Jump to content

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ Νο2!

Recommended Posts

• Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

......αντε με τη νικη....μη μουρθει στεναχωρεμενο απο κατω !!!!!!!!!

Αν είναι νάλθει , θε ναλθεί , αλλιώς θα....... προσπεράσει ! Μάλλον δεν θα .....πρόκανε !!!

Guest eorptol

αλεφαντος "καλως τα τα παιδια καλως τα τα παιδια 3-0" μερα παρασκευη...

κυριακη γαυρος - ΠΑΟΚ 1-2 ...... :lol:

ο Αλεφαντος ειναι το γουρι μου ξαναβγες Αλεφαντε να κανεις δηώσεις σε παρακαλω....

Αν είναι νάλθει , θε ναλθεί , αλλιώς θα....... προσπεράσει ! Μάλλον δεν θα .....πρόκανε !!!

Δεν προκανε !!!!!

Αλλα αμα εχεις εναν Παοκτση και εναν Ολυμπιακο στο σπιτι, ολο και με καποιον θα πανηγυριζεις !!!!!

• 2 weeks later...

...Το ματς ποιό μάτς ?!

Συγχαρητήρια πάντως στον Παναθηναικό για την παλληκαρίσια νίκη του !!

Για το χτεσινό ματσ δεν στοιχημάτισα. (Ως γνωστόν όταν στοιχηματίζω, το κάνω πάντα σε βάρος του Παναθηναϊκού για να βγάλω τα έξοδα του υλικού "για να πάνε κάτω τα φαρμάκια" )

Κάτι που η "Διεθνής" του Μιλάνου είχε εξασφαλισμένη την πρόκριση στην επόμενη φάση, κάτι το στυλ "κατεβαίνουμε για να κάνουμε επίδειξη, εμείς που διεκδικούμε το κύπελο, ενώ ο Παναθηναϊκός τι να σου κάνει ο καψερός" των δηλώσεων της παραμονής του αγώνα, κάτι το πολύ καλό παιχνίδι που έπαιξαν το Σάββατο στο πρωτάθλημα τους και μάλλον κουράστηκαν κλπ κλπ. Η έκπληξη (και η επακόλουθη χαρά) φαινόταν πιθανή, αλλά η ήττα παρέμεινε το πιθανότερο αποτέλεσμα.

Για το παιχνίδι τώρα με την Ανόρθωση στο ΟΑΚΑ θα παίξω στοίχημα, με τον γνωστό μου τρόπο, γιατί μάλλον θα χρειαστώ μπόλικη δόση του σχετικού υλικού "για να πάνε κάτω τα φαρμάκια".

Αν ο ΠΑΟ κατάφερε να νικήσει στο Μιλάνο την ΙΝΤΕΡ από την οποία είχε χάσει 2-0 στην Αθήνα, γιατί να μη μπορεί η Ανόρθωση να νικήσει τον ΠΑΟ στην Αθήνα τον οποίο είχε κερδίσει 3-1 στην Κύπρο;

Εδώ μεθαύριο θα νικήσει ( ; )ο Πανιώνιος του Λεμονή ( ! ) τον Ολυμπιακό !

Συγχαρητήρια στον Παναθηναϊκό για την νίκη του. Έπαιξε καταπληκτικά και όλοι οι υγιώς σκεπτόμενοι φίλαθλοι πρέπει να το αναγνωρίσουμε.

Αν εξαιρέσω αρκετούς κολλημένους γάβρους που μίλησαν περί αντιποδοσφαίρου (ναι, έπρεπε ο ΠΑΟ να κερδίσει 4-5 με ανάποδα ψαλιδάκια, τακουνάκια και κομπίνες όπως αυτές που κάνει ο γάβρος στην Ευρώπη) νομίζω ότι όλοι είδαμε έναν πολύ σοβαρό και διαβασμένο Παναθηναϊκό.

Άσχετα αν υποστηρίζω άλλη ομάδα (ΠΑΟΚ) χάρηκα πολύ για τον Παναθηναϊκό, όμως στο ματς ΠΑΟ-Ανόρθωση θα υποστηρίξω την Ανόρθωση διότι μου αρέσει πάντα να υποστηρίζω τα outsiders και ποτέ τα φαβορί. Και μην μου πει κανείς ότι ο ΠΑΟ είναι πιο ελληνική ομάδα από την Ανόρθωση γιατί θα τον πάρει και θα τονε σηκώσει...!

doc

Συγχαρητήρια και στον Ολυμπιακό. Κιμωνάκο ήσασταν απολαυστικοί εχθές!

Ναι ρε γμτ, Συγχαρητήρια Άξιοι.

Υ.Γ.

Και στο παρελθόν πάντα στα ευρωπαϊκά ματς είσασταν απολαστικοί για να μην πω απολαυστικότεροι :lol:

Και για να μην ξεχνιόμαστε: :lol::lol:

ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ, ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟΝ ΠΑΜΠΛΟ ΤΟΝ ΓΚΑΡΣΙΑ.

Ναι ρε γμτ, Συγχαρητήρια Άξιοι.

Υ.Γ.

Και στο παρελθόν πάντα στα ευρωπαϊκά ματς είσασταν απολαστικοί για να μην πω απολαυστικότεροι :lol:

Και για να μην ξεχνιόμαστε: :lol::lol:

ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ, ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟΝ ΠΑΜΠΛΟ ΤΟΝ ΓΚΑΡΣΙΑ.

Φίλε Γρηγόρη δυστυχώς ο Πάμπλο τελείωσε από Ελλάντα, τόλμησε και κτύπησε παίκτη του γαύρου.

http://www.in.gr/sports/article.asp?lngEnt...mp;lngDtrID=246

...Αν και είναι Βάζελος περιωπής θα του βγάζω το καπέλλο (αν το κάνει πράξη) !!!

• 1 month later...

Μα τι θα γίνει ρε παιδιά, τζάμπα τα δίνουν οι διαιτητές τα πέναλτυ στον γαύρο;

Αφού δεν ξέρει να τα βάζει, γιατί εκθέτει τους ανθρώπους!

.......................

απο το ξύλο που τρωνε .

.......... και που δίνουνε ????!!!!

Θα συμπλήρωνε ένας κακεντρεχής φίλαθλος μη ολυμπιακών αισθημάτων !!! :wacko::D:):D

Πληροφορίες αναφέρουν ότι υπάρχει ελέυθερος σκοπευτής σε κάθε ματς του Ολυμπιακού με αποστολή να πυροβολεί κάθε παίχτη με ερυθρόλευκη φανέλα όταν μπαίνει στην αντίπαλη περιοχή , για αυτό πέφτουν τα παιδιά και όχι επείδη τους είπαν ότι σε κάθε ματς υπάρχει σκάουτερ από την Δραματική Σχολή που ψάχνει το επόμενο μεγάλο ταλέντο για την επική ταινία ο Βουτηχτής !!! :D:D

• 2 weeks later...

ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-0

Κιμωνάκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

Καλά ο δενδροκηπουρός στη φάση του γκολ βγήκε πάλι με την απόχη για πεταλούδες...!

Μιλάω τώρα, διότι η ρεβάνς είναι σε ένα μήνα και μέχρι τότε βλέπουμε.... :)

Για να βλέπουν και οι βάζελοι πόσο εύκολο είναι να κερδίσεις τον γαύρο. Μήπως θέλετε ρε ΚΛΜ να κάνετε το γήπεδο στην Θεσσαλονίκη μπας και τους κερδίσετε;;;; :)

Βρε βρε βρε ,

καλως τα παιδια .

Ελα πείτε και κανενα ευχαριστώ ,

τις ρουκετες τις αφήσαμε στον λιμάνι .

Σας έχω όμως μία ερώτηση στην οποία θέλω ειλικρινή απάντηση .

Αν αυτός ο κύριος γκαρσία ήταν ποδοσφαιριστής του ολυμπιακού

πώς θα τον χαρακτηρίζατε ????

Απαντησεις δεχόμαστε απο ολους τους αντιολυμπιακους

:) :) :lol:

Βρε βρε βρε ,

καλως τα παιδια .

Ελα πείτε και κανενα ευχαριστώ ,

τις ρουκετες τις αφήσαμε στον λιμάνι .

Σας έχω όμως μία ερώτηση στην οποία θέλω ειλικρινή απάντηση .

Αν αυτός ο κύριος γκαρσία ήταν ποδοσφαιριστής του ολυμπιακού

πώς θα τον χαρακτηρίζατε ????

Απαντησεις δεχόμαστε απο ολους τους αντιολυμπιακους

:):):lol:

Αβρααμ :D

Την περασμένη νύχτα είδα έναν εφιάλτη. Έναν τρομακτικό εφιάλτη. Σηκώθηκα λέει απ'το κρεβάτι κοιτάχτηκα στο καθρέφτη κι αντελήφθην ότι είχα γίνει μαύρος.

Για να είμαι πιο ακριβής, όχι μαύρος, αράπης που είναι πολύ χειρότερο.

Έβαλα το χέρι στην τσέπη αναζητώντας το διαβατήριό μου για να διαπιστώσω αν και η φωτογραφία με δείχνει μαύρο και ανακαλύπτω ότι εκτός από μαύρος είμαι και Εβραίος.

Δεν είναι δυνατό, μονολόγησα, και κάθησα απαρηγόρητος σε μια καρέκλα. Θεέ μου, είναι μια καρέκλα με ροδάκια, μια καρέκλα αναπηρική που σημαίνει ότι εκτός από μαύρος και Εβραίος, είμαι και ανάπηρος. Τι κακοτυχία που με βρήκε!

"Δεν είναι δυνατό", μονολόγησα, "εγώ να είμαι μαύρος, Εβραίος και ανάπηρος". "Κι όμως" ακούω να φωνάζει κάποιος πίσω μου με μια θηλυπρεπή ανδρική φωνή.

Είναι λέει το αγόρι μου. Χριστέ μου, είμαι κι ομοφυλόφιλος;;;;;;;; Τέλος πάντων, μικρό το κακό εφ' όσον κάνουμε σίγουρο σεξ, ξέρετε τα περί έιτζ κι έτσι.

"Εσύ χρυσό μου έχεις τη σύριγγα;" τον ακούω να μου λέει. Ω Θεέ μου εκτός από μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος κι ομοφυλόφιλος είμαι και ναρκομανής! Κοιτάζω μπροστά μου κάτι ιατρικές εξετάσεις. Είμαι λέει ορο-θετικός. Αν είναι δυνατό!

Ω Θεέ μου εκτός από μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, και ναρκομανής είμαι κι ορο-θετικός!

Απελπισμένος αρχίζω να ουρλιάζω να κλαίω, να τραβάω τα μαλλιά.

Όχι!!!!!!!! Είμαι φαλακρός! Δεν έχω τρίχα στο κεφάλι μου.. Χτυπάει το τηλέφωνο.

Είναι ο αδελφός μου: "βρε αρχιρεμάλι, από τότε που τα τίναξαν ο μπαμπάς κι η μαμά στην εθνική δεν κάνεις τίποτα άλλο απ'το να παίρνεις ναρκωτικά και κάθεσαι και βαράς μύγες απ'το πρωί ως το βράδυ. Aντε βρες μια δουλειά γιατί από μένα δεν έχει φράγκο".

Ω Θεέ μου. Είμαι κι άνεργος. Εκτός από μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός, φαλακρός κι ορφανός είμαι κι άνεργος!

Πάω να του εξηγήσω πως είναι δύσκολο να βρει δουλειά ένας μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός, φαλακρός, ορφανός και άνεργος αλλά δεν τα καταφέρνω γιατί εκτός απ'όλα αυτά είμαι και μουγκός.

Απελπισμένος και κλαίγοντας με λυγμούς κλείνω το τηλέφωνο με το ένα και μοναδικό χέρι που διαθέτω. Πλησιάζω στο παραθυράκι του τροχόσπιτου μου και βλέπω μια αλάνα γεμάτη τσαντίρια. Νοιώθω μια γροθιά στο βηματοδότη μου: μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός, φαλακρός, ορφανός, άνεργος, κουλός, καρδιοπαθής μέχρι και γύφτος.

Εκείνη τη στιγμή μπαίνει στο τροχόσπιτο το αγόρι μου. "Αγάπη μου, σου έχω μια ευχάριστη είδηση, πήρατε το πρωτάθλημα!".

Όχι ρεεεε πούστη όχι και γαύρος !

..πες το χρυσοστομε!!!!με προλαβες...

ο ανθρωπος ειναι μακελαρης,serial killer!!

Αχ αγάπη μου ,

αν ο Αβρααμ είναι μακελάρης ,

τότε ο σωτήρης σας τι είναι ?????

Για τον κύριο γκαρσια εχεις τιποτα να μας πείς????

Αχ αγάπη μου ,

αν ο Αβρααμ είναι μακελάρης ,

τότε ο σωτήρης σας τι είναι ?????

Για τον κύριο γκαρσια εχεις τιποτα να μας πείς????

Κύριος!!!

Ότι έκανε το έκανε στα ίσα, αυτό βέβαια ίσως ενοχλεί κάποιους δαφνοστεφανομένους που έχουν μάθει ενεργούν πάντα στα μουλοχτά!!!! :) :) :lol:

Κύριος!!!

Ότι έκανε το έκανε στα ίσα, αυτό βέβαια ίσως ενοχλεί κάποιους δαφνοστεφανομένους που έχουν μάθει ενεργούν πάντα στα μουλοχτά!!!! :) :) :lol:

Ε ναι , αφου τα είπαμε , αν επαιζε στον θρύλο θα ήταν

καφρος, αλήτης , φονιάς , μακελάρης

στον μπαοκ είναι κύριος , ηρωας , μαγκας κλπ κλπ .

Μου αρέσει που πάνω απο όλα είστε αντικειμενικοί .

:D :D :D

Με το καλο να ερθει στο καραισκάκη ,

εμεις δεν χρειάζεται να κανουμε τίποτα

θα τον ζαλίσει ο πιτσιρίκος .