Προς το περιεχόμενο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ Νο2!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την περασμένη νύχτα είδα έναν εφιάλτη. Έναν τρομακτικό εφιάλτη. Σηκώθηκα λέει απ'το κρεβάτι κοιτάχτηκα στο καθρέφτη κι αντελήφθην ότι είχα γίνει μαύρος.

Για να είμαι πιο ακριβής, όχι μαύρος, αράπης που είναι πολύ χειρότερο.

Έβαλα το χέρι στην τσέπη αναζητώντας το διαβατήριό μου για να διαπιστώσω αν και η φωτογραφία με δείχνει μαύρο και ανακαλύπτω ότι εκτός από μαύρος είμαι και Εβραίος.

Δεν είναι δυνατό, μονολόγησα, και κάθησα απαρηγόρητος σε μια καρέκλα. Θεέ μου, είναι μια καρέκλα με ροδάκια, μια καρέκλα αναπηρική που σημαίνει ότι εκτός από μαύρος και Εβραίος, είμαι και ανάπηρος. Τι κακοτυχία που με βρήκε!

"Δεν είναι δυνατό", μονολόγησα, "εγώ να είμαι μαύρος, Εβραίος και ανάπηρος". "Κι όμως" ακούω να φωνάζει κάποιος πίσω μου με μια θηλυπρεπή ανδρική φωνή.

Είναι λέει το αγόρι μου. Χριστέ μου, είμαι κι ομοφυλόφιλος;;;;;;;; Τέλος πάντων, μικρό το κακό εφ' όσον κάνουμε σίγουρο σεξ, ξέρετε τα περί έιτζ κι έτσι.

"Εσύ χρυσό μου έχεις τη σύριγγα;" τον ακούω να μου λέει. Ω Θεέ μου εκτός από μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος κι ομοφυλόφιλος είμαι και ναρκομανής! Κοιτάζω μπροστά μου κάτι ιατρικές εξετάσεις. Είμαι λέει ορο-θετικός. Αν είναι δυνατό!

Ω Θεέ μου εκτός από μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, και ναρκομανής είμαι κι ορο-θετικός!

Απελπισμένος αρχίζω να ουρλιάζω να κλαίω, να τραβάω τα μαλλιά.

Όχι!!!!!!!! Είμαι φαλακρός! Δεν έχω τρίχα στο κεφάλι μου.. Χτυπάει το τηλέφωνο.

Είναι ο αδελφός μου: "βρε αρχιρεμάλι, από τότε που τα τίναξαν ο μπαμπάς κι η μαμά στην εθνική δεν κάνεις τίποτα άλλο απ'το να παίρνεις ναρκωτικά και κάθεσαι και βαράς μύγες απ'το πρωί ως το βράδυ. Aντε βρες μια δουλειά γιατί από μένα δεν έχει φράγκο".

Ω Θεέ μου. Είμαι κι άνεργος. Εκτός από μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός, φαλακρός κι ορφανός είμαι κι άνεργος!

Πάω να του εξηγήσω πως είναι δύσκολο να βρει δουλειά ένας μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός, φαλακρός, ορφανός και άνεργος αλλά δεν τα καταφέρνω γιατί εκτός απ'όλα αυτά είμαι και μουγκός.

Απελπισμένος και κλαίγοντας με λυγμούς κλείνω το τηλέφωνο με το ένα και μοναδικό χέρι που διαθέτω. Πλησιάζω στο παραθυράκι του τροχόσπιτου μου και βλέπω μια αλάνα γεμάτη τσαντίρια. Νοιώθω μια γροθιά στο βηματοδότη μου: μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός, φαλακρός, ορφανός, άνεργος, κουλός, καρδιοπαθής μέχρι και γύφτος.

Εκείνη τη στιγμή μπαίνει στο τροχόσπιτο το αγόρι μου. "Αγάπη μου, σου έχω μια ευχάριστη είδηση, πήρατε το πρωτάθλημα!".

Όχι ρεεεε πούστη όχι και γαύρος !

Ακόμα και ο φοβισμένος ήρωας της παραπάνω ιστορίας κατάλαβε πως μπορεί να είναι :

μαύρος, Εβραίος, ανάπηρος, ομοφυλόφιλος, ναρκομανής, οροθετικός, φαλακρός, ορφανός, άνεργος, κουλός, καρδιοπαθής μέχρι και γύφτος,

αλλα για να πάρει το πρωτάθλημα θα πρέπει να είναι γαύρος .

:) :) :lol:

Μητσο μου καλέ μου φίλε ,

ωραίο το ανεκδοτάκι :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε ναι , αφου τα είπαμε , αν επαιζε στον θρύλο θα ήταν

καφρος, αλήτης , φονιάς , μακελάρης

στον μπαοκ είναι κύριος , ηρωας , μαγκας κλπ κλπ .

Μου αρέσει που πάνω απο όλα είστε αντικειμενικοί .

:):lol::D

Με το καλο να ερθει στο καραισκάκη ,

εμεις δεν χρειάζεται να κανουμε τίποτα

θα τον ζαλίσει ο πιτσιρίκος .

Μπα δε νομίζω να κάνει κάτι το σπουδαίο, κάτι άκουσα ότι αλλάζει σελίδα στην καρριέρα του θα γίνει οδοντίατρος.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να κατέβουμε στον Περαία κάνε τουμπεκί και προσκύνα τον δικέφαλο του Βορά μικρέ μου γάβρε.

Καλά άλλους γάβρους δεν έχει το φόρουμ; Κρυφτήκανε όλοι; :)

Θα δεχτούμε κάζο αν αποκλειστούμε ΜΟΝΟ από τον Κίμωνα, τον μόνο γάβρο που τόλμησε να εμφανιστεί!!! :)

doctor

Υ.Γ.1 Ο Γκαρσία μια χαρά είναι, απλώς γλιστράει στο χορτάρι και δεν μπορεί να σταματήσει έγκαιρα...

Υ.Γ.2 Δημήτριε ΚΛΜ το μάτι σας έχει πάρει το σχήμα της κλειδαρότρυπας. Κι ο κάθε πικραμένος έχει κερδίσει τον γάβρο...να δω πότε θα τον κερδίσετε εσείς.... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δε νομίζω να κάνει κάτι το σπουδαίο, κάτι άκουσα ότι αλλάζει σελίδα στην καρριέρα του θα γίνει οδοντίατρος.... :)
Μέχρι να κατέβουμε στον Περαία κάνε τουμπεκί και προσκύνα τον δικέφαλο του Βορά μικρέ μου γάβρε.

Καλά άλλους γάβρους δεν έχει το φόρουμ; Κρυφτήκανε όλοι; :)

Θα δεχτούμε κάζο αν αποκλειστούμε ΜΟΝΟ από τον Κίμωνα, τον μόνο γάβρο που τόλμησε να εμφανιστεί!!! :lol:

doctor

Υ.Γ.1 Ο Γκαρσία μια χαρά είναι, απλώς γλιστράει στο χορτάρι και δεν μπορεί να σταματήσει έγκαιρα...

Υ.Γ.2 Δημήτριε ΚΛΜ το μάτι σας έχει πάρει το σχήμα της κλειδαρότρυπας. Κι ο κάθε πικραμένος έχει κερδίσει τον γάβρο...να δω πότε θα τον κερδίσετε εσείς.... :D

Φίλοι μου ,

φέτος αισθάνομαι ότι μου δίνει ο γάβρος μου την δυνατότητα να μιλάω πρίν τους αγώνες .

Τουλάχιστον παίζει ποδόσφαιρο και όχι μπάλλα .

Οπότε πιστεύω οτι στο ταψί θα περάσετε δύσκολες ποδοσφαιρικές καταστάσεις ,

ελπίζω να είναι έτσι , αν και αργεί ακόμα ο αγώνας ,

θα δούμε .

Φιλιά πολλά σας.

:D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

onions.jpg

ΡΟΥΦΑΝΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΑΡΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΙ

Έτσι Βαγγελάκη ε? :)

Επειδή και αυτό τραβάει τον πόνο άρχιστε τις τζούρες από σήμερα... ίσως σας βοηθήσει :):lol::D :D

_42128524_cannabis_pa416.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα θερμά μου συγχαρητήρια, έγινε ένα ωραίο παιχνίδι και απλά κέρδισε ο καλύτερος.

Υ.Γ.

Τελικά ΚΦΛ ΚΛΜ ευτυχώς που μεγάλωσε η μέρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως Υποκατάστημα του ΠΑΟ, δεν νομίζω ότι είχαμε δικαίωμα να κερδίσουμε την ...έδρα της επιχείρησης! :)

Το γράφει και το καταστατικό που υπάρχει κατά την έναρξη του υποκαταστήματος. Τον ΚΑΔ μόνο δεν θυμάμαι αλλά δεν έχει σημασία :)

Δημήτρη, εμείς θέλαμε να κερδίσουμε τον γάβρο στην τούμπα και δεν μας ενδιέφερε να χάσουμε από εσάς.

Δεν θέλαμε να χάσουμε από τον γάβρο στην τούμπα και να κερδίσουμε εσάς στην Αθήνα. Όπως και νά'χει είναι άλλη φάση να κερδίζεις τον γάβρο και άλλη τον βάζελο. Εσάς σας έχει κερδίσει φέτος ο κάθε πικραμένος...!

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον υποκατάστημα του γαύρου εισαι τόσα χρόνια.

Χρόνια στήνεται ο παοκάκος στον Σωκράτη και μέσα και εξω απο την Τούμπα.

Οσο για το καταστατικό κοίτα το καλά γιατι μάλλον ομάδα του τουρκικου προξενείου γράφει.

κατσε να βάλω και ματάκια :):)

του χρόνου πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον υποκατάστημα του γαύρου εισαι τόσα χρόνια.

Χρόνια στήνεται ο παοκάκος στον Σωκράτη και μέσα και εξω απο την Τούμπα.

Οσο για το καταστατικό κοίτα το καλά γιατι μάλλον ομάδα του τουρκικου προξενείου γράφει.

κατσε να βάλω και ματάκια :):)

του χρόνου πάλι.

Ναι ε? Για ψάξου καλύτερα.

Δεν κοιτάτε καλύτερα την ομάδα σας που παρά τα ευρώ που ρίχνετε είστε για ΕΦΙΠΠΟΝ ΜΝΕΙΑ. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έχετε πολύ μεγάλο πρόβλημα ,

σας έχουμε γίνει εφιάλτης .

Χανεται κερδίζετε όλο εμάς σκέφτεστε .

Ακου υποκατάστημα του γαύρου ο μπάοκ

:lol::D :D :D:lol:

Ε αυτό ειλικρινα βρε Βαγγέλη φίλε μου δεν περίμενα να το ακούσω .

Λοιπόν , λίγες αγωνιστικές ακόμα για να ξεκαθαρίσουμε .

Μήτσο και Γρηγόρη , αντι να κανετε τον σταυρό σας

που σας χρηματοδότησαν φέτος τα βαζέλια με καμια 15 μύρια

θέλατε και νίκη στο οακα .

Ε καθίστε βρε , όλα δικά σας .????

:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήτσο και Γρηγόρη , αντι να κανετε τον σταυρό σας

που σας χρηματοδότησαν φέτος τα βαζέλια με καμια 15 μύρια

θέλατε και νίκη στο οακα .

Ε καθίστε βρε , όλα δικά σας .????

:):)

15 Μύρια ? 16? 12? 3? Δεν έχει σημασία.

Τι θα πει χρηματοδότηση? Δεν είναι μέτοχοι?

Μεταγραφές παίκτων κάνανε μήπως δεν το παρατηρήσατε αυτό? ή μήπως η Vivartia δεν έπρεπε να πληρώσει για να διαφημιστεί στην φανέλα του ΠΑΟΚ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 Μύρια ? 16? 12? 3? Δεν έχει σημασία.

Τι θα πει χρηματοδότηση? Δεν είναι μέτοχοι?

Μεταγραφές παίκτων κάνανε μήπως δεν το παρατηρήσατε αυτό? ή μήπως η Vivartia δεν έπρεπε να πληρώσει για να διαφημιστεί στην φανέλα του ΠΑΟΚ?

Μα τωρα κοίτα τι μου κάνεις :)

Δεν με αφήνεις να μην τα σκέφτομαι .

Ο Βγενόπουλος σας πληρώνει για να διαφημίσετε την Vivartia

εμείς τα ακούμε πάλι .

Φαντασου δηλαδη να σας πληρωνε ο θείος τι θα ακούγαμε .

Εσυ το βρίσκεις λογικό , να σας πληρώνει η vivartia ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 Μύρια ? 16? 12? 3? Δεν έχει σημασία.

Τι θα πει χρηματοδότηση? Δεν είναι μέτοχοι?

Μεταγραφές παίκτων κάνανε μήπως δεν το παρατηρήσατε αυτό? ή μήπως η Vivartia δεν έπρεπε να πληρώσει για να διαφημιστεί στην φανέλα του ΠΑΟΚ?

Αγόρι μου ο πελάτης έχει πάντα δίκιο. Δικαίως χάσαμε από τον βάζελο, ήταν μια ...επιχειρηματική κίνηση, ήταν ένα ...after sale service! :)

Έτσι κι αλλιώς τι αξία έχει η νίκη απέναντι σε έναν αντίπαλο που έχει χάσει μέσα-έξω από τον Εργοτέλη;;; :)

Υποκατάστημα του γάβρου είμαστε μόνο στην φαντασία των βάζελων. Άκου υποκατάστημα του γάβρου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τωρα κοίτα τι μου κάνεις :)

Δεν με αφήνεις να μην τα σκέφτομαι .

Ο Βγενόπουλος σας πληρώνει για να διαφημίσετε την Vivartia

εμείς τα ακούμε πάλι .

Φαντασου δηλαδη να σας πληρωνε ο θείος τι θα ακούγαμε .

Εσυ το βρίσκεις λογικό , να σας πληρώνει η vivartia ????

Κτηνίατρε δες τώρα κόλλημα που έχουν οι γαύροι :)

Τα molto ρε φίλε δεν έχουμε ? Ποιος θα μας πληρώσει η Aegean του Μελισανίδη?? H ιντρακομ του χοχοχο?

Απορώ που πάτε και τα βρίσκετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο και μόνο για να ικανοποιήσω το φίλαθλο κοινό του φόρουμ και κατόπιν :) θερμής παράκλησης - ικεσίας :) του καρδιακού μου φίλου, θα ρωτήσω τι σημαινει η φράση

είστε για ΕΦΙΠΠΟΝ ΜΝΕΙΑ

έτσι για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι. γ.. τ.. π..... κ....

χτύπα ρε μπαόκι. σε επιτρέπω γιατι είσαι απο κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο και μόνο για να ικανοποιήσω το φίλαθλο κοινό του φόρουμ και κατόπιν :) θερμής παράκλησης - ικεσίας :) του καρδιακού μου φίλου, θα ρωτήσω τι σημαινει η φράση

έτσι για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι. γ.. τ.. π..... κ....

χτύπα ρε μπαόκι. σε επιτρέπω γιατι είσαι απο κάτω.

*IA *ON *OUTSO *AVALA

Μην μου το χαλάς τώρα όχι και μου το επιτρέπεις!!!! Αυτό συμβαίνει όταν είστε καβάλα. :lol::D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την πλάκα που κάνουμε παραπάνω, δείτε ένα πολύ άρθρο.

Anything Goes from www.sport.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την πλάκα που κάνουμε παραπάνω, δείτε ένα πολύ άρθρο.

Η πλάκα είναι οτι τα πιστεύτε κιόλας. Μέχρι να ξεμπλέξετε ποιός είναι η Holding εταιρία και ποιός είναι το Branch και εαν είναι σκόπιμο ο ΜΠΑΟΚ να μετονομασθεί σε ΝΕΟ ΟΦΗ του Βορρά η όχι , οπως είχε κάνει ο Μπέεεεος τον Νεο Πανιώνιο , οι....κορμοράνοι του Βοτανικού θα μεταναστεύσουν στην Λαλαλούπολη και θα μείνουν αμανάτι στον Ζαγόρ μέχρι να αποφασίσει τι να τους κάνει . Και επειδή ο Σωκράτης , οπως θα έχετε καταλάβει, δεν αφήνει τίποτε μόνο στην τύχη , έβαλε στο Δ.Σ. τον Σωκράτη jr και τον Θεοδωρίδη jr και τους προετοιμάζει εντατικά. Οπότε καλά κάνετε και τον βρίζετε και αποθεώνετε τους τίγριδες ,τους πολυβάλβιδους και τους τετοστερονάτους που γίνονται γατάκια στα μεταξύ σας φιλικά. Αυτός φταίει . Οπως γίνεται συνήθως δηλαδή . Πάντα οι άλλοι φταίνε ποτέ οι δικοί μας. Εαν το καταλάβετε εγκαίρως , ψαχτείτε , αλλοιώς θα φταίει ενίοτε το ΠΑΣΟΚ , η Ν.Δ. , ο Γκαγκάτσης , η παράγκα , ο Τσίπρας και βέβαια πάντα η σταθερή αξία , ο Κόκκαλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι οποίοι Σωκράτηςjr και Θεοδωρίδηςjr είναι ο μεν ένας γιός του Θεοδωρίδη με την Ελένη Κόκκαλη ο άλλος είναι γιός του Σωκράτη με την Ελένη Θεοδωρίδη και ο Θεοδωρίδης είναι υπάλληλος του άντρα της γυναίκας του. Σήψη και δυσωδία του Θρήνου η ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την πλάκα που κάνουμε παραπάνω, δείτε ένα πολύ άρθρο.

Anything Goes from www.sport.gr

Ενα πολύ άρθρο δλδ????? Μήπως ηθελες να πεις ενα άρθρο απο τους πολυ........ :)

Οι οποίοι Σωκράτηςjr και Θεοδωρίδηςjr είναι ο μεν ένας γιός του Θεοδωρίδη με την Ελένη Κόκκαλη ο άλλος είναι γιός του Σωκράτη με την Ελένη Θεοδωρίδη και ο Θεοδωρίδης είναι υπάλληλος του άντρα της γυναίκας του. Σήψη και δυσωδία του Θρήνου η ιστορία.

Τελικά πονάει περισσότερο απο ότι νόμιζα .

:):lol::D

Τωρα περι μπόχας σηψης και δυσωδίας τα εχουμε ξαναπει

ας μην τα επαναλλάβουμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...