Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενο πρόγραμμα διαχείρισης πελατών λογιστικού γραφείου .


επισκέπτη Επισκέπτης-Stela-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη Επισκέπτης-Stela-

Μήπως μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο οικονομικό πρόγραμμα διαχείρισης πελατών λογιστικού γραφείου ; Οπού π.χ. μπούμε να οργανώνουμε κάθε ποτέ θα πάω σε έναν πελάτη . Εκκρεμότητες και υπενθύμιση αναλυτικά για κάθε πελάτη...

Σας ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πάρεις τηλέφωνο τζάμπα θα χρεωθείς ;)

Έχω δει ένα τρομερό πρόγραμμα του συναδέλφου si-fo που από όσο ξέρω θα είναι έτοιμο στα μέσα Ιουλίου.

Πίστεψε με αξίζει να περιμένεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στελιτσα ;)

δεν ξερω το προγραμμα, αλλα εχουμε παλιοτερα δειγματα απο Si-fo ....

και αφου το λενε και τα παιδια, να περιμενεις ...

φιλακιααααα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-nikos-
Μήπως μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο οικονομικό πρόγραμμα διαχείρισης πελατών λογιστικού γραφείου ; Οπού π.χ. μπούμε να οργανώνουμε κάθε ποτέ θα πάω σε έναν πελάτη . Εκκρεμότητες και υπενθύμιση αναλυτικά για κάθε πελάτη...

Σας ευχαριστώ!

ENA ERP KAI CRM Π.Χ. ΤΗΣ ΕΝΤΕRSOFT

ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΣΟΔΑ-ΕΞΟΔΑ

ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ

ΝΙΚΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Extra CRM Λογιστών της Εpsilon το έχω αγοράσει, αλλά δεν με έχει ικανοποιήσει καθόλου το μοναδικό του συν οι καταληκτικές ημερομηνίες, στα πλην οι εκτυπώσεις γενικά, αρκετές δεν δίνουν επεξεργάσιμα αρχεία τύπου Excel ή Word, οι καρτέλες των πελατών δεν εμφανίζουν τις σημειώσεις παρα μόνο τις τυποποημένες αιτιολογίες, με αποτέλεσμα στο πελάτη η καρτέλα να φαίνεται ακαταλαβιστικη γενικά πάντως για τους μη χρήστες των προγραμμάτων της Εpsilon, σε καμμία περίπτωση δεν αξίζει τα χρήματά του.

Περιμένω και εγώ τον Si-fo και κρίνοντας τις προηγούμενες δουλειές του + το ότι είναι ένας καταξιωμένος συνάδελφος και γνωρίζει από πρώτο χέρι τις ανάγκες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 months later...
Το Extra CRM Λογιστών της Εpsilon το έχω αγοράσει, αλλά δεν με έχει ικανοποιήσει καθόλου το μοναδικό του συν οι καταληκτικές ημερομηνίες, στα πλην οι εκτυπώσεις γενικά, αρκετές δεν δίνουν επεξεργάσιμα αρχεία τύπου Excel ή Word, οι καρτέλες των πελατών δεν εμφανίζουν τις σημειώσεις παρα μόνο τις τυποποημένες αιτιολογίες, με αποτέλεσμα στο πελάτη η καρτέλα να φαίνεται ακαταλαβιστικη γενικά πάντως για τους μη χρήστες των προγραμμάτων της Εpsilon, σε καμμία περίπτωση δεν αξίζει τα χρήματά του.

Περιμένω και εγώ τον Si-fo και κρίνοντας τις προηγούμενες δουλειές του + το ότι είναι ένας καταξιωμένος συνάδελφος και γνωρίζει από πρώτο χέρι τις ανάγκες μας.

Συμφωνώ απόλυτα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ μου SIFO με ενδιαφέρει κι εμένα άμεσα το θέμα και θα ήθελα μια εδελεχή και σε βάθος ενημέρωση για το

προιόν και το πότε περίπου θα βγεί στην κυκλοφορία και πώς μπορούμε να το δούμε και να το παραλάβουμε.

Σου έστειλα και μύνημα αλλά δεν μου απάντησες.Αναμένω λοιπόν. :unsure::wacko::blink::wub::ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Μόλις κυκλοφόρησε, είναι γαμάτω!!!

Υποστηρίζει σχεδόν* τα πάντα mail, sms, pdf, κλπ κλπ

Μπράβο ρε si-fo άψογος για άλλη μια φορά.

*

Δεν φτιάχνει μοκατσίνο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

Συνάδελφοι και φίλοι μόλις χθές παρέλαβα κι εγώ το πρόγραμμα διαχείρησης Λογιστικού Γραφείου

του συνάδελφου si-fo, πράγματι είναι καταπληκτικό,εγώ τουλάχιστον είμαι απόλυτα ικανοποιημένος

και έσπευσα να το αγοράσω αμέσως, να βάλω ρε γαμώτο σε τάξη το γραφείο μου επιτέλους, είναι

κυριολεκτικά άψογο τα έχει όλα ο Γρηγόρης και λίγα λέει πιό πάνω.Εγώ τουλάχιστον απο τώρα θα

είμαι ήσυχος και θα πετάξω τα μπλοκάκια και τα καρτελάκια που συμπλήρωνα, που και πάλι δεν

κάλυπταν βέβαια.Το καλό όμως το άφισα για το τέλος, το πρόγραμμα θα υποστηρίζεται πλήρως και

θα αναβαθμίζεται και όλο και θα προστίθενται καινούργιες δυνατότητες.Πραγματικά αξίζουν συγχαρητήρια

στον φίλο και συνάδελφο Φιλώτα ( si-fo ) για το αποτέλεσμα, θα λύσει σε πολλούς αρκετά προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι και φίλοι μόλις χθές παρέλαβα κι εγώ το πρόγραμμα διαχείρησης Λογιστικού Γραφείου

του συνάδελφου si-fo, πράγματι είναι καταπληκτικό,εγώ τουλάχιστον είμαι απόλυτα ικανοποιημένος

και έσπευσα να το αγοράσω αμέσως, να βάλω ρε γαμώτο σε τάξη το γραφείο μου επιτέλους, είναι

κυριολεκτικά άψογο τα έχει όλα ο Γρηγόρης και λίγα λέει πιό πάνω.Εγώ τουλάχιστον απο τώρα θα

είμαι ήσυχος και θα πετάξω τα μπλοκάκια και τα καρτελάκια που συμπλήρωνα, που και πάλι δεν

κάλυπταν βέβαια.Το καλό όμως το άφισα για το τέλος, το πρόγραμμα θα υποστηρίζεται πλήρως και

θα αναβαθμίζεται και όλο και θα προστίθενται καινούργιες δυνατότητες.Πραγματικά αξίζουν συγχαρητήρια

στον φίλο και συνάδελφο Φιλώτα ( si-fo ) για το αποτέλεσμα, θα λύσει σε πολλούς αρκετά προβλήματα.

Πέρα από το καταπληκτικό, είναι ΚΑΙ εξαιρετικά απλό!!!

Αφού να φανταστείτε το δούλεψε ο Panforos χωρίς τηλεφωνική υποστήριξη!!!!

Ηacker μου εσύ!!! :ph34r:

Υ.Γ.

Γεια σου ρε Παναγιώτη, φόρτσα Αστέρας τσιμπήσατε και τον βαθμό στην Τούμπα. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το εγκατέστησα και εγώ απλό, εύχρηστο με εξαιρετικές πληροφορίες και εκτυπώσεις, πολλές δυνατότητες και με τη διάθεση όλων αλλά του Si-Fo πάνω από όλα να εξελιχθεί και να γίνει το top εργαλείο για τον λογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόγραμμα του si-fo τα σπάει !!!!! Είναι φοβερό και όπως λέει και ο Γκρεγκ εξαιρετικά απλό .

Προσωπικά θα το θέσω σε πλήρη εφαρμογή από 01/01 και τώρα απλώς παίζω για να το μάθω και να μην σταυρώνω για το παραμικρό τον εξαιρετικό και πάντα πρόθυμο να λύσει οποιοδήποτε πρόβλημα si-fo .

Εάν μπορούσε να παίρνει και αυτόματα τα στοιχεία εισαγωγής των πελατών μας από τα προγράμματα θα ήταν ότι πιο τέλειο ............ μετά από μένα :ph34r::ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόγραμμα του si-fo τα σπάει !!!!! Είναι φοβερό και όπως λέει και ο Γκρεγκ εξαιρετικά απλό .

Προσωπικά θα το θέσω σε πλήρη εφαρμογή από 01/01 και τώρα απλώς παίζω για να το μάθω και να μην σταυρώνω για το παραμικρό τον εξαιρετικό και πάντα πρόθυμο να λύσει οποιοδήποτε πρόβλημα si-fo .

Εάν μπορούσε να παίρνει και αυτόματα τα στοιχεία εισαγωγής των πελατών μας από τα προγράμματα θα ήταν ότι πιο τέλειο ............ μετά από μένα :ph34r::ph34r:

Καλημέρα παίδες ,

για δώστε περισσότερες πληροφορίες

Από που το προμηθευόμαστε , τιμή , κανένα site για περαιτέρω εξερεύνηση, demo κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SORRY ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ.ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ.

ΔΩΣΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

ΟΠΩΣ: ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΜΗΘΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΕΧΕΙ ΚΤΛ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον si-fo για την άμεση ανταπόκριση στο αίτημά μου. Τον ευχαριστώ επίσης που το νέο του πρόγραμμα, οπως μου είπε, θα είναι σε κόκκινο cd (τιμής ένεκεν). Θα ήθελα να παρακαλέσω αν είναι δυνατόν να έχει και μερικές λευκές ρίγες , έστω δυό - τρείς.laugh.giflaugh.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Βασίλης

si-fo πολύ καλύ πρόγραμμα με πολλές δυνατότητες που θα με βοηθήσουν πολύ στην οργάνωση μου και όλα αυτά σε σωστή τιμή. Ώς χρήστης του AutoControl το θεωρούσα υποχρέωση μου να αγοράσω επιτέλους κάτι, αλλά αυτή την φορά ξεπέρασες τον ευατό σου. Κατέβασα και την βοήθεια που μου έλυσε κάποιες απορίες. Ευχαριστώ και πάλι, συνέχισε να μας βοηθάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...