Προς το περιεχόμενο

6η Συνάντηση μελών φόρουμ Tax Heaven - Ξάνθη 13-15/11/2009


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα προσπαθώ αλλά δεν είμαι συνεπής είναι θέμα ισορροπίας ,

λοιπόν καλύτερα πρώτα να ξεκαθαρίσει το θέμα για την διαμονή δλδ το εντός ή εκτός Ξάνθης . Σας είπα την γνώμη μου αλλά , το πρόβλημα πιστεύω είναι στο χρόνο που θα χάνετε στις μετακινήσεις . Και ειδικά αν τα βράδια κάποιοι έχουν πιει θα είναι επικίνδυνο .

Ένα πρόχειρο πρόγραμμα

Παρασκευή όταν με το καλό φτάσετε ,πατε Ξενοδοχεία κκκκκκ τΤο βράδυ πάμε Ταβέρνα (φαγητό , ακοολ, κιθαρα DAS , τραγούδι ΤΕΟΟΟΟΟΟ , +λακης στο χορό κτλ .)

Σάββατο πρωί Παζάρι και αγορά για τις γυναίκες και το μεσημέρι βόλτα στα πομακοχώρια και φαγητό στο βουνό . Το απόγευμα βόλτα στην παλιά πόλη , αναμνηστικές φωτο , σεμινάριο λογιστικής και συνάντηση για συζήτηση της ιδέας στου Σταυρουλάκη . Το βράδυ φαγητό και μετά Ποτό ή Μπουζούκια . Μπορεί να γίνει και επιλογή εδώ όποιος δλδ θέλει πάει όπου θέλει για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις .

Κυριακή το πρωί βολτα στο Νέστο για όσους αγαπούν την φύση περπάτημα δίπλα στο ποτάμι ή εναλλακτικά για όσες αγαπούν τον Ευφραίμ , βόλτα στο Πόρτο Λάγος στο εκκλησάκι του ΑΓΙΟΥ Νικολάου (της Μονής Βατοπεδίου) . Αργότερα καφέ , φαγητό κτλ αλλο δε μπορώ να σκεφτώ κουράστηκα ,να πάτε για ξεκούραση .

Αν προτιμήσετε το βουνό θα τροποιποιήσουμε τα παραπάνω . Το βράδυ δλδ θα προτιμήσουμε ταβέρνες στην περιοχή της Σταυρούπολης , περισσότερο περπάτημα στο βουνό .Υπάρχει ο καταρράκτης του λειβαδίτη ,διαδρομή μιας ώρας μέσα σε δάσος οξιάς , το φράγμα του θησαυρού είναι καμια ώρα με αυτ/το , βόλτα με άλογα κτλ. Αυτά καλά να περάσετε περιμένω γνώμες .

Κρις

Το προσχέδιο του προγράμματος είναι καταπληκτικό,

ειδικά τα υπογραμμισμένα σημεία με καλύπτουν πλήρως!

Τα μπουζούκια δεν ξέρω κατά πόσο θα τα αντέξω αλλά με κανα ποτηράκι παραπάνω κάτι θα γίνει :blink:

Πιστεύω ότι θα περάσουμε υπέροχα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 720
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

6η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ 13-15 Νοε 2009 ΑΤΟΜΑ ΣΥΝΟΛΑ: 58 (εκ των οποίων 9 παιδιά)

========================================================

1 δουλειά σου είπαμε να κάνεις, κάν' τη σωστά. Μέτρα καλύτερα τα άτομα. Με έχεις βάλει στους ενήλικες. :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαράκι θα συνταξιδεύσουμε.

Κλείσαμε με τον Θοδωρή τις εξής πτήσεις:

13/11/09 Aegean Αθήνα - Καβάλα 9.30-10,25 δύο άτομα = 120,02€

15/11/09 Olympic Καβάλα - Αθήνα 21,05 - 22,00 δύο άτομα = 134,00€

Κι εγώ τα ίδια έκλεισα, αλλά διακεκριμένη θέση. Και φυσικά δε θα πληρώσω, αφού οι εταιρείες έκριναν ότι θα τους κάνω διαφήμιση με το να μπω στο αεροπλάνο τους.

Επειδή το κοίταξα πάντως (και θα το ξανακοιτάξω όταν έρθει ο λογαριασμός της πιστωτικής (της έκανα σεφτέ), οι τιμές παραμένουν.

Να θυμηθώ -κατά τις 11/11- να πω και στη γυναίκα μου ότι θα πάμε κάπου, να ετοιμάσει πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τα ίδια έκλεισα, αλλά διακεκριμένη θέση. Και φυσικά δε θα πληρώσω, αφού οι εταιρείες έκριναν ότι θα τους κάνω διαφήμιση με το να μπω στο αεροπλάνο τους.

Επειδή το κοίταξα πάντως (και θα το ξανακοιτάξω όταν έρθει ο λογαριασμός της πιστωτικής (της έκανα σεφτέ), οι τιμές παραμένουν.

Να θυμηθώ -κατά τις 11/11- να πω και στη γυναίκα μου ότι θα πάμε κάπου, να ετοιμάσει πράγματα.

ε βέβαια να τα ετοιμάσουν γιατί αν τα ετοιμάσετε εσείς μπορεί να πάθετε υπερκόπωση :blink:

α ρε τί τραβάμε οι έρμες.... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε βέβαια να τα ετοιμάσουν γιατί αν τα ετοιμάσετε εσείς μπορεί να πάθετε υπερκόπωση :blink:

α ρε τί τραβάμε οι έρμες.... :(

Εγώ έκλεισα αεροπορικά, θα κλείσω και ξενοδοχείο. Όλες τις βαριές δουλειές. Άσε που θα ξεχάσω τα μισά στο σπίτι. 1σκ πήγα κάπου μόνος μου, και άφησα στο μπάνιο του ξενοδοχείου σφουγγάρι, αφροντούζ, σαμπουάν (όσοι με έχουν δει, θ' αναρρωτιούνται τι το ήθελα μαζί μου, αλλά anyway) ενώ και τις παντόφλες, γύρισα πίσω για να τις πάρω. Δε λέω βέβαια ότι δεν είμαι άξιος να φτιάξω 1 σάκο, απλά προτιμώ να χρησιμοποιώ τις υπερφυσικές μου ικανότητες σε άλλα πράγματα (champions manager, μπιρίμπα κ.α.)

Κατ' ευθείαν το φαιμινιστικό σας πια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ............

για όσους επιθυμούν, μπορούν να δουν το ξενοδοχείο ΕΔΩ .

Βρισκεται 8 χλμ απο την Ξάνθη στον δρόμο προς Κομοτηνή μεταξύ δυο χωριών , Πηγάδια και Κιμμέρια .

Μικρή απόσταση , περίπου δέκα λεπτά απο την Ξάνθη .

Πληροφορίες και κρατήσεις στα τηλ 25410-68511 και 6948255617

Κα Μουδράκη .

Ο κωδικός :blink: είναι ο γνωστός ...... Λογιστες ή μή απο το TAX HEAVEN.

Μέχρι στιγμής στο ξενοδοχείο έχουν κάνει κράτηση οι ..

Χρυσα , Μαρκα , ΤΕΟ70 , DAS ,DIBA, ......

Προκαταβολές δεν έχουν ακόμα κατατεθεί , οπότε ,

αν οποιοσδηποτε έχει άλλη άποψη , ή θέλει να μείνει εντός της πόλης ή τελος πάντων γνωρίζει κάτι άλλο σχετικά με την περιοχή , ας το αναφέρει .

Σε διαφορετική περίπτωση , αρχίστε τα τηλεφωνήματα :(

Οι τιμές της προσφοράς είναι αυτές που έχουν αναγραφεί , οτιδήποτε άλλο σχετικό το ρωτάτε απευθείας , η κυρία είναι ευγενέστατη .

Αυτά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους εχω δωματιο ....!!!! ναιιιιι....!!!!!

οσο για αυτοκινητο ...εκει θα μπορεσουμε να εχουμε 2-3 ατομα μαζι μας , αλλα δυστυχως δεν μπορω απο τωρα να ξερω αν θα μπορεσουμε να ειμαστε Παρασκευη πρωι στο αεροδρομιο για να σας παραλαβουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους εχω δωματιο ....!!!! ναιιιιι....!!!!!

Εγώ έχω και κομοδίνο.. χα χα !! :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ 13-15 Νοε 2009

βλέπε παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω και κομοδίνο.. χα χα !! B)

Βρε Σταυρουλακη ολο σε μπελαδες με βαζεις ... με κανεις να σκεφτομαι , να αμφιβαλλω, να αναρωτιεμαι ...ουφ πια με σενα και με τις ιδεες σου ...!!!! :blink:

κοιτα να το χαρεις το κομοδινο σου και οχι σαν την αλλη φορα που ειχες και πρωινο και δεν το προλαβες !!! :(

εγω ...θα κοιμηθω στο πατωμα ...!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΣ: Κύριε πιλότεεεεεεεεεεεεεεεε, με πειράζει ο +λάκης. Βγάλτε τον έξω τωρααααααααααααααααα :(B):P

Δεν ήμουν εγώ κύριε. Ο Λάκης ήτανε. :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκλεισα κι εγώ αεροπορικά εισιτήρια με την Aegean 13/11/2009 09:30 και για επιστροφή 16/11/2009 στις 12:30

αλλά την επιστροφή μπορεί και να την αλλάξω.Τι ώρες έχει πτήσεις η Aegean στις 15/11/2009 που να μας βολεύουν

ρώτησε κανείς?Οπότε Ξάνθη ερχόμαστε και μάλλον στου πηγαιμού το δρόμο θα είμαστε πολλοί στο ίδιο αεροπλάνο.

Ηπλάκα θα πάει σύνεφο μπάς και σταματήσουν στα ενδιάμεσα και μας κατεβάσουν κάτω. :blink::PB):(:blink:B)^_^:lol::P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω και κομοδίνο.. χα χα !! :blink:

Εγώ έχω και ντιβανομπάουλο :( .Οκ έκλεισα και δωμάτιο...επόμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε σεις , ολοι με το αεροπλάνο κλεισατε :blink:

Τελος πάντων , σας συγχωρω :P

Μπά... εγώ οδικώς ...

κούτσα κούτσα...

πηγαίνετε εσείς οι υπόλοιποι "ατρόμητοι" των αιθέρων

κι εγώ το κακόμοιρο... την επαύριο... θα φτάνω... B)

(Αλήθεια, εγώ από Αθήνα το υπολογίζω γύρω στις 8 το πολύ 9 ώρες, λέτε να είναι περισσότερες??? :( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως σας βλέπω χρειάζεστε και συνοδούς για την πενθήμερη , άκουσα ότι την ίδια μέρα ανεβαίνει απο την Αθήνα κλιμάκιο της ΥΠΕΕ για μεγάλη υπόθεση εικονικών τιμολογίων στην Ξάνθη .

Όποιος θέλει να νοικιάσει αυτοκίνητο είναι καλύτερα και πιο σίγουρα απο το αεροδρόμιο . Παραλαβή απο το αεροδρόμιο θα γίνει απο μένα , πείτε μου μόνο πόσα άτομα γιατί μπερδεύτηκα .

Απο Αθήνα οωδικώς είναι 7 ώρες περίπου , για μπιρίμπα υπάρχει εξτρα οργάνωση τραπουλες , μηχανη για ανακάτεμα ,τσοχες κτλ , για spa προτείνω τις θέρμες

http://www.thermes-xanthi.gr/modules.cfm?d...edit&pc=256

είναι free , δεν έχει ρεύμα μόνο κεριά ,είναι πριβέ ,μασαζ κάνει ο ΧΑΣΑΝ και μπορείτε μόνο μετά απο συνεννόηση με μένα να πάτε ... :blink:

Αν μπορεί να γίνει και μια λίστα με όσους έχουν αυτοκίνητα για να κανονισουμε και τις μετακινήσεις εντός πόλης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα ανέβω κατα πάσα πιθανότητα με ΚΤΕΛ. θα υπάρξει κανείς να με παραλάβει-καθοδηγήσει ή θα περιφέρομαι στην Ξάνθη νηστική, αποκαμωμένη και θα πρέπει να ανάβω σπίρτα για να ζεσταθώ μέχρι να σας εντοπίσω???! :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως σας βλέπω χρειάζεστε και συνοδούς για την πενθήμερη , άκουσα ότι την ίδια μέρα ανεβαίνει απο την Αθήνα κλιμάκιο της ΥΠΕΕ για μεγάλη υπόθεση εικονικών τιμολογίων στην Ξάνθη .

Όποιος θέλει να νοικιάσει αυτοκίνητο είναι καλύτερα και πιο σίγουρα απο το αεροδρόμιο . Παραλαβή απο το αεροδρόμιο θα γίνει απο μένα , πείτε μου μόνο πόσα άτομα γιατί μπερδεύτηκα .

Απο Αθήνα οωδικώς είναι 7 ώρες περίπου , για μπιρίμπα υπάρχει εξτρα οργάνωση τραπουλες , μηχανη για ανακάτεμα ,τσοχες κτλ , για spa προτείνω τις θέρμες

http://www.thermes-xanthi.gr/modules.cfm?d...edit&pc=256

είναι free , δεν έχει ρεύμα μόνο κεριά ,είναι πριβέ ,μασαζ κάνει ο ΧΑΣΑΝ και μπορείτε μόνο μετά απο συνεννόηση με μένα να πάτε ... :blink:

Αν μπορεί να γίνει και μια λίστα με όσους έχουν αυτοκίνητα για να κανονισουμε και τις μετακινήσεις εντός πόλης .

Για το μασάζ να δηλωσουμε από τώρα συμμετοχές; :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΚΛΕΙΣΑ ΚΑΙ ΓΩ! ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ Η ΚΑ ΜΟΥΔΡΑΚΗ.

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑ? Η' ΘΑ ΦΥΓΩ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΜΟΥ? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ τα ίδια έκλεισα, αλλά διακεκριμένη θέση. Και φυσικά δε θα πληρώσω, αφού οι εταιρείες έκριναν ότι θα τους κάνω διαφήμιση με το να μπω στο αεροπλάνο τους.

Επειδή το κοίταξα πάντως (και θα το ξανακοιτάξω όταν έρθει ο λογαριασμός της πιστωτικής (της έκανα σεφτέ), οι τιμές παραμένουν.

Να θυμηθώ -κατά τις 11/11- να πω και στη γυναίκα μου ότι θα πάμε κάπου, να ετοιμάσει πράγματα.

Eγώ θα είμαι με το πιλότο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έκλεισα κι εγώ αεροπορικά εισιτήρια με την Aegean 13/11/2009 09:30 και για επιστροφή 16/11/2009 στις 12:30

αλλά την επιστροφή μπορεί και να την αλλάξω.Τι ώρες έχει πτήσεις η Aegean στις 15/11/2009 που να μας βολεύουν

ρώτησε κανείς?Οπότε Ξάνθη ερχόμαστε και μάλλον στου πηγαιμού το δρόμο θα είμαστε πολλοί στο ίδιο αεροπλάνο.

Ηπλάκα θα πάει σύνεφο μπάς και σταματήσουν στα ενδιάμεσα και μας κατεβάσουν κάτω. :blink::PB):(:blink:B)^_^:lol::P:D

Παναγιώτη, η μόνη απογευματινή πτήση της Aegean που βρήκα, είναι στις 18:00, με 108,00€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ θα είμαι με το πιλότο......

Επειδή πριν μερικές μέρες μετακινήθηκα από και προς τη Ρόδο με Aegean, δεν έχω άποψη για τον πιλότο, αλλά όλες οι αεροσυνοδοί ήταν να της πιεις στο ποτήρι. Μέχρι και στη γυναίκα μου άρεσαν. Για τον πιλότο δε μου είπε κάτι (αν της βάσταγε ας έλεγε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...