Προς το περιεχόμενο
  • 0

Ηλεκτρονική υποβολή Δ1. Σχετικά θέματα και άλλα...


ΑΛΕΚΟΣ

Ερώτηση

Πώς το γράφουν εκέινο στο password;

12 χαρακτήρες;

Ουτε τράπεζα να ήταν !!!!!!!!

Εντάξει λέω, πάμε παρακάτω.

Γράφω το e-mail.

Πάω αργότερα να ξανακάνω και άλλη εγγραφή, και ω του θαύματος: Δεν μπορέι να δεχτεί εγγραφή με το ίδιο e-mail !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters For This Question

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Δεν είναι φτιαγμένο από τις υπηρεσίες του ΥΠΟΙΚ όπως το TAXIS

Τι περιμένεις από μηχανικούς! Μέλη του ΤΕΕ! υπαλλήλους του Υπουργείου ΠΕΧΩ(μη χέσω)ΔΕ(αυτό ναι)

Πλάκα, πλάκα, ούτε σε τούτο το forum (ξανά)γράφεσαι με ίδιο e-mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Έχει κανείς ολοκληρώσει την διαδικασία εγγραφής για ηλεκτρονική υποβολή Δ1;

Πήρα αμέσως το mail που μου επιβεβαίωνε το username και το συνθηματικό που διάλεξα, και περιμένω ακόοοοομα το mail με τις οδηγίες!

Ενδιάμεσα, το site έπεσε, ξανασηκώθηκε κλπ. κλπ.

Άντε να δούμε!

σουφλιά.. είσαι σπίτι? .. γιατί σε παίρνω & μιλάει....

Υ.Γ

I' m also waiting in my line...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Κακιουλες....

Το κατά δύναμη συντροφε Σταυρο

το κατα δύναμη

να ξεσπάμε με ανώδυνες ανεπαίσχυντες και ειρηνικές κακιούλες

γιατι αν πρέπει να ξεσπάσουμε κανονικά δεν ξέρω τι θα γίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

τουλάχιστον ελπίζω να δέχεται τις προπληρωμένες κάρτες, γιατι αλλιώς δε νομίζω να δέχεται π.χ. την πιστωτική την δική μου για να πληρώσω το δικαίωμα της μητέρας μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
τουλάχιστον ελπίζω να δέχεται τις προπληρωμένες κάρτες, γιατι αλλιώς δε νομίζω να δέχεται π.χ. την πιστωτική την δική μου για να πληρώσω το δικαίωμα της μητέρας μου.

Δεν μας αφήνει να μπούμε και συζητάμε αν θα μας αφήσει να πληρώσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΩΡΩΜΗ ΜΕ ALPHA WEB ΕΚΕΙ ΖΗΤΑΕΙ 401 ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΣΤΟ SITE .

ΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΙΑΣΟΥΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Παιδιά εγώ εκανα εγγραφή και μου λεει ολοκληρώθηκε αλλα παρουσιαστηκε προβλημα με την αποστολή τoυ email.

Αντε λεω μηπως φταιει το email Μου. Το δικιμάζω και με άλλο email τα ιδια.

Ασε εκείνο με το 12ψήφιο κωδικο που να περιλαμβάνει 12 αλφαριθμητικούς χαρακτήρες και 2 μη αλφαριθμητικούς.

$@#%@%^ τους αλφαριθμητικούς μου μέσα!!! μέχρι να το πετύχω μου βγήκε η ψυχή.

Τέλος πάντων. Μου φαίνεται θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα με αυτό το κτηματολόγιο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
ΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΩΡΩΜΗ ΜΕ ALPHA WEB ΕΚΕΙ ΖΗΤΑΕΙ 401 ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΝΤΥΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΣΤΟ SITE .

ΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΙΑΣΟΥΝ

Πώς τα κατάφερες κα έφτασες ως εκεί;

Οι οδηγίες λένε για ηλεκτρονική υποβολή πιστωτική κάρτα

Αν πάλι δεν αναφέρεσαι στην ηλεκτρονική υποβολή του Δ1, άνοιξε νέο νήμα για να μη μπερδευόμαστε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τους έγραψα: μεαπαντητικό mail:

48 ώρες από την λήψη του παρόντος, δεν έχω λάβει το e-mail με τις οδηγίες!

Μούγραψαν:

Αγαπητέ κύριε / αγαπητή κυρία

Κατ' αρχήν σας ευχαριστούμε για την αίτησή σας,

Η υπηρεσία της ηλεκτρονικής υποβολής σχεδιάστηκε με ασύγχρονη δυνατότητα απάντησης σε αίτημα για ηλεκτρονικό μήνυμα για λόγους διασφάλισης της υπηρεσίας και των συναλλασσομένων. Επομένως, το μήνυμα με την ενεργοποίηση αποστέλλεται πρακτικώς εντός τουλάχιστον τριών ημερών από την ημερομηνία αίτησης.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

1. Συνάδελφοι, παρακολουθώ την όλη συζήτηση για το Κτηματολόγιο, και έχω να κάνω μια μόνο παρατήρηση, πρακτικής φύσεως. Είναι ποτέ δυνατόν να διώξεις τον πελάτη σου σε Δικηγόρο-Μηχανικό ;;;; Περίμενε μετά να σε ξαναεμπιστευθεί για ΔΦΕ αλλά και όποια άλλη σοβαρή του υπόθεση. Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα. Ας ανασκουμπωθούμε λοιπόν πάλι (σεμινάρια, προγράμματα κλπ).

2. Έκανα δοκιμαστική εγγραφή προχθές στο site και ακόμη δεν έλαβα το 2ο mail. Έχει λάβει κάποιος 2ο mail ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Για το 1. Έχουμε ιδιαίτερο νήμα, όπου ένας θησαυρός απόψεων εκτίθεται με μοναδικό σκοπό να σε ωφελήσει

Για το 2. Δεν σε μάθανε να μην απαντάς ποτέ σε μια ερώτηση με [την ίδια] ερώτηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

1. Φίλε Lands, ένα μικρό σχόλιο έκανα, επ΄ ευκαιρία της 2ης ερώτησης.

2. Δεν νομίζω ότι το ύφος της έως σήμερα παρουσίας μου στο site δίνει το δικαίωμα προσωπικών υποδείξεων ή σχολίων, εκτός της περιπτώσεως να με παρεξήγησες. Απλώς η επανάληψη της δημοσιεύσεως μου οφείλεται σε λάθος χειρισμό μέσα στην καθημερινή τρέλα του γραφείου. Καλό κουράγιο σε όσους ασχοληθούν με το Κτηματολόγιο και καλές διακοπές στους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης
1. Συνάδελφοι, παρακολουθώ την όλη συζήτηση για το Κτηματολόγιο, και έχω να κάνω μια μόνο παρατήρηση, πρακτικής φύσεως. Είναι ποτέ δυνατόν να διώξεις τον πελάτη σου σε Δικηγόρο-Μηχανικό ;;;; Περίμενε μετά να σε ξαναεμπιστευθεί για ΔΦΕ αλλά και όποια άλλη σοβαρή του υπόθεση. Δεν γίνονται αυτά τα πράγματα. Ας ανασκουμπωθούμε λοιπόν πάλι (σεμινάρια, προγράμματα κλπ).

2. Έκανα δοκιμαστική εγγραφή προχθές στο site και ακόμη δεν έλαβα το 2ο mail. Έχει λάβει κάποιος 2ο mail ???

Ειναι δυνατον να τους στειλεις σε δικηγορο ή συμβολαιογραφο , χωρις να υποστεις αρνητικες συνεπειες. Εμεις στο Ηρακλειο Κρητης πριν μερικα χρονια ετσι το καναμε. Σε Δικηγορους και μηχανικους πηγαν λιγοι. Τους τα εφτιαξαν στο κτηματολογιο. Ετσι θα γινει και τωρα στις περιοχες σας. Ολα θα τα φτιαξει το κτηματολογιο. Οτι δεν φτιαξουν αυτοι, λαθος θα το βγάλουν αργοτερα. Κοντος ψαλμός αληλουια. Οσον αφορα την πιστοποιηση. Ολοι περιμενουν το δευτερο ιμειλ.

ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
1. Φίλε Lands, ένα μικρό σχόλιο έκανα, επ΄ ευκαιρία της 2ης ερώτησης.

2. Δεν νομίζω ότι το ύφος της έως σήμερα παρουσίας μου στο site δίνει το δικαίωμα προσωπικών υποδείξεων ή σχολίων, εκτός της περιπτώσεως να με παρεξήγησες. Απλώς η επανάληψη της δημοσιεύσεως μου οφείλεται σε λάθος χειρισμό μέσα στην καθημερινή τρέλα του γραφείου. Καλό κουράγιο σε όσους ασχοληθούν με το Κτηματολόγιο και καλές διακοπές στους υπόλοιπους.

Όπως λες, μες την τρέλα του γραφείου, και τον παραλογισμό του "κτηματόγιου" δεν πρόσεξα ότι είσαι ο ίδιος που "συμμορφώθηκες" από το άλλο νήμα, και σε πέρασα για καινούριο στο νήμα αυτό που ξαναβάζει την αρχική ερώτηση.

ΥΓ....Εκεί δεχόσουν υποδείξεις έ; εδώ όχι; :):D :D B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δεκτόν.

1. Η γλώσσα κόκαλα δεν έχει αλλά κόκαλα τσακίζει.

2. 20/06/2008 και ακόμα περιμένουμε το 2ο email. Πάμε για άλλα τώρα …………..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Ειναι δυνατον να τους στειλεις σε δικηγορο ή συμβολαιογραφο , χωρις να υποστεις αρνητικες συνεπειες. Εμεις στο Ηρακλειο Κρητης πριν μερικα χρονια ετσι το καναμε. Σε Δικηγορους και μηχανικους πηγαν λιγοι. Τους τα εφτιαξαν στο κτηματολογιο. Ετσι θα γινει και τωρα στις περιοχες σας. Ολα θα τα φτιαξει το κτηματολογιο. Οτι δεν φτιαξουν αυτοι, λαθος θα το βγάλουν αργοτερα. Κοντος ψαλμός αληλουια. Οσον αφορα την πιστοποιηση. Ολοι περιμενουν το δευτερο ιμειλ.

ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Φίλε Αντώνη,

1. Εννοείς ότι υπάρχει ενδεχόμενος δόλος, για την εξυπηρέτηση συντεχνιακών συμφερόντων ;;;

2. Στην Αθήνα μιλάμε για δεκάδες εκατομμύρια δικαιωμάτων. Είναι δυνατόν να διεκπεραιωθούν στα κτηματ. Γραφεία;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης
Φίλε Αντώνη,

1. Εννοείς ότι υπάρχει ενδεχόμενος δόλος, για την εξυπηρέτηση συντεχνιακών συμφερόντων ;;;

2. Στην Αθήνα μιλάμε για δεκάδες εκατομμύρια δικαιωμάτων. Είναι δυνατόν να διεκπεραιωθούν στα κτηματ. Γραφεία;;

Δεν εννοώ οτι υπάρχει δόλος. Απλα ειχαν διάφορα παιδιά (ναι ετσι οπως το γραφω) και ελεγαν επιτόπου πως να συμπληρωθει η δήλωση. Ετσι ο δηλων , δεν πηγαινε πουθενα. Τα τελειωνε ολα στο κτηματολογιο, του τα ελεγχαν και τα επαιρναν. Ετσι η δουλεια δεν πηγε πουθενα. Εαν τους πηγαινες τοπογραφικο , πηγαινε αχρηστο , διοτι δεχοταν μονο την καταμετρηση μεσω δορυφόρου , την οποια εκαναν αργοτερα. Εγω πληρωσα τοπογραφο για τρια αγροτεμαχια, με τα οποια ειχα κανει και συμβόλαια. Ουτε τα αλαβαν υποψιν. Γιαυτο λεω , οτι δεν κανουν οι ιδιοι, δεν το δεχονται αργότερα. Βλεπεις τους παρεχοννται τα τεχνολογικα μεσα, για να κανουν τις επιμετρησεις μονοι τους. Το μονο που γινεται αποδεκτο ειναι η περιγραφή των διαμερισματων στα συμβολαια, αφρου δεν μπενουν μεσα στα σπιτια. Φυσικα , αν μετρησουν με το δορυφορο εξωτερικα το σπιτι, παει και η περιγραφή των συνολικων τεραγωνικων του συμβολαιου. Με τον τροπο αυτο που δουλεψαν στο Ηρακλειο εγιναν εκατονταδες χιλιαδες λαθη λιγοτερα στην πρωτη φαση, γιατι στη δευτερη φαση οι επιμετρητες τα τιναξαν ολα στον αερα. Ειναι αγνωστο τελικα ποσες δηλωσεις εχουν περαιωθει σωστα. Το σιγουρο ειναι ομως οτι το ποσοστο αυτο ειναι μικρό.

ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης
Φίλε Αντώνη,

1. Εννοείς ότι υπάρχει ενδεχόμενος δόλος, για την εξυπηρέτηση συντεχνιακών συμφερόντων ;;;

2. Στην Αθήνα μιλάμε για δεκάδες εκατομμύρια δικαιωμάτων. Είναι δυνατόν να διεκπεραιωθούν στα κτηματ. Γραφεία;;

Δεν εννοώ οτι υπάρχει δόλος. Απλα ειχαν διάφορα παιδιά (ναι ετσι οπως το γραφω) και ελεγαν επιτόπου πως να συμπληρωθει η δήλωση. Ετσι ο δηλων , δεν πηγαινε πουθενα. Τα τελειωνε ολα στο κτηματολογιο, του τα ελεγχαν και τα επαιρναν. Ετσι η δουλεια δεν πηγε πουθενα. Εαν τους πηγαινες τοπογραφικο , πηγαινε αχρηστο , διοτι δεχοταν μονο την καταμετρηση μεσω δορυφόρου , την οποια εκαναν αργοτερα. Εγω πληρωσα τοπογραφο για τρια αγροτεμαχια, με τα οποια ειχα κανει και συμβόλαια. Ουτε τα αλαβαν υποψιν. Γιαυτο λεω , οτι δεν κανουν οι ιδιοι, δεν το δεχονται αργότερα. Βλεπεις τους παρεχοννται τα τεχνολογικα μεσα, για να κανουν τις επιμετρησεις μονοι τους. Το μονο που γινεται αποδεκτο ειναι η περιγραφή των διαμερισματων στα συμβολαια, αφρου δεν μπενουν μεσα στα σπιτια. Φυσικα , αν μετρησουν με το δορυφορο εξωτερικα το σπιτι, παει και η περιγραφή των συνολικων τεραγωνικων του συμβολαιου. Με τον τροπο αυτο που δουλεψαν στο Ηρακλειο εγιναν εκατονταδες χιλιαδες λαθη λιγοτερα στην πρωτη φαση, γιατι στη δευτερη φαση οι επιμετρητες τα τιναξαν ολα στον αερα. Ειναι αγνωστο τελικα ποσες δηλωσεις εχουν περαιωθει σωστα. Το σιγουρο ειναι ομως οτι το ποσοστο αυτο ειναι μικρό.

ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Δεν εννοώ οτι υπάρχει δόλος. Απλα ειχαν διάφορα παιδιά (ναι ετσι οπως το γραφω) και ελεγαν επιτόπου πως να συμπληρωθει η δήλωση. Ετσι ο δηλων , δεν πηγαινε πουθενα. Τα τελειωνε ολα στο κτηματολογιο, του τα ελεγχαν και τα επαιρναν. Ετσι η δουλεια δεν πηγε πουθενα. Εαν τους πηγαινες τοπογραφικο , πηγαινε αχρηστο , διοτι δεχοταν μονο την καταμετρηση μεσω δορυφόρου , την οποια εκαναν αργοτερα. Εγω πληρωσα τοπογραφο για τρια αγροτεμαχια, με τα οποια ειχα κανει και συμβόλαια. Ουτε τα αλαβαν υποψιν. Γιαυτο λεω , οτι δεν κανουν οι ιδιοι, δεν το δεχονται αργότερα. Βλεπεις τους παρεχοννται τα τεχνολογικα μεσα, για να κανουν τις επιμετρησεις μονοι τους. Το μονο που γινεται αποδεκτο ειναι η περιγραφή των διαμερισματων στα συμβολαια, αφρου δεν μπενουν μεσα στα σπιτια. Φυσικα , αν μετρησουν με το δορυφορο εξωτερικα το σπιτι, παει και η περιγραφή των συνολικων τεραγωνικων του συμβολαιου. Με τον τροπο αυτο που δουλεψαν στο Ηρακλειο εγιναν εκατονταδες χιλιαδες λαθη λιγοτερα στην πρωτη φαση, γιατι στη δευτερη φαση οι επιμετρητες τα τιναξαν ολα στον αερα. Ειναι αγνωστο τελικα ποσες δηλωσεις εχουν περαιωθει σωστα. Το σιγουρο ειναι ομως οτι το ποσοστο αυτο ειναι μικρό.

ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Ευχαριστώ πολύ για τις διευκρινήσεις . Πιστεύω ότι τέτοιου είδους πληροφορίες-εμπειρίες είναι πάρα πολύ χρήσιμες για όλους μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ 2ο Ε-MAIL ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ,ΕΧΕΙ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Δ1; EΣΤΩ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΑΕ

ΚΡΙΚΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ 2ο Ε-MAIL ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ,ΕΧΕΙ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Δ1; EΣΤΩ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΑΕ

ΚΡΙΚΟΣ

2o email δεν εχω λάβει ούτε εγω. Ελαβα πρωτο όπως γραφετε παραπανω όταν προσπάθησα να εγγραφω με τον ατομικο λογαρισμο μου email.( Forthnet)

Eπίσης προσπαθησα να ανοιξω κωδικο σε πελατη μου χρησιμοποιωντας το μειλ του στο Yahoo

Ε εκει δεν έλαβα ούτε πρωτο email!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...