Προς το περιεχόμενο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ Νο2!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς ότι έγινε χτες μόνο την ομάδα μου δεν βοήθησε,με το να δημιουργείς καθυστερήσεις και να δίνεις δικαίωμα για θεατρικές παραστάσεις σε ένα ματς που θέλεις να κερδίσεις, παίζεις το παιχνίδι του αντιπάλου,προβληματίζομαι όμως με ποιο τρόπο μπορεί να αντιδράσει ένας φίλαθλος που βλέπει μια ομάδα επι 12 έτη να ευνοείται σκανδαλωδώς εντός και εκτός γηπέδου σε βάρος της δικής του ομάδας?

Να μην πάει στο γήπεδο?αυτό είναι το ζητούμενο?

Να κατεβάζει η ομάδα το παιδικό?

Όταν βλέπεις ότι οι νόμοι και οι κανόνες λειτουργούν μόνο εις βάρος της δικής σου ομάδας πώς να συμπεριφερθείς στο γήπεδο? (το ποδόσφαιρο είναι θέαμα που διέπεται απο κανόνες μόνο που στην ελλάδα εφαρμόζονται κατά το δοκούν).

Αν πάντα τιμωρούνταν οι παραβάτες και εφαρμόζονταν οι νόμοι θα υπήρχε έστω και ένας που θα είχε άλλη άποψη για τα χτεσινά επεισόδια?εύλογα κάποιος μετά τα χτεσινά λέει τιμωρήθηκε ο Ολυμπιακός για τη ριζούπολη?για τις δυο εισόδους στη νέα σμύρνη?η μια απο επιστήμονες,για τις κροτίδες στον γκαλίνοβιτς?τι να του απαντήσεις?

Αφήστε επιτέλους να παιχτεί ποδόσφαιρο επι ίσοις όροις γιατί στο τέλος θα πηγαίνουν στο γήπεδο μόνο οι κάφροι.

Ετσι όπως είναι τα πράγματα δεν πρόκειται ποτέ να πάω με τον γιο μου στο γήπεδο,μας θέλουν άραγε στο γήπεδο?

Τόσα χρόνια με το ποδόσφαιρο σπάνια βρήκα φίλαθλο του ολυμπιακού να πει ναι ευνοούμαστε απο την διαιτησία,από όλους τους υπόλοιπους το έχω ακούσει,τόσο κακό είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως θα την πω την καφρίλα μου εκείνο το μπουκάλι δεν μπορούσε να έσκαγε γεμάτο στο κεφάλι του τζόλε? Έτσι για να τον δούμε πως κάνει όταν πονάει στα αλήθεια. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα την πω την καφρίλα μου εκείνο το μπουκάλι δεν μπορούσε να έσκαγε γεμάτο στο κεφάλι του τζόλε? Έτσι για να τον δούμε πως κάνει όταν πονάει στα αλήθεια. :rolleyes:

Τι λε ρε φιλαράκι; 2,50 ευρώ έχει η Μαλαματίνα σε λέω... Τον πέρασαν μάλλον για κάδο ανακύκλωσης...! :D

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ SATO

H Sato κάνει έκπτωση 30% στους κατόχους εισιτηρίων διαρκείας του Ολυμπιακού για αγορά τριθέσιου καναπέ για ...ατέλειτες νύχτες champions league...!!!

Απαραίτητη η επίδειξη του εισιτηρίου διαρκείας...

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λε ρε φιλαράκι; 2,50 ευρώ έχει η Μαλαματίνα σε λέω... Τον πέρασαν μάλλον για κάδο ανακύκλωσης...! :D

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ SATO

H Sato κάνει έκπτωση 30% στους κατόχους εισιτηρίων διαρκείας του Ολυμπιακού για αγορά τριθέσιου καναπέ για ...ατέλειτες νύχτες champions league...!!!

Απαραίτητη η επίδειξη του εισιτηρίου διαρκείας...

:D

Αξία Μαλαματίνας 2,50€!!!!

Η Μαλαματίνα να σκάει στο κεφάλι του Τζόλε... ανεκτίμητη!!!

Υ.Γ.

Ένα τσιγάρο ρε γαμώτοοοοοοοο μου θα σαλτάρωωωωωωωωωω :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα σχόλια υποτίθεται ότι γίνονται από αγνούς φιλάθλους που σέβονται το φίλαθλο πνεύμα και καυτηριάζουν την οπαδική αντίληψη; :D

Η λογική είναι: "εμείς είμαστε φίλαθλοι.

Οπαδούς έχουν οι άλλες ομάδες"

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ SATO

H Sato κάνει έκπτωση 30% στους κατόχους εισιτηρίων διαρκείας του Ολυμπιακού για αγορά τριθέσιου καναπέ για ...ατέλειτες νύχτες champions league...!!!

Απαραίτητη η επίδειξη του εισιτηρίου διαρκείας...

Απο χθές το βράδυ έγινε επέκταση της προσφοράς και για τους τετραθέσιους ωστε να χωράς και εσύ

mon ami. biggrin.gif

Και επειδή εμείς οι γαύροι είμαστε large , παρε τον λαρισαίο και τον αλλο απο την πρέβεζα και ελα στο PURE RED να σας φιλοξενήσω. Θα καλούσα και τον καλαματιανό αλλά αμα ανοιγε το στοματάκι του και άρχιζε τις ομορφιές για καγκελα, σίδερα, αλουμίνια κλπ , το σκόρ θα έγραφε

Λιοντάρια - Χριστιανοί 8 - 0 και μετά τι κάνουμε.

Εκείνο που με ανησυχεί ειναι η εξαφάνιση του DAS . Κάποιος μου σφύριξε οτι απο χθές το βράδυ κοιμάται συνέχεια εξ αιτίας των τριών λεξοτανίλ και των 2 βάλιουμ που πήρε απο την στεναχώρια του, για εκείνο τον μπαγάσα που δεν έκανε το 1-3 στο τέλος και έχασε το στοίχημα. cool.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι πανηγύριζαν οι Ολυμπιακοί χτες το βράδυ στο δεύτερο γκολ της Βιγιαρεάλ!

http://www.youtube.com/watch?v=z7ziG5ryt8M&eurl=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο χθές το βράδυ έγινε επέκταση της προσφοράς και για τους τετραθέσιους ωστε να χωράς και εσύ

mon ami. biggrin.gif

Και επειδή εμείς οι γαύροι είμαστε large , παρε τον λαρισαίο και τον αλλο απο την πρέβεζα και ελα στο PURE RED να σας φιλοξενήσω. Θα καλούσα και τον καλαματιανό αλλά αμα ανοιγε το στοματάκι του και άρχιζε τις ομορφιές για καγκελα, σίδερα, αλουμίνια κλπ , το σκόρ θα έγραφε

Λιοντάρια - Χριστιανοί 8 - 0 και μετά τι κάνουμε.

Εκείνο που με ανησυχεί ειναι η εξαφάνιση του DAS . Κάποιος μου σφύριξε οτι απο χθές το βράδυ κοιμάται συνέχεια εξ αιτίας των τριών λεξοτανίλ και των 2 βάλιουμ που πήρε απο την στεναχώρια του, για εκείνο τον μπαγάσα που δεν έκανε το 1-3 στο τέλος και έχασε το στοίχημα. cool.gif

5 λεξοτανιλ και 5 βαλιουμ captain μου ,

διότι τι να τα κανω τα τρία απο την βιγια-(ρεαλ) ,

τρια τους βαζει και ο πανσερραϊκος ,

εγω απο την βιγια- (ρεαλ) περίμενα άλλα κόλπα :D:rolleyes:

Ευτυχως δεν ασχολουμαι με το στοιχημα , γιατι θα το ειχα χασει σίγουρα.

Εκεινος που χανει τα στοιχήματα ειναι ο ασφαλογιατρός ,

επαιξε τρια ευρω πρωτο σκόρερ τον καραγκούνα

γαι να παρει 36 και τελικά πήρε .....................

Κατα τα αλλα ο κρυφοβάζελος δεν παρακολουθει ποδοσφαιρο

γιατι εχει πιο σημαντικα πραγματα να κάνει .

Κουφάλα ασφαλογιατρέ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεξοτανιλ και 5 βαλιουμ captain μου ,

διότι τι να τα κανω τα τρία απο την βιγια-(ρεαλ) ,

τρια τους βαζει και ο πανσερραϊκος ,

εγω απο την βιγια- (ρεαλ) περίμενα άλλα κόλπα :D:rolleyes:

Ευτυχως δεν ασχολουμαι με το στοιχημα , γιατι θα το ειχα χασει σίγουρα.

Εκεινος που χανει τα στοιχήματα ειναι ο ασφαλογιατρός ,

επαιξε τρια ευρω πρωτο σκόρερ τον καραγκούνα

γαι να παρει 36 και τελικά πήρε .....................

Κατα τα αλλα ο κρυφοβάζελος δεν παρακολουθει ποδοσφαιρο

γιατι εχει πιο σημαντικα πραγματα να κάνει .

Κουφάλα ασφαλογιατρέ :D

Να ρε CAPTAIN,που ανησυχούσες για τον Κίμωνα.

Πάντως το μόνο που δεν κατάλαβα,ποιός είναι ο ασφαλογιατρός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρε CAPTAIN,που ανησυχούσες για τον Κίμωνα.

Πάντως το μόνο που δεν κατάλαβα,ποιός είναι ο ασφαλογιατρός.

:rolleyes: :rolleyes:

Ενας είναι ο Ιατρος Εργατικής Νομοθεσίας

Doctor με το όνομα , απλα βαρεθηκα το doctor

και τον ξανα βάπτισα :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κάγκελα, τι σίδερα και τι αλλουμίνια???? :D

Ζήτω ο 3ος στόλος ρεεεεε :D

Κάτι άκουσα ότι φεύγει ο μυτόγκας και έρχετε ο φέσης. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι πανηγύριζαν οι Ολυμπιακοί χτες το βράδυ στο δεύτερο γκολ της Βιγιαρεάλ!

http://www.youtube.com/watch?v=z7ziG5ryt8M&eurl=

Μόνο που επειδή είναι μες στα πράσινα ντυμένοι , αν κρίνω και απο τους πανηγυρισμούς , μαλλον για γιαννακοπουλικούς τους κόβω. laugh.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεξοτανιλ και 5 βαλιουμ captain μου ,

διότι τι να τα κανω τα τρία απο την βιγια-(ρεαλ) ,

τρια τους βαζει και ο πανσερραϊκος ,

εγω απο την βιγια- (ρεαλ) περίμενα άλλα κόλπα :unsure::lol:

Ευτυχως δεν ασχολουμαι με το στοιχημα , γιατι θα το ειχα χασει σίγουρα.

Εκεινος που χανει τα στοιχήματα ειναι ο ασφαλογιατρός ,

επαιξε τρια ευρω πρωτο σκόρερ τον καραγκούνα

γαι να παρει 36 και τελικά πήρε .....................

Κατα τα αλλα ο κρυφοβάζελος δεν παρακολουθει ποδοσφαιρο

γιατι εχει πιο σημαντικα πραγματα να κάνει .

Κουφάλα ασφαλογιατρέ <_<

Ρε συ πήγα κουβά, ρίσκαρα και έχασα.

Έχασα και το Χ της Ρεάλ στο τσακ (έχασε 4-0 από την Λίβερπουλ)!!!

Στον ίδιο καναπέ με τον Δημήτρη ΚΛΜ; Ποτέ!

Προτιμώ να ακούσω Άδωνι Γεωργιάδη για 3 λεπτά (μετά θα ομολογήσω ό,τι θέλετε):

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

............................................

Και επειδή εμείς οι γαύροι είμαστε large , παρε τον λαρισαίο και τον αλλο απο την πρέβεζα και ελα στο PURE RED να σας φιλοξενήσω.

...............................................

Pure red ε , ενδιαφέρον θα μιλήσω με αρκετούς "επιστήμονες" φαντάζομαι εκεί !!!! :lol:;):P

Βρε κωνσταντίνε δε κατάλαβες το μεγαλοφυές σχέδιο μας ????????

Δεν περνάμε στην επόμενη φάση του Κυπέλου, χάνουμε το πρωτάθλημα από τον Σεμτέβρη και αφήνουμε να περάσει η Βιγιαρεάλ (για να υπάρχει μια ρεαλ στους 8!!!) και όλα αυτά για να είμαστε έτοιμοι για του χρόνου να τα σηκώσουμε όλα (βέβαια παίζει και να χάσουμε τη δεύτερη φάση , αλλά τα μΠαόκια έχουν φχαριστηθεί από την πορεία τους και μάλλον θα πάνε για άλλα , άσε που δνε τους παίρνει για σάμπιον λιγκ . :P

Προσωπικά θα συμφωνήσω με τον Κιμωνάκο (που τον πάω με 1000 παρόλο το ελλάτωμα του να υποστηρίζει αυτή την ομάδα , εντάξει τον δεχόμαστε και έτσι !!! <_<:unsure: ) , το ομολογώ , είμαι περισσότερο αντιολυμπιακός .......

Κάτι τελευταίο Κιμωνάκο , Κωνσταντίνε και λοιποί φίλοι του γαυρούλη , παιδιά μη χαλιέστε , το φετινό πρωτάθλημα είναι πέρα για πέρα εικονικό (αν και δεν έχει πρόστιμο!!!) , απλώς η μόνη σας δικαιολογία είναι ότι εμείς οι υπόλοιποι πράγματι είμασταν σε πολλά ματς για τα πανυγήρια , χωρίς αυτό όμως να σημαίνει ότι ο γαυρούλης δεν ήταν και αυτός για τα όργανα !!!!

Ρε φούστη μου , δεν παίζω στοίχημα και σε όλες τις προβλέψεις είμαι μέσα ........ έτσι και κάνω και παίξω , θα πάρω εργολαβία το κουβά !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol:;)

Ενας είναι ο Ιατρος Εργατικής Νομοθεσίας

Doctor με το όνομα , απλα βαρεθηκα το doctor

και τον ξανα βάπτισα <_<:unsure:

Ρε Κίμωνα,όλοι τον λέμε κτηνίατρο,αλλ' αυτός ισχυρίζεται ότι είναι γιατρός των ψυχών.

Σε λίγο δεν θα ξέρει που να βάλει τα δώρα από τους νονούς του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ SATO

H Sato κάνει έκπτωση 30% στους κατόχους εισιτηρίων διαρκείας του Ολυμπιακού για αγορά τριθέσιου καναπέ για ...ατέλειτες νύχτες champions league...!!!

Απαραίτητη η επίδειξη του εισιτηρίου διαρκείας...

:rolleyes:

Κοίτα πως κονομάνε στη Σαλόνικα απο τους γαύρους. Ξέρεις πόσοι καναπέδες SATO πουλήθηκαν απο χθες στις 10 το βράδυ ? Της μουρλής γίνεται . Γιατἰ ο γαύρος εκτός του Champions League , γουστάρει και τα play off του ....Champions Greek να τα παρακολουθεί αναπαυτικά. Πάντως η πρόσκληση για το Pure Red ισχύει . Οσοι πιστοί και αλλόθρησκοι προσέλθετε. Αραχτοί στα ρωμαικά ανάκλιντρα και με θέα το πραγματικό γήπεδο Καραισκάκη , για να παίρνετε και μια μυρωδιά γηπέδου αφού μέχρι τώρα μερικοί μόνο σε μακέτες και σε virtual reality έχουν δει τα δικά τους . laugh.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nioniosgay.jpg

Να το χαίρεσθε.

Αμάν ρε Δημήτρη μη μου πεις ότι δεν το κατάλαβες ακόμη!!!

Οι γαύροι μόνο με κάτι τέτοια χαίρονται. :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nioniosgay.jpg

Να το χαίρεσθε.

Δημητρη μου εχει αλλαξει ο κανονισμος , δεν το εχεις παρει χαμπαρι?

Τελευταιος παικτης θεωρειται ο τερματοφυλακας για να δωσει το οφσαιντ :unsure::o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπούλες , ευχαριστούμε για τις ευχές σας. :unsure::o

Αν θέλετε πληρωστε το προστιμο που έβαλε η διοικηση σας στους παίχτες σας ,

διότι απο οτι φαινεται δεν συμφωνουν οι πολυμετοχικοι με τις απόψεις σας περι διαιτησίας ,

και καντε μια αιτηση να μην διακοπτετε καθολου ο αγωνας , διότι ο προπονητης σας

αυτά είπε .

Και μην ξεχνατε πως δηλώσεις του τύπου μπαλλαρίνες κλπ κλπ ,

εγιναν απο τον προπονητη σας και απο την διοικηση σας ,

πολυ πριν αρχισει πάλι η καραμμέλα της διαιτησίας .

http://www.sport-fm.gr/article/170069

Φιλιά πολλά με απεριόριστη αγάπη .

:(:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχώνεστε άλλο , για φέτος τέλος . Απο του χρόνου πάλι έχει ο Θεός . Αν και κάπου κάτι άκουσα οτι του χρόνου που θα είναι το 13 στα 14 , ο θείος θα το πάρει με 13 βαθμούς διαφορά και θα το αφιερώσει special στη θύρα 13 . Και επειδή βλέπω δίνετε μια έμφαση στα του χρονοχώρου και ομολογουμένως έχετε ταλέντο , κοιτάξτε να το αξιοποιήσετε στο καινούργιο σας γήπεδο . Φτιάξτε ενα προοπτικό με τις φωλιές των κορμοράνων πάνω στους πυλώνες φωτισμού. Δώστε του ένα πιασάρικο όνομα , ας πούμε Kormorano's nest , ας το βάλει και ως νέο σήμα ο μέτρ του ανσάμπλ στην Ολυμπιακή , μπορεί να την βάλει και χορηγό σας έμαθα . Είδε και απόειδε ο άνθρωπος , σου λέει ας γράψω Olympic (Αirways) στη φανέλα και που ξέρεις ; Μπορεί να γίνει κανα θαύμα ! biggrin.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....επειδή δεν ζυμώνει μόνο η νύφη μας τα στραβά καρβέλια .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...