Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΣΕ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΟ ΕΡΓΟ (ΑΠΟΘΗΚΗ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ) ΤΟ ΙΚΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΗΜΕΡΟΜΗΣΘΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΟΡΙΖΕΙ ΚΩΔ ΦΑΣΗΣ ΤΙ ΚΑΝΩ


WIL

Ερώτηση

ΣΕ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΟ ΕΡΓΟ (ΑΠΟΘΗΚΗ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ) ΤΟ ΙΚΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΜΕ ΤΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΗΜΕΡΟΜΗΣΘΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΟΡΙΖΕΙ ΠΟΣΑ ΑΝΑΛΟΓΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΚΩΔ ΦΑΣΗΣ .

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΕΙΝΑΙ

ΚΩΔ ΦΑΣΗΣ 99

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΙΝΑΚΑΣ 2

ΕΙΔΟΣ ΚΤΙΡΙΟΥ 05 ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ,ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΣΙΔΗΡΑ.

ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 94

ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΔ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
επισκέπτη SOTHRIS
ΣΕ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΟ ΕΡΓΟ (ΑΠΟΘΗΚΗ - ΣΙΔΗΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ) ΤΟ ΙΚΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΜΕ ΤΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΗΜΕΡΟΜΗΣΘΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΟΡΙΖΕΙ ΠΟΣΑ ΑΝΑΛΟΓΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΚΩΔ ΦΑΣΗΣ .

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΕΙΝΑΙ

ΚΩΔ ΦΑΣΗΣ 99

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΙΝΑΚΑΣ 2

ΕΙΔΟΣ ΚΤΙΡΙΟΥ 05 ΒΙΟΤΕΧΝΙΚΑ ΚΤΙΡΙΑ ,ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΣΙΔΗΡΑ.

ΗΜΕΡΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 94

ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΔ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To IKA , στην περίπτωση αυτή θεώρησε όλες τις κατασκευαστικές φάσεις, ως μια ενιαία φάση κατασκευής. Το μόνο που έχεις να κάνεις ως προς το ΙΚΑ (πλην των ΑΠΔ και της καταβολής των εισφορών) , είναι φθάσεις με τις ΑΠΔ, τις οποίες θα υποβάλεις τον αριθμό των ημερομισθίων-ενσήμων, που υπολόγισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To IKA , στην περίπτωση αυτή θεώρησε όλες τις κατασκευαστικές φάσεις, ως μια ενιαία φάση κατασκευής. Το μόνο που έχεις να κάνεις ως προς το ΙΚΑ (πλην των ΑΠΔ και της καταβολής των εισφορών) , είναι φθάσεις με τις ΑΠΔ, τις οποίες θα υποβάλεις τον αριθμό των ημερομισθίων-ενσήμων, που υπολόγισε.

Με κωδικό φάσης 99

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...