Προς το περιεχόμενο

ΚΑΠΟΙΟ ΑΡΧΕΙΟ EXCEL ΓΙΑ ΤΑΜΕΙΑΚΕΣ ΡΟΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΜΕΣΗ ΜΕΘΟΔΟ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα! Μήπως υπάρχει καποίο excles για βοηθεία για υπολογισμό ταμείακων ροών με την έμμεση μέθοδο (ξεκινάμε από τα κέρδη χρήσεως). κατί έστω απλό για να ξεκινήσω!! ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σύγνωμη άλλα το link είναι motoraid.eu????????? δεν βρήσκω κάπου αυτό που ζητάω

Μα και φυσικά όχι .....

Το link είναι η πρώτη γραμμή σε κάθε μου απάντηση εκεί πρέπει να πατήσεις .... και όχι στην υπογραφή μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνω αναζήτηση μέσα στο forum με τις λέξεις "ταμειακές ροές" και "ταμιακές ροές" και "csh flow" άλλα μου δεν μου βγάζει τίποτα.

Σύγχωμη που ρωτάω συνέχεια άλλα δεν έχω μάθει καλά το forum άκομη έιμαι σχετικά νεό μέλος, και ζητάω κατό που το χρειάζομαι!!! ευχαρίστω πολύ για τον χρόνο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μπλε ΕΔΩ από κάτω τα βλέπεις? διπλό κλικ με το ποντίκι επάνω τους .. ένα .. ένα.. :lol:

Ψυχραιμία Γιώργο.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνω αναζήτηση μέσα στο forum με τις λέξεις "ταμειακές ροές" και "ταμιακές ροές" και "cash flow" άλλα μου δεν μου βγάζει τίποτα.

Σύγχωμη που ρωτάω συνέχεια άλλα δεν έχω μάθει καλά το forum άκομη έιμαι σχετικά νεό μέλος, και ζητάω κατό που το χρειάζομαι!!! ευχαρίστω πολύ για τον χρόνο σας!

Πώς θα κάνετε εύρεση στο forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol::lol::lol:

Αρχηγέ, τα links που δίνεις δεν παίζουν... Άμα θες, διόρθωσέ τα... Και μάλλον έχω την εντύπωση ότι δεν παίζουν από το Γιώργο...

Το μπλε ΕΔΩ από κάτω τα βλέπεις? διπλό κλικ με το ποντίκι επάνω τους .. ένα .. ένα.. :D

Ψυχραιμία Γιώργο.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην δινετε λαθος inks. Αυτο το αρχειο αφορα αμεση μεθοδο cash flow. Δεν υπαρχει στο forum αρχειο για εμμεση μεθοδο.

"Ο συντακτης του αρχειου χοχοχοχο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην δινετε λαθος inks. Αυτο το αρχειο αφορα αμεση μεθοδο cash flow. Δεν υπαρχει στο forum αρχειο για εμμεση μεθοδο.

"Ο συντακτης του αρχειου χοχοχοχο"

τώρα εσύ πιστεύεις ότι θα τα ξεχώριζα? :lol:

εγώ οδηγίες για το "κομβίον" προσπάθησα να δώσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα εσύ πιστεύεις ότι θα τα ξεχώριζα? :lol:

εγώ οδηγίες για το "κομβίον" προσπάθησα να δώσω..

καλα ρε φιλαρακο μην βαρας... ποναει η καρκαλα ;):lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK. ευχαριστώ για τον χρόνο σας. τα αρχεία που ζητούσα είναι κάποιο βοήθημα που από Ισολογσιμό να βγάζει ταμειάκεσ ροές με την έμμεση μεθόδο. Από ότι βλέπω δεν υπάρχούν. Αν καποίος έχει κάτι και θέλει ασ ανεβάσει.

Ευχαρίστω πολύ και πάλι για τις οδηγείες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OK. ευχαριστώ για τον χρόνο σας. τα αρχεία που ζητούσα είναι κάποιο βοήθημα που από Ισολογσιμό να βγάζει ταμειάκεσ ροές με την έμμεση μεθόδο. Από ότι βλέπω δεν υπάρχούν. Αν καποίος έχει κάτι και θέλει ασ ανεβάσει.

Ευχαρίστω πολύ και πάλι για τις οδηγείες!!

Υπαρχει και το βιβλιο του Πρωτοψαλτη, "Πρακτικο βοηθημα καταρτισεως καταστασεων ταμιακων ροων", εκει αναφερει τους λογαριασμους. Αρα μπορεις να φτιαξεις αρχειακι μονος σου. Και αν τα καταφερεις, κανε το καλο να το βαλεις στο forum, για να σε ευγνωμονουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχείο excel για ανάλυση ισολογισμών και ταμειακών ροών

___________________.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-Γιώργος-
Αρχείο excel για ανάλυση ισολογισμών και ταμειακών ροών

Βαγγέλη, το συμπιεσμένο αρχείο, που έχεις ανεβάσει στα Downloads, σίγουρα δεν έχει κάποιο πρόβλημα;

Γιατί, εμένα δεν μου ανοίγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...