και τις δεύτερες φωνές!

οπότε συμπεριλάβετε με στην κομπανία! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 720
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θα το παιζεις κιολας το μπαγλαμαδακι ? γιατι και γω θα φερω ενα τουμπερλεκι αλλα δεν ξερω να παιζω .... :rolleyes:

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΧΑΜΟΣ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ 13-15 Νοε 2009

βλ παρακάτω:

Επεξεργασμένο από ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το μόνο πρόβλημα που έχω είναι ότι στην ουσία μία μέρα θα μείνω. :lol:

Αφού θα έρθω ...13/11 το απόγευμα και θα φύγω νωρίς το πρωί της Κυριακής

Ανθούλα γιατί δεν κανονίζεις να αλλάξεις την ώρα του εισιτήριου επιστροφής και απο 08:00 να την κάνεις 18:00?

Δηλαδή να φύγουμε μαζί το απόγευμα που θά είμαστε κι άλλοι παρέα? Γιατί να σηκωθείς απο τα χαράματα με την

μπουκιά στο στόμα να τρέχεις στο αεροδρόμιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τον Νοέμβριο θέλει πολύ χρόνο ακόμα, από αύριο ποιοι θα είναι στο οικονομικό φόρουμ στην Αθήνα?

Μόνο εγώ θα συμμετέχω!!! αααα.. να υποθέσω ότι η πρωτευουσιάνοι δεν είναι φιλόξενοι!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανθούλα γιατί δεν κανονίζεις να αλλάξεις την ώρα του εισιτήριου επιστροφής και απο 08:00 να την κάνεις 18:00?

Δηλαδή να φύγουμε μαζί το απόγευμα που θά είμαστε κι άλλοι παρέα? Γιατί να σηκωθείς απο τα χαράματα με την

μπουκιά στο στόμα να τρέχεις στο αεροδρόμιο?

Αχχχ ας όψεται η Aegean .Οπως το είχαν πριν ήταν μια χαρά...το θέμα είναι ότι την Κυριακή πρέπει να είμαι νωρίτερα από το βράδυ στην Αθήνα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω με αυτοκινητο θα ανεβω( συν Θεω) αλλα...

με συνοδεια περιπολικων της αστυνομιας

και επιλεκτη ομαδα των ειδικων δυναμεων ακροβολισμενη σε ολη τη διαδρομη ....

....θα εχω V.I.P. επιβατη!!

:lol:

Εξωδικο προς ΤΕΟ70

Κυριε συναδελφε ,

Επειδη δεχομαι συνεχεις και επιμονες οχλησεις και παρενοχλησεις απο συνδαιτυμονες του φορουμ , γεγονος που μου εχει προκαλεσει ανεπανορθωτη βλαβη ηθικη αλλα και υλικη , παρακαλω οπως διευκρινισετε αμεσως και δημοσιως ποια θα ειναι η V.I.P. συνεπιβατης σας .

Σε περιπτωση που αγνοησετε τις ευγενεις εκκλησεις μου και αρνηθειτε την αποκαλυψη της αληθειας θα αναγκαστω να στραφω με ολα τα νομιμα μεσα εναντιον σας

Ενδεικτικα αναφερω οτι θα προβω σε επισημη καταγγελια στο ΟΕΕ για αφαιρεση αδειας , στην ΠΕΦΕ για να σας βαλει στην black list του ο Ντουκ και στην Τροχαια για αφαιρεση του διπλωματος αφου ημουν αυτοπτης μαρτυρας της υπερβασης των οριων ταχυτητας στην Ε.Ο. Αθηνων-Καλαματας κατα 120 χλμ (αυτο ηταν και προς ενημερωση της VIP εαν μας παρακολουθει :) )

Με τιμη

Ενας αγανακτισμενος φιλος σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τον Νοέμβριο θέλει πολύ χρόνο ακόμα, από αύριο ποιοι θα είναι στο οικονομικό φόρουμ στην Αθήνα?

Μόνο εγώ θα συμμετέχω!!! αααα.. να υποθέσω ότι η πρωτευουσιάνοι δεν είναι φιλόξενοι!! :)

:lol:

Παϊδάκια τρώς ??????

Τι ώρες είναι το οικονομικό φόρουμ ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξωδικο προς ΤΕΟ70

Κυριε συναδελφε ,

Επειδη δεχομαι συνεχεις και επιμονες οχλησεις και παρενοχλησεις απο συνδαιτυμονες του φορουμ , γεγονος που μου εχει προκαλεσει ανεπανορθωτη βλαβη ηθικη αλλα και υλικη , παρακαλω οπως διευκρινισετε αμεσως και δημοσιως ποια θα ειναι η V.I.P. συνεπιβατης σας .

Σε περιπτωση που αγνοησετε τις ευγενεις εκκλησεις μου και αρνηθειτε την αποκαλυψη της αληθειας θα αναγκαστω να στραφω με ολα τα νομιμα μεσα εναντιον σας

Ενδεικτικα αναφερω οτι θα προβω σε επισημη καταγγελια στο ΟΕΕ για αφαιρεση αδειας , στην ΠΕΦΕ για να σας βαλει στην black list του ο Ντουκ και στην Τροχαια για αφαιρεση του διπλωματος αφου ημουν αυτοπτης μαρτυρας της υπερβασης των οριων ταχυτητας στην Ε.Ο. Αθηνων-Καλαματας κατα 120 χλμ (αυτο ηταν και προς ενημερωση της VIP εαν μας παρακολουθει :lol: )

Με τιμη

Ενας αγανακτισμενος φιλος σας

Αγαπητε συνάδελφε diba ,

προβλέπω εξώδικο προς εσάς απο τον εκλεκτό συνάδελφο TEO69 +1 , διότι δεν προκύπτει απο την δημοσιευσή του , ότι το VIP προσωπο που θα τον συνοδεύει στο ταξίδι του προς Ξάνθη , θα είναι γένους θηλυκού .

Προτου λοιπόν προβείτε σε οποιαδήποτε ενέργεια η οποία μπορεί να σας εκθέσει , θα σας παρακαλούσα να επιβεβαιώσετε τις όποιες υποψίες σας.

Θα ήθελα παράλληλα να σας ενημερώσω , πως ο αγαπητός συνάδελφος ΤΕΟ 69+1 , παραβρέθηκε πρόσφατα ως καλεσμένος , σε γάμο, στο μαγευτικό νησί της Μυκόνου .

Με τιμή και εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τον Νοέμβριο θέλει πολύ χρόνο ακόμα, από αύριο ποιοι θα είναι στο οικονομικό φόρουμ στην Αθήνα?

Μόνο εγώ θα συμμετέχω!!! αααα.. να υποθέσω ότι η πρωτευουσιάνοι δεν είναι φιλόξενοι!! :)

Αν και δε θα είμαι παρών, έχω ήδη πάρει πιστοποιητικό συμμετοχής. Τα τύπωσε η εταιρεία που δουλεύω. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε συνάδελφε diba ,

προβλέπω εξώδικο προς εσάς απο τον εκλεκτό συνάδελφο TEO69 +1 , διότι δεν προκύπτει απο την δημοσιευσή του , ότι το VIP προσωπο που θα τον συνοδεύει στο ταξίδι του προς Ξάνθη , θα είναι γένους θηλυκού .

Προτου λοιπόν προβείτε σε οποιαδήποτε ενέργεια η οποία μπορεί να σας εκθέσει , θα σας παρακαλούσα να επιβεβαιώσετε τις όποιες υποψίες σας.

Θα ήθελα παράλληλα να σας ενημερώσω , πως ο αγαπητός συνάδελφος ΤΕΟ 69+1 , παραβρέθηκε πρόσφατα ως καλεσμένος , σε γάμο, στο μαγευτικό νησί της Μυκόνου .

Με τιμή και εγώ.

Συναδελφε, συντροφε και συναγωνιστη ,

θα σας παρακαλουσα να μην επεμβαινετε σαν τσ_ _ τ_ου στο συγκεκριμενο θεμα διοτι δεν σας αφορα αμεσα

Εχουν περασει ανεπιστρεπτι οι στιγμες οπου εισασταν ο Αντωναρος του ΤΕΟ69+1 και σας ειχε δωσει το δικαιωμα να διαστρεβλωνεται την πραγματικοτητα

Η απολυτη γνωση μου και διασταυρωμενη πληροφορια απο την ιδια την VIP , την οποια γνωριζετε και εσεις πολυ καλα , δεν αποτελει υποψια αλλα γεγονος αδιαφισβητητο.

Oσο αναφορα τωρα την συμμετοχη του η οχι σε glamorous γαμο της Μυκονου , μπορω να σας διαβεβαιωσω οτι πραγματι παρεβρεθηκε εκει σαν guest του δασκαλου του στην αγγειοπλαστικη

Πιθανως σας διαφευγει οτι εδω και πολλα συνεχομενα ΣΚ εξορμει στο νησι με σκοπο την αποκτηση διπλωματος στην αγγειοπλαστικη εχοντας ως δασκαλο και συμβουλο του τον μετρ του ειδους

Ιδου και το βιντεακι:

Ο μεγα δασκαλος διδασκει τον ΤΕΟ την τεχνη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol:

Παϊδάκια τρώς ??????

Τι ώρες είναι το οικονομικό φόρουμ ???

Αν και δε θα είμαι παρών, έχω ήδη πάρει πιστοποιητικό συμμετοχής. Τα τύπωσε η εταιρεία που δουλεύω. :)

Το πρόγραμμα ξεκινάει από 10:30 το πρωι και μέχρι 22:00, φουλ... εννοείται ότι δεν βγαίνει ολόκληρο, θα κόψουμε μερικά κομμάτια, και θα τα συμπληρώσουμε με παϊδακια :)

Φίλε Φιλομαθή, δε μου στέλνεις και εμένα 2-3 πιστοποιητικά να υσηχάσω, και να κόβω βόλτες στην Αθήνα ελεύθερα μια που ηρθα μετά από 4 χρόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ 13-15 Νοε 2009

Βλέπε παρακάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Κώστα ( + Λάκη ) εμείς οι της κομπανίας πρέπει να μαζευτούμε νωρίτερα να κάνουμε κανα δυό πρόβες

να μην ξευτιλιστούμε στο φιλοθεάμον κοινόν,γιαυτό λοιπόν ειδοποίησε και τους λοιπούς καλιτέχνες για τόπο

συνάντησης ώρα και μέρα για τις πρόβες. :D<_<:rolleyes:;)B):D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Κώστα ( + Λάκη ) εμείς οι της κομπανίας πρέπει να μαζευτούμε νωρίτερα να κάνουμε κανα δυό πρόβες

να μην ξευτιλιστούμε στο φιλοθεάμον κοινόν,γιαυτό λοιπόν ειδοποίησε και τους λοιπούς καλιτέχνες για τόπο

συνάντησης ώρα και μέρα για τις πρόβες. :D<_<:rolleyes:;)B):D :D

Παναγιώτη, μπορώ να σας διαθέσω - εντελώς δωρεάν - αίθουσα για πρόβες. Το σαλόνι μου είναι τεράστιο, χωράει 5 καθιστούς και 3 όρθιους. Οι γείτονες είναι προπονημένοι. Η σύζυγος, έχει πάντα δυνατά τη μουσική, και τραγουδάει κι η ίδια (όχι ό,τι λέει το τραγούδι, αλλά ό,τι θυμάται το μπουμπουκάκι μου) ενώ και 'γω τους αναστατώνω, όταν παίζει ο θρύλος και η Εθνική.

Αν δε σας αντέξουν τα τζάμια, δεν πειράζει. Έτσι κι αλλιώς, χρειάζονται αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κώστα μου ( φιλομαθή) άν μας καλύπτεις απο οπτικοακουστικά μέσα εγώ δεν έχω αντίρηση αρκεί να συμφωνήσουν

και οι υπόλοιποι καλιτέχνες. B):rolleyes:<_<:D :D ;):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΜΦΩΝΗΣΤΕ ΤΟΠΟ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΤΕ ΣΕ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΤΑΝ ΚΟΛΛΑΜΕ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΧΑΛΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω να περιμένετε να κατέβω στην Αθήνα για πρόβα ! <_<:D:D

Μην αγχώνεστε, καλή διάθεση να υπάρχει και καλό κρασί (κυρίως) κι όλα θα πάνε καλά. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και καλό κρασί (κυρίως) κι όλα θα πάνε καλά. :rolleyes:

Σα έμπειρος μου φαίνεσαι... <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναζητειται λαπτοπ με ηχεια και γουφερ απο κοντινη περιοχη της συναντησης για τα μουσικα διαλλειματα της μπαντας ( μην ξεχνατε οτι τρεχει και προγραμμα επιδοτησης ελευθερων επαγγελματιων μεχρι τις 09/10/09 :rolleyes:<_< οπου μπορειται να προμηθευτειτε τον αναγκαιο εξοπλισμο για τις δουλειες σας στα εκτος εδρας )

Υπαρχουν ηδη διαθεσιμοι σκληροι δισκοι μεγαλης χωρητικοτητας με ποικιλια ασματων για ολα τα γουστα ( εχουμε μεχρι και τα ζουζουνια για τα μικρα παιδια και τον σταυρουλακη με τον πανο )

Καθε προσφορα δεκτη

Εκ της διευθυνσεως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΩΘΗΣΩ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ & ΔΙΕΥΘΥΝΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΤΗΣ SONY. :rolleyes: (ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΡΓΙΑ ΗΧΙΑΚΙΑ Η SONY, ΜΟΥΡΛΙΑ, ΣΑΝ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΑΚΙΑ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ 13-15 Νοε 2009

Βλέπε παρακάτω:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς παρά τις απέλπιδες προσπάθειές μου δεν κατέστη δυνατόν να βρεθεί το απαραίτητο ποσό για την σχετική κράτηση του δωματίου και των ..παρελκόμενων.

Έτσι και παρότι το θέμα της μετάβασης έχει λυθεί , μιας και για την άνοδο στην ακριτική πόλη θα χρησιμοποιούσα την μέθοδο του Ωτοστόπ αναχωρώντας από την Αθήνα την Τετάρτη το πρωί υπολόγιζα ότι θα ήμουν Ξάνθη αργά το απόγευμα της Παρασκευής τούτο κρίνεται πλέον επισφαλές . Εδώ θα ήθελα να θυμίσω στους μη γνωρίζοντες ότι είμαι κάτοχος ενός ταπεινού αυτοκινήτου μάρκας Hyundai το οποίο βέβαια δεν μπορώ να εμπιστευτώ για ένα τόσο μεγάλο ταξίδι.. παρεμπιπτόντως άλλοι εδώ μέσα έχετε τα σπορτίφ δίπορτα 12κύλινδρα !!!!

Προς τούτο για μια ακόμη φορά προστρέχω στην ανάγκη των φίλων . Έτσι έχω ανοίξει λογαριασμό «Αρωγής» στο τοπικό υποκατάστημα της Τραπέζης Efg -ακούγεται ότι ο κος Λάτσης είναι ο πρώτος που θα καταθέσει την συνεισφορά του - με ονομασία «Βοηθήστε τον Proo να συμμετάσχει στο 6ο Taxheaven Meeting" όπου κάθε Φορουμίτης μπορεί να καταθέσει την όποια συνεισφορά του.

Κρίνεται σκόπιμο να αναφερθεί ότι έχει δοθεί αυστηρή εντολή στους Teller των καταστημάτων να δέχονται καταθέσεις μόνο άνω των 300 ευρώ διότι όπως μου αναφέρθη από τον Bartender του Le Chalet τα δέκα μπουκάλια Dom Perignon -Εσοδείας 1998 από αμπελώνες της ορεινής Βουργουνδίας- που επιθυμώ να ανοίξω με την άφιξη μου επειδή θα περάσω δύο μέρες ελευθερίας μακριά από την σύζυγο μου μαζί με τις επάργυρες σαμπανιέρες τους κοστίζουν περίπου 4500 ευρώ.

ΥΓ: Επειδή γνωρίζω ότι πολλά από τα μέλη του Φόρουμ που θα παρευρεθούν στην «μάζωξη» ήδη προγραμματίζουν την επίσκεψη τους στα Μουσεία της περιοχής θα πρότεινα η επί των Πολιστικών θεμάτων επικεφαλής κα Christine να σπεύσει διότι λίγα είναι τα μουσεία που διανυκτερεύουν στην Πόλη. Μία πρόταση που θα πρέπει να λάβει σοβαρά υπόψη της είναι το Ρόδον Live όπου τα σχετικά εκθέματα είναι αξιόλογα . Οπως ενημερώθηκα ο χώρος πυροδοτεί τους Ξανθιώτες με απίστευτο κέφι. Πίστες γεμάτες με γαρίφαλα, μπουζούκια που παίρνουν φωτιά, αιθέριες υπάρξεις που μυούν στα μυστικά του χορού της κοιλιάς και καλλιτέχνες που ταξιδεύουν με τα τραγούδια και τις φωνές τους γράφουν τον πιο όμορφο επίλογο στο κεφάλαιο nightlife στην Πόλη !

Ευχαριστώ τους φίλους που μέχρι τώρα συμμετείχαν στον...'Ερανο μεσούσης της Εκλογικής Περιόδου και της Οικονομικής Κρίσης :

Στοιχεία της : 05/10/2009 23:41

Επώνυμο: Proo

Όνομα: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

Αριθμός λογαριασμού: «Βοηθήστε τον Proo να συμμετάσχει στο 6ο Taxheaven Meeting"

IBAN Αρ. λογαριασμού:GR«Βοηθήστε τον Proo να συμμετάσχει στο 6ο Taxheaven Meeting"

Νόμισμα: EUR

Ημ/νία Αιτολογία Κατάστημα Ποσό Μικτό υπόλοιπο

28/9/2009 Diba 99 300,00 Π 310,25 Π

28/9/2009 Das 99 800,00 Π 1.110,25 Π

28/9/2009 Teo70 99 500,00 Π 1.610,25 Π

2/10/2009 EIRHNH 99 350,00 Π 1.960,25 Π

Αναμένω κι από άλλους να συντρέξουν στην προσπάθεια !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...