Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενο πρόγραμμα διαχείρισης πελατών λογιστικού γραφείου .


επισκέπτη Επισκέπτης-Stela-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για τους συναδέλφους που παρέλαβαν το demo και μου έστειλαν email για κωδικό ενεργοποίησης . Δεν χρειάζεται κωδικός για το demo , απλά στο μήνυμα «Θέλετε να κάνετε ενεργοποίηση» επιλέγουμε το ΟΧΙ .

Το κόστος του προγράμματος είναι 75,00 ευρώ .

Για τους επισκέπτες που θα ήθελαν να δουν το πρόγραμμα και δεν μπορούν να μου στείλουν p.m. το τηλέφωνο του γραφείου μου είναι 2351038510 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους συναδέλφους που παρέλαβαν το demo και μου έστειλαν email για κωδικό ενεργοποίησης . Δεν χρειάζεται κωδικός για το demo , απλά στο μήνυμα «Θέλετε να κάνετε ενεργοποίηση» επιλέγουμε το ΟΧΙ .

Το κόστος του προγράμματος είναι 75,00 ευρώ .

Για τους επισκέπτες που θα ήθελαν να δουν το πρόγραμμα και δεν μπορούν να μου στείλουν p.m. το τηλέφωνο του γραφείου μου είναι 2351038510 .

si fo

καλησπερα και χρονια πολλα

υγεια σε ολους

εντος των ημερων θα μιλησουμε για την αποστολη των χρηματων

ευχη μου να φινει δικτυακο

λιγο πολυ ολοι εχουμε συνεργατες

πιστευω οτι θα βοηθεισει περισσοτερους φιλους

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

Θέλω να καταθέσω την άποψή μου για το Πρόγραμμα Διαχείρησης Λογιστικού Γραφείου του αγαπητού μου και σεμνού (οπως ολοι οι μεγάλοι) συνάδελφου κ. Φιλώτα Παπαδιδασκάλου. Πρόκειται για ενα εξαιρετικά μελετημένο πρόγραμμα , παλύ φιλικό , που μπορώ να διαβεβαιώσω είναι το καλύτερο απο όσα έχω δεί . Είναι οχι μόνο το δεξί, αλλά και το αριστερό χέρι του Λογιστή.Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Και τον ευχαριστώ πολύ , αυτή την φορά δημοσίως , γιατι με έβγαλε απο πονοκέφαλο ετών. Νάναι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο πρότυπα έγγραφα για τη φόρμα Αιτήσεις – Γνωστοποιήσεις

Το πρώτο για την παράδοση των θεωρημένων βιβλίων & στοιχείων στους πελάτες μας και το δεύτερο για πιθανά προβλήματα που μπορεί να προκύψουν κατά την καταχώρηση παραστατικών

Θα πρέπει να αποσυμπιεσθούν και να αποθηκευθούν στο φάκελο :

C:\Program Files\SifoLand\Prototype

__________________.zip

________________.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

si- fo

λογο αδυναμίας ευρεσης πληροφοριών για το πως μπορει να αποκτίσει καποιος το προγραμμα σου

σε παρακαλώ πολυ οπως επικινωνίσεις μαζί μου στην ηλεκτρονική διεύθυνση

[email protected] ευχαριστώ

:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

si- fo

λογο αδυναμίας ευρεσης πληροφοριών για το πως μπορει να αποκτίσει καποιος το προγραμμα σου

σε παρακαλώ πολυ οπως επικινωνίσεις μαζί μου στην ηλεκτρονική διεύθυνση

[email protected] ευχαριστώ

:D:lol::D

Για τους συναδέλφους που παρέλαβαν το demo και μου έστειλαν email για κωδικό ενεργοποίησης . Δεν χρειάζεται κωδικός για το demo , απλά στο μήνυμα «Θέλετε να κάνετε ενεργοποίηση» επιλέγουμε το ΟΧΙ .

Το κόστος του προγράμματος είναι 75,00 ευρώ .

Για τους επισκέπτες που θα ήθελαν να δουν το πρόγραμμα και δεν μπορούν να μου στείλουν p.m. το τηλέφωνο του γραφείου μου είναι 2351038510 .

Διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου:

[email protected]

Για την αντιγραφή μόνον

cap

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

Εως το τέλος Φεβρουαρίου θα υπάρχει νέα έκδοση με

Διεύθυνση βάσης δεδομένων

Παρέχεται η δυνατότητα αλλαγής της διεύθυνσης στην οποία μπορεί να βρίσκεται η βάση δεδομένων. Μπορεί να δηλωθεί ένα usb stick ένας εξωτερικός δίσκος κλπ

Μαζική καταχώρηση εισπράξεων

Φόρμα στην οποία μπορούμε να καταχωρήσουμε μαζικά εισπράξεις πελατών μας. Αυτόματα προτεινόμενα πεδία η αιτιολογία και η ημερομηνία

Μετρητές υποχρεώσεων

Υπάρχει πλέον ταξινόμηση των μετρητών ως προς την ημερομηνία λήξης

Αρχείο βοηθείας

Προστέθηκε το αρχείο με τη βοήθεια για το χειρισμό της εφαρμογής.

Εισπράξεις-πληρωμές για λογαριασμό τρίτων

Σχεδιάσθηκε ένα επιπλέον report για τις εισπράξεις-πληρωμές για λογαριασμό τρίτων το οποίο εμφανίζει τις εγγραφές συγκεντρωτικά και όχι σε καρτέλες.

Και εάν το επιτρέψουν οι απογραφές και :)

Μετρητές υποχρεώσεων ανά εταιρεία

Προσθήκη νέας καρτέλας στη φόρμα των εταιρειών η οποία εμφανίζει τη λίστα των μετρητών υποχρεώσεων που έχουμε δημιουργήσει και στην οποία μπορούμε να επιλέξουμε τους μετρητές στους οποίους η εταιρεία συμμετέχει. Ετσι, όταν εμφανίζουμε τους μετρητές εκτός από τις ημέρες θα βλέπουμε και τις εταιρείες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sifo εάν είναι εφικτό να δημιουργείς ένα παραθυράκι στις εισπράξεις η πληρωμές που να καταχωρούμε τον αριθμό την Απόδειξης είσπραξε η πληρωμής .

Ευχαριστώ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sifo εάν είναι εφικτό να δημιουργείς ένα παραθυράκι στις εισπράξεις η πληρωμές που να καταχωρούμε τον αριθμό την Απόδειξης είσπραξε η πληρωμής .

Ευχαριστώ .

Καλησπέρα ,

και οπωσδήποτε multi-user. :):):lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 months later...

Έχω και ιστοσελίδα , πάμε μια βόλτα ; ;)

Η νέα έκδοση του προγράμματος ( και όχι μόνο ) υπάρχει στη διεύθυνση www.sifoland.gr

ΠΡΟΣΟΧΗ Για τους συναδέλφους που χρησιμοποιούν το πρόγραμμα , πριν την εγκατάσταση της νέας έκδοσης , απαραίτητη προϋπόθεση η λήψη αντιγράφων ασφαλείας και με τους 2 τρόπους που παρέχει η εφαρμογή .

1) Αρχεία > Δημιουργία αντιγράφου ασφαλείας (Backup)

και

2) Εργαλεία > Εξαγωγή δεδομένων βάσης σε XML

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
επισκέπτη Επισκέπτης

Καλημερα,

Σε Vista δουλευει ? Κατεβασα το αρχειο rar και κατα την εκτελεση του setup.exe εμφανιστηκε μηνυμα λαθους.

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Εγω σε vista το δουλευω αρα στειλε ενα email μηπως χρειαζεται να κανεις κατι, νομιζω οτι κατι ειχα κανει και εγω στον πινακα ελενχου - στους χρηστες - στο UAC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΥΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ?

ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ?

ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ?

ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ , ΔΙΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ EXCELL ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΟΛΩΝ (150) ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ MULTIUSER , ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...
επισκέπτη Επισκέπτης

Έχω ένα υποκατάστημα και θα ήθελα να βλέπω ξεχωριστά τους πελάτες, έσοδα-έξοδα. Μπορώ να έχω στον ίδιο υπολογιστή και τα δύο καταστήματα; πρεπει να αγοράσω δεύτερο πρόγραμμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να δημιουργήσεις 12 λογαριασμούς για τη χρέωση των πελατών πχ Αμοιβή μηνός Ιανουαρίου υποκαταστήματος , Αμοιβή μηνός Φεβρουαρίου υποκαταστήματος κλπ και όσους λογαριασμούς εξόδων θέλεις πχ ΔΕΗ υποκαταστήματος ΟΤΕ υποκαταστήματος κλπ.

Με τον τρόπο αυτό θα μπορείς να βλέπεις στις εκτυπώσεις εσόδων – εξόδων αναλυτικά τα έσοδα και τα έξοδα του κεντρικού και του υποκαταστήματος ΔΕΝ θα μπορείς όμως να έχεις την αυτόματη χρέωση των πελατών σου από τα οικονομικά τους στοιχεία .

Μπορείς επίσης να δημιουργήσεις μία δεύτερη βάση dlgdb1 σε κάποιο άλλο φάκελο στην οποία να έχεις τους πελάτες – προμηθευτές του υποκαταστήματος . Από το μενού Εργαλεία – Επιλογές – Αλλαγή διεύθυνσης βάσης , θα μπορείς να βλέπεις είτε τη βάση με τα στοιχεία του κεντρικού είτε τη βάση με τα στοιχεία του υποκαταστήματος .

Προσπάθησε να υλοποιήσεις το δεύτερο τρόπο που σου προτείνω που νομίζω ότι θα σου φανεί εξαιρετικά απλός και ίσως αποφασίσεις να δημιουργήσεις και μία τρίτη βάση (ή και περισσότερες) για να κρατάς τα έσοδα – έξοδα του σπιτιού σου . :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 weeks later...

Στη σελίδα sifoland.gr προστέθηκε η εφαρμογή Μεταφορά Στοιχείων Πελατών για μαζική καταχώρηση των πελατών από αρχεία του Excel .

__________________________.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 years later...
  • 5 months later...

Server not found
      Firefox can't find the server at www.sifoland.gr.
        

        
        

  Check the address for typing errors such as
    ww.example.com instead of
    www.example.com
  If you are unable to load any pages, check your computer's network
    connection.
  If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
    that Firefox is permitted to access the Web.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν θέλεις στείλε μου με pm το mail σου για να σου στείλω τη διεύθυνση απ’ την οποία μπορείς να κατεβάσεις το πρόγραμμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

Λόγω αλλαγής υπολογιστή , ο προγραμματιστής μου  "έχασε" το πρόγραμμα του Sifo και μου έκοψε τα χέρια αφού το πρόγραμμα διαχείρησης Λογιστικού Γραφείου είναι ότι καλύτερο και λειτουργικότερο έχω δουλέψει μέχρι σήμερα.  Ωστόσο ΚΑΙ σε αυτό το σοβαρό πρόβλημα ο Φιλώτας είχε λύση .Οφείλω να ευχαριστήσω δημόσια  τον κύριο Φιλώτα Παπαδιδασκάλου για την ταχύτατη αντίδρασή του .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Οφείλω να ευχαριστήσω δημόσια  τον κύριο Φιλώτα Παπαδιδασκάλου για την ταχύτατη αντίδρασή του .

 

Τον έδειρε άσχημα τον προγραμματιστή σου? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...