Προς το περιεχόμενο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ Νο2!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλες οι μεγάλες ομάδες ατύχησαν χθες, βλέπε ΠΑΟ, ΡΕΑΛ. ΜΠΑΡΤΣΑ, ΜΙΛΑΝ, ΙΝΤΕΡ, ΓΙΟΥΝΑΙΝΤΕΝΤ, ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όλες οι μεγάλες ομάδες ατύχησαν χθες, βλέπε ΠΑΟ, ΡΕΑΛ. ΜΠΑΡΤΣΑ, ΜΙΛΑΝ, ΙΝΤΕΡ, ΓΙΟΥΝΑΙΝΤΕΝΤ, ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ.

Το ξέρω ρε φίλε, εμείς 24 χρόνια το παθαίναμε αυτό. :lol::D:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι μεγάλες ομάδες ατύχησαν χθες, βλέπε ΠΑΟ, ΡΕΑΛ. ΜΠΑΡΤΣΑ, ΜΙΛΑΝ, ΙΝΤΕΡ, ΓΙΟΥΝΑΙΝΤΕΝΤ, ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ.

...Ηρακλής, Πανιώνιος, Θρασύβουλος, Αστέρας Τρίπολης, Λεβαδειακός, Σάντερλαντ, Στόουκ κλπ. :lol:

Να εύχεστε να έχετε σε όλη τη χρονιά τα αποτελέσματα των Ίντερ, Μάντσεστερ, Ρεάλ, γιατί αν έχετε των άλλων 3 που ανέφερες, στο τέλος της σεζόν, πάλι πορείες θα κάνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά η δική μας είναι ότι πράγματι αναγνωρίζουμε πότε παίζουμε άπατα και έχουμε μάθει και να κερδίζουμε αλλά και να χάνουμε .

Απαράδεκτοι ανεξάρτητα αν ο αντίπαλος έπαιζε σαν ομαδούλα που παίζει για τον υποβιβασμό (θα μου πεις και εσύ το ίδο θα έκανες και μαγκιά της) και ανεξάρτητα αν εφεύρε πέναλτι ο ρέφ , αν και σου ρίχνει την ψυχολογία στο 45+ να πας με 2-0 , θεώρω ότι αν ο Παναθηναϊκος έπαιζε υποφερτή μπάλα το σκόρ θα ήταν αντιστόφως ανάλογο .

Ελπίζω να διορθωθεί η κατάσταση και να πάρουμε κεντρικό αμυντικό και αλλαγή θέσης επειγόντος στον Σάλπι , φωνάζει το πράμα .

Α ναι και το ανέκδοτο που πρόλαβε να παλιώσει σε μία εβδομάδα !!!

Τι κοινό έχει ο Ολυμπιακός και η ΑΕΚ με την ελληνική ψήφο στην Γιουροβίζιον ????

Δίνουν όλοι βαθμούς στην Κύπρο !!!!! :):D:lol::D

Επεξεργασμένο από broster
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει, επίσης, να αρχίσετε να δημιουργείτε ευκαιρίες. Η ΑΕΚ έπρεπε να πληρώσει τον τρόπο παιχνιδιού της. Μου θύμισε τον ΟΣΦΠ στον αγώνα που κερδίσαμε με το φάουλ του Ριβάλντο που δεν ήτανε. Μου φαίνεται απαράδεκτο για τους 3 μεγάλους να κλείνονται πίσω για να κρατήσουν το αποτέλεσμα. Εκτός κι αν κρινότανε το πρωτάθλημα και δεν το ξέραμε. Η θεία δίκη, ήταν αυτό που πάθαμε στις 29/9/07 στο Χαριλάου: 1-1 στο 90φεύγα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει, επίσης, να αρχίσετε να δημιουργείτε ευκαιρίες. Η ΑΕΚ έπρεπε να πληρώσει τον τρόπο παιχνιδιού της. Μου θύμισε τον ΟΣΦΠ στον αγώνα που κερδίσαμε με το φάουλ του Ριβάλντο που δεν ήτανε. Μου φαίνεται απαράδεκτο για τους 3 μεγάλους να κλείνονται πίσω για να κρατήσουν το αποτέλεσμα. Εκτός κι αν κρινότανε το πρωτάθλημα και δεν το ξέραμε. Η θεία δίκη, ήταν αυτό που πάθαμε στις 29/9/07 στο Χαριλάου: 1-1 στο 90φεύγα!

Κωστάκη,που ήσουνα τόσο καιρό????

Έπρεπε να σας τσιγκλίσει ο Λαρσαίος,για να βγείτε από το καβούκι σας;;;

Γιά να δούμε,θα κατεβείς στην Καλαμάτα,εκεί όπου σας περιμένει ο Δημητράκης που θα παίζει στην έδρα του.;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστάκη,που ήσουνα τόσο καιρό????

Έπρεπε να σας τσιγκλίσει ο Λαρσαίος,για να βγείτε από το καβούκι σας;;;

Γιά να δούμε,θα κατεβείς στην Καλαμάτα,εκεί όπου σας περιμένει ο Δημητράκης που θα παίζει στην έδρα του.;;;

Εγώ Βαγγέλη μου έχω 2ετές πλάνο (το 5ετές το πρόλαβε ο Μαλεζάνι). Φρόντισα να αποκλειστεί η ομάδα από το champions league, για το οποίο δεν είμαστε ακόμα έτοιμοι, ώστε να κατακτήσουμε το ΟΥΕΦΑ, να κερδίσουμε την ανέτοιμη Τσέλσι στο Ευρωπαϊκό σουπερ καπ (εμείς έχουμε ήδη κάνει τις μεταγραφές τις επόμενης χρονιάς, άλλο που νομίζατε ότι καθυστερήσαμε να κάνουμε τις φετινές), και κατά Δεκέμβρη μεριά, θα κατακτήσουμε το 2ηπειρωτικό, νικώντας πιθανότατα τη Ρίβερ πλέιτ.

Οπότε, αρχές του 2010, δίνουμε ραντεβού και στο Βοτανικό αν θέλετε (δε θυμάμαι πότε θα είναι έτοιμο το νέο σας γήπεδο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.μαλλον ο TEN CATE δεν κατάλαβε που ήρθε.

τα "καμπανάκια" με τη ΣΠΑΡΤΗ της ΠΡΑΓΑΣ, δεν τα άκουγε ??

ας πω οτι δεν το κατάλαβε, αυτό με την αεκ ήταν καμπαναριό ολόκληρο....

2. η ατάκα ανήκει στον Αντωνίου " λεφτά υπάρχουν"....

τόσα χρόνια ο καβουροπανάθας δεν είχε ομάδα γιατί δεν έσπρωχνε χρήμα, τώρα που τα ρίξανε τι έκανε??

3. ο μπαρμπα Γιάννης ο Γκούμας δεν κολάει στο μοντ΄λο του HENK ??

ΥΓ. γιατι δεν συμμετέχει στο θέμα ο DAS ρε παιδιά..?? Γρηγόρη εσύ τον αποπήρες ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαστε όμως των άκρων. Έτσι και φέρουμε 1 επιτυχία, νομίζουμε ότι έχουμε πιάσει τον Πάπα απ' τ' α...δια. Με 1 αποτυχία είμαστε για τα μπάζα.

Ο βάζελος είναι 1 καλή ομάδα, που λογικά θα πάρει το πρωτάθλημα, γιατί ο θρύλος είναι κορεσμένος και συν τοις άλλοις, θα βγάλει το πρωτάθλημα με 15 παίκτες και κάποιοι απ' αυτούς θα είναι αναντικατάστατοι. Είστε καινούριο σύνολο και είναι λογικό να έχετε αστάθεια.

Υ.γ. Πολύ κωλόφαρδοι ήμασταν με τον Καστίγιο. Φοβήθηκα ότι δε θα τη γλιτώναμε. Τέλος καλό, όλα καλά πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 weeks later...

Ρε τι πάθανε τα βαζέλια... τον γαύρο κορόιδευαν (όχι ότι είχαν άδικο) αλλά χθες.... πίκρα.

Τουλάχιστον βάλανε και 2 γκολ!!! B):PB)

Υ.Γ.

Λοιπόν γαύροι επειδή η παρέα σας δεν μας αρέσει φροντίστε την Κυριακή να μας αδειάσετε την γωνιά, είναι καλύτερα μόνος στην κορυφή :PB)B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι πάθανε τα βαζέλια... τον γαύρο κορόιδευαν (όχι ότι είχαν άδικο) αλλά χθες.... πίκρα.

Τουλάχιστον βάλανε και 2 γκολ!!! B)B)B)

ΕΦΘΑΣΕΝ Η ΩΡΑΝ ΜΑΣ ! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορά μας με το γαυρο ήταν οτι το δικό μας πέναλτι δεν το βάρεσε ο Μήτρογλου.

Λοιπόν λίγα με το τριφύλλι, γιατι πολύ θάρητα πήρατε B)

ειμαι και φουσκωμένος απο τις σεφταλιές χτες βράδυ.

Αξιοσημείωτο: ο Τεντοπανάς χτές χαρακτηρίστηκε απο τον κύπριο αδελφό ως "μαιτρ της στρατηγικής" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θα πει διοίκηση με σχέδιο. Ο μέγας θείος, ξέροντας ότι δε γίνεται να αντιμετωπίσει το βάζελο στους ομίλους και να τον ξεφτιλίσει, άφησε την Ανόρθωση να περάσει για να το κάνει εκείνη. Άσε που μετέφερε στους βάζελους το μαρτύριο που περνάγαμε τόσα χρόνια εμείς, να περιμένουμε καρτερικά τους αγώνες του cl και στο τέλος του αγώνα να έχουμε σκυμένο κεφάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 weeks later...
Ηρακλάραααααααααα .. Ομαδάραααααααααα....

Και όχι μόνο!!!

Αρειανάρα έτσι έτσι... :P:D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όχι μόνο!!!

Αρειανάρα έτσι έτσι... :P:D :D

Μωρέ και Θρασυβουλάρα Ολέ, που λέει ο λόγος !

Αλλά...

Είναι δυνατόν ; Νόμιζα ότι για τους πραγματικούς μΠΑΟΚτζήδες πιο μισητοί από τον βάζελο ή τον γαύρο ήταν τα σκουλήκια!

Όποιος έπαιξε την τριπλέτα Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός-ΑΕΚ 2, Χ over, Χ over να βάλει τα λεφτά του σε Τράπεζα που θα χρεοκοπήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ και Θρασυβουλάρα Ολέ, που λέει ο λόγος !

Αλλά...

Είναι δυνατόν ; Νόμιζα ότι για τους πραγματικούς μΠΑΟΚτζήδες πιο μισητοί από τον βάζελο ή τον γαύρο ήταν τα σκουλήκια!

Όποιος έπαιξε την τριπλέτα Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός-ΑΕΚ 2, Χ over, Χ over να βάλει τα λεφτά του σε Τράπεζα που θα χρεοκοπήσει.

Φόρτσα και Θρασυβουλάρα γιατί όχι. Αλλά εγώ είμαι Λαρισαίος οπότε δεν είμαι μΠΑΟΚτζής αλλά ΠΑΟΚτζής :P

Να το δούμε όμως πιο απλά το θέμα!!! Και τα σκουλήκια πλάσματα του Θεού είναι και έχουν ανάγκη για τροφή και πίστεψε με Σταύρο ο γαυράκος ήταν το καλύτερο πτώμα-μεζεδάκι... :D :D :):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα να λέμε μαρινάτος συνοδεία ούζου ένα πράμα!

Τώρα που το σκέφτομαι, μάλλον έχεις δίκιο.

Σε όλων των ανθρώπων τη ζωή υπάρχει μια στιγμή υπερηφάνειας για τα σκουλήκια.

ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...