Προς το περιεχόμενο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ Νο2!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο εισήγηση του προπονητή σας

και την απόλυτη αποδοχή του προέδρου σας

βγήκαν οι νεες εμφανίσεις της ομάδα σας .

:P:rolleyes::)

post-5297-1234525816_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μετα απο εισήγηση του προπονητή σας

και την απόλυτη αποδοχή του προέδρου σας

βγήκαν οι νεες εμφανίσεις της ομάδα σας .

:P:rolleyes::)

post-5297-1234525816_thumb.jpg

Τι ζημιά έκανες DAS ξέρεις ; Οι παλιοχαρακτήρες του γραφείου μου , αμέσως την έσωσαν και την κλείδωσαν με κωδικό τους και οταν με βλέπουν μιλάνε σαν τιτίκες και μου δείχνουν τις οθόνες τους !

Αναγκάστηκα να ακυρώσω τα ραντεβού με τους πράσινους πελάτες μου (έχω 3) μέχρι να δω πως θα την σβήσω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ζημιά έκανες DAS ξέρεις ; Οι παλιοχαρακτήρες του γραφείου μου , αμέσως την έσωσαν και την κλείδωσαν με κωδικό τους και οταν με βλέπουν μιλάνε σαν τιτίκες και μου δείχνουν τις οθόνες τους !

Αναγκάστηκα να ακυρώσω τα ραντεβού με τους πράσινους πελάτες μου (έχω 3) μέχρι να δω πως θα την σβήσω !

:rolleyes::):P

Sorry captain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είστε πολύ πίσω , φαντάζομαι γνωρίζετε ότι η παραπάνω φωτογραφία καθώς και παααααααρα πολλές ακόμη είναι στα blog του κουρκούτι και φρέντος .............. (μιλάμε να μη σου μένει άντερο :rolleyes::) )

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ , ΣΤΟ ΜΕΓΑΡΟ ΘΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΟΥΜΕ !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι «ερυθρόλευκοι» με δυο γκολ από θέση οφσάιντ των Τζόρτζεβιτς και Γκαλέτι κέρδισαν με 2-1 τον Άρη ο οποίος από το 69' έπαιζε με δέκα παίκτες λόγω της αποβολής του Βιτόλο. Από αμφισβητούμενο πέναλτι το οποίο απέκρουσε αρχικά ο Σηφάκης προήλθε το δεύτερο τέρμα.

gayRO's anatomy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gayRO's anatomy

Καλε μου φίλε και αγαπημένε ,

ακόμα με την διαιτησία ασχολείστε ?????

Λοιπόν στο τέλος του πρωταθλήματος

να αφαιρέσετε όσους βαθμούς θέλετε και να τους πάρετε εσείς. :rolleyes:

Μέχρι τότε :

Στο τέλος του μήνα το επίδομα θέρμανσης

13 Φεβρουαρίου 2009,

To επίδομα θέρμανσης (έκτακτο επίδομα κοινωνικής συνοχής) ύψους από 100 έως 200 ευρώ μετά από πολύμηνη καθυστέρηση και επεξεργασία θα χορηγηθεί αυτό το μήνα στους δικαιούχους.

Η έκτακτη αυτή εφάπαξ οικονομική παροχή, κυμαίνεται από 100 - 200 ευρώ, με βάση τις κλιματολογικές και βαθμολογικές συνθήκες που επικρατούν κατά γεωγραφική περιοχή.

:):P:):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που όλα ήταν στον ίσο δρόμο έφαγα το ξενέρωμα με τον ρέφερι Papoutselis!!!

Τελικά όμως αρχίζω να πιστεύω ότι υπάρχει Θεός. 1-3 ;):D :D :D :D :) :)

Υ.Γ.

Αλήθεια ρε παιδιά τώρα ποιος θα πάρει το UEFA???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Ωραίος καιρός σήμερα....!!!

.....Εχουμε και τις Απογραφές τη Δευτέρα !!!

......Με μπάλλα θα ασχολούμαστε τώρα !!!!????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Ωραίος καιρός σήμερα....!!!

.....Εχουμε και τις Απογραφές τη Δευτέρα !!!

......Με μπάλλα θα ασχολούμαστε τώρα !!!!????

Πες τα ρε Νικόλα, πες τα ρε χρυσόστομε ;):D :D

Υ.Γ.

Πάντως ο κηπουρός δεν έχει ζόρια με την απογραφή μόνο 3 τεμάχια βρήκε μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κίμωνααααααααααααααα

Νίκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Κλπ κλπ κλπ συνγαυροι

ΓΑΜΑΤΑ με μεγάλα γράμματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και από μένα .......... :D:D:D (τρείς φατσούλες έβαλα ε? Α ρε γαμωτί πως μου ήρθε αυτό πάλι !!!!!)

ΥΓ Αν δεν ήξερε με ποία ομάδα έπαιζε η συμπαθής ομάδα του γαύρου , θα νόμιζα και ακούγοντας διάφορες εκπομπές ότι χθές έπαιζαν με Μπαρτσελόνα και πάνω ....... χι χι χι ;):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ολυμπιακός απέδειξε ότι είναι η πιο συνεπής ομάδα στην Ευρώπη και ο πιο υποδειγματικός οικοδεσπότης για τον εκάστοτε ευρωπέο φιλοξενούμενο...

Αν φιλοξενηθείτε σε εσκιμώο, σε ένδειξη της φιλοξενίας του, θα σας προσφέρει την ...γυναίκα του! Έτσι και ο ευγενέστατος Ολυμπιακός έδειξε για άλλη μια φορά το ευγενικό του ευρωπαϊκό προφίλ.

Μόνο για την Ελλάδα είναι αυτή η ομάδα τελικά. Θυμίζει άνδρα που σκεπτόμενος μια γυναίκα (Ευρώπη) έχει συνεχώς στύση (απόδοση στο ελληνικό πρωτάθλημα) αλλά όταν έρθει η ώρα της συνουσίας με την Ευρώπη τότε αρχίζουν τα ψυχολογικά προβλήματα και την κρίσιμη στιγμή χάνεται η στύση. Επειδή αυτό συμβαίνει σχεδόν πάντα, ο γάβρος πρέπει να το κοιτάξει σε κάποιον ειδικό (που λέει και ο Γρηγόρης).

doctor

Υ.Γ. Καμαρώστε και την Σεντ Ετιέν κοντά στον πάτο της βαθμολογίας στο Γαλλικό Πρωτάθλημα: http://www.sport.gr/default.asp?pid=104

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ολυμπιακός απέδειξε ότι είναι η πιο συνεπής ομάδα στην Ευρώπη και ο πιο υποδειγματικός οικοδεσπότης για τον εκάστοτε ευρωπέο φιλοξενούμενο...

Αν φιλοξενηθήτε σε εσκιμώο, σε ένδειξη της φιλοξενίας του, θα σας προσφέρει την ...γυναίκα του! Έτσι και ο ευγενέστατος Ολυμπιακός έδειξε για άλλη μια φορά το ευγενικό του ευρωπαϊκό προφίλ.

Μόνο για την Ελλάδα είναι αυτή η ομάδα τελικά. Θυμίζει άνδρα που σκεπτόμενος μια γυναίκα (Ευρώπη) έχει συνεχώς στύση (απόδοση στο ελληνικό πρωτάθλημα) αλλά όταν έρθει η ώρα της συνουσίας με την Ευρώπη τότε αρχίζουν τα ψυχολογικά προβλήματα και την κρίσιμη στιγμή χάνεται η στύση. Επειδή αυτό συμβαίνει σχεδόν πάντα, ο γάβρος πρέπει να το κοιτάξει σε κάποιον ειδικό (που λέει και ο Γρηγόρης).

doctor

Υ.Γ. Καμαρώστε και την Σεντ Ετιέν κοντά στον πάτο της βαθμολογίας στο Γαλλικό Πρωτάθλημα: http://www.sport.gr/default.asp?pid=104

Δημήτρη άσχετα με το τι αναφέρεις παραπάνω θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι στο Μιλάνο ήδη κάνουν πάρτι που απέφυγαν το μεγαθήριο... Ολυμπιακός. ;):D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν φαντάζομαι πως τελειώσατε ..........

βγάλατε την χολή σας..........

ως άλλες πετρούλες .......... ;):D

Μας τσακίσανε τα γαλλάκια , μας βγαλανε τα πνευμόνια

αλλα θα περάσουμε ρε , θα κανουμε την ανατροπη εκεί .

2-4 θα έρθει το ματσακι την αλλη εβδομάδα, θα το δείτε.

Προς γρηγόρη και ντοκτορ , καλά ρε , αντε και ο κλμ και ο μπρόστερ μέχρι την άλλη εβδομάδα να μιλάνε, που παιζουνε προκριματικά στο cl .

Εσεις ρε καρντάσια απο που και ως πού κάνετε κριτική για την ευρώπη ????

Σε ποιά διοργάνωση παιζετε εσεις και δεν θυμάμαι , ποια θέση έχετε???

Κοιτάτε μόνο μην ξεσπάσουμε σε εσας και μετα γυρίζετε κωλοτουμπες :D :D

Τι να κάνουμε , μειναμε με μια δωδεκάδα να τα κυνηγαμε όλα ,

πρωταθλημα , κύπελο , ευρωπη , λογικό ήτανε , καποια στιγμη θα σκάγανε .

Ντοκτορα , αυτό θα πει ανάλυση περι στύσης , τι να λέμε τωρα ,

η εισαι γιατρός η δεν είσαι .

:D:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κάνουμε , μειναμε με μια δωδεκάδα να τα κυνηγαμε όλα ,

πρωταθλημα , κύπελο , ευρωπη , λογικό ήτανε , καποια στιγμη θα σκάγανε .

Όχι ρε γμτ, έλειπαν οι "Men in black". Αλλά τι να κάνουμε στην Ευρώπη είναι άλλοι οι όροι... :D:D:D

Υπομονή ρε Κίμωνα υπομονή, με τον καιρό όλα θα γίνουν, ζήτημα χρόνου είναι ρε φίλε.

Μπορεί προς το παρόν να μην ξέρετε που πάνε τα 4 στην Ευρώπη αλλά αργά ή γρήγορα θα γίνει και αυτό. Ήδη χθες μάθατε που πήγαν τα 3!!! Οπότε μην σκας :D:):)

Υ.Γ.

Ρε σεις σε ποιο κάστρο έγινε χθες ο αγώνας? Σε αυτό του Πλαταμώνα??? ;)

Επεξεργασμένο από Grzokas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν φαντάζομαι πως τελειώσατε ..........

βγάλατε την χολή σας..........

ως άλλες πετρούλες .......... ;):D

Μας τσακίσανε τα γαλλάκια , μας βγαλανε τα πνευμόνια

αλλα θα περάσουμε ρε , θα κανουμε την ανατροπη εκεί .

2-4 θα έρθει το ματσακι την αλλη εβδομάδα, θα το δείτε.

Προς γρηγόρη και ντοκτορ , καλά ρε , αντε και ο κλμ και ο μπρόστερ μέχρι την άλλη εβδομάδα να μιλάνε, που παιζουνε προκριματικά στο cl .

Εσεις ρε καρντάσια απο που και ως πού κάνετε κριτική για την ευρώπη ????

Σε ποιά διοργάνωση παιζετε εσεις και δεν θυμάμαι , ποια θέση έχετε???

Κοιτάτε μόνο μην ξεσπάσουμε σε εσας και μετα γυρίζετε κωλοτουμπες :D :D

Τι να κάνουμε , μειναμε με μια δωδεκάδα να τα κυνηγαμε όλα ,

πρωταθλημα , κύπελο , ευρωπη , λογικό ήτανε , καποια στιγμη θα σκάγανε .

Ντοκτορα , αυτό θα πει ανάλυση περι στύσης , τι να λέμε τωρα ,

η εισαι γιατρός η δεν είσαι .

:) :)

Εμείς ρε Αλέκο που βγαίνουμε στην Ευρώπη μία στο τόσο, έχουμε αποκλείσει την Άρσεναλ (με γκολ του Βρύζα) και έχουμε φτάσει στα πέναλτι (0-0 στα δύο ματς και στην παράταση της ρεβάνς) τη μεγάλη Μπάγιερν Μονάχου, όπου χάσαμε με 9-8 στα πέναλτυ!

Εσείς τι κάνατε; Κάτι πεντάρες, κάτι εφτάρες και κάτι ήττες από απίστευτες ομάδες...

Εμείς ποτέ δεν είπαμε ότι είμαστε μεγάλη ευρωπαϊκή ομάδα. Επίσης δεν θυμάμαι ούτε καν τον ανεκδιήγητο Μπατατούδη να μίλησε ποτέ περί ...κατάκτησης του ΟΥΕΦΑ, όπως έπραξε ο δικός σας ο πρόεδρος...

doctor

Υ.Γ. Πως τα καταφέρατε και το ένα γκολ που βάλατε το βάλατε πάλι με πέτσινο πέναλτυ! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος είναι υγιής φίλος του ποδοσφαίρου και του Ολυμπιακού έβγαλε τα συμπεράσματα του χτες με τον καλύτερο τρόπο,φάνηκαν οι αδυναμίες της ομάδας που δεν καλύπτονται με διαιτητικά λάθη όπως συμβαίνει στην Ελλάδα (όποιος κοιτάζει τον ντιόγκο κάρτα και πέναλτι),χτες έκανε τις βουτιές του αλλά χωρίς αποτέλεσμα,ο Ολυμπιακός φέτος όντως καλύτερη ομάδα πήρε πολλά παιχνίδια χωρίς να τα δικαιούται με πέναλτι,αποβολές,μή αποβολές δικών του παικτών κ.λ.π.,και έφτασε η χτεσινή μέρα για να φανεί η πραγματικότητα.

Δυστυχώς όπως και στα υπόλοιπα και στο ποδόσφαιρο είμαστε τριτοκοσμικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και επαυξάνω με όσα αντι-γαβρικά και γελάω μέχρι δακρύων (χαράς) με τα καλαμπούρια σε βάρος του γάβρου.

Αναρωτιέμαι όμως ο σκεπτικιστής: Τι στοιχηματική απόδοση είχε πριν μερικές ημέρες η ήττα της πρωτοπόρου με διαφορά, του ελληνικού πρωταθλήματος στην έδρα της από την ουραγό του γαλλικού με 3-1;

Έτσι μήπως και πάρουμε χαμπάρι, ποιοι γελάνε τελευταίοι........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και επαυξάνω με όσα αντι-γαβρικά και γελάω μέχρι δακρύων (χαράς) με τα καλαμπούρια σε βάρος του γάβρου.

Αναρωτιέμαι όμως ο σκεπτικιστής: Τι στοιχηματική απόδοση είχε πριν μερικές ημέρες η ήττα της πρωτοπόρου με διαφορά, του ελληνικού πρωταθλήματος στην έδρα της από την ουραγό του γαλλικού με 3-1;

Έτσι μήπως και πάρουμε χαμπάρι, ποιοι γελάνε τελευταίοι........

Είπα να μη το θίξω .

Είδατε τον Σώκρατες χθές έτσι , μόνο τα μουστάκια του δεν γέλαγαν , ένα δεν παίξαμε καλή μπάλα και καθάρισε .....

Από Κύπρο και από Αγγλία τι έγινε με τα πρακτωρεία έχω μια απορία .......

Κατά τα λοιπά όπως σωστά ανέφερε ο Δημήτρης , μόνο με μπέναλτυ σκόραραν και αυτό πάλι από αμφισβητούμενη φάση , για να βλέπεμε ότι η διαφορά στη βαθμολογία είναι πλασματική παρόλο που ο γαυρούλης παίζει έως ένα σημείο σταθερή μπαλά .

Μπήκα στο μετέο και είδα ότι ο κάνει κρύο εκεί στο πειραία - 3 βαθμούς λέει , ισχύει ρε παληκάρια ? (και όχι εδώ δεν έχει -14!!!) ;):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να μη το θίξω .

Είδατε τον Σώκρατες χθές έτσι , μόνο τα μουστάκια του δεν γέλαγαν , ένα δεν παίξαμε καλή μπάλα και καθάρισε .....

Από Κύπρο και από Αγγλία τι έγινε με τα πρακτωρεία έχω μια απορία .......

Κατά τα λοιπά όπως σωστά ανέφερε ο Δημήτρης , μόνο με μπέναλτυ σκόραραν και αυτό πάλι από αμφισβητούμενη φάση , για να βλέπεμε ότι η διαφορά στη βαθμολογία είναι πλασματική παρόλο που ο γαυρούλης παίζει έως ένα σημείο σταθερή μπαλά .

Μπήκα στο μετέο και είδα ότι ο κάνει κρύο εκεί στο πειραία - 3 βαθμούς λέει , ισχύει ρε παληκάρια ? (και όχι εδώ δεν έχει -14!!!) ;):D

Μπέ? Τι μπε ρε παιδιά? Μπέ κάνουν τα πρόβατα όταν τα σφάζουν... :D:D:D

Παλικαρίσιο το γκολ που έβαλε ο Τζόλε, εύγε!!!

Final

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κάνω , δεν σας προλαβαινω όλους σας ,

ένας ένας . ;):D

Ειλικρινα ένα μόνο θα σας πώ.

Για εμένα το γήπεδο και ο ολυμπιακός είναι η ξεκουραση μου ,

είναι το χόμπυ μου , δεν μπορω να δεχτω ότι πουλανε τα παιχνίδια

για το στοιχημα.

Αν ερθει καποια στιγμη και το δω απο την πλευρα αυτη

θα σταματησω και το γηπεδο.

Γιατι όμως δεν μπαινετε στην διαδικασια αυτης της σκέψης όταν ας πούμε η βαζέλα χάνει εις διπλούν

απο τον Εργοτέλη , ή όταν η αεκ χανει απο τον θρασυβουλα , η όταν ο μπάοκ χάνει απο τον τελευταίο .

Εκεί γιατι δεν σκέφτεστε το στοιχημα .????

Διότι πολυ απλα αγαπητοι μου φίλοι είστε αντιολυμπιακοί μέχρι το κοκκαλο

και βρισκετε ευκαιρία όταν τρωμε σφαλιάρες σαν την χθεσινη να βγαζετε το άχτι σας

και αυτο είναι απόλυτα λογικό και το δέχομαι .

Και εγω βεβαια την βρίσκω να μου τα χώνετε και να σας τα χώνω

διότι σας αγαπάω πολύ . :D:)

Αντε τώρα να πάρετε το επίδομα θέρμανσης και να βλέπετε ευρωπη απο την τιβι

να θυμαστε το παιχνιδι με τα 17 πέναλτυ που θυματε ο ντοκτορουλης τα πρόβατα

του γρηγορούλη κλπ κλπ κλπ . :):D

Φιλάκιαααααααααααααααα

:D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος είναι υγιής φίλος του ποδοσφαίρου και του Ολυμπιακού έβγαλε τα συμπεράσματα του χτες με τον καλύτερο τρόπο,φάνηκαν οι αδυναμίες της ομάδας που δεν καλύπτονται με διαιτητικά λάθη όπως συμβαίνει στην Ελλάδα (όποιος κοιτάζει τον ντιόγκο κάρτα και πέναλτι),χτες έκανε τις βουτιές του αλλά χωρίς αποτέλεσμα,ο Ολυμπιακός φέτος όντως καλύτερη ομάδα πήρε πολλά παιχνίδια χωρίς να τα δικαιούται με πέναλτι,αποβολές,μή αποβολές δικών του παικτών κ.λ.π.,και έφτασε η χτεσινή μέρα για να φανεί η πραγματικότητα.

Δυστυχώς όπως και στα υπόλοιπα και στο ποδόσφαιρο είμαστε τριτοκοσμικοί.

Φίλε stibens ,

αν και δεν ξέρω αν ειμαι υγιης φίλαθλος του ολυμπιακού , τα συμπεράσματα μου τα είχα βγάλει και πρίν απο το χθεσινο παιχνίδι για τις αδυναμίες της ομάδας μου .

Δεν συμφωνώ σε καμία περίπτωση με αυτά τα περι διαιτησίας που γράφεις δίοτι εάν ήταν έτσι ο ολυμπιακός φέτος δεν θα ειχε σταυρωσει νίκη για νίκη σε ευρωπαικά παιχνίδα , ενώ αντίθετα κέρδισε με μεγάλα σκόρ ομάδες όπως η μπενφίκα και η χέρτα .

Δεν θέλω να μπω σε ανάλυση παιχνιδι με παιχνίδι για το φετινο πρωτάθλημα και ουτε θέλω να αναλυσω την τριτοκοσμικότητα του ελληνικου ποδοσφαίρου απλά και μόνο επειδη σε αυτο συμμετεχει ο ολυμπιακός .

Σκεφτείτε απλά ποια θέση θα είχαν στο Ελληνικό πρωτάθλημα όμαδες όπως η χθεσινή Saint-Étienne και μετα αν θέλετε το συζητάμε .

Προσωπικά θεωρώ πως οι διαφορές των δικών μας ομάδων με τις περισσότερες απο άλλες ευρωπαικές χωρες είναι τεράστιες .

Τωρα εαν μερικές φορές κάνουμε καποια επιτυχημενα παιχνίδια και παιρνουν τα μυαλά μας αέρα , αυτό είναι αλλο θέμα .

Αυτά .

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις μπέναλτνι λέει και ο καθηγηταράς , μη μου πείτε ότι δεν βλέπετε πουρουπουπου κάθε Κυριακή βράδυ ???!!!! :D:D

Αν είχε ανάλυση για τη φάση θα έλεγε ότι σωστά σφύριξε ο διαιτητής γιατί η ναι μεν του κάνει φάουλ έξω από τη περιοχή , αλλά το πέσιμο γίνεται εντός !!!! :D:)

Κιμωνάκο αγόρι μου τι να κάνουμε και το δικό μας χόμπι είναι να λοιδορούμε τον γαυρούλη μέχρι τελικής πτώσεως !!! ;):D

Το έχω ξαναπεί πολλές φορές πιάνω τον ευατό μου να είναι πιότερο αντιολυμπιακός παρά Πανάθα .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...