Jump to content

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ Νο2!

Recommended Posts

• Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...

Πως περάσαν έτσι οι μέρες ρε γμτ, όλο έλεγα να γράψω αλλά το ξέχασα.

Τέλος πάντων κάλιο αργά παρά ποτέ.cool.gif

Συγχαρητήρια για το ματς με την Ρόμα τους πήρατε την ταυτότητα.rolleyes.gif

Ποιος επόμενος κτηνίατρε βλέπεις κανέναν τριγύρω?

Από τότε που ανέβασα εκείνο το ρημάδι το λίστεριν βάλθηκαν όλοι να το τελειώσουν στην γαργάρα... κιχ δεν κάνουν.... μα κιχ... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Εμένα να μου λύσει κάποιος μια απορία..????

Γιατί όποτε κατεβαίνει κάποια ομάδα να παίξει με τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ στο Ηράκλειο οι οργανωμένοι φωνάζουν συνθήματα κατά του ΟΦΗ...??????

Τι τους δίνετε...????

Τους έχει πειράξει το νέφος ή το έχουν πάθει από μικροί...????

Και πως τα καταφέρανε να τους οργανώσουνε....????

Τα ίδια με τον Ολυμπιακό προχθές.....

Ποιος επόμενος κτηνίατρε βλέπεις κανέναν τριγύρω?

Από τότε που ανέβασα εκείνο το ρημάδι το λίστεριν βάλθηκαν όλοι να το τελειώσουν στην γαργάρα... κιχ δεν κάνουν.... μα κιχ... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Κιχ κιχ κιχ κιχ κιχ κιχ :) :)

Κάνε κανά τάμα στον Αι Δημήτρη, μεγάλη η χάρη του, βοηθειά σας και μετά μίλα Γρηγοράκη.

Ρε συ Δημήτρη μεταξύ μας δεν πιστεύω ότι βοηθάνε τα τάματα, αν ήταν έτσι όλο και κάποιο θα είχατε πάρει τόσο χρόνια... tongue.gif

Κάνε κανά τάμα στον Αι Δημήτρη, μεγάλη η χάρη του, βοηθειά σας και μετά μίλα Γρηγοράκη.

Ωραία τα παιδιά σου! Και φωτογένεια έχουν και παναθηναϊκοί είναι..να σου ζήσουν!

• 2 months later...
  • 3 months later...

Απίστευτο ξύλο στο ΟΑΚΑ! (video)

Kρίμα (κανονικά πρέπει να τιμωρηθούν αλλά δεν πρόκειται)

Μπράβο στον ΠΑΟΚ

Απίστευτο ξύλο στο ΟΑΚΑ! (video)

Kρίμα (κανονικά πρέπει να τιμωρηθούν αλλά δεν πρόκειται)

Μπράβο στον ΠΑΟΚ

Δεν έπεσε ξύλο μεταξύ Ελλάδος και Σερβίας, αλλά μεταξύ γάβρων και βάζελων, η καφρίλα των οποίων διαπερνά και συντρίβει ακόμη και τις εθνικές ταυτότητες!!!

Μπράβο στον ΠΑΟΚ, εννοείται....!

Δεν έπεσε ξύλο μεταξύ Ελλάδος και Σερβίας, αλλά μεταξύ γάβρων και βάζελων, η καφρίλα των οποίων διαπερνά και συντρίβει ακόμη και τις εθνικές ταυτότητες!!!

............

Κάτσε ρε Δήμητρη γιατί αυτή τη καραμέλα τη λένε όλοι , είδες εσύ τον πχ Διαμαντίδη να πλακώνει τον Μπορούση , ή τον Τεόντοσιτς να μπουκετιάζει τον Τέπιτς, Ο Κρέσιτς δηλαδή παίζει στον Παναθηναϊκο ? ???

Υπάρχει η κόντρα με τον Τεόντισιτς ναι , αλλά καμία σχέση με ολυμπιακό και παναθηναϊκο , για μια ακόμη φορά ο Τεόντισιτς καθόλη τη διάρκεια του αγώνα (αν τον είδες) είχε το προκλητικό υφάκι που είχε και στα εγχώρια ματς (αλλά προς όλους τους διεθνείς , είναι ο τρόπος του αυτός, που τον έχουν πολλοί παίχτες μη ξεχνάμε τον Τζόρνταν που ήταν από τους πρώτους στο trhash talkinig ή ακόμη και το Γκάλη και άλλους πολλούς , απλά ο τύπος το κάνει πολύ άτσαλα και ναι αδελφίστικα γιατί μετά κάνει τη πάπια) , έκανε για μία ακόμη φορά το έξυπνο φάουλ, δηλαδή να χτυπάει στα γεννητικά όργανα όταν σουτάρει ο αντίπαλος * , παράλληλα το ίδιο έκανε και σε προηγούμενη φάση στον συμπαίκτη του πια τον Σπανούλη ο οποίος του είπε τελευταία φορά , ο Φώτσης εντωμετάξυ είναι ο πιο αφασίας παίχτης κυριολεκτικά δεν είναι τυχαίο , βέβαια και είχε στο μυαλό του εικόνες από τα πλεί οφ του Ελληνικού πρωταθλήματος αλλά ο Διαμαντίδης ο οποίος κυριώς είχε τη κόντρα προσπαθεί να τους χωρίσει που μέσα στο χαμό θα μπορούσε να ρίξει τις ψιλές του και αυτός , επαναλμβάνω ότι ναι μέν υπάρχουν παραλοιπόμενα από το πρωτάθλημα αλλά απλά έγινε ένα επισόδιο που πήρε λίγο μεγαλύτερς διαστάσεις , τα υπόλοιπα είναι για τους δημοσιοκάφρους , διάβασε οπαδικές εφημεριδές και θα δείς .

Οι Σέρβοι πάντως από όσο είδα οι περίσσοτεροι πήγαν για καυγά και λίγοι για να χωρίσουν σε αντίθεση με τους δικούς μας , το οποίο αυτό δεν αποτελεί δικαιολογία βέβαια .

Συγχαρητήρια και στον κ.Ίβκοβιτς που ενώ είχε τα 1000 δίκια με το μέρος του (δεν ήταν αναίτιες οι τεχνικές οι ποινές αλλά δεν δίνονται έτσι σε φιλικά ματς) κατάφερα με τη συμπεριφορά του να τα χάσει και εκεί ίσως να δώσει ένα στίγμα για το τι θα ακολουθήσει .

* Επείδη τυγχάνει να ασχολύμε ερασιτεχνικά , το τι ύπουλο ξύλο πέφτει μέσα στις ρακέτες δεν περιγράφεται και κάποιες φορές μπορεί να ξεφεύγουν τα πράγματα επείδη το άθλημα έχει πολύ επαφή και είναι φύσικαλ γκαϊμ (που λένε και στο χωριό μου) , απλά να σου πω πως με αποκολούν big big Σόφο .... ;)

• 4 weeks later...

Ρε παιδιά , ακουσα ότι εχθές κάτι κοντοί , βιάσαν τον "πρέσβη" μας στην Ισπανία , δεν νομίζω να είναι τιποτα συγγενείς του δικού μας του κοντού του ΤΕΟ .

Ακουσατε τίποτα ????

Είδατε τίποτα???

Ρε παιδιά , ακουσα ότι εχθές κάτι κοντοί , βιάσαν τον "πρέσβη" μας στην Ισπανία , δεν νομίζω να είναι τιποτα συγγενείς του δικού μας του κοντού του ΤΕΟ .

Ακουσατε τίποτα ????

Είδατε τίποτα???

Ο πρεσβευτής πράγματι βιάσθηκε βάναυσα και σκληρά , αλλά από τι στιγμή που δεν μπορούσε να τον αποφύγει έκατσε και τον απόλαυσε , να μη χαλάσουμε και τις διπλωματικές σχέσεις βρε αδελφέ ....... :):huh:

ΥΓ 1 Δε φοράμε πράσινα γυαλία φίλε μου , είμασταν απλά απαράδεκτοι , ήταν απλά καλοί και έγινε το κονέ , κατά το λίγο θάλασσα , λίγο κρασί και το μέσι μου ....... :):)

ΥΓ 2 Ακόμη και τόσο κακοί , ακόμα και με μια σούπερ ομαδαρά το ρεκόρ δεν καταρίφθηκε !!! :):blink:

Ο πρεσβευτής πράγματι βιάσθηκε βάναυσα και σκληρά , αλλά από τι στιγμή που δεν μπορούσε να τον αποφύγει έκατσε και τον απόλαυσε , να μη χαλάσουμε και τις διπλωματικές σχέσεις βρε αδελφέ ....... :):huh:

ΥΓ 1 Δε φοράμε πράσινα γυαλία φίλε μου , είμασταν απλά απαράδεκτοι , ήταν απλά καλοί και έγινε το κονέ , κατά το λίγο θάλασσα , λίγο κρασί και το μέσι μου ....... :):)

ΥΓ 2 Ακόμη και τόσο κακοί , ακόμα και με μια σούπερ ομαδαρά το ρεκόρ δεν καταρίφθηκε !!! :):blink:

Αγαπημένε μου φίλε αυτο είναι και εμένα το παραπονό μου ,

σε περιπτωση που παιζαμε εμείς εχθές , είμαι βεβαιος πως το κοντερ θα έγραφε απο 7 και πάνω.

Ενω εσείς με εναν μαγικο τροπο σταματατε εκει στα πέντε , δοκάρια, χαμένα πέναλτυ , δεκάδες κραυγαλέες ευκαιρίες , τίποτα , εκει σταματατε στα πέντε .

Μα τόσο κωλοφαρδία πιά , έλεος :)

Φιλιά πολλά καλέ μου φίλε ,

να ετοιμαζεσαι για Γιάννενα . :)

Ο Παο μου έδωσε την εικόνα ομάδας που δεν υπολογίζει το μάτς και ήρθε να χάσει,καθόλου ψυχή,τίποτα,το ωραίο το άκουσα στην Ερα,ήταν ζαβολιά ο Παο έπαιζε ποδόσφαιρο και η Μπαρτσελόνα κρυφτό όλο έκρυβαν τη μπάλα.

Το περίμενα κατηφορικό το γήπεδο,αλλά όχι τόσο.

Καλή επιτυχία στις υπόλοιπες ομάδες αύριο.

post-478-077544100 1284547244_thumb.jpg

Έλα τώρα μαλακίες, μας καλέσανε να παίξουμε μπάλα και δεν μας την έδιναν καθόλου, απαράδεκτοι.

:):blink::huh::)

:) :) :)

Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Πάντως, ο Γκουαρντιόλα έχει κάνει καταπληκτική δουλειά. 1 φορά το μήνα, τους φέρνει στο καραϊσκάκη, να παίρνουν μαθήματα σύγχρονου ποδοσφαίρου. Και τα παιδιά, καταφέρνουν να μας αντιγράψουν σε πολύ ικανοποιητικό βαθμό.