Προς το περιεχόμενο

Παράτασης για τα Ε9 και δηλωσεων για αγροτικα εισοδηματα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΕΑΝ ΔΕΝ ΔΩΘΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΕΦΟΡΙΕΣ,ΣΙΩΠΗΡΑ (ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ Κ.Λ.Π.)ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡ.ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

ΤΗΣ ΕΦΟΡΙΑΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΤΑΧΙΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 122
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΠΕΙΔΗ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ FORUM Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ a.a. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΜΕΝΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΥΠ.ΟΙ. ΔΙΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ & ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ

-ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ-.ΕΓΩ ΣΑΝ ΣΩΣΤΟΣ Η ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΩΣΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΝΑ ΤΡΕΧΩ

ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ Ε9.ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ & ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ

ΚΑΝΩ.. ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ & ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ

ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΗΜΕΡΑ ΛΗΓΕΙ...ΕΤΣΙ ΣΑΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑ ΚΑΝΕΝΑΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ Π.Χ. ΣΤΙΣ 28/02/20.. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΕΝΑ ΤΑ ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ

ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠ.ΟΙ. ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΑ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το ΥΟΟ απεφάνθει:

1. 9/4/2008 οι δηλώσεις για τα αγροτικά εισοδήματα. Προσοχή αφορά μόνο τα φυσικά πρόσωπα και όχι τις εταιρείες που δηλώνουν εισόδημα και από αγροτικά εισοδήματα. Αυτές πάνε κανονικά :D

2. 20/4/2008 τα Ε9.

Η απόφαση θα δημοσιευτεί το μεσημέρι της Δευτέρας.

Αντε καλό Σαββατοκύριακο... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το ΥΟΟ απεφάνθει:

1. 9/4/2008 οι δηλώσεις για τα αγροτικά εισοδήματα. Προσοχή αφορά μόνο τα φυσικά πρόσωπα και όχι τις εταιρείες που δηλώνουν εισόδημα και από αγροτικά εισοδήματα. Αυτές πάνε κανονικά :D

Να υποθέσω ότι οι πίνακες θα βγουν πριν τις 09/04? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο εγω το ακουσα χτες στην τηλεοραση, στις ειδησεις.

Αλλα νομισα για αλλο πραγμα το λεγανε.

Ειπανε (ποιος και που δεν ξερω, γιατι μονο ακουγα, δεν εβλεπα) δυο ειναι τα ενδεχομενα, ή οτι δεν καταλαβαν το κρισιμο της καταστασης, γιατι δεν τους το δωσαμε καλα να το καταλαβουν, ή οτι ολα ηταν προαποφασιμενα, κοινως μας κοροιδευανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΕΙΔΗ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ FORUM Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ a.a. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΜΕΝΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΥΠ.ΟΙ. ΔΙΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ & ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ

-ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ-.ΕΓΩ ΣΑΝ ΣΩΣΤΟΣ Η ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΩΣΤΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΝΑ ΤΡΕΧΩ

ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΑ Ε9.ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ & ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΙ ΝΑ ΤΗΝ

ΚΑΝΩ.. ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ & ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΦΟΡΙΑ

ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΗΜΕΡΑ ΛΗΓΕΙ...ΕΤΣΙ ΣΑΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑ ΚΑΝΕΝΑΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΑΜΕ Π.Χ. ΣΤΙΣ 28/02/20.. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΕΝΑ ΤΑ ΓΕΩΡΓΙΚΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ

ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΝ ΤΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠ.ΟΙ. ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΑ..

Συνάδελφε μας αδικείς

το ότι δεν δημοσιοποιούμε όλες τις κινήσεις μας δεν σημαίνει ότι δεν κάνουμε και άλλα πράγματα για όλα αυτά που γράφεις

παρακολουθούμε πάντα τα στατιστικά των ημερομηνιών και παρεμβαίνουμε τηλεφωνικά στο υπουργείο παρακολουθώντας αν κάποια πράγματα είναι ετοιμα η όχι

οι ανακοινώσεις αιτημάτων για παράταση είναι το έσχατο μέσο που έχουμε

πολλοί πολιτικοί παράγοντες του υπουργείου μας, μας έχουν κατηγορήσει κατά καιρούς οτι ασχολούμεθα μονο με παρατάσεις κατι που δεν ειναι αληθεια

αν θα δεις δημοσιεύσεις μας στο φόρουμ θα διαπιστώσεις οτι πολλά απο αυτα που γράφουμε και γράφεται (οι απο αυτα που προσωπικα λαμβανω απο την θεση που ειμαι στην εταιρια που εργάζομαι) μεταφέρονται στο υπουργείο και γίνονται θέσεις τις διοίκησης και μαλιστα με τον τροπο που διατυπώνονται εδω

οσο για τα αγροτικα, και οχι μονο, τα παρακολουθουμε απο τα μεσα του Φλεβαρη

μας διαβεβαίωσαν οτι εχουν απο το πρωτο δεκαημερο του Μαρτη δοθεί για υπογραφή και δεν εχουν επιστρέψει, οταν ο κομπος εφτασε στο χτένι ζητήσαμε την παραταση

μην μας αδικείς λοιπον γιατι εκτος απο αυτα που φαίνονται κανουμε και αλλα για τον κλαδο και δεν εχουμε καταντισει οπως μερικοι εκπροσωποι μας ουτε τηλεοπτικοι αστερες αλλα ουτε γραφειο τυπου του υπουργειου οπως το σεβαστο μας ανώτερο συνδικαλιστικο οργανο

Με την ευκαιρια

Να ενημερωσουμε τους συναδελφους οτι συμφωνα με οσα ετοιμαζει το υπουργειο, στα καμενα τα αγροτικα εισοδηματα θα δηλωθουν κανονικα, υπαρχουν δεν υπαρχουν σημερα τα παραγομενα προιοντα

με την παραλαβη του εκκαθαριστικού σημειώματος οι φορολογουμενοι θα παρουσιαστουν στην ΔΟΥ με το εγγραφα που εχουν παρει απο τις υπηρεσιες που εκαναν των ελεγχο και την καταγραφη της καταστροφης που υπεστησαν και ζητησουν να τύχουν της εφαρμογης του ευεργετήματος του αρθρου 42 παρ.6 του ν. 2238/94

δλδ να διαγραφει απο το εισοδηματους αυτο το ποσο με αποφαση του εφορου οπως ρητα οριζεται απο την παραπανω διαταξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους

Μολις ανακοινωσαν στην τηλεοραση οτι δοθηκε παραταση για 18/4 για Ε9.

Αντε να ηρεμησουμε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμπληρώνω την απάντηση του αγαπητού Δημήτρη

Παράταση έως τις 18 Απριλίου για την υποβολή του Ε9

Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ ON LINE

Δευτέρα, 31 Μαρτίου 2008 08:52

Τελευταία Ενημέρωση : 31/03/2008 09:31 Εκτυπώστε το Στείλτε το με email Φυλάξτε το

Παρατείνεται τελικά η προθεσμία για την υποβολή των δηλώσεων Ε9. Σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση, οι υπόχρεοι μπορούν να καταθέσουν τις σχετικές δηλώσεις μέχρι τις 18 Απριλίου. Η αρχική προθεσμία έληγε τη Δευτέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωί άκουσα στο ΡΑΔΙΟ ότι δόθηκε παράταση έως 18/4/2008 για τα Ε9

Για τα αγροτικά τίποτα ακόμα

Ας μη ξεχνάμε ότι ΑΤΥΠΑ θεωρούνται όλες οι δηλώσεις εμπρόθεσμες μέσω internet έως την τελευταία ημερομηνία κατάθεσης για τη τελευταία κατηγορία

(Δεν είναι προτροπή αυτό βέβαια και ούτε επίσημο , πέρυσι ίσχυσε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟΛ.1065/31.3.2008 Έγκριση πινάκων γεωργικού εισοδήματος και ενοικίων γεωργικής γης για το οικονομικό έτος 2008 (χρήση 2007)

http://www.taxheaven.gr/laws/circular/index/circular/6864

1036888/578/Α0012/31.3.2008 Παράταση προθεσμίας υποβολής δήλωσης φορολογίας εισοδήματος οικον. έτους 2008 με γεωργικό εισόδημα ή εισόδημα από εκμίσθωση ή δωρεάν παραχώρηση γεωργικής γ...

http://www.taxheaven.gr/laws/circular/index/circular/6863

ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ

1. Η προθεσμία υποβολής των δηλώσεων φορολογίας εισοδήματος για τους υπόχρεους του άρθρου 62 του ν.2238/1994, που λήγει την 1η Απριλίου 2008 ορίζεται η 9η Απριλίου 2008. Η υποβολή των δηλώσεων αυτών ολοκληρώνεται μέσα σε έντεκα (11) εργάσιμες ημέρες ανάλογα με το τελευταίο ψηφίο του αριθμού φορολογικού μητρώου του φορολογούμενου, με αρχή, για το ψηφίο 1, την 9η Απριλίου 2008.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...
το ποσοστο των κατατεθημενων Ε9 (παντα με τα νουμερα που περιμενουν) ειναι στο 30% και οχι στο λιγοτερο απο 50% πόυ εγραφα χτες

απορία φίλε a.a. Επειδή αυτή η φράση μου είχε κάτσει στο μυαλό τόσο καιρό. Έχεις ακούσει που κυμαίνεται πλέον αυτό το ποσοστό? Φαντάζομαι ότι "τα νούμερα που περιμένουν" είναι ο αριθμός των Ε9 που γίνεται συνήθως + ένα τσικ πιό πάνω για όσους θελήσαν να κάνουν διορθώσεις.

Σαφώς και έρχονται ακόμα για Ε9, αλλά καμία σχέση με τη φρίκη εκείνης της εβδομάδας....

ευχαριστώ :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορία φίλε a.a. Επειδή αυτή η φράση μου είχε κάτσει στο μυαλό τόσο καιρό. Έχεις ακούσει που κυμαίνεται πλέον αυτό το ποσοστό? Φαντάζομαι ότι "τα νούμερα που περιμένουν" είναι ο αριθμός των Ε9 που γίνεται συνήθως + ένα τσικ πιό πάνω για όσους θελήσαν να κάνουν διορθώσεις.

Σαφώς και έρχονται ακόμα για Ε9, αλλά καμία σχέση με τη φρίκη εκείνης της εβδομάδας....

ευχαριστώ :rolleyes:

Αν σκεφθείς ότι μόνο σήμερα σε εμάς ήρθε πάρα πολύς κόσμος για Ε9 , δηλαδή περίπου 20% σε σχέση με τα Ε9 που είχαμε , τότε υπολόγισε στο Πανελλήνιο .

Επιτρέψτε μου να αφιερώσω και ένα τραγουδάκι στο Υπουργείο για την παράταση που μας έδωσε ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γνωρίζω συνάδελφε το ποσοστό σήμερα

εκείνο που γνωρίζω ότι κάποιου έχουν στυλώσει τα πόδια στο υπουργείο και δεν το συζητάνε για παράταση

(κατα την αποψη μου καλά κάνουν, αν και την βασική ευθύνη την έχουν εκείνοι μιας και κάνουν καμπάνιες για του κόσμο τις μαλ.... αλλα σε ένα τόσο σοβαρό θέμα τα έχουν μπάχαλο)

πάντως αυτο που ξέρω ότι οι ηλεκτρονυκά κινούμενοι θα έχουν 48 ώρες ζωής ακόμη.

μόλις μάθω λεπτομέρειες θα επανέλθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γνωρίζω συνάδελφε το ποσοστό σήμερα

εκείνο που γνωρίζω ότι κάποιου έχουν στυλώσει τα πόδια στο υπουργείο και δεν το συζητάνε για παράταση

(κατα την αποψη μου καλά κάνουν, αν και την βασική ευθύνη την έχουν εκείνοι μιας και κάνουν καμπάνιες για του κόσμο τις μαλ.... αλλα σε ένα τόσο σοβαρό θέμα τα έχουν μπάχαλο)

πάντως αυτο που ξέρω ότι οι ηλεκτρονυκά κινούμενοι θα έχουν 48 ώρες ζωής ακόμη.

μόλις μάθω λεπτομέρειες θα επανέλθω

Μπάχαλο δε λές τίποτα .

Το μεγαλύτερο λάθος είναι που αποσύνδεσαν το Ε9 από το Ε1 , λες και έχει ο κόσμος φορολογική παιδεία .

Τώρα που αρχίζουν και έρχονται στα λογιστικά γραφεία οι μισθωτοί γίνεται το πανηγύρι !!!.

Τόσος κόπος από το Υπουργείο απορώ τι αποτέλεσμα θα βγάλει , δεν πιστεύω να υπάρχουν σωστά Ε9 πάνω από το 40 άντε 50% από αυτά που έχουν υποβληθεί από το 2005 και μετά (βασικά ούτε μέχρι 20% αλλά με έπιασαν καλωσύνες).

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

ΥΓ Ξεκινάνε ΦΠΑ , ΑΠΔ , Δηλώσεις, γάμοι άστα να πάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάχαλο δε λές τίποτα .

Το μεγαλύτερο λάθος είναι που αποσύνδεσαν το Ε9 από το Ε1 , λες και έχει ο κόσμος φορολογική παιδεία .

Τώρα που αρχίζουν και έρχονται στα λογιστικά γραφεία οι μισθωτοί γίνεται το πανηγύρι !!!.

Τόσος κόπος από το Υπουργείο απορώ τι αποτέλεσμα θα βγάλει , δεν πιστεύω να υπάρχουν σωστά Ε9 πάνω από το 40 άντε 50% από αυτά που έχουν υποβληθεί από το 2005 και μετά (βασικά ούτε μέχρι 20% αλλά με έπιασαν καλωσύνες).

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΡΑ !!!!

ΥΓ Ξεκινάνε ΦΠΑ , ΑΠΔ , Δηλώσεις, γάμοι άστα να πάνε

Και καλά, τους γάμους μπορείς να τους αποφύγεις. Πας σινεμά.

Τα ΦΠΑ, ΑΠΔ, ΔΦΕ να δεις ...παντρολογήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και καλά, τους γάμους μπορείς να τους αποφύγεις. Πας σινεμά.

Τα ΦΠΑ, ΑΠΔ, ΔΦΕ να δεις ...παντρολογήματα

Αγαπητοί LandS θα διαφωνίσω.

Με ΦΠΑ, ΑΠΔ και ΔΦΕ καθαρίζεις μ' ένα "προστιμάκι" άντε ας είναι και "προστιμάρα".

Με το "έτερον ήμιση" πως καθαρίζεις; :D

Υ.Γ. Εδώ αξίζει να σημειώσουμε ότι το "έτερον ήμιση" έχει την στίρηξη αρκετών "φίλων" του Απόστολου (όπως ο υποφαινόμενος) για να πάρει την κατάσταση στα χέρια του. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και καλά, τους γάμους μπορείς να τους αποφύγεις. Πας σινεμά.

Τα ΦΠΑ, ΑΠΔ, ΔΦΕ να δεις ...παντρολογήματα

Αγαπητοί LandS θα διαφωνίσω.

Με ΦΠΑ, ΑΠΔ και ΔΦΕ καθαρίζεις μ' ένα "προστιμάκι" άντε ας είναι και "προστιμάρα".

Με το "έτερον ήμιση" πως καθαρίζεις; :D

Υ.Γ. Εδώ αξίζει να σημειώσουμε ότι το "έτερον ήμιση" έχει την στίρηξη αρκετών "φίλων" του Απόστολου (όπως ο υποφαινόμενος) για να πάρει την κατάσταση στα χέρια του. :D

Λοιπόν το βρήκα !!!!!!!!!!!!

βάζεις το " έτερον ήμιση" να καθαρίσει με ΦΠΑ ΑΠΔ και ΔΦΕ και το άλλο "ήμιση" απλά κανονίζει να μην καθαρίζει με τίποτα η κατάσταση :D :D :D

Και με τους φίλους όλο και κατι θα γίνει , κάπου θα σας πετύχει σε αδύνατη στιγμή :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Εδώ αξίζει να σημειώσουμε ότι το "έτερον ήμιση" έχει την στίρηξη αρκετών "φίλων" του Απόστολου (όπως ο υποφαινόμενος) για να πάρει την κατάσταση στα χέρια του. :D

Αποστολε μου, ξερεις ποσο σε αγαπαμε, αλλα μην τολμησεις να αφησεις το γαμο και να πας για ...σινεμα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε φίλους μετά να δείς καλό !!! :D:D:P:P Βρούτοι !!! :D:D

..............................

Υ.Γ. Εδώ αξίζει να σημειώσουμε ότι το "έτερον ήμιση" έχει την στίρηξη αρκετών "φίλων" του Απόστολου (όπως ο υποφαινόμενος) για να πάρει την κατάσταση στα χέρια του.

Αποστολε μου, ξερεις ποσο σε αγαπαμε, αλλα μην τολμησεις να αφησεις το γαμο και να πας για ...σινεμα

Ευτυχώς που υπάρχουν και οι φωτεινές εξαιρέσεις !!! :D:D

Και καλά, τους γάμους μπορείς να τους αποφύγεις. Πας σινεμά.

Τα ΦΠΑ, ΑΠΔ, ΔΦΕ να δεις ...παντρολογήματα

Λοιπόν το βρήκα !!!!!!!!!!!!

βάζεις το " έτερον ήμιση" να καθαρίσει με ΦΠΑ ΑΠΔ και ΔΦΕ και το άλλο "ήμιση" απλά κανονίζει να μην καθαρίζει με τίποτα η κατάσταση

Και με τους φίλους όλο και κατι θα γίνει , κάπου θα σας πετύχει σε αδύνατη στιγμή

Και για να μη ξεχνιόμαστε :

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε φίλους μετά να δείς καλό !!! :D:D:P:P Βρούτοι !!! :D:D

Ευτυχώς που υπάρχουν και οι φωτεινές εξαιρέσεις !!! :D:D

Και για να μη ξεχνιόμαστε :

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ !!

Εμεις δεν πρεπει να επιδωκουμε παραταση

Παραταση θα πρεπει να επιδιωκουν οι φορομπηχτηδες

Ο Mr E9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπάχαλο δε λές τίποτα .

Το μεγαλύτερο λάθος είναι που αποσύνδεσαν το Ε9 από το Ε1 , λες και έχει ο κόσμος φορολογική παιδεία .

Τώρα που αρχίζουν και έρχονται στα λογιστικά γραφεία οι μισθωτοί γίνεται το πανηγύρι !!!.

Αυτή είναι η πραγματικότητα...Λες και αν εκκαθαρίσουν τον ΕΤΑΚ ένα μήνα αργότερα θα πέσει έξω το κράτος...Ασυδοσία και αυθαιρεσία...

Επεξεργασμένο από GEORGE1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επείδη μάλλον είμαι από τους πιο γκρινιάριδες , έχω να πω τούτο .

ΤΕΛΟΣ !!!! :D:D

Τα δώσαμε όλα από το πρώι !!!! :D Και μπορώ να πω ότι νιώθουμε ανακουφισμένοι , ότι τα ξενύχτια μας και οι κόποι μας είχαν αντίκρυσμα , είναι η ηθική ικανοποίηση , γιατί από υλική ...........!!!!! :D

Τουλάχιστον όσο είχαμε λάβει γνώση, γιατί επαλαμβάνω θα έρθουν και αρκετοί μισθωτοί ετεροχρονισμένα .

Παρόλα αυτά εξακολουθώ να ζητώ παράταση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλα αυτά εξακολουθώ να ζητώ παράταση .

Αυτό τώρα είναι κατάρα ή ευχή; :D

Έλεος, ΟΧΙ άλλη παράταση!!!

Θα μας απαρνηθούν οι οικογένειες μας. Έχω να δω τα παιδιά μου 2 μέρες.

Ααααα εσύ δεν είσαι αυτός που θα παντρευτεί; :D

Άντε η ώρα η καλή και του χρόνου τέτοια εποχή να είμαστε καλά θα δούμε αν ζητάς παράταση. :D

Εκτός κι αν λες, "Γιατί παντρεύτηκα;". :D:P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...