Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
zinon

βιβλίο ατυχημάτων και υποχρεωτικότητα του και κυρώσεις

Question

καλημερα, για το βιβλίο ατυχημάτων είναι υποχρεωτικό;

*** ή εξαρτάται από το είδος της επιχείρησης;

είναι μάλλον μεγάλο θέμα και κάπου στο φόρουμ είχα διαβάσει ότι δεν είναι υποχρεωτικό , αλλά μπορεί η επιθεώρηση να βάλει πρόστιμο

τι ισχύει;

*** οι καφετεριες, οι βιοτεχνίες, τα εστιατόρια κλπ , πρέπει να το χουν;

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0
Guest ARδην

Δες στον Νόμο 1568/85 άρθρο 6 παρ.1 και αρθρο 9 παρ 1 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×