Προς το περιεχόμενο
  • 0

Υπάρχει μια απειροελάχιστη εστω ελπίδα για παράταση?


Roxanne

Ερώτηση

Μηπως και κανουμε τετραήμερο, μηπως και βρεθουν τα συμβολαια και οι χρησικτησιες μηπως δεν χρειαστει να παμε στην Δραμα και στας Σερρας για να λαβουμε πιστοποιητικο εμπρόθεσμης προσέλευσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Roxanne φοβάμαι ότι δέν θα δώσουν και άλλη παράταση , για το λόγο ότι το κτηματολόγιο χρηματοδοτήτε από την Ε.Ε

και φοβούνται μήν χάσουν τα λεφτά που μας δίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Roxanne φοβάμαι ότι δέν θα δώσουν και άλλη παράταση , για το λόγο ότι το κτηματολόγιο χρηματοδοτήτε από την Ε.Ε

και φοβούνται μήν χάσουν τα λεφτά που μας δίνει

Νικο το άκουσα και εγω αυτο αλλα δεν νομιζω να εχουν και πολυ δικηο γιατι οι κατοικοι εξωτερικου ουτως η αλλως 31/12 εχουν προθεσμια. μαλλον εχει να κανει με σταδια ολοκληρωσης και θελουν ενα σταδιο να ειναι ετοιμο 31/10. ε ας κανανε την εφαρμογη στο ιντερνετ γρηγορη και φιλικη στο χρηστη. τωρα σπαει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
με ταχυδρομειο εχετε στειλει δηλωσεις ?

Να στειλω το σπιτακι μου η θα εχω προβληματα ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nα το στείλεις συστημένο το σπιτάκι σου και δεν θα έχεις πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
με ταχυδρομειο εχετε στειλει δηλωσεις ?

Να στειλω το σπιτακι μου η θα εχω προβληματα ?

Τελικα το ταχυδρομειο ειναι ο καλυτερος τροπος αποστολης.Πληρωνεις και το τελος στα ΕΛΤΑ και ησυχαζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nα το στείλεις συστημένο το σπιτάκι σου και δεν θα έχεις πρόβλημα.

Ευχαριστω Σωτηρη μου...

αυτο ειχα σκοπο να κανω γι αυτο το καθυστερησα, αλλα λεω ας ρωτησω και τους ειδικους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
με ταχυδρομειο εχετε στειλει δηλωσεις ?

Να στειλω το σπιτακι μου η θα εχω προβληματα ?

Χρύσα είναι η καλλίτερη λύση,διότι και ουρές θα γλυτώσεις και βεβαίωση υποβολής θα σου στείλουν

και έλεγχο αν είναι σωστή θα κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Ευχαριστω Σωτηρη μου...

αυτο ειχα σκοπο να κανω γι αυτο το καθυστερησα, αλλα λεω ας ρωτησω και τους ειδικους :P

Να τη στείλεις ταχυδρομικά. Απλά να μην ανησυχήσεις αν δεν πάρεις αποδεικτικό μέχρι το ...καλοκαίρι του 2009. Ούτως ή άλλως το χρέος σου το έκανες. Κράτα την απόδειξη του συστημένου και είσαι εντάξει.

Χρύσα είναι η καλλίτερη λύση,διότι και ουρές θα γλυτώσεις και βεβαίωση υποβολής θα σου στείλουν

και έλεγχο αν είναι σωστή θα κάνουν.

Έλεγχο αν είναι σωστές οι δηλώσεις, ούτως ή άλλως κάνουμε. Εκ των υστέρων απλά. Υπάρχει διαδικασία επεξεργασίας των δηλώσεων σε μεταγενέστερο χρόνο από την αποχώρησή σας από το γραφείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Χρύσα είναι η καλλίτερη λύση,διότι και ουρές θα γλυτώσεις και βεβαίωση υποβολής θα σου στείλουν

και έλεγχο αν είναι σωστή θα κάνουν.

Να τη στείλεις ταχυδρομικά. Απλά να μην ανησυχήσεις αν δεν πάρεις αποδεικτικό μέχρι το ...καλοκαίρι του 2009. Ούτως ή άλλως το χρέος σου το έκανες. Κράτα την απόδειξη του συστημένου και είσαι εντάξει.

Έλεγχο αν είναι σωστές οι δηλώσεις, ούτως ή άλλως κάνουμε. Εκ των υστέρων απλά. Υπάρχει διαδικασία επεξεργασίας των δηλώσεων σε μεταγενέστερο χρόνο από την αποχώρησή σας από το γραφείο.

Βαγγελη αυτος ο ελεγχος δεν ηξερα πώς θα γινει και ο εντοπισμος του ακινητου.

αν κατι δεν τους αρεσει ή κατι λειπει θα μας καλεσουν χωρις συνεπειες και προστιμα, να υποθεσω.Σε ουρα παντως δεν προκειται να στηθω...

theopan ευκαιρια να σου πω ενα μεγαλο ευχαριστω για οσα μας μεταφερεις. Αν και δεν ασχολουμαι, διαβαζω ολες τις απαντησεις σου, ωστε να μην νιωθω εκτος κλιματος :P Οσο για το αποδεικτικο, να σαι σιγουρος οτι θα το εχω ξεχασει αμεσως μολις φυγει η δηλωση απο τα χερια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...