Προς το περιεχόμενο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ Νο2!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν επειδή την Πέμπτη ξημερώνει μια νέα εποχή για τον Θρύλο ανοίγω εκ των προτέρων ένα νέο θέμα το οποιό θα ενεργοποιηθεί το βράδυ μετά το πάρτι του Καραϊσκάκη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 274
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα ρε 23.00 αντι να εισαι αραχτός, μπήκες να γράψεις για το γαυρο.?

Έ όχι ρε Βαγγέλη και 23:00, 00:02 ήταν είδα τον αγώνα και είπα να κάνω ένα τσιγαράκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά που γέλασε λίγο το χειλάκι μας εψές μετά την κρυάδα του κ.Αλογοσκούφη .

Το καλύτερο από τους κάφρους τους σχολιάστες ...... στα τελευταιά δευτερόλεπτα του μάτς , λέει ο σχολιαστής , εντάξει αν έχεις μιά καλή ομάδα κάνεις καλή πορεία στο ΟΥΕΦΑ , γιατί μη γελιόμαστε το πολύ - πολύ μία ελληνική ομάδα να περάσει στην επόμενη φάση στο τσάμπιονς λίγκ και μέχρι έκει ........

Ναι ρε κουμπάρο και τότε γιατί μας τα είχατε κάνει τσουρέκια με το Σάμπιονς λίγκ (που λέει και ο Λουτσιάνο , παρεπιπτώντος παίζει στον Πας Γιάννινα και προχθές έφαγε το ξύλο της αρκούδας στο φιλικό με την Πρέβεζα !!!)

Την καλημέρα μου στον φίλο μου τον Κίμωνα , τον αγαπητό Κωνσταντίνο και στον Νικόλα !!!!! :huh:

Με τις καφρίλες των οπαδών πολύ Ολυμπιακοί σκέφτονται να αλλάξουν ομάδα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρηγόρη, θυμάσαι που σου έλεγα ότι οι γαύροι ψάχνουν για το <<μαύρο κουτί >> ? Τελικά το βρήκαν χθές απ ότι έμαθα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωνσταντίνε είσαι σίγουρος? Το θεωρώ λίγο απίθανο να βρέθηκε υπάρχει δρόμος ακόμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποιο δικαίωμα τα ΜΜΕ όλες αυτές τις ημέρες υποστήριζαν τον Ολυμπιακό στον αγώνα του εναντίον της Ανόρθωσης;

Επρόκειτο για έναν αγώνα μεταξύ δύο ελληνικών ομάδων και δεν έπρεπε να πάρουν το μέρος κανενός.

Ούτε βλέπω τον λόγο γιατί όλοι οι έλληνες να έπρεπε να υποστηρίζουν τον Ολυμπιακό και όχι την Ανόρθωση.

Ή μήπως οι ελλαδίτες είναι πιο έλληνες από τους Κύπριους;

Συγχαρητήρια στην ομάδα του Τιμούρ Κετσπάγια. Όσο για τον γάβρο:

assets_LARGE_t_1181_403276_type11279.jpg

(Βγαίνει και σε άλλα χρώματα. Απλώς εμείς οι ΠΑΟΚτσήδες προλάβαμε και πήραμε όλα τα καλά κομμάτια...!).

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποιο δικαίωμα τα ΜΜΕ όλες αυτές τις ημέρες υποστήριζαν τον Ολυμπιακό στον αγώνα του εναντίον της Ανόρθωσης;

................................

Η πλάκα είναι ότι προσπαθούσαν να είναι αντικειμενικοί , αλλά δεν τους έβγαινε !! :P

Εδώ ο κ.Μίχος στην ανάλυση του κατά την διάρκεια του αγώνα , έλεγε για τον ισχυρό άντρα του Κυπριακού ποδοσφαίρου που μάλλον δεν άφησε στη τύχη των αγώνα και ορίσθηκε ο Γερμανός διαίτητης για να παίξει 50-50 !!!!!!!!!

Ε βεβαία αφού είχαν συνηθίσει να τους παίζουν στο πρωτάθλημα 110-0 !!! :D

Προσπάθησαν με τις γνώστες μεθόδους (τους οργανωμένους στρατούς) να πιέσουν καταστάσεις , αλλά μάλλον τους γύρισε μπούμερανγκ .

Συγχαρητήρια στους κάφρους του Ολυμπιακού που έβριζαν τους οπαδούς τις Άνόρθωσης, Οθωμανούς , μπράβο και εύγε !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι προσπαθούσαν να είναι αντικειμενικοί , αλλά δεν τους έβγαινε !! :P

Εδώ ο κ.Μίχος στην ανάλυση του κατά την διάρκεια του αγώνα , έλεγε για τον ισχυρό άντρα του Κυπριακού ποδοσφαίρου που μάλλον δεν άφησε στη τύχη των αγώνα και ορίσθηκε ο Γερμανός διαίτητης για να παίξει 50-50 !!!!!!!!!

Ε βεβαία αφού είχαν συνηθίσει να τους παίζουν στο πρωτάθλημα 110-0 !!! :D

Προσπάθησαν με τις γνώστες μεθόδους (τους οργανωμένους στρατούς) να πιέσουν καταστάσεις , αλλά μάλλον τους γύρισε μπούμερανγκ .

Συγχαρητήρια στους κάφρους του Ολυμπιακού που έβριζαν τους οπαδούς τις Άνόρθωσης, Οθωμανούς , μπράβο και εύγε !!!

Ναι και στο τελος εριξαν το φταιξιμο στον κακομοιρη τον προπονητη... αλλα κανεις τους δεν μιλαει για τον θειο... το χαρτζιλικι χαρτζιλικι...

Εχουν βεβαια εναλλακτικη λυση για προπονητη... την μανα του Diogo ή τον Αλεφαντο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί μου φίλοι ,

παναθηναικοι , αεκτζηδες, παοκτζήδες , λαρισαίοι ,

είναι λογικό , έντεκα χρόνια περιμένατε την σημερινή ημέρα ,

σημερά μπορείτε να εκφραστείτε ελεύθερα , η ομάδα μου σας εδωσε αυτό το δικαίωμα ,

βγάλτε τα αποθημένα σας . :P

Μόνο κρατήστε και καμιά πισινή , διότι απο το ποδοσφαιρο που παιζουν οι ομάδες μας γενικότερα ,

βλέπω πολλές σφαλιάρες και σύντομα μάλιστα .

Μετά την παρέμβαση του γαύρου , του ολυμπιλαγού κλπ κλπ μπορείτε να συνεχίσετε ,

είμαι ετοιμος και εγώ ακόμα να πειστώ , πώς για όλα τα στραβά και ανάποδα που συμβαίνουν στον κόσμο ,

φταίει ο ολυμπιακός και οι οπαδοί του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε Κίμωνα κάνεμην βιάζεσαι να πειστείς έχετε και τον Αστέρα το ΣΚ αν δεν κάνω λάθος :P

Συνταγή για το Σαββατοκύριακο:

ΣΕΦΤΑΛΙΑ Ή ΣΕΦΤΑΛΙΕΣ

ΥΛΙΚΑ

1 κιλό άπαχος Κιμάς Αρνίσιος

1 ψιλοκομμένο Κρεμμύδι(α)

2 κουτ. Λάδι

3 σκελίδες λιωμένες Σκόρδο

1 κουτ. Ξερός Δυόσμος

1 κουτ. Ψιλοκομμένος Μαϊντανός

1 κουτ. Γλυκού Ρίγανη

3 κουτ. γαλέτα

1 Αυγό(ά)

1 αρνίσια(ες) σκέπη(ες)

3 λεμόνια Χυμός λεμονιού

ΕΚΤΕΛΕΣΗ

Σε μπολ βάζετε όλα τα υλικά εκτός από τη σκέπη και το λεμόνι. Ζυμώνετε για 5 λεπτά. Ξεπλένετε τη σκέπη. Αφαιρείτε τα χοντρά κομμάτια λίπους, τη βάζετε σε μπολ με νερό και χυμό λεμόνι, να ασπρίσει και να φύγει η "βαριά" μυρωδιά της. Απλώνετε σε καθαρή επιφάνεια και κόβετε σε μακρόστενα κομμάτια.

Πλάθετε τον κιμά σε μπαλάκι και βάζετε στην άκρη του κάθε κομματιού της σκέπης. Τυλίγετε να περιστραφεί γύρω από τον κιμά η σκέπη 1-2 φορές. Ψήνετε στο γκριλ για 8-10 λεπτά την κάθε πλευρά.

Σερβίρετε με φρέσκια πράσινη σαλάτα και ντομάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε Κίμωνα κάνεμην βιάζεσαι να πειστείς έχετε και τον Αστέρα το ΣΚ αν δεν κάνω λάθος :P

Συνταγή για το Σαββατοκύριακο:

Το σερβιρεις μαζι με χαλουμι ή σκετο ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί μου φίλοι ,

παναθηναικοι , αεκτζηδες, παοκτζήδες , λαρισαίοι ,

είναι λογικό , έντεκα χρόνια περιμένατε την σημερινή ημέρα ,

σημερά μπορείτε να εκφραστείτε ελεύθερα , η ομάδα μου σας εδωσε αυτό το δικαίωμα ,

βγάλτε τα αποθημένα σας . :P

Μόνο κρατήστε και καμιά πισινή , διότι απο το ποδοσφαιρο που παιζουν οι ομάδες μας γενικότερα ,

βλέπω πολλές σφαλιάρες και σύντομα μάλιστα .

Μετά την παρέμβαση του γαύρου , του ολυμπιλαγού κλπ κλπ μπορείτε να συνεχίσετε ,

είμαι ετοιμος και εγώ ακόμα να πειστώ , πώς για όλα τα στραβά και ανάποδα που συμβαίνουν στον κόσμο ,

φταίει ο ολυμπιακός και οι οπαδοί του.

Ναι βρε Κιμωνα περιμεναμε τοσα χρονια να βγειτε εσεις οι υγιεις οπαδοι του ολυμπιακου να δειτε οτι εντεκα χρονια σας εχει στο δουλεμα ο θειος. Αλλα φαινεται η καραμελα που σας δινει καθε χρονο να πιπιλατε ειναι τοσο εθιστικη που δεν βλεπετε ουτε πως παιρνετε τα πρωταθληματα, ουτε τα εκτροπα αλλα ριζουπολη, ουτε οτι ησαστε ανυπαρκτοι στην Ευρωπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σερβιρεις μαζι με χαλουμι ή σκετο ??

Καλή η ιδέα σου, εύγε Ανδρέα εύγε!!!

Οπότε:

Χαλούμι σαγανάκι

Υλικά

Μία συσκευασία χαλούμι

1 κόκκινη πιπεριά

1 πράσινη πιπεριά

1 πορτοκαλί πιπεριά

Ξύδι μπαλσάμικο

3 κουταλάκια δυόσμο και ρίγανη

Ετοιμασία

Σε αντικολητικό τηγάνι βάζουμε όλα τα υλικά κομμένα (σε φετούλες το τυρί και

σε μπαστουνάκια τις πιπεριές) και γυρίζουμε με την σπάτουλα τα υλικά μέχρι να

ψηθεί το χαλούμι και να πάρει καστανοκκόκινο χρώμα.

Σβήνουμε με μπαλσάμικο, ρίχνουμε δυόσμο και ρίγανη και σερβίρουμε σε

μπαγκέτα ή σε μικρά αραβικά πιτάκια.

Ντομάτες με χαλούμι

Συστατικά:

2 μεγάλες ντομάτες, ώριμες και σφιχτές

250 γρ χαλούμι, κομμένο σε φέτες

φρέσκα φύλλα δάφνης

1 μεγάλο κρεμμύδι, κομμένο σε ροδέλες

μερικές φέτες αβοκάντο

2 κουταλιές φρέσκο ψιλοκομμένο σχοινόπρασο

ελαιόλαδο και λίγο ξίδι

αλάτι

πιπέρι καγέν

Οδηγίες:

Κόβετε τις ντομάτες σε ροδέλες. Σ’ ένα αντικολλητικό τηγάνι βάζετε τις φέτες από το χαλούμι και ψήνετε ελαφρώς και από τις δυο πλευρές, μέχρι να ροδίσουν. Στο ίδιο τηγάνι σοτάρετε τα φύλλα δάφνης, αφού τα σπάσετε με το χέρι.

Στη συνέχεια, τοποθετείτε σε μια μεγάλη πιατέλα το χαλούμι σε σχήμα ημικυκλίου και διακοσμείτε στα ενδιάμεσα με φέτες αβοκάντο. Σχηματίζετε ένα μικρότερο ημικύκλιο με τις φέτες της ντομάτας και στο κέντρο βάζετε το κρεμμύδι πάνω στις ντομάτες και ολόγυρα τα δαφνόφυλλα.

Πασπαλίζετε με το σχοινόπρασο, ρίχνετε λίγο λαδάκι στο χαλούμι και στις ντομάτες και ελάχιστο ξίδι μόνο στις ντομάτες.

Τέλος αλατίζετε ελαφρώς τις ντομάτες.

Αντί για σχοινόπρασο, μπορείτε να πασπαλίσετε το χαλούμι με ψιλοκομμένο δυόσμο.

www.gourmed.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έ όχι ρε Βαγγέλη και 23:00, 00:02 ήταν είδα τον αγώνα και είπα να κάνω ένα τσιγαράκι.

Είναι ο μόνος τρόπος να γελάσει το γελάσει το χειλάκι του Παοκτζή :P . Να χάσει ο ΟΣΦΠ. Κάποτε ζούσαν για να μας κερδίσουν, αλλά τώρα δεν είναι σε θέση ούτε γι αυτό.

Σήμερα βέβαια, θα σας στενοχωρήσει ο Άρης, αλλά αυτό λίγο πολύ το περιμένετε.

Πάντως, αυτός που θα πρέπει να χαίρεται, είναι ο γάβρος. Κάποτε ο Κόκκαλης θα πρέπει να καταλάβει πως με τα ψέματα μόνο νταμπλ στην Ελλάδα μπορείς να πάρεις. Η Ευρώπη δεν αστειεύται. Η Ανόρθωση είχε ολοκληρώσει το ρόστερ της πριν το ματς με τη Ραπίντ.

Για όσους ασχολούμαστε με το στοίχημα, ο αποκλεισμός του Ολυμπιακού δεν ήταν έκπληξη. Η Ανόρθωση έκανε δυνατές μεταγραφές, έχει φοβερή έδρα, ενθουσιασμό, είχε 4 επίσημα ματς πριν παίξει με μας, ξεκίνησε προετοιμασία πολύ πριν από μας, έχει 1 πολύ καλό προπονητή εδώ και χρόνια, κι αντιμετώπιζε τον ΟΣΦΠ που περίμενε να δει αν θα περάσει στους ομίλους για να κάνει μεταγραφές.

Ο Τσώχος έχει δίκιο, είναι όντως ευκαιρία για τις 3 μεγάλες το ΟΥΕΦΑ, και το ότι το υποτιμούν, δείχνει ότι τους νοιάζουν μόνο τα λεφτά. Ο ΠΑΟ πέρυσι, ήταν καλύτερη ομάδα από τη Ρέιντζερς που πήγε στον τελικό. Ειδικά ο φετινός Ολυμπιακός, θα ήταν ο επιθυμητός αντίπαλος για κάθε ομάδα στους ομίλους, αλλά τον Κόκκαλη τον ενδιαφέρει να καλύψει τη μεταγραφή του Ντιόγο, κι όχι ότι θα φτύναμε το γάλα της μάνας μας.

Το πρωτοσέλιδο του derby, είναι πολύ πετυχημένο, αλλά επιβεβαιώνει ότι είναι κωλοφυλλάδα. Μ' αρέσει η προσπάθεια που κάνει ο Παναθηναϊκός, και αν φτιάξει ομάδα θα παρασύρει και τους υπόλοιπους, αλλά με προκαλεί να παρακαλάω να γίνουν ρόμπα. Όσο για τις δικές μας, τώρα λένε τα δικά τους, αλλά πριν πάθουμε το χουνέρι δεν έλεγαν τίποτα.

Η μεγαλύτερη ήττα, ήταν τα επεισόδια σε βάρος της Ανόρθωσης. Ντάξει, οι αλήτες δεν έχουν ούτε ιδεολογία ούτε άρχες, αλλά άμα φτάνουμε στο σημείο να μας καταγγέλουν στην ΟΥΕΦΑ οι Κύπριοι, είναι η έσχατη ξεφτίλα. Και οι οπαδοί της Ανόρθωσης είχαν έρθει με Ελληνικές σημαίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ αγόρια μου πόσο μακρυά νυχτωμένοι είσαστε!!!!!!!!!

δεν εχετε καταλάβε το βαθύτερο στόχο αυτού του αποκλεισμού καημένοι!!!!!!!

παμε να πάρουεμ το ΟΥΕΦΑ εφέτος μιας και τόσα χρόνια το μεγάλο κύπελο δεν μας κάθησε

και μιας και η τυχη και η ομαδάρα μας έτυχε να είναι πάντα πρωταθλήτρια και δεν υπήρχε άλλος τρόπος να πάρουμε το ΟΥΕΦΑ είπαμε να απλοκλειστούμε απο το μεγάλο κυπελο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεφτίλλα για σας αλλά την αξίζατε έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα.

Εύχομαι ολόψυχα ο Άρης να περάσει ποτέ δεν είχα τέτοια προβλήματα, από την άλλη έτσι και κληρωθεί με εσάς.... θα ήθελα από τώρα να ξέρω τι να κεράσω μπουγάτσα με τυρί ή με κρέμα? :D:D:D

Υ.Γ.

Είστε και τυχεροί ο μεταξύ μας αγώνας αργεί... υπομονή λοιπόν. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε Κιμωνα περιμεναμε τοσα χρονια να βγειτε εσεις οι υγιεις οπαδοι του ολυμπιακου να δειτε οτι εντεκα χρονια σας εχει στο δουλεμα ο θειος. Αλλα φαινεται η καραμελα που σας δινει καθε χρονο να πιπιλατε ειναι τοσο εθιστικη που δεν βλεπετε ουτε πως παιρνετε τα πρωταθληματα, ουτε τα εκτροπα αλλα ριζουπολη, ουτε οτι ησαστε ανυπαρκτοι στην Ευρωπη.

Φίλε, για να ξεκαθαρίσω την θέση μου , δεν με έχει στο δούλεμα ο θείος , βασικά τον έχω χεσμένο , δεν πιπιλάω καραμέλα, δεν γουστάρω τα πρωταθλήματα του cas , δεν έχω κάνει ποτέ κανένα έκτροπο , ούτε όταν ήμουνα έφηβος , δεν ήμουνα ποτέ οργανωμένος , και γενικότερα μου αρέσει μόνο το ποδόσφαιρο και αγαπώ τον ολυμπιακό ώς ιδέα , ως φιλοσοφία .

Αγοράζω το διαρκείας μου σε θύρα μακριά απο τους οργανωμένους , πέρνω το καφεδάκι μου , κάνω την πλάκα μου με πάρα πολλούς γαύρους σαν και εμένα και χαλαρώνω .

Τώρα εάν αυτό είναι κατακριτέο , πάω πάσο.

Γουστάρω να πέρνω μαζί μου στο καραισκάκη το συναιτεράκι μου , που είναι ΑΕΚ και να βλέπουμε μαζί τα παιχνιδια , όπως και εγώ πηγαίνω σε παιχνίδια άλλων ομάδων .

Το μόνο κακό είναι , οτι πέρυσι ο ΤΕΟ70 μου περασε κασκόλ της ΑΕΚ στο λαιμό μέσα στο ΟΑΚΑ και με φωτογράφισε , μετά η φωτογραφία κυκλοφόρησε σε όλη την θύρα 16 στο καραισκάκη , οπότε καταλαβαινεις το δουλεμα που έφαγα :P

Αυτά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο κακό είναι , οτι πέρυσι ο ΤΕΟ70 μου περασε κασκόλ της ΑΕΚ στο λαιμό μέσα στο ΟΑΚΑ και με φωτογράφισε , μετά η φωτογραφία κυκλοφόρησε σε όλη την θύρα 16 στο καραισκάκη , οπότε καταλαβαινεις το δουλεμα που έφαγα :P

Αυτά .

Αυτό δεν είναι κακό, ίσα ίσα που σου πάει το κάσκολ με τον δικέφαλο έστω και σε κίτρινο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαβροβαζελοχανούμια άλλοι είστε χαρούμενοι άλλοι λυπημένοι άλλοι περιμέντε , αλλά για όλα αυτά που έγιναν τις τελευτέες μέρες με το γαύρο δεν ευθύνονται τα παιδάκια με τα μηχανάκια.Μήπως ευθύνετε μια μερίδα δημοσιογράφων που με τα γραπτά τους και λεγόμενά τους έφεραν τον κόσμο σ΄αυτό το σημείο; Πέρα απο την πλάκα που μπορεί να γίνει μεταξύ μας πρέπει εμείς τουλάχιστον που είμαστε γονείς να δώσουμε να καταλάβουν τα παιδιά μες ότι το ποδόσφαιρο και το κάθε άθλημα είναι διασκέδαση (όπως παλαιότερα) και όχι πόλεμος γιατί άλλα παιδιά πεθαίνουν και κάποιοι άλλοι τα κονομάνε χοντρά(παράγοντες-δημοσιογραφοι βλ. στοίχημα)

Ένας πικραμένος φίλαθλος του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαβροβαζελοχανούμια άλλοι είστε χαρούμενοι άλλοι λυπημένοι άλλοι περιμέντε , αλλά για όλα αυτά που έγιναν τις τελευτέες μέρες με το γαύρο δεν ευθύνονται τα παιδάκια με τα μηχανάκια.Μήπως ευθύνετε μια μερίδα δημοσιογράφων που με τα γραπτά τους και λεγόμενά τους έφεραν τον κόσμο σ΄αυτό το σημείο; Πέρα απο την πλάκα που μπορεί να γίνει μεταξύ μας πρέπει εμείς τουλάχιστον που είμαστε γονείς να δώσουμε να καταλάβουν τα παιδιά μες ότι το ποδόσφαιρο και το κάθε άθλημα είναι διασκέδαση (όπως παλαιότερα) και όχι πόλεμος γιατί άλλα παιδιά πεθαίνουν και κάποιοι άλλοι τα κονομάνε χοντρά(παράγοντες-δημοσιογραφοι βλ. στοίχημα)

Ένας πικραμένος φίλαθλος του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Γεια χαρά βρε Αίαντα, Los Pagouristas. :P

Το ποδόσφαιρο πρέπει να είναι γιορτή και τίποτε άλλο.

Υπόψη σε αυτό το θέμα απλά κάνουμε πλάκα μεταξύ μας και όποιος αντέξει. Φόρτσα καζούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...